Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, Dzieki za wspolczucie i za to, ze was tutaj mam i moge z wami porozawiac. Gratuluje mama szczesciara pracy. Super, ze sie udalo:). U nas z jedzeniem wyglada nastepujaco: 6:00 mleko z kaszka, kaszka z bananem, czasami chlebek, jogurt. Okolo 12 robie czasami nalesniki z twarogiem, makaron z owocami a czasami jemy rowniez owoce. okolo 3 najczesciej owoce, jgurty. O 17 je z nami obiad, czyli je prawie wszystko co mu smakuje, tylko jeszcze z kawalkami miesa ma czasami problem. Okolo 6 kaszka, ostatnio o tej porze jemy wszyscy pomarancze i 20 mleko z kaszka, czyli moje dziecko je wszystko co jest w domu i co mu smakuje juz od jakiegos miesiaca nie kupuje sloiczkow bo nimi plul i koniec, wiec bylo szkoda pieniedzy.Lubi bardzo pomidory, ogorki i salate, co mnie dziwi u takiego malucha, ale on to je, wiec mu daje. Eli Oli ma rozne fazy jesli chodzi o samodzielna zabawe, czasami sie sam pobawi pol godziny a czasami ma dzien, ze chodzi za mna i jeczy, zebym sie z nim bawila:( Mamy bardzo ladna pogode, wiec dzisiaj bylismy z mezem i Olierem w parku kaczki karmic. Malemu sie bardzo podobalo, tylko szkoda bo aparatu zapomnialam wziac. Z moim samopoczucem powoli lepiej. Maz wczoraj wyciagnal mnie do sklepu meblowego, bo panujemy kupic nowa kuchnie, z czego sie bardzo ciesze, bo nasze meble maja juz ponad 7 lat i po paru przeprowadzkach, wiec nadszedl czas powoli je wymieniac. Zaczniemy od kuchni, bo pokoju nie ma sensu wymieniac, bo jak widze co oli robi z jedzeniem to szkoda by mi bylo nwych mebli, wiec chcemy z tym jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz tak się u nas przyjęłą zabawa z szukanie to pilnie potrzebuję wiersza Szymborskiej \" jak się czuję\" i będe po stokroć wdzięczna jak mi pomozecie znaleźc jego tekst. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
to ja poproszę o zdjęcie całującej się pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre otóz ja tez przeszukałam jej wszystkie wiersze i nie znalazłam a wiem na pewno ze napisała. Przedwcozraj miałam ten wiersz w ręce. juz kiedys pamietam tez go czytałam jako wiersz szymborskiej. Nie wiem czemu go nigdzie nie ma. Ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo Eli 🌻 Wisława Szymborska Jak ja się czuję Kiedy ktoś zapyta, jak ja się czuję, grzecznie mu odpowiem, że \"dobrze, dziękuję\". To, że mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko, astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką, puls słaby, krew moja w cholesterol bogata.... lecz dobrze się czuję, jak na moje lata. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę, choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.... i znów dobrze się czuję. Mam zawroty głowy, pamięć figle płata lecz dobrze się czuję, jak na swoje lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, że kiedy starość i niemoc nareszcie przychodzi, to lepiej się zgodzić ze strzykaniem kości i nie opowiadać o swojej starości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź i wszystkich dookoła chorobami nie nudź ! Powiadaj, że strość okresem jest złotym, i kiedy spać się kładę, zawsze myślę o tym.... \"Uszy\" mam w pudełku, \"żeby\" w wodzie studzę, \"oczy\" na stoliku, zanim się obudzę ..... Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje: \"Czy to wszystkie są cześci, które się wyjmuje?