Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość paty
Oj dziewczyny... tak sobie siedze ,czytam to forum i nie moge uwierzyć ,ze mozna aż tak sie do czegos pchac !! jakbyście sie nadawały a już próbowałyście w wielu agencjach to na pewno byłybyście zauwazone:/ nie ma co sie łudzić ,jeździć na castingi poraz 10 czy 15 !może kogoś tu uraziłam :>ale tak jak zawsze bronie tego,iż modelki to bardzo madre dziewczyny to własnie zwątpiłam:/ diety,wyszczuplanie twarzy.wygładzanie cery ..:/ nie mam pytań! jestescie tragiczne :/ PS.sama jestem od 2 lat w agencji i nie ma tam takich jak co niektóre z Was.zastanówcie sie w ogóle nad sobą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
"jesteście tragiczne"(..) "może kogoś tu uraziłam:>"... no raczej takim stwierdzeniem?! Boisz sie nadciągającej konkurencji ?? Ale tak na poważnie po co ten komentarz? To nie twoja sprawa, że ktoś jedzie 10 czy 15 raz na casting może to lubi, może ma dużo czasu etc. Trendy na twarze sie zmieniają i jeśli kogoś nie przyjeli wczoraj może przyjmą jutro. Dobry przykład Anka Nocoń wszędzie słyszała że jej twarz jest "nie na Polske" i nikt jej nie chciał zaangażować ale jednak udało jej sie i ta nie młoda już jak na "surową" modelke, dziewczyna (19lat czy 20, w usa juz 13 maja wziecie, że tak powiem) robi oszałamiająca kariere na zachodzie i w USA, bo ktos wkońcu dał jej szanse.. zauważył.. nie za pierwszym razem nie za drugim .. za którymś z kolei! Warto mieć marzenia, warto do nich dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa ma rację
trzeba dążyć do celu,do spełnienia marzeń:-)Cierpliwość i wytrwałość popłaca.Jeśli sie nie uda raz,drugi,trzeci to trzeba próbować do skutku!Aż w końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paty
Marzenia marzeniami,ale trzeba wiedziec na czym sie stoi.Macie po 17,18 lat i jeżeli nie macie jeszcze doświadczenia to jesteście już "za stare".Twarzy,dziewczyn jest wystarczająco dużo i agencja spośród ciekawej 17 letniej i równie ciekawej 14 letniej łwybierze zawsze na castingu młodszą,którą można wiele nauczyć,którą mozna odpowiednio pokierowac.To co napisałam nie jest złośliwe tylko moze czasami lepiej przyłożyć sie do nauki czy innych zainteresowań,niekoniecznie latać za tą swoją "szansą".A komentarz po co?to jest forum ,każdy moze sie wypowidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Tak, owszem to jest forum, tylko jak wszędzie obowiązuje pewna kultura... "jesteście tragiczne" nie oceniaj kogoś kogo tak naprawde nie znasz. Każda osoba która interesuje sie modelingiem wie jaki przedział wiekowy teraz obowiązuje - im młodsze tym lepsze i każdy ma świdomość że trudno wygrać konkurencje "na cialo" dziewczynie 18letniej z dziewczynką która ma lat 13-14. "twarzy w modelingu jest już wystarczająco" na tym rynku jest ciągly ruch, jedne odchodza nowe przychodza i ciagla zmiana trendow, czasem wiec nawet ta 17nastak 18nastka ma szanse, w UE legalnie jako modelki można zatrudniac dziewczyny który ukończyly 16lat. Pozatym "latanie" za szansa nie oznacza iż ktoś nie przykłada sie do nauki czy innych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
diggaa => Popieram. A poza tym ja jak do tej pory byłam na castingach (mam na myśli tylko te dla zagranicznych agencji) dla IMG, Women i Karin. Czyli same topowe. Więc skąd mam wiedzieć czy jakaś np. japońska agencja by mnie nie zechciała? Jeśli nadarzy się taka okazja to oczywiście spróbuję i nie będę myśleć o tym, że skoro te 3 poprzednie agencje mnie nie chciały to pewnie za stara jestem. A jak spadać to z wysokiego konia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrana
znacie może agencje Beauty-Box?? Jest w niej dużo modelek z Mango Models. www.beauty-box.waw.pl co myslicie o tej agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna dzieczyna jest
na tych fotkach;)To Ty jestes?Czy Twoja znajoma?W kazdym bądź razie sliczna jest:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna dzieczyna jest
sorki tami miła byc inna minka,w ostatnim zdaniu "nie:-o ale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wiem
senioritta!!! wybacz mi moją nieobecność na forum. moze napisz na maila: girl_like_me@op.pl i tam smiało pytaj. tu dla bezpieczenstwa mówić za wiele nie bede. p.s. zmieniam nick - marzycielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
cóż za cisza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
