Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość jaka wg Was jest najlepsza
agencja modelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
według mnie najlepsza agencja to taka z kontaktami za granicą czyli eastern ,jmb,division,mango ... dziewczyny co sądzicie o tegorocznym finale elite model look? Jaka polska agencja im patronuje?bo słyszałam że elite polska ale w internecie wogle nie ma takiej agencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena 21
JMB -- czy ktoś coś wie o tej agencji? Nie ma ona strony internetowej... Prosze napiszcie cos o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Elite? Lepiej sobie głowy nimi nie zawracać. Konkurs ma tylko przykrywkę 'prestiżowego' a podobno dziewczyny, które wyjeżdżały pracować dla Elite były wykorzystywane i żadna inna agencja już poźniej ich nie chciała :( Nie wiem ile w tym prawdy, piszę to, co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny a czy któraś z Was współpracowała może z Rores z Krakowa? Chciałabym się czegoś na temat tej agencji dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
do seleny 21 -JmB models jest to dawna agencja riccardo gay i jest bardzo dobrą agencją .tylko tyle wiem.rzeczywiście nie mają swojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
JUUUPI!!! Nareszcie bede miala swoja pierwsza sesje zdjeciowa! O czym nalezy pamietac i jak sie zachować w nowej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotomodelka
Dziewczyny a jak mam 170 i chcę zostać fotomodelką to ile powinnam ważyć? I jakie wymiary mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotomodelka
Co tu takie pustki? Wysłałam zgłoszenie do 2Face European Agency:) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo trzeba czekac na wiadomość z agencji dla modelek? Wysłałam oferte do mango juz prawie tydzien temu i nadal nic. Moja znajoma tez wyslala do Mango i nastepnego dnia dostala negatywna odpowiedz. Czy to znaczy ze myla nade mną? Czy juz mi po prostu nie odpiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma...
pojechala dzis juz 3 raz do Mediolanu!!!!!! Jest idealna modelka, piekna i skromna!! Robi wielka kariere.... ja tez tak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
waga raczej nie jest taka ważna ,zauważ że we wszystkich agencjach w formularzu nie podaje się wagi.A wymiary to myśle że mogą byc różne-to zależy od agencji.U fotomodelki ważniejsza niż wymiary jest twarz i fotogeniczność(ale wiadomo że dziewczyny ze 120 w biodrach to nie przyjmą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Myśle że fotomodelka może mieć nwet 97 w biodrach i 67 w pasie to chyba górna granica-chociaż jak zwykle zdarzają się wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotomodelka
ja cały czas chudne mam 56kg jędrne ciało,bo ćwicze "zawodowo"tzn. kocham tą,a po drugie to zdaje na AWF i za rok robie instruktorat aerobiku:) Mam w biuście 92 tali 63 i w biodrach 89. A jakie zdjęcia wysłać do takiej agencji? Bo na stronie gagi są pokazane przykładowe więc takie same zrobie i wyśle:) A jutro ujedrniam pupke i bioderka, bo jade nauczyć się jeździć konno:) Ktoś jeździ? Ja się boje, ze spadne. Jak to jest? A co myślicie o agencji 2face european agency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do Fotomodelki => Masz trochę dużo w biuście, chociaż dla fotomodelki to chyba może być atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ponawiam pytanie. Wie ktoś coś o Rores?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rores sami o sobie
RORES MODELS based in Krakow is one of the eldest modeling agencies in Poland. It was established in 1993 by Zygmunt Fura - ecologist and journalist, in the eighties leader of polish and international ecological organization. RORES MODELS has a lot of "face hunters" and agents in whole Poland. Currently RORES MODELS co-operate with leading agencies: IMG, NEXT, WOMEN in over 30 countries in the world. Models of RORES appears on catwalks of whole world: Milan, Paris, London, Tokyo, Seoul, Taipei, Hong Kong, Singapore and New York. RORES MODELS organize many beuty contests within the confinest of "Miss Polonia". Young (14-19) and tall (min. 175 cm) candidates has a chanse to co-operate with our agency - just fill the form. ZNASZ DOBRZE ANGIELSKI PRAWDA? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jest to dobra agencja
;)Przynajmniej tak wynika z opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pustaki jesteście
co za śmierdzące lenie ! do roboty szpeciory, a nie na wybieg - no chyba, że dla koni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Oczywiście, że znam. Wielkie dzięki za ten opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Forum wymiera... dziewczyny gdzie jesteście? Jakieś nowe wiadomości, castingi, problemy:P ???? Ja narazie przeszłam na dietę tzw. truskawkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega ta dieta
?Na jedzeniu samych truskwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny jak myślicie: lepiej być naturalnym czyli lekko bladym czy chociaż trochę opalonym? Dzisiaj takie ładne słoneczko i mam ochotę skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna opalenizna
na pewno nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie-może pomóc-cera bnabierze złocistego,zdrowego,świezego kolorytu;)Uwazaj tylko by nie przesadzic z opalaniem i żeby cera nie była spieczona na czerwono:-oAle na pewno delikatna opalenizna doda urody i świeżości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dzięki za rady :) Co jeszcze można zrobić, żeby wyglądać 'świeżo'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
diete truskawkowa stosuje sie tylko przez 3 dni. Je sie np. na sniadanie kanapke z czarnym chclepem bialym twarogiem i platerkami truskawek, na obiad np. ryz gotowany z trukawkami i czyms tam jeszcze, na kolacje salatka owocowa m.in z truskawkami :P przez 3 dni takiej diety traci sie 2 kilo w brzuszku :) gdyz truskawki to najlepszy spodob na spalenie tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Meggan za dietkę
musze wypróbowacte pyszne truskaweczki;)Inne rady aby wygladac świezo to przede wszystkim porzadnie się wypypiać,przebywacduzo czasu na swieżym powietrzu(nic tak fatalnie nie wpływa na cere jak przebywanie w dusznych,zadymionych pomieszczeniach:-o)Aby cera wygladał zdrowo i świeżo trzeba tez zadbac o odpowiednia dite-duzo warzy i owoców,dużo wody mineralnej i soków,należy unikac ostrych i konserwowanych potraw(wyskakują po nich pryszcze:-()Nalezy takze unikac nadmairnego malowania sie-zamiast mocengo fluidu czy pudru,lepsza,ładniejsza i zdrowsza jest delikatna opalenizna;)Nie należy jednak przesadzać ze słońcem bo łatwo o poparzenia:-o A więc najelpsza na swieży,łądny i zdrowy wyglad jest wypoczynek,sen,lekka i zdrowa dieta,odrobina słoneczka i optyzm oraz uśmiech na twarzy;) Pozdrwiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha i jeszcze jedno
koniecznie trzeba pamietaco demakijażu,dokłądnym oczyszczaniu cery i nawilzaniu jej delikatnymi kremami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×