Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość senioritta
Estellaaa-- finał nauczył mnie poruszania sie na wybiegu( 3 dni spedzone ze swietnym choreogrfem dały swoje;) wymiary przed odchudzaniem miałam 83-66-89 a po 83-63-88 chodziło głownie o talie heh mam z nia problem:( po konkursie liczyłam na współprce z New Age..jednak nic nie wyszło:( czego bardzo żaluje...pozniej dostałam sie do MEtropolitan, które jak wiadomo rozpadło sie, nim cokolwiek zaczęłam tam pracować..teraz chyba przejde do Pure Models..jednak od tego czasu znwou przytyłam pare cm w talii;/ i sie odchudzam znowu..ale lada dzien jade do Pure sie pokazac...bo tez nie jestem z Wawy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
seniritta mam pytanko o robilas ze tak schudlas??:D:D i ile czasu Ci to zajelo:) bo ja chcem tez schudnac jak najszybciej ale jakos cholera nie moge;/ moglabys mi pomoc??:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek 007
pytanie roku jak schudnąć? Proste mniej jedzonka a więcej ruchu.... tak trudno ruszyć głową żeby to wymyśleć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
no co ty... ;/ mi chodziło o konkrety...!!!moze senioritta ma jakies swoje sposoby..!!!a moze nie...!!! chcialam sie poprostu dowiedziec czegos wiecej i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
a po drugie pytalam sie o to senioritty!! wiec nie rozumie dlaczego sie denerwujesz!! Senioritta bylabym wdzieczna gdybys podala mi jakies wskazowki:) (oczywisice jesli to nie problem) :) z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek 007
Wskazówki ;) nie wiesz jak sie biega lub brzuszki robi? Albo może ktoś Ci ma pomóc i np lodówke na kłódke zamknąć... Dlaczego sama czegoś nie poszukasz w necie na temat ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
sorry ale nie rozumie o co Ci chodzi!!!!!!!! po to jest forum zebym mogla zadawac pytania i czegos sie dowiedziec no nie?? a nie mam ochoty sie z Toba klucic bo szkoda mi na to czasu!! i nie wiem po co zaczelas te klutnie... no chyba ze sprawia Ci to przyjemnosc!! pojezdzaj dalej... mnie to nie rusza!! aha i po raz trzeci pisze ze pytalam s o zdanie Senioritty!!!!!!!!! P.s A tak dla wiadomosci to ograniczam sie w jedzeniu i cwicze!! CHCE SIE POPROSTU DOWIEDZIEC CZEGOS NOWEGO!!!! i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek 007
Ale czym ty sie denerwujesz? Jaka kłótnia? Zadałaś tendencyjne pytanie, na które odpowiedź jest prosta jak drut. Jako że jak sama wspomniałaś jest to forum , każdy może zadawać pytania, każdy może odpowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
wkurzam sie cholera!!!!! bo probowalam wszystkiego i nie moge schudnac!! katuje sie jak glupia i NIC!!!!!!!! ;/ mialam nadzieje ze ktos wymysli cos nowego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek 007
Wszystko zależy od organizmu jedni jedzą za trzech a wyglądają jak chude patyczki, a inni musza sie pilnować żeby waga nieskoczyła. Podstawa ograniczyć jedzenie, zamiast mięsa, ziemniaków i tłustych potraw jeść dużo owoców i warzyw, przecierane zupy, unikać soli, która zatrzymuje wode w organiźmie , pić wode niegazowaną i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.. Jeśli jesteś szczupła i chcesz jeszcze schudnąć to nie dziw sie że nie możesz, organizm sie broni, jest pewna waga która jest dla niego optymalna i organizm prawidłowo wtedy funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
dziekuje Ci orzeszek bardzo:):* sorki ze tak na Ciebie ruszylam ;// no jestem dosc szczupla ale w biodrach musze zrzucic i nie moge.. no coz widocznie potrzeba jeszcze troszq czasu:( (ale ja bym cciala juz teraz) heh pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
juz pisze :) ja w przeciwienstiwe do Ciebie Natalii17 musiałam schudnąć z talii..czyli przede wszystkim hula hop- codziennie jakies 20 minut i ten tłuszczyk nagromadzony sie gdzies podział :) a jesli chodzi o diete to podobnie jak Orzeszek: -ciemne pieczywo - zamiast jasnego, -kasze, brązowy ryż - zamiast makaronów i innych przetworów mącznych, - jogurty naturalne i maślanki-zamiast jogurtów i deserów mlecznych -mleko 0,5% -zamiast dotychczasowego 2% -owoce - zamiast słodyczy -musli - zamiaist chipsów -ryby,mięso duszone i pieczone - zamiast smażonego -żadnych napojów gazowanych -dużo wody, herbatek owocowych i tak w sumie po redukcji moja dieta wyglądała że jadłam około 1000-1300 kcal dziennie, najwięcej na śnaidanie (budze sie baaardzo głodna:D a a kolacje jak najmniej. Oprócz tego chodziłam na siłownie 2-3 razy w tygodniu..steperek i takie rózne i jeszcze dobą sprawą jest wieczorne, 20-minutowe bieganie lub szybki marsz . to chyba tyle...trzeba wytrwałości..ja te kilka cm straciłam w jakies 1,5 miesiaca. a Natalii17 ile chcesz z bioder zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
dziekuje Ci bardzo:*:) chcialabym zrzucic tak z 3... 4 cm :(:( zeby miec 90 w biodrach.. bo wiadomo ze tee 94cm to stanowczo jak na modeling za duzo... cwicze prawie dwa miesiace... myslalam ze schudlam ale sie mylilam ...;/ czasami juz nie moge heh (ale sie nie poddam) tylko ze ile mozna sie meczyc i niewidziec zadnych efektow??!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem podobny do Natalii17 tez musze zrzucic z bioderek ale niestety z moja budowa to wrecz niewykonalne.. mam bardzo drobna górną partie ciała za to rozbudowaną tą dolną.. mam jednak nadzieje ze uda sie to jakos zniwelowac.. obecnie mam 92-3cm senioritta ile masz wzrostu..? i ile najmniej mialy dziewczyny biorące udział w konkursie? Natalia17 musimy sie trzymac jakos damy rade:P caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
dołaczam do fanklubu kandydatek na modelki z duzymi biodrami :P JA tez sie z nimi mecze... juz sobie zaplanowalam jak bede je katowac od czerwca do sierpnia a potem do dziela! Czyli atak ostateczny na agencje! :) POWODZENIA bo walka to bedzie zaciekła i u Was i u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
Natalia17 nie ma sprawy;) mi takie coś pomogło..z bioder mi ubył jakoś niewiele ponad 1 cm..heh wiec tez nie dużo. a oprócz tego ze cwiczysz od 2 miesiecy to diete jakąś masz rozumiem?:> bo bez diety to ani rusz... Estellaaa- mam 174 cm, najniższa miała 172-173..jakoś tak, ale była młodziutka 14-15 latek więc możliwe bardzo ze jeszcze urośnie(lub urosła) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ja tam dużo w biodrach nie mam tak coś 90 jak bym miała schudnąć do jakoś by poszło ale puki co nie mam dla kogo nie wybieram się nigdzie na casting:P ja chcę do wawy buuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naleze do takich malodupnych :P za to w brzuszek mi idzie... ale z brzuszka latwo sie spala :P zreszta teraz jak jest cipelo az chce sie ruszac :) wydzieram rower z piwnicy :D na dworze moge sobie na skakance poskakac a nie wszystkie lampy w dom zwalam :P no i rolki oczywiscie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
Taaak:) mam nadzieje ze DAMY RADE :D:D do senioritta: nie mam jakies okreslonej dietki :) .... staram sie nie jesc ziemniakow , bialego pieczywa, pic duuuuzo wody mineralnej i ograniczam sie w slodyczach(nie zawsze mi to wychodzi) bo je uwielbiam :D heh musze cos wykombinowac zeby mi zbrzydly:PP hehe widoczniej jeszcze bardziej musze wziac sie za siebie heh Ale jak tak patrze i nie widze efektow to mi sie wszystkiego odechciewa!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem że jakieś strasznej diety to wogóle sobie nie robie! :P Bo wymiary mam wporządku przy 176cm, 89 w biodrach, chodź powiem wam że i tak wporownaniu do talii to ten tylek jakiś wielki.. :P Ale nie mam zamiaru sie odchudzac!(puki co :P) Tak sobie pare razy juz wmawialam, zero slodyczy, zero tluszczy.. :P Ale jakos cos mi nie wychodzi :P Za to jednak dużo ćwicze, i dzięki Bogu, mam bardzo dobrą przemiane materii! :) Życzę wam laski powodzenia :D:D i wytrwajcie w swoich dietach! :) P.S. Nie ma co, hula-hop rządzi :D:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaka17
a jak ci idzie w modelingu? Jestes juz w jakieś agencji? Wymiary masz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaka17
a jak ci idzie w modelingu? Jestes juz w jakieś agencji? Wymiary masz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka001
hey Dziewczyny! Która z Was była na castingu Hook w ostatnich dniach? (Poznań, Kraków)? ja byłam w P-niu i cóż... czekam na jakiś odzew, ale chyba nic z tego nie będzie, bo odpowiedź miała być z tego co pamiętam w pn, wt., a mamy już prawie środę;) czy któraś z Was biorących udział w castingu dostała już jakąś wiadomość? Zastanawiam sie czy już porzucić nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Jeśli chodzi o Casting w Krakowie "HOOK" to dostałam odpowiedz :) ale mam się jeszcze z nimi skontaktować pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tak powoli to dochodze do wniosku co ja w ogole wyprawiam.. dieta cwiczenia itp i moze nawet zejde ale i tak nic nie zdzialam bo z moim wzrostem i wiekiem to zadna pozadna agencja mnie nie zechce.. i wiecie to jest tak szczerze mega dol.. bo ja to od dziecka chcialam.. i w ogole pol zycia bylam najwyzsza w szkole a potem sie zatrzymalam i mnie all przescigneli.. tak wiec coz.. chyba pora spojrzec prawdzie w oczy.. i zejsc na ziemie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BornToRoll
hej :-* mam do Ciebie pytanie lady_16, co Ci napisali w odpowiedzi ?? Bo ja też dostałam odpowiedź, tyle, że ja byłam na castingu w Łodzi :)) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Chyba to co wszystkim jakis list :P od Magdy dostałam że będą mnie dalej informowac itd :P :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka001
lady_16 a kiedy dostałaś ten list?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
estellaaa nie poddawaj sie!!! Probuj !!! No np. w agencji HOOK jest kilka dziewczyn w Twoim wzroscie!!! ja nie mam zamiaru sie poddac !! hehe chociaz czasami slodycze sa silniejsze ode mnie:PP hehe ale staram sie i mam zamiar zrzucic to jak najszybciej!!!(mam nadzijee ze dam rade) chociaz efektow jak nie widac tak nie widac:// Dasz Rade!!! ja tesh musze wiec....:D:D pozdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Wczoraj ok. godz 13 Dziewczyny wysyłajcie zgłoszebia swoje !!! Jeżeli myslicie że juz jesteście gotowe !!! Naprawde warto próbować !!! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×