Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Hej dziewczyny. Nie było mnie troszkę, ale nie miałam czasu nawet Was poczytac. Zrobiłam juz paprykę marynowaną na zimę (przerobiłam 10 kg), znów pichciłam w kuchni (robiłam gołąbki, a dziś leczo). Łukasz już gotowy do szkoły, wszystko kupione oprócz kapci.Jutro idziemy na 11:30 na rozpoczęcie roku, a wcześniej musze iśc skomlec o zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w skarbowym i zusie. Thefly spóźnione życzenia urodzinowe.Dużo zdrówka i pociechy z Adasia. 🌻 Eli gratuluję odstawienia pieluch.Sebuś chodzi tylko po domu bez pieluchy, bo jeszcze nie jest aż tak nauczony.Współczuję z powodu teścia.Mój tata miał zawał i robili mu koronografię.Miał dużo szczęścia, że stało się to w pracy i w pobliżu było pogotowie.Tata przed zawałem lubił sobie wypalic paczkę fajek na dzień, wypic 6 kaw i miał nerwowy tryb życia.Po zawale rzucił palenie, kawe i jest na rencie. Czy któraś już kupiła ten zestaw do czytania metodą Domana??Bo przyznam się że mnie zaciekawiła. Dota to co Ty bezrobotna teraz będziesz czy nadal w tej prywatnej szkole bedziesz uczyc?? Same oczy mi się zamykają.Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica ja kupilam ten duzy zestaw, ale odbiore dopiero jak bede w Polsce, bo mi to brat kupil, a ze jedziemy za jakies 3 tygodnie to ppasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
My też dzisiaj byliśmy na rozpoczęciu roku szkolnego,poszłam bardzo ciekawa nowej nauczycielki,która przez 3 kolejne lata będzie wychowawcą klasy.Wrażenie zrobiła na mnie takie średnie,w ogóle nie zauważyła nas rodziców,tak jakby nas tam wcale nie było,mówiąc do dzieci nie nawiązuje kontaktu wzrokowego tylko tak jakby sama do siebie mówiła,nie powiedziała dzieciom czego będzie je uczyć ktoś tam wiedział że uczy przyrody więc chyba tak będzie.Zobaczymy dalej bo może zbyt wcześnie wyciągnęłam wnioski -ale pierwsze wrażenie jest bardzo ważne np. dla mnie. Powoli sobie tak planuję urodziny Natalki,będą tylko chrześni i uroczystość będzie typowo na słodko,może sama zrobię tort i napewno upiekę 3 lub 4 ciasta,może podam też jakiś deser plus owoce ,napoje i cukierki.Ciekawa jestem jak wy planujecie choć wiem że tu większość dzieciaczków jest z października więc macie jeszcze czas. Eli jak tam wasze sprawy skarbowe,jak się czujesz tak fizycznie bo psychicznie to pewnie jeszcze kiepsko,to bardzo przykre kiedy w ciąży traci się kogoś bliskiego,oczywiście to jest zawsze przykre ale w ciąży jest o wiele trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wczoraj przeprowadzilismy się do naszego mieszkanka :) Więc jest juz lepiej. I kamiś zaczął ładnie jeść. Najtrudniej było przed pogrzebem. Teraz juz emocje opadły i jakoś życie płynie dalej. Wiadomo- to mąz musi sie z tym bardziej teraz uporac niz ja. Urząd skarbowy- dziś zanisłam dokumenty i czekam co oni na to. Nie wiem, moze to koniec, a moze jeszcze będa nas ciągac. Jakoś powoli wychodzimy z problemow. Dziś zrobiłam porządek w dokumatach. od dawna mnie to męczyło i juz mi lepiej ;) Mały własnie wstał więc zjemy jakiś obiadek i moze przejedziemy się do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia urodzinowe !!! Wczoraj odpierniczyłam 5 rocznicę ślubu na 2 tury dla 21 osób więc dziś od rana sprzątałam. Takze nawiązując do pytania ani30 urodziny Adasia równiez planuję na słodko bo wczoraj ho ho robiłam 6 sałatek, obiad 2 daniowy, itd itp dobrze że ciasta mi mama zrobiła :) Odwiedziłam też fryzjera ale żadnych radykalnych zmian. W tamtym tygodniu mielismy cały tydzien gości bo nie wiem czy wspominałam ale pomagamy znajomym w zamieszkaniu w naszym