Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość szyszunia16
ale przez waksy się tu nudno zrobiło hih;) wkońcu trochę luzu mam o też bym chętnie się do wawy wybrała ale w sumie z szn do wawy kawałek ehh może w przyszłe wakacje nie wiem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Jesli chodzi o Great Fruits i prace zagraniczna to niebardzo wiem jak tam jest...mi ostatnio pani Marta przyslala na maila pytanie czy chcialabym w razie czego pracowac za granica, oczywiscie sie zgodzilam. Zwykle jesli chodzi o prace to jest tak, ze dostajesz sms z wiadomoscia o jakims przedsiewzieciu i czy masz czas, pozniej sa oczywiscie jakies castingi itp. ogolnie agencja preznie sie rozwija i maja sporo klientow. Jesli jestes nimi zaineresowana to wejdz na strone www.greatfruits.com tam sa namiary jak sie skontaktowac z agencja. zycze powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody...
hm... mam takie pytanie... czy gdziekolwiek jest szansa aby przyjeto dziewczyne ze wzrostem 165??!! na razie bez wzgeldu na wymiary... i wyglad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻE...
Jeśli jakaś agencja by Cię przyjęła to tylko na pokazy do Azji bo tam potrzebne są raczej niższe dziewczyny. Możesz też próbować swoich siłjako fotomodelka, tam wzrost nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka_*
ile TY Alka wazysz?? Fajne foty:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Przy wzroście 173cm waże 51,5 kg. Nie stosuję żadnych diet bo po prostu taka moja uroda, że dużo jem i nic nie tyje. Jak to się mówi, mam szybką przemianę materii. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka_*
U niezle pozazdrościć:)no i gratulacje takiej figury.:) Ja sie ostanio powaznie zastanawiam co prawde niezaczelam jeszce zadnej kariery modelki ale nie wiem czy to ma sens. Nie mam idealnej figury i nie jestem taka szczupła jak wy. NO moze tak mialo byc :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Ciesze sie ze topik nie umarl :D Tylko cos tu malo dziewczyn "dawnych:.. a szkodaaa no ale pewnie robia karier i nie maja czasu :D:D JA tu kurcze sie podłamujee... w biodrach mam az 92/91!!!!!!! Magda Lipejko kazala mi zrzucic minimum do 90.. no ale ja niby staram ale jakos nie moge:(:( Nie mam chyba tak silnej motywacji.. i wogole ale mam andzieje ze jak sie zacznie rok szkolny to przez stresy i wogole latanie troche zrzucee.. Wogole moje biodra nie pasuja do mojej talii --> 59 i wogole zalamuje sie :( Wlasnie ogladam miss polonie.. i te dziewczyny przynajmniej ich wiekszosc chciaz maja wzrost taki co ja (176) maja w biodrach okolo 88.. normalnie zalamuje sie ;( No ale musze cwiczyc.. Bu xka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Dziękuję...:)ale moja figura to tylko zasługa mojego organizmu. Jestem w szoku bo dziś mierzyłam swój wzrost i urosłam jeszcze 1 cm!!!ale jestem zadowolona:)mam 174cm...Właśnie też oglądałam Miss Polonia i stwierdzam, że jurorzy chyba się pomylili...Przecież ten tytuł powinna wygrać dziewczyna z nr 8!Była typową przedstawicielką, że tak powiem misskowego typu urody czyli takiego słodkiego, niewinnego. Takie przewaznie wygrywaja na Miss World. Jestem załamana, że wygrała ta brunetka, ma brzydki uśmiech...ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