przed burzą?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Chyba to ta zima ochłodziła zapał... Pozdrowienia kObiEtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Do shynshylek : mozesz mi zdac szczegolowa relacje z wizyty w division bo wyslalam im zdjecia i powiedzieli zebym sie zglosila , wiec jade i chcialabym poznac twoje wrazenia z pobytu w division . dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka tematu
wprawdzie nie jestem modelką ale interesuję się modelingiem(chociaż w nim nie pracuję)Przeglądam masę czasopism kobiecych i dla nastolatek i zauważyłam,że przy sejsach mody pokazywanych w tych czasopismach jest BARDZO DUŻO modelek z Division;)Więc myslę,że jest to bardzo dobra agenacja skoro maja tyle zleceń a ich modelki są w prawie każdym czasopismie kobiecym i nawet na okładach;)Przejrzyjcie sobie chociażby Filipinkę i zobaczcie przy zdjęciach modowych w gazecie skąd są modelki...90% z Division;)To taka ciekawostka jaką zauważyłam w ostanim czasie przeglądając najrozmitsze baskie czasopisma:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytan-k-o
jezeli mam wymiary.., 78-60-83, tylko pytam teoretycznie czy mam szanse na modelke? brak cycuszkow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takich wymiarach
masz szansę,jeśli do tego jesteś wysoka i masz ładną ciekawą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytan-k-o
175 cm tyle ze za stara 22 lata:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
22 lata to trochę za dużo. Chyba, że wyglądasz baaardzo młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytan-k-o
zawsze marzylam o tym aby byc modelka w dziecinstwie... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? moze to co powiem jest dziwne ale na modelke jestes za chuda... mdelka powinna nosci rozmiar 36 a tobie pewnie ledwo 34 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytan-k-o
a mnie sie wdaje ze modelki sa jeszcze chudsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka nie może wyglądać
jak kosciotrup:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Witam witam :) udało mi sie jakoś wyklepać na klawiaturze kafeteria... :) Jak tam modeleczki? JA przezywam spokojną starość tzn niebawem kończe 19 lat i to juz ostatni dzwonek na modeling. Zreszta jak juz mówiłam kiedyś to dla mnie głównie krótka przygoda i sposób na pustą studencką kieszeń :P Planuje studia w stolicy więc pokażę sie tu i ówdzie :) Może wpadę w oko jakieś agencji?! Tyle że czeka mnie lekkie katowanko bioderek które ciągle psują mi szyki! Uhh! Nie popadajmy w histerię! Trzymajcię się cieplutko bo zima zła a w agencjach mogą zawiać chłodem :P P.s mile widziane sprawozdzanko z obytu w d'vision do ktorego sama tez sie wybieram P.p.s z takimi wymiarami jak ma MAM PYTANKO droga otwarta szeroko! Wystarczy sie rozejrzec... rózne sa modelki ale zazwyczaj chude... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggan - ale nie az tak! nie na darmo pisze na stronach, że w pasie ma być około 90! a nie 80!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ofco- po pierwsze nie w pasie a w biodrach :P Po drugie wystarczy sie rozjrzec! Jest mnostwo dzieczyn o malych bioderkach od 80 cm w gore! Sama znam taka modelke i bardzo dobrze jej sie wiedzie ( ma 83 cm w biodrach 59 w tali 81 w biuscie i ma 176 cm!) :) Taka jej uroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jasne ze chodzilo o biodra :P hmmm... ja tam raczej widze czesciej same \'grubsze\' modelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka
Hej. Widzę że jesteście w temacie to się zapytam.:) Mam 13 lat, ale 14 skończę w marcu. We wrześniu poszłam na casting z Metropolitana, no i dostałam kontrakt, ale powiedzieli mi, że jeszcze jestem za młoda i jak będę miała 14 lat to już będę u nich na 100%. Mieli dzwonić w listopadzie, ale jak narazie cisza.. Nie wiem czy mam wysyłać gdzie indziej zdjęcia, czy być lojalna i poczekać do marca i jeśli nic się nie będzie działo to dopiero wtedy próbować gdzie indziej. Tym bardziej nie wiem czy lepiej byłoby dla mnie pójść do D'vision albo gdzieś.. Podobno nadawałabym się tam i wręcz wydawało mi się, że się mną 'zachwycali'.. Skąd więc ta cisza? Co o tym myślicie? Jeszcze jedno, kazali mi założyć aparat na zęby, więc to zrobiłam. Będę go nosiła jeszcze rok, przeszkadza to innym, czy mogę z nim pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×