Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość meo
łatwy zarobek?? ehh... dziewczyny, wiem że wielebyście dały, żeby pracować w modelingu, ale o łatwych pieniądzach nie ma mowy..to co Wy widzicie to czubek góry lodowej..ten najfajniejszy (pokaz/jedno zdjecie/klip)...reszta nie jest taka różowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Wiem że nie jest różowo bo nie ma pieniędzy za nic, jednakże napewno jest lepszą pracą niż harowanie np 12h w Biedronce lub użeranie sie z despotycznym szefem który nie widzi nikogo prócz samego siebie. Chodzi mi również o to że płacą Ci za twoją twarz i ciało czyli coś co dostałaś za darmo od matki natury, to nie wymaga wielu szkoleń i tytułów naukwych. Pozatym praca ta, nie jest napewno aż tak bardzo odpowiedzialna jak wiele innych zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
diggaa-> Zgadzam się z Tobą. Modeling nie jest lekki, ale finansowo opłacalny. Przy dobrych zleceniach można w jeden dzień zarobić prawie tyle, ile pracując 12 h dzień w dzień w Biedronce (nie pracuję w Biedronce, ale powołuję się na porównanie podane przez diggę :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
"ile pracując 12 h dzień w dzień w Biedronce" miało być: ""le pracując 12 h dzień w dzień w miesiąc w Biedronce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
digga => Niezupełnie placą za to, co dostało sie od matki natury. Wiadomo, łanym z natury trzeba być ale większość naszej urody to nasz styl życia, przyzwyczajenia, kosmetyki, nawyki żywieniowe, dbanie o siebie, ruch... Tego jest cała masa, a jakby dodać do tego jeszcze operacje plastyczne, którym niektóre modelki "z górnej półki" się poddają... Jak widać natura w niewielkim stopniu jest odpowiedzialna za nasz wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
ofco => Trzymam kciuki za Modę Forte! Jak dla mnie to jest bardzo dobra agencja i jeśli zaczną z Tobą współpracę to pewnie niedługo zobaczymy Cię w sesji modowej w jakimś magazynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dajcie znac jak
pojaiwcie sie w jakiejś sesji w jakiejś gazecie:-)Zawsze będzie miło wiedzieć,ze któraś z Kafeterianek jest w jakiejś gazetce;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kate... narazie ciagle mysla bo nie daja znaku zycia :P a tymczasem dzwonila do mnie pani z rebel models, chca sie umowic na spotkanie... z mango chcieli wiecej zdjec... a z innych agencji tj. model plus, d\'vision, no people, orange, new age, eastern narazie nie ma odpowiedzi na zgloszenie... czekam :) no ale zobaczymy jak to sie dalej potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję ze wszystko
będzie ok i w końcu dostaniesz się do jakiejś dobrej agencji:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloa
No ja jade do mango moze jakos trafie tylko jeszcze zrzuce z 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
a ile wazysz jesli moge wieziec??i ile masz wzrostu itp??ja jade w czwartek do mango,model plus i d'vision.....moze do mody forte jezcze..zobaczy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Shynshylek i Kloa -> a wy zostałyście zaproszone do tych agencji czy po prostu jedziecie się sprawdzić? Zawsze mnie zastanawiało czy można jechać bez zaproszenia do takich agencji jak d'vision czy model plus czy mango... Wiem ze do Orange mozna a z New age trzeba sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
tzn do mnie te wszystkie agencje dzwonily....i mialam ustalic termin ktory mi pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
to ty Shynshylku musisz byc niezla laska :) zeby te wszystkie najlepsze agencje byly Toba zainteresowane :) mozna wiedziec jaki masz wzrost, wage, wymiary ? Bedziemy wiedziec do czego mamy dążyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
aaa juz widze kilka stron wczeniej je podawalas :) no faktycznie wymiary super i wzrost niezly :) jak masz jescze do tego nienaganna urode to pozostaje ci juz tylko wybranie wlaściwej agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Napisz jak poszlo bo jestem bardzo ciekawa jak to wyglada w tych agencjach ( w zadnej z nich nie bylam :( )Moze bedziemy mieli na forum nowa modelke :) a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
ok to napisze od nowa cos o sobie:P:P..tylko zeby kogos nie zanudzic:P.....wiec mam 15 lat:P wzrost:178cm waga:55kg wymiary:86-61-88. hmm.......mysle ze model plus to dobra agencja:)chcialabym sie dostac do niej:) bardzo mili ludzie..tzn rozmawialam z taka jena pania z agencji..ale przyjemna:) hmm....d'vision niestety zadzwonilo w zlym czasie...bo pisalam olimpiade z historii ale napisali mi ze zadzwonia na pewno w poniedzialek........hmm...moda forte napisala ze sa zaintrygowani moimi zdjeciami i prosza mnie o wiecej..a mango models poprostu napisalo ze sie mna zainteresowalii zebym przyjechala....tzn moj kumpel model mi poradzil zebym sie zajela d'vision i model plus,...bo mango models to dobra agencja ale ma juz ponad 200 modelek!!A moda forte to drugorzedna agencja ale tez mozna sprobowac.....w sumie jesli mam jechac do warszawy w czwartek to mango models bedzie zamnkniete...bo jest od pon-srody...:/.....ale moze dadza sie namowic na spotkanie;)pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shynshylek
możesz podać jakiegos linka ze swoja fotką bo jestem strasznie ciekawa jak wyglądasz:-)Z tych wymairów,ktore podalas wynika,że nizeła z Ciebie laska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
W jaki sposób skontaktowałyście sie z madel plus? na ich stronce nie ma chyba zadego formularza do wypełnienia, wysłałyscie maila tak po prostu? ale co w nim napisałyscie? pzdr. i zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
ja napisalam do nich maila......zalaczylam zdjecia i napisalam pare rzeczy o sobie np.wzrost wiewk waga wymiary itp....jak chce ktos zobaczyc moje zdjecia to moj nr gg 6251567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
JA bym była na twoim miejscu bardziej zainteresowana D'vision. To jest wg mnie najlepsza agencja (przynajmniej z zewnatrz tak wyglada) Z tej agencji modelki sa najczesciej na okładkach i prezentuja mode w magazynach :) Z mango wysyłaja czesciej na wybiegi za granice... napewno przed podpisaniem kontraktu powiedza ci wszystkie sczegoly i na co sie najbardziej nastawiaja. Nie ma co... tylko pozazdroscic :) Mam nadzieje ze ci sie uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
mysle ze model lus to jedna z najlepszych agencji:D...tzn wiekszosc ich modelek podpisuje kontrakty za granica i pracuje dla znanych projektantow np.karolina malinowska, kamila szczawinska, magda mielcarz ,malgosia bela, marcelina sowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge potwierdzic ze shynshylek to niezla laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dzięki za info o tej "magii" ;) Jak zacznę więcej zarabiać na modelingu to być może sobie ją sprawię, żebym nie musiała się martwić o to, czy aby przypadkiem nie przytyje cm w biodrach ;) No to już wiemy, co mogą stosować sławne modelki, żeby trzymać wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie i czytam.... tez bym chciala sprobowac! ale mam takie brzydkie włosy :( musiałam obciąć i sa krótkie i w ogóle... a buzię mam raczej ładną, ale nikt nie chce patrzeć na takiego łysola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×