Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tincia

czy któraś używała ALBOTHYL?jak tk niech wejdzie!!!!!

Polecane posty

Gość tincia

czy to co robi się w pochwie po tych globulkach (coś jak zmoczona chusteczka)to ma samo wyjść czy można to usuwać np.palcem?poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................kropka
nie ukrywam ze ja sie wystraszyłam,ale wyszło samo:) coś na kształt chusteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................kropka
nie ukrywam ze ja sie wystraszyłam,ale wyszło samo:) coś na kształt chusteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .. ..
jak jest tak luzno to mozna spoko wyjąć, ostrożnie żby nie dorywać jeśli jest przyczepione gdzieś, samo się powinno oderwać. warto sie pomeczyć z tym albothylem, daje dobre efekty (mi znacznie zmienjszyla sie nadżerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vest
a jeśli nie jest luźno to co z tym paskudztwem robić? właśnie kończę kurację Albothylem, jutro mam "zażyć" ostatnią globulkę, a czuję się jakbym miała pochwę wypchaną ligniną :/ To samo wyjdzie, czy mam iść do lekarza, żeby badziew usunął? A jeśli samo ma wyjść, to po jakim czasie??? Ja już mam tam tego dość sporo, nie zauważyłam, żeby wychodziło. W dodatku siedzi dość głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo wyjdzie
zostaw na razie. ja po skonczonej kuracji czekalam jeszcze tydzien by sie "oczyscic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vest
hmm, tylko ja mam dość silną potrzebę, żeby się oczyścić wcześniej ;) może po kilku dniach od zakończenia kuracji zastosować np irygację tantum rosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jakaś szansa
że ktoś odpowie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albothylka
To wyjdzie samo, a wszelkie próby sa bez sensu i tylko hamuja leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
ja kupiłam bez recepty.gin wykrył u mnie nadżerke i powiedział że jak chce ją wyleczyć to mam przyjść prywatnie...chcąc zaoszczędzić kupiłam sama ten lek a teraz boje sie go zastosować, nie wiem w jakich odstępach czasu go brać najlepiej i jestem przerażona że będzie mi wychodzić ,,chusteczka" jak to piszecie.co mi doradzicie.pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ham2546
co za dziwoląg z tego ginekologa, ,,jak chcesz wyleczyć''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhsdfgf
ci którzy używali odpowiedżcie bo mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ham2546
zmień ginekologa :) i nie bierz świństw na własną ręke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
a może mi ktoś powiedzieć coś pozytywnego na temat tego leku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala00
Ja używałam ALBOTHYL całkiem niedawno ,uważam że to dobry lek . Miałam problemy z cytologią (stan zapalny na szyjce) nie mogli okreslic grupy ,dopiero po leczeniu albothylem wszystko wróciło do normy , wyszła grupa 2 cytologi. Ja bralam 1 globulkę co drugi dzien. A to cos wyszło ze mnie po 2 tygodniach (byłam przerażona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
ja też jestem przerażona tym że coś ma wychodzić ze mnie po tych pigułach, a na jakiejś stronce przeczytałam że komuś macice wypalio.boje sie strasznie tego zażyć, z drugiej strony to szansa na tańsze wyleczenie nadżerki, tylko nie wiem czy tym wylecze nadżerke czy też pogorsze tylko moją sytuacje.MaloOO czy brałaś coś po tym leku na przywrócenie właściwego ph? czy rzeczywiście to takie straszne uczucie jak to niektórzy piszą że czują sie zapchani??dzięki za to że odpisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nic nie wiem
kobietki a wiecie moze czy mozna go stosowac jednoczesnie z tabletkami antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
ponawiam swoje pytanie czy ktoś ma jakieś pozytywne opinie na temat tego leku? boje sie go zastosować, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfgh
myśle że można go stosować razem z tabletkami anty.moja znajoma bierze lek, akurat nie ten, ale o podobnym działaniu( nie pamiętam nazwy) i jednocześnie też bierze tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
czy uzyskam odpowiedź czy też nie ma osób które mogą coś dobrego powiedzieć o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
DOK 52 -czytałam na forum że cużo dziewczyn brało albothyl własnie z powodu nadżerki (ja mialam stan zapalny na szyjce) i pomogł. Dlatego nie zastanawiaj się tylko bierz ,nie masz nic do stracenia jak nie pomoże to albo wypalanka albo wymrażanie. Ale zawsze warto spróbowac . Mi pomógł ,a już mialam isc do szpitala na pobieranie wymazu z szyjki b o nie mogli aż 2 razy okreslic grupy cytologi . Po leczeniu nie bralam nic na przywrócenie własciwego ph ,miałam tylko jedno opakowanie 6 globulek ,tak więc chyba nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
dzięki Lili 42 i Mała OO. może macie racje chyba to zastosuje.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
sorki Lili 34 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez
na ulotce jest napisane, ze moga wychodzic calkiem spore kawalki martwej tkanki. Zadna nie czytala??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dok52
wyobraź sobie że czytałam ulotkę ... ale i tak sie boje że sobie mogę zrobić krzywde zamiast pomóc dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja110
nie wyciagajcie nic same !!! jesli ta 'zmoczona lignina'jest przyklejona do scianki macicy a bedziecie ja probowaly odrywac mozecie ponownioe nabawic sie stanow zapalnych,mnie denerwowalo,ze cos tam w srodku mam i probowalam sobie pomoc wyjac,ale poczulam bol i balam sie,mi wyszlo po 3 tygodniach i teraz jest super! a najwiekszy kawalek wylecial podczas okresu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w polowie opakowanie,nie czuję że coś tam jest wy czujecie ową chusteczkę w środku skąd mam wiedzieć że ona jest? fakt po nocy jak oddaję mocz czuję jakby coś tam bylo,ale później w ciągu dnia już nie biorę globulkęco 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×