Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Meggan
te piekne i gładkie twarze widoczne w gazetach to dfobry makijaż, światło, fotograf + obróbka komputerowa. NIe masz się co dołować, nie każda modelka ma doskonała cerę, takich kobiet jest naprawdę niewiele. Trzeba dbać o codzienną pielęgnacje cery, odpowiednią dietę itp. itd. Estella nie panikuj to jescze nie koniec świata! Jest masa innych agencji, może warto pokazać się gdzieś na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie.. nie kazda modelka ma idealną cere!! A nawet powiem wiecej zadko sa modelki o IDEALNEj cerze.. !! retusz komputerowy i makijaż robi swoje :D:D No ale oczywiscie trzeba zauważyć, że sa takze jak wszedzie dziewczyny - modelki o nieskazitelnej cerze ale to normalnie jest cud nad cudami :D:D (idealna czyli --> zero wypryskow, zero zmarszczek :Pi wogole czysciutka cerka :D!!) Buźka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala Kaja
Czytam czytam... i nasuwa mi sie jedno pytanie, które powinna sobie zadać każda z Was: \" Dlaczego chcesz być modelką? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggan ja nie panikuje tylko tak jakos stwierdzam.. a co do tej cery to niesamowite co potrafia komputery i odpowiedni retusz.. wrecz zadziwiajace:P i chyba cera to jeden z mniejszych problemow a tak w ogole to mnie sie marza piegi:P zna ktos jakis sposob zeby sie ich nabawic..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
Sluchajcie ja waze 49 kg mam 168 i jestem szczupla a nic nie robie by tak bylo to generalnie zalezy od tego jaka macie przemiane materii i nawet jesli byscie stosowaly diety bez dobrej przemiany materii wszystko sie sypnie no bo tak jest w genach zapisane mam rade pokochac ten kawaleczek ciala co was bozia obdarzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszynka nie do konca sie z Toba zgodze, wiadomo geny robia swoje ale zawsze mozna postarac sie przesunac wskaznik wagi w 1 lub 2 strone.. jesli ktos lepiej sie poczuje jak sie w cisnie w mniejszy rozmiar ubranka to jestem w 100% za.. a kochac siebie to zawsze trzeba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
piegi hmmm na mnie działa albo solar albo słońce od razu wychodzą hhe:P a do tego new age konkurse to jak to jest wszystkiego jesteście z wawy czy jak jak się odezwą i każą przyjeżdżać ?? nie wiem czy wysłać pewnie odpiszą i przyjeź albo coś może jakiś casting w szczecinie będzie:p nie wiemL:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez by odpowiadal casting w Szczecinie!! :D:D A co do piegow to racja --> słonce/solarka wychodza bardzo szybciutko :D Ale wsumie to ja mam je praktycznie przez caly rok :P Buźka:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ty kaka może sie zgadamy na gg hmm:Pwidzę że jesteś coś z okolic Szczecina..:P jak chcesz zagadaj 4391708 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny przepraszam że sie nie odzywałam ale korzystałam z paru dni słoneczka i poszłam...na podryw z kumpelą:)..rezultat-oj...niesamowity:) u mne nareszcie zaczyna się cos dziać w soboyr własnie jade do kazimierza dolnego(jeszcze nie wiem gdzie to dokładnie ale wiem że ode mnie daaaaleko)bo przyjezdza fotograf z Nowego Jorku i mam z nim mieć sesje i wogóle sie zaprezentowac...teraz mi sie trohe schudło więc może nie będzie tak źle;P ...co do cery-wiecie...tak szczerze mówiąc to jak zauważyłam to wszystkie modelki maja skóre jak pupcia niemowlaka...serio-nie wiem jak one to robia ale skórke mają tak gładziutką że mnie to aż zastanawia...ja sama też mam problemy z cerą(mam chorą tarczyce)ale z tego powodu mam troche ytrudnioną prace...znaczy facet z mojej agencji wie np. że mam takie cos i dlatego zawsze mam mu mówić czy mam jakiegoś syfka czy cera w porządku... a piegii???są urocze...też mam pod wpływem słoneczka:P pozdrawiam wszystkie i buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
wow Natalka suuuuper gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia jestesmy wszsystkie z Ciebie dumne.. napewno powalisz tego fotografa na kolana.. a u mnie zle napisali mi z chocomodels ze nie sa zainteresowani, jak taka agencja odmowila to co dopiero plus, new age itp.. chyba mnie wysmieja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
nie konieczni cię wyśmieją:P wszędzie są potrzebne inne dziewczyny jak masz dobre wymairy to prubuj:P a ja to wogle każdemu piszę prubuj a sama nic nie robię heh dobra wyśle zgłoszenie do age zobaczymy czy odpiszą heheh:P pozdro laska ale i tak za daleko dla mnie przyjazd do wawy chyba że zasponsorują hhehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko kazda dziewczyna ktora brala kiedys udzial w elite model look to w nastepnym roku dostaje zaproszenie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no szyszunia nie mam az tak bliziutko do szczecina ale najblizej do niego z tych wszystkich duzych miast :P:):) odezwe się do ciebie jak bedziesz na gg..:) Buźka:* Ja tez wyslalam zgloszenie do New Age i czekam na rezultaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
