Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Nie jeszcze nie zdałam się na sily zeby pojechac do Ml Studio.. ale wsumie to tyko kwestia czasu, po świeta sie postaram :) mam nadzieje ze cos wreszcie zacznie siew dziać:):) I tak naprase nie mam wcale takiej super figury.. w porownaniu do talii mam naprawde szerokie biodra ale wymiary sa ok. Pozdrawiam was i zycze powidzEnie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hwllo?czy ktoś chce tu porzucić nadzieje??!!! NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA WIEC MAM NADZIEJE ZE JESZCZE TROCHE SIL DO PRÓBOWANIA ZOSTAŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze co sie dzieje z tymi dziewczynami co wygraly poprzednie edycje elite model look..? probowalam znalesc cos ale cisza.. nic o nich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ja tam piorę w tym udział elite będzie u mnie 20 kwietnia wbijam co mi szkodzi a nóż się uda:P a na zboczeńcó różnego typu się nie boję dostaną i się odwalą ma się długie pazurki heh:P pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wie ktoś..
..kiedy będzie casting do tego konkursu w Szczecinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orienyuje to castingi do elite model look odbywają się jednocześnie w 8 miejscach w Polsce 22 i 23 kwietnia, jednym z tych miejsc jest również Szczecin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
czesc :) OOoo wybieracie sie na Elite... no to powodzenia. A ja właśnie obejrzałam sobie stronę D'vison i ich nowe twarze i powiem wam że dziewczyny w większości mają 171 cm 173 cm wiec sa niskie jak na modelki. Tzn ze można dostać się do dobrej agencji nie majac 174 cm! Szkoda tylko że zadna nie miała powyżej 90 cm w biodrach :P A ja jutro caly dzien oczyszczam organizm i tylko pije soki, herbate zieloną i jem owoce i warzywa! Jak nie umre z głodu to dam znać :) POZDRAWIAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
heh kto się wybiera na casting do elite ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggan na bank dasz rade.. ja ostatnio caly czas tak jem.. i czuje sie swietnie, tylko dzisiaj przyszalałam z winogronem no ale co tam.. kurcze musze sie zmobilizowac do cwiczen jakos tak podnisły mnie na duchu te nowe twarze w d\'vision i zglosilam sie do nich ale jak narazie cisza.. :( do ktorch agencji mozna sie wybrac bez wczesniejszego umowienia sie..? a na elite sie wybieram..? mam pytanko.. jak powinno sie ubrac na taki casting..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
napewno nie w różową miniówke :P Najlepiej jakies dopasowane i cienkie spodnie (zeby ci 5 cm w biodrach nie dodali!) i fajny topik, czyli w sumie zwyczajnie... Estella ja na sama mysl jestem juz glodna :P A teraz z produktem S-line vita jest gratis płyta z ćwiczeniami pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej..dzisiaj dowiedzialam sie ze za 10 dni-23 kwietnia wyjeżdzam do Brazylii...I'm so happy:););) mam miećtam dwie sesje(a pobyt na 10dni) wiec mam nadzieje że troszke wwolnego czasu będe miała..kurcze-czuje sie fantastycznie ale modle sie tylko żeby to nie było coś w stylu kostiumów kąpielowych bo...sie wstydze pozdrawiam goraco i życze powodzenia równie ż i Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Natalia.. szok... super.. gratulacje!!!!!! zycze powodzenia i trzymaj za nas kciuki w tym elite.. zeby sie udalo zeby sie udalo zeby sie udalo mantra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
WOW GRATULUJE I STRASZNIE ZAZDROSZCZE!!! Brazylia jest cudowna (podobno) a sesja to pewnie jednak kostiumy, ale nie przejmuj się jestes przecież zgrabna a w takiej pięknej scenerii nawet nie będziesz miała czasu mysleć o wstydzie! Jak bedziesz miała zdjęcia luba jak się gdzieś w necie ukażą to proszę daj znać :) POZDRAWIAM P.s a ja sobie głoduje na owocach... Estella dobrze ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Natali wielkie gratulejszyn.. :D:D I nie masz sie czego wstydzic:) Mam nadzieje, że i mi sie kiedys uda gdzies wyjechac zagranice na jakies sesje czy cus.. :D Pozdrówka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
nie no laska 17 tylko pozazdrościć a możesz powiedzieć ile mniej więcej dostaniesz za ten wyjazd hmm ?? ile np. zarobiłaś za tą sesje z żoną lindy ?? hmm a wogle można zobaczyć gdzieś twoje fotki hmm?? A ty kaka miałąś do mnie zagadać i co hmm heh :P czekam na gg:P A co do Brazyli to sama bym chciała sesje w strojach kąpielowych taki upał a tu 40 stopni hmm bomba nie zapomnij o olejku do opalania heh:) pozdrówka lasencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiesz jeszcze nie pytalam się ile dostane-ale szczerze mówiąc najlepsza zapłata to ten wyjazd-Ameryka poł.-genial...nawet nie wiem do jakich gazet to dokładnie...bede rozmawiała w poniedziałek z Darkiem to sie zapytam o wszystko...z sesji od Lidii popiel dostałam już kase-[powiem tylko że sie opłacało:P a było fajnie...odezwe sie później bo zaganiają mnie do sprzatania...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
a ty 17 jak masz na imię ?? poszuakm twoich fotek na stronceLO no w sumie sam wyjazd zapłata ciekawe czy charówka będzie i jak ale 10 dni to krótko nie to co 2 miesiące bomba a z kim jedziesz aha i mam jeszcze jedno pytanko ... dziewczyny z tej agencji któe pochodzą z innych miast niż wawa np. dalsze szczecin i proszą ich o przyjazd to pokrywają koszty podróży >??? pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za stronka LO
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Droga 17 :) Gratuluje wyjazdu :) Dziewczyny nie poddawac się !! a jeśli chodzi o spalanie kalorii i cm :P to polecam aqua areobik ;) naprawde warto ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
nie niestety nie zwracaja ale jak się dużej popracuje to wychodzisz na plus już po 2 miesiącach...właśnie co to jest to LO-bo nie za bardzo zrozumiałam?przed chwilą moja mama dzwoniła do Darka i mam mieć sesje do dziewczyny i jakiś trzech gazet w tym jakoś jedno na żywo i dla chyba Manhatanu-jade jednak na 12dni...zajefajnie:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
17 jesteś gwiazdą naszego forum :) Dzięki Tobie nabieramy motywacji i chęci do działania! (ja dzis przez caly dzien zjadlam: banana, jablko, 2 kiwi i 3 płatki ryżowe :) + soki, herbaty i woda Aż sama jestem z siebie dumna! Odtrułam częściowo oraganizm!) A wszystkim dziewczynom życzę spokojnych i wesołych ŚWIĄT!!! Aby każda z nas osiągneła to czego pragnie :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
brawo 17 ;D ;) :) : ) Z Okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego, A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! WSZYSTKIEGO Najlepszego No i podbojów na castingach i w agencjach :) :* :*:*:* zyczy Lady_16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
17 - mam pytanie czyli płacisz za lot do Brazyli ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniciaa
Mam pytanie do 17-> czytam od dluzszego czasu to forum i jestem bardzo bardzo ciekawa jak wygladasz. Czy sa moze w internecie jakies twoje fotki? bardzo bym byla wdzieczna gdybys mi podala tą stronke:) P.S Serdecznie gratuluje wyjazdu..heh a raczej wylotu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie czytacie
za bardzo bo 17 juz dawno mowila jak sie nazywa i gdzie mozna znalesc jej foty wiec jak ktos ma ochote to niech sobie poszuka kilka stron wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dzięki dla osoby poprzedniej...:) no to tak-za przeloty hotele jedzenie itp nie płace ani grosza...oni za to zabulą bo dowiadywałam się w biurze o cene i ok.2tys... bez przesady-nie jestem żadną gwiazdą-poprostu raz się udało mi a raz się uda Wam...jestem zwykła dziwczyną tak jak każda i poprostu lubie to co robie-tyle... Buziaczki i dziekuje za wszystko-jestescie dziewczyny kochne i mam nadzieje zże sie spotkamy nie raz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Natalio dla niektórych dziewczyn to jest ogromny sukces taki wyjazd:D Więc nie musisz być taka skromniuka:):D:D Szyszunia, mam cię już na liście na gg i czekam na odpowiedzni moment:P:P Toznaczy kiedy ty będziesz i ja :D:D Ale napewno się odezwe!:) Pewnie dopiero po świętach, bo teraz niestety goście i te sprawy.. hehe..:P I oczywiście bardzo dziękuje za życzonka i także wszystkim składam najserdeczniejsze życzonka!! :):) Buźka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
oki :) też Wam laski życzę wszystkiego naj naj naj :) z okazji świąt spełnienia marzeń z modelingu no i samych agencji i wyjazdów zagranicznych buziole;) wygranej w elite model... heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy a szczegolnie spelnienia marzen!!! P.S postaram sie nie objesc ale bedzie to trudne:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×