\" Za czasów młodości (mówię bez przesady) łatwe były biegi, skłony i przysiady. W średnim wieku jeszcze tyle sił mi pozostało, żeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą .... A teraz na starość czasy się zmieniły, spacerkiem do sklepu, z powrotem bez siły .... Dobra rada dla tych, którzy się starzeją Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Kiedy wstaną rano, \"części\" pozbierają, Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytaja, Jesli ich nazwiska tam nie figurują, To znaczy, że są ... zdrowi i dobrze się czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) impreza piątkowa ok, chociaż trochę sztywna, wróciłam o 21 do domu i zastałam synka w świetnym humorze, bo babcia go uspiła o 18, skutek był taki, że o 23 z rykami poszedł zmuszony przeze mnie spać. thefly - skacowana nie miałam po czym być, bo 1. karmię, 2. prowadzę samochód, 3. rano o 8 musiałam być 40 km dalej i prowadzić 7 h zajęć:) przy okazji dokonywania jakigoś wpisu proszę dodac wzrost Kondzia 81 cm, tyle ma na pewno, a superprosto nie może ustać, bo zbyt ruchliwy więc dokładnie nie wiem:) dzisiaj moje dziecko zjadło na obiad sporo ziemniaków zagryzając je ogórkami słodko-kwaśnymi zrobionymi przeze mnie we wrześniu. kiszonych nie chce jeść, za to za tymi przepada, tez tak jadłam jako dziecko:) Agucha - ja ciagle mam nadzieje, że on zacznie jesć, ale przypuszczam, że na odstawianiu na siłe sie skończy. ide troszke ogarnąć, bo być może wpadnie do mnie kumpela z dzieckiem, a jej synek to małe półdiablę, więc muszę pousuwać pewne rzeczy z niskich wysokości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z piwka z kolezanką :D Ale było fajnie ! Dobrze sie tak czasem wyrwać. :) Dobrze się bawiłam. Wszystko mi petami śmierdzi, fu :P Idę spać ... ;) Piszą mi ze hasło niby błedne wpisuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie. po 1 chcialam wam zyczyc wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze w tym 2007 roku. po 2 dziekuje za pamiec o nas. co u nas?aktualnie Zuzala jest po ospie przeszla ja w miare spokojnie najgorsze byly krostki w buzi i jej ogolne rozdraznienie .ale zwyciezylysmy i jest ok.boje sie jedynie o blizny bo mala niestety rozdrapala strupki i w to w dodatku na buzi. co do jedzena to nie moge narzekac bo Zuzik wcina wszystko jak leci , wczoraj nawet probowala grejfruta i odziwo smakowal jej:) poprosze o wpis do tabelki zuzia ma 86 cm wzrostu i wazy 12kilo mam nadzieje ze czesciej bede zagladac do was chociaz od 1 lutego ide do pracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
ten filmo którympisała Eli będzie emitowany od niedzieli 28 stycznia na polsacie reklamują go tak "poczuj więzienie na własnej skórze" i pokazują takiego wytatuowanego faceta Jokas,Agus dziękuję za zdjęcia chłopaczków przystojniaczków. Thefly ten wiersz Szymborskiej o który prosiła Eli jest świetny muszę koniecznie przeczytać go mojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego Adulka fotek nie dostałyście ???? :( ja również dziękuję ani30 jokas i agus za aktualne fotki maluchów , agus mamy taką samą wieżę z kólek do układania :) fajnie Stysia że się odezwałas pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka Zuzi przesyłam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.e-konkursy.com/konkursy.html dzieki za fotki chlopaki i dziewczeta cudownie rosna:)thefly ale macie fajne duzeeee,ogromneee foteleee:) A ja znowu sie wciaglam w pichcenie:P i spedzam czas w kuchni:) Dzisiaj dalam pierwszy raz Bartkowi parowke ale wcinal ze smakiem:) eli fajne takie wyjscia od czasu do czasu z kolezanka lub z samym mezem:)mozna troche oderwac sie od codziennosci:) stysia dobrze ze sie odezwalas a co do zdrapania strupeczkow podczas ospy to niestety zostanie blizna,ja mam do dzisiaj dziurke na czole i brwi,ale takie male dziecko ciezko upilnowac zeby nie drapalo.. ladny ten wiersz Szymborskiej:) a jak z nasza zabawa co teraz mamy szukac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
flowers mamy szukac całującej się pary którą ja wymyśliłam... a my jutro na tydzień w góry jedziemy wiec od środy do środy nas nie ma.odezwę się w czwartek następny. dużo zdrówka dla wszystkich życzymy i zmykam nas wszytskich pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to ja poprosze klucz wiolinowy na pięciolini :) uciekam do synka :) celebre udanego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś sobie kupiłąm super kozaczki i spódniczke. ze dwa dni temu 2 bluzki :D Ale fajnie mi sie ten rok zaczyna. I zakupy i wyjścia :) Oby tak dalej. Dzieciaczki super. Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli klucz na pieciolini moze byc:)dobry ten filmik,Bartek stal wpatrzony a po chwili zaczol sie smiac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak uznajesz to ja poproszę o.... jakiś wialgaśny most :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - może być? jest tam mnóstwo zdjęć wielkich mostów:) U nas ok, tylko mały ma nowy etap buntu przy ubieraniu na spacer od kilku dni. Też go oddwyczajam od usypiania na ręku, bo jestem tym już zmęczona, niestety cycek mamusi jest okropny. Teraz usypianie zajmuje mi ok 10-15 minut. Gaszę wszystko w pokoju, kładę go obok przytulonego i opowiadam mu bajki, hitem największym jest Stefek Burczymucha, niestety mały często ssie pies, ale zaraz się odłącza i uspokaja słuchając bajki. I tak zasypia, o niebo lepsze niz tańcowanie przy radiu:) W ten weekend mój mąż wyjeżdża z małym do swoich rodziców żeby odstawic małego od piersi. Ja w domu zajadę chyba laktator, ale będę się starała trzymać. Nie wiem tylko jak ja 2 dni bez moich chłopaków wytrzymam:( Niewykluczone oczywiście, że wróca pod wieczór, bo ryki nieziemsie ich do tego zmuszą:) Ja też poproszę o przepis na ciasto z petitkami, prześlijcie mi dziewczyny proszę. Ania30 - ja od Ciebie nie dostaję zdjęć dota9@interia.pl thefly - ja zdjęcia Adula dostałam:) piekny facet rosnie:) co do stronki, to mężuś niedługo się za nią weźmie, a Wasze sugestie idealnie pokrywaja się z tym, o czym mysleliśmy:) Galeria będzie i na pewno tylko po zalogowaniu będzie można obejrzeć zdjęcia naszych szkrabów.:) Uzbroić tylko w cierpliwość się musimy, bo 1. ma dużo pracy chwilowo, 2. tworzenie www to tylko jego hobby, a nie codziennośc, więć cały czas się czegoś uczy:) mam jednak nadzieje, że będzie się podobało. Wtedy stworzenie albumów nie będzie sprawiało trudnośći:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow stanelysmy na dluzej tutaj. Ja tez Eli poprawilam sobie humor kupujac sobie dwie bluski:). Jeden sweterek a druga to bluska:) Duzo jest teraz tutaj przecen, wiec jest w czym wybierac:) Jutro ide do ginekologa to poslucham co ona mi powie na temat jak dlugo mam odczekac, aby ponownie zaczac sie starc o dzidziusia. Mam nadzieje, ze ten czas szybko zleci i bede moga wam szybko napisac tu dobra wiadomosc. Oliver dzisiaj byl bardzo marudny wieczorem. Coraz bardziej sie przeknuje, ze to zeby. Widac juz biale czubki i chyba teraz najbardziej go to boli, bo i sie w nocy miedzy 3 a 4 budzi ostatnio. to tyle u nas spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj jesteśmy po szczepieniu na pneumokoki....za dwa miesiące drugie szczepienie i po sprawie....zważyliśmy się też od razu no i prośba do thefly o wpis Franek 15 miesięcy 9kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas - ja niestety na twoim miejscu zastanowiłabym się nad tymi meblami, bo Sebek ostatnio lubi stukać różnymi rzeczami w nie, na co mu oczywiście nie pozwalam , ale czasami nie zdążę, a ostatnio zabrał się za tą \"łyżkę\" do gniecenia ziemniaków. Więc jedna szram na meblach została !!! Ja remonty zamierzam przeprowadzić conajmniej za trzy lata !!! eli -wiersz super !!!a dzieciątko super , fajnie jest się tak szczerze pośmiać !!@ a u mnie oczywiście pojawił się problem bo za kilka dni Dzień Babci i Dziadka, i co ty wymyślić, - nic ciekawego nie mogła wymyślić(no i brak kasy), więc powtarzam z zeszłego roku - zdjęcie małego z ramką !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundę. http://jolmys.webpark.pl/ Jokas to zwłaszcza dla Ciebie :) Podobno się sprawdza. U mnie się sprawdziło. Most moze byc of corse! Czego teraz szukamy? Thefly dopiszesz nam ząbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×