estella raczej tak było puki co:P a co dostałąś zaproszenie a jest tu na forum wogle jakaś laska co brała kiedyś udział w tym konkursie i się dostała dalejj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie moge pochwalic cera idealna :) zero syfkow :P raz na 3 miesiace wyskoczy mi jedna czy dwie miale czerwone kropeczki na nosie i to wszystko (choć dla mnie wtedy to i tak tragedia!) tazke nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
meggan sprawdz sobie poczte..:) ja dopiero wróciłam do domu-wyszłam nawet w połowie areobicu żeby sie zobaczyc z chłopakiem:P on nie chce mnie tam puścić bo mówi że ten fotograf mnie weżmie ze sobą do N.Yorku a ja sobie w myśłach-"kurcze nawet nie wiesz chłopie jak bym chciała" buziaki8 dla wszystkich papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
już po...hm...nowe doświadczenie:) nie tylko pozowałam przed fotografem z n.yorku ale także przez 20-osobową grupą młodych fotografów ktorzy sie dopiero uczą,.....ale fajnie bo ubierała mie lidia popiel(żona B.lindy)ale troszke zepsułam jej kiecke(a koszt. ok.4 tys) ale ogólnie frajde miałam....chłopak pojechał ze mną to sie naczekał gdzieś tak z 8h ale powiedział że mnie już nigdy nie p;uści samej:P...zobaczymy... piszcie co u was i buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Natalia gratulacje byle tak dalej u mnie pustka... :( ale wciaz czekam... jeszcze sie nie poddaje.. jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Witam droga 17 :P bo nie wiem jak masz na imię gratuluj Ci takiego sukcesu :) !!! :) Ja wczoraj byłam na Castingu w Krakowie " hook" i czekam na telefon hmm? ciekawe czy się doczekam :P hehe pozdrawiam wszysktkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
naprawde tu nie ma czego gratulować...jak sie jest w jakiejs agencji to to jest tylko normalna praca...ja tylko chce wyjechać do tokio,mediolanu...gdziekolwiek-albo jak wiecie jakaś okładka Vouge:P to wtedy możecie pogratulowac-a teraz naprawde nie ma czego...ale dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
do Szyszunia16 ja rok temu brałam udział w Model Face 2005. dostałam sie do finału,..wysłałam zgłoszenie mailem i chcieli zebym przyjechała(jednak nie powiem wam ile dokłądnie czekałam bo nie pamietam:( ) tam kazali mi schudnąc w tali..no i schudłam te kilka cm w dwa miesiace jakos..w tym czasie oni cały czas pisali maile z pytaniem jak mi idzie ;) finał także był 29 sierpnia...3 dni spedziłam w hotleu w Wawie;] ogolnie super doświadczenie wiec mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
ojej ;] Ty chyba pytałas o Elite.no nic trudno moze sie komuś przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelyien
Ja tez bralam udzial w model face tylko ze 2004 i chyba sie zakfalifikowalam do tego finalowego castingu gdzie podobno zaprosili tylko wybrane dziewczyny(pisze chyba bo tak slyszlaam, a sama nie wiedzialam bo jestem z Wawy), niestety wymiary mialam niemodelkowe bo sobie zaszalalam w wakacje ale co tam moze w tym roku sprobuje; A co do 17stki to zycze Ci powodzenia w sesji, tylko sie tak zastanawiam ze chyba jestes za niska na zagranice no nie??!!Szkoda bo jestes naprawde bardzo ladna ale 172 to zbyt malo na wybieg;/ Jeszcze raz zycze Ci powodzenia w rozwoju kariery;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sienioritta a jakie Ty masz wymiary..? robisz cos dalej z modelingiem..? dal Ci cos ten finał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
no chodziło mi o look :P a o tym konkursie co móicie to co kiedy casting i jeste w szn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
do Nelyien wiesz,no cóż-może podrosne jeszcze z centymetr...narazie mam 173( ostatnio mnie mierzyli w agencji bo zmieniali mi kompozyty na model)...wiem że nawet to 173 nie daje mi szansy na wybieg ale po pierwsze-w londynie miałam okazje robienia pokazów i babka z agencji powiedziała że ze wzrost jest ok a po drugie to tak szczerze -wole pozować bo na wybiegu czuje sie jakoś dziewnie więc za granicą będe sie nastawiać bardziej na katalogi i kampanie niz na pokazy...ale czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelyien
No chyba ze jest tak jak mowisz;] W sumie na katologach mozna podobno tez sie nie zle dorobic a nawet nie trzeba byc tak chudym jak na wybieg;] Z drugiej str. szkoda ze nie jestes ciut wyzsza (choc 3 cm) bo bys miala duze szanse zrobic wieksza kareiere na wybiegu bo masz rzeczywiscie ciekawa twarz;) Oczywiscie mam nadzieje ze juz wyroslas z tego typu kompleksw ze jestes za niska bo Bog dal Ci za to co innego;} Trzeba sie cieszyc tym co sie ma, ja walcze z kg, moze kiedys sie sptokamy jesli mi sie uda zrzucic co nie co;D Pozdrowienia i powodzenia one more time;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dziekuje że tak mówisz tobie życze tego samego...wiesz-szczególnych kompleksów z tego powodu to nie mam bo zawsze byłam dosyć wysoka wśród rówieśników:) ale wiadomo że te 3cm zawsze by baaaaaardzo pomogły pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×