do Kaka17:Nie we wszystkich agencjach zwracają tak uwagę na biodra.Tzn.może powiem to inaczej:jeśli dziewczyna sie podoba i ma dla scoutów "to coś",to ja przyjmą i ewentualnie już wtedy będą prosili o zrzucenie tego jednego centymetra.Tak np. jest w SPP,a to jest jedna a najlepszych polskich agencji.Poza tym możesz spróbowac w takich konkursach jak Elite Model Look.Bardzo dobrze kiedyś powiedziała przedstawicielka konkursu,że wymiary owszem,powinny być zbliżone do 90-60-90,ale liczy sie przede wszystkim proporcjonalność sylwetki.A to mogą ocenić tylko specjaliści.Ja jak startowałam w Elite to miałam bardzo zawyrzone wymiary przez panią,która mierzyła,a mimo to dostałam się do półfinału,a potem do finału regionalnego.Czyli nie zawsze one są tak ważne.W modelingu jest kilka dziewczyn,co mają 93 w biodrach (a właściwie to trafiłam na 2 zagraniczne modelki przeszukując internet) i świetnie sobie radza na wybiegu.Nawet jedna polska modelka się kiedyś wypowiadała,że w Polsce nikt jej szans nie dawał,a w IMG przyjęli ją z otwartymi rękami.Tylko,że u niej problemem był wzrost.Tylko w Polsce takie lipne zasady stawiają.Bo tu pojawia się pytanie,dlaczego trzeba mieć te 90.A no niby dlatego,że ciuchy na pokazy szyte sa w jednym rozmiarze,36.Ale ja jak miałam jeszcze 92 cm w biodrach to wchodziam w 36.Tak to jakoś dziwnie jest. Bardzo fajnie ujęła jedna rzecz MALECZKA.Pytanie,czy warto się w to bawić?Kariere zagraniczną,a raczej:jakies tam pokazy zagraniczne robi 1/100 dziewczyn.O ile nie więcej.Czy warto się ścierac dla "kariery"?Chociaz jestem w stanie zrozumieć wszystkie dziewczyny,które mówią,że tak,bo sama kiedyś tak myślałam.Ale teraz mam prawie 22 lata i mnóstwo cudownych planów przed sobą i wiem,że modeling to nie wszystko.Naprawde,można żyć fajnie i nawet lepiej bez tego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
alka jestem za Pani z nr. 8 powinna wygrać a nie ta hmm końskim uśmiechem hih:) nie jest brzydka ale zdecydowanie nie powinna wygrać ehh:) trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka
Racja powinna wygrac ta 8 no ale...:). Ja chyab rezygnuje tzn bede dbac o siebie i chce troche zrzucic dla sibie. Jesli i cos wpadnie to moze sprobuje ale nic na sile.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wygrala jest zgrabna
jest ladna.....ale dopoki się nie uśmiechnie:-oMa tragicnzy uśmiech,zeby ma ok ale sposob w jaki je pokzuje, w jaki się uśmiecha jest okropny:-oDominika Brzeska(nr 8) jest śliczna i to ona powinna wygrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sprobowac swych sil jako modelka ale mam jedna obawe. bede teraz w klasie maturalnej i zastanawiam sie czy bede miala wystarczajaco czasu na nauke do matury:/ bede wdzieczna za kazda odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Anthony
Witam! Ostatnio dostałem zatrudnienie jako model mówią mi że jeśli będę ciężko pracował to mam szanse dojść na szczyt tylko nie za bardzo wiem co to znaczy jak mam dojść na szczyt? może jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mont
jeśli obawiasz się,ze nie pogodzisz pracy modelki z nauką to lepiej spróbuj modelingu dopiero po maturze!Starannie i porzadnie przygotuj się do matury,zdaj ja a potem mozesz probowac swoich sil jako modelk.Nie warto zawalc nauki,wykslcenie jest bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze wyksztalcenie jest bardzo wazne ale wiek w modelingu tez jest wazny:/ dlatego chcialabym wiedziec ile mniej wiecej poswiecacie na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Ja może nie będę się wypowiadać o tym ile czasu na to poświęcam, bo jestem poczatkująca. Natomiast jestem świeżo po maturze i dopiero teraz posatnowiłam wziąć się za modeling. Rok przez który przygotowujesz sie do matury jest praktycznie stracony. Osobiście, do matury miałam czas się uczyć dopiero w kwietniu kiedy przestałam chodzić do szkoły...Cały czas coś trzeba robić, i nie dość, że matura to trzeba uczyć sie na bieżąco. Jeja...jaka jestem szczęśliwa, że to już za mną! Teraz od października zaczynam wymarzone studia!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka_*
A gdzie Alka bedziesz studiować??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kierunek zamierzasz
studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Będę studiować architekturę wnętrz:) :) więc od października zabieram się ostro do pracy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corneliaaa
Dziewczyny! Jak myslicie: czy wymiary 84/64/92,5 przy wzroscie 174 cm dają mi jakakolwiek szansę na modeling?? Typ urody mam taki ze podoba sie wszystkim dobrym agencjom.... Ale pomieszalam troche z wymiarami [w biodrach niechcacy podalam za maly] no i teraz nie wiem czy jechac na spotkanie.. tymbardziej ze mialam jechac do New Age Models (a jest to jedna z najlepszych polskich agencji]... diradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź
zawsze warto próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corneliaaa
udalo mi sie to przelozyc! na pazdziernik! teraz mam inne pytanie;czy uda mi sie schudnac wg was do konca pazdziernika 3,5 cm z bioder? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corneliaaa
udalo mi sie to przelozyc! na pazdziernik! teraz mam inne pytanie;czy uda mi sie schudnac wg was do konca pazdziernika 3,5 cm z bioder? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Siemka Dziewczyny :) Mam taką dziwną sprawę..... A minaowicie: Startowałam w Model Elite Look 2006. No i nie przeszłam do żadnego etapu, choć Pani, która pobierała wymiary etc. zachwycała się moją urodą, zapisała moje dane w jakimś swoim notesie itd. itp. No ale się nei przeszłam wogóle. No i teraz, jak byłam na wakacjach zadzwonił do mnie jakiś Pan z Elite Model Look Warszawa i zaczął coś mówić, że ma mój numer od Pani.... I mi przerwało rozmowę, bo mu się tel. rozładował. Potem zadzwonił do mnie późno wieczorem i znów zaczął coś mówić no i tym razem mi przerwało, bo miałam problemy z zasięgiem. No i po 2 dniach ja zadzwoniłam do niego, bo byłam akurat w miejscu, gdzie miałam zasięg no i on powiedział, że obecnie jest na wyjeździe i że chciałby ze mną na spokojnie pogadać jak wróci do Warszawy. No i ja, że ok, że coś tam i czy w takim razie zadzwoni do poniedziałku, a on powiedział, że tak, oczywiście, a ja mu na to, że ok, bo wtedy ja też będę w domu i nie będę miała problemów z zasięgiem. No i poniedziałek minął a Pan nie zadzwonił.... Nie wiecie może, o co może chodzić?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Corneli
z bioder ciężko jest schudnąć ale nie jest to niemożliwe.Potrzeba tylko mnóstwo samozaparcia i wytrwalości aby to osiągnąć,sama dieta nie wystarczy,musisz PRZEDE WSZYSTKIM ĆWICZYĆ!Wyoknuj odpwoiednie ćwiczenia na wyszczuplenie bioder,znajdziesz je m.in na stronie http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 Możesz też poprosić trenera na silowni czy fitnes lubie aby dobral Ci odpowiedni zesaw ćwiczen na biodra.Na pewno Ci się uda osiągnąć sowj cel i schudniesz z bioderek;-) Powodzenia i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
Khantel poczekaj z 2 dni jak nie zadzwoni sama zadzwoń może się okazać że zapomniał zdaża się :) A ja własnie byłam na spotkaniu z jednym lepszym fotografem i spytał się czy chcę zostać jego modelką.. robić u niego sesje razem z kolegą otworzyli taką agencje jak dobrze pujdzie to znajdę się w niej heh:) A jakoś po weekendzie mam mieć sesję:) Dzwonił nawet dziś do mnie czy nie mam nic w planach niestety odmówiłam bo mu jedna modelka nawaliła :) heh trochę nielogicznie napisałam ale spieszę się mam nadzieję że zrozumiałyście:) pozro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Kurczę..... No najbardziej chciałabym zadzwonić tylko jak to zrobić, żeby nie wyszło, że się narzucam?? Co mam powiedzieć?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×