mieście. Pracują już od dzisiaj oboje mieszkanie wynajęli tez od dziś także wszystko zmierza do dobrego. Malutka.de - sweterek uroczy dota - moją druhnę załatwili z pracą podobnie, w ubiegły pon zadzwonili że jakaś tam pani nie idzie jednak przez najbliższy rok na emeryturę wiec jej dziękują na razie. Szkoda że nie 1 września jej to powiedzieli ... biedulka załatwiła sobie szybko zastepstwo do grudnia ale 20km od nas więc sobie pojeździ trochę. Zdrówka życzę Sebkowi, a wszystkim mamom uczniaków duużo cierpliwości. Co do metody Domana to ja korzystałam z niej ho ho odkąd Adulek miał 1/2 roku z tymze nie wiedziałam że to tak się nazywa, a wyczytałam te sposoby z jakiejś gazetki więc sama zrobiłam te plansze i mu pokazywałam raz na jakis czas, hmm przyznaję się raz na bardzo rzadki czas :D także brak u mnie systematyczności niestety jakkie macie pomysły na prezenty urodzinowe dla naszych maluchów, mój syn porzucił swoich dotychczasowych idoli już na dobre - Teletubisiów - na korzyść pana Boba Budowniczego więc sobie na allegro coś takiego upatrzyłam tak na razie http://www.allegro.pl/item229676966_klocki_lego_bob_budowniczy_duzy_komplet_okazja.html ale póki co to katuje mi komputer oglądajc w kółko wszystkie 3 bajki Boba Budowniczego jakie mamy ;) pozdr all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Konradka :) •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 20M 10,5kg...84cm..14z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 20 M 12kg..88cm...17z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 22M 10,9 kg..81cm..18z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 19,5M 10kg..80,5cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 22M 11,2kg..88cm..20z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilunie, bo ugotowałam małemu kisiel:) Jak dostaje raz na jakiś czas, to mam spokój bo zajada aż mu się uszy trzesą:) Agus - trzymaj się kobieto!!! Bedzie lepiej i na pewno kogoś znajdziesz, zobaczysz, trzeba tylko trochę czasu do tego. A jesli będziesz miała ochote na odwiedziny i czas wolny, to daj znać wpadniemy z Kondziem :) Ania30x - a co niedobra kobieta jesteś?? Myślałam, że większą różnicę macie, bo chyba pomyliłam która z was kupowała ksiązki do 6 klasy:( A zdjęć z gór było kilka i nie wiem gdzie się znajdują. thefly - Konradek dziękuje za tabeleczkę:) Moją pracą juz przestałam się przejmować. Mam prywatną szkołę jeszcze, a za rok się zobaczy. Jeszcze raz wszystkiego dobrego, bo nie wiem czy życzenia gadulcem dotarły. Eli - cieszę się, że wszystko powoli zaczyna się układać. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. A ja się dzisiaj wyżylam, bo przez pół dnia rabałam drewno na opał na zimę:) Teraz bolą mnie dłonie, ale co tam. Cieszę się, bo raz, że może chociaż dzisiaj będę spać spokojnie, ostatnio mam z tym problemy. A dwa, właśnie się rozpadało i jeśli będzie taka pogoda jaką zapowiadali, to wszystko byłoby supermokre. A tak już będzie od czego zacząć w razie zimna. Jutro mam spotkanie z dyrektorką prywatnej szkoły, ciekawe czy dowiem sie jakiś nowości. Już zdecydowałam, że jeśki będą zbytnio cudować, to też tym rzucę. Mąż chciałby żebym zajęła się trochę rozwojem jego niezarejestrowanej jeszcze firemki. No zobaczymy. A o zimowej garderobie też już zaczęłam myśleć powoli, ale tylko myslec, bo chwilowo brak pojazdu. No nic kisiel zjedzony, muszę kończyć:) Obiecuję, że wyślę Wam te widoczki, tylko, że czasu brak na przeglądnięcie, bo zdjęć tysiące ( z 6 aparatów mamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas to napisz jak już wypróbujesz ten zestaw. Ania ja dobrze pamiętam że Twój Maluch jest w 4 klasie??Nas wczoraj nastraszono tą 6 klasą, że to najcięższy rok, bo test kompetencji itd.Wychowawczyni jest ta sama już trzeci rok.Wrażenie za pierwszym razem też nie zrobiła na mnie zbytnio dobrego i tak jest do tej pory.Także Aniu mam nadzieje że u Was będzie jednak dobra wychowawczyni. Eli jak było na spacerku w parku??Masz fotki?? Thefly my w marcu będziemy miec piątą rocznice ślubu, a teraz we wrześniu będzie chyba pięc lat jak jesteśmy razem. Dota jak robisz dla Konradka kisiel??Bo szczerze mówiąc to ja jeszcze ani razu nie gotowałam dla Stefcia kiślu. A tak wogóle to zapomniałam Wam napisac w zeszłym tygodniu że znalazłam super sklep z tanią odzieżą.Niby używana, ale większoś rzeczy jest nowych.Najbardziej mnie cieszy że ceną są w niskie.Stefciowi kupiłam już bluze polarową za 7zł, sweterek za 7zł, kurtke na jesień za 10zł i koszulke za 4zł.Wszystkie te rzeczy są nowe, a za takie pieniądze nie wybiore nic w sklepie.I nareszcie wynalazłam coś dla siebie:)Dziś idę się zapytac czy możemy zrobic chrzciny w trzecią niedziele miesiąca, bo u nas w parafi to tylko w drugą i czwartą.Planujemy 21 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super strona do nauki angielskiego dla dzieci. Możemy nauczyc je same http://abcteach.com/directory/basics/abc_activities/ Tygrysicaaa - przyznam się szczerze, iż to kisiel z torebki. Znajoma dała mu kiedyś spróbowac na wczasach i zasmakowało mu. Ale mam zamiar zrobić ze świeżych owoców. Owoce zagotować z cukrem i niewielką ilością wody. Dodać ok. 1,5 łyzki mąki ziemniaczanej rozbełtanej w wodzie i zagotować aż zgęstnieje. Kisiel gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zabrałyście się za kupowanie ubranek na jesień i zimę. Ja byłam dzisiaj w deichmanie i widziałam buty zimowe takie grube i ciepłe i wysokie takie do połowy łydki - idealne do śniegu za 49 zł. malutak de - fajny ten sweterek !!1 Czy to ty byłaś zainteresowana płytami z muzyką dla dzieci i bajkami ? tygrysica - podziwiam z tym gotowaniem , ja gdyby nie śniadania i kolacje mogłabym zapomnieć o kuchni. A urodzinki Sebka planuję tradycyjnie, torcik ciastko potem kanapki , sałatka . w tym roku się nie wygłupiam , zresztą nie wiem kto przyjdzie. eli - jak bedziesz miała chwilkę porób zdjęcia przerobionego mieszkanka. Życzę wam żeby problemy się skończyły się i to najszybciej !!! thefly - gratulacje 5 rocznicy ślubu !!!! ja w tym roku obchodziłabym ..... troche mniejszą ale za to w sierpniu obchodziłam pierwszą odkąd mój mąż się wyprowadził !!!! a z pomysłem na prezent jeszcze nie myślałam I dzięki za poprawę nastroju !!!hihihihi ja tez jestem }crazy} dota - zapraszam ja w weekendy mam wolne, więc możemy się umówić. albo ja cię odwiedzę, przecież chya z dojazdem nie jest tak źle. I podziwiam za rąbanie drewna !!! A sebek doszedł do siebie , kupki ok. I broi na całego !!! Dzisiaj własnie nabił sobie nowego guza ! A ja w piątek jadę na szkolenie na cały dzień i wracam w sobotę rano, pewnie szkolenie będzie małe a reszta to zabawa !!! Mama nadzieję że będzie fajnie, chociaż mój nastrój jest nie do zabawy !! a ja oglądałam kiedyś to i może zamówię ale to w przyszłości http://www.deagostini.pl/nauczmniemamo/www/prenumerata.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moglabys przeslac mi te plytki i piosenki? wiesz w zasadzie to wszystkimi jestem zainteresowana, a moze moglabys nagrac je na plyte? powiedzmy jakas transkacja wymienna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus7 - dla pocieszenia powiem CI, iż ja już dawno postanowiłam, że jesli w związku będę się bardzo męczyć, ciągle kłócić itp, to też wolę zostać sama. Nikt mi nie wmówi, że lepiej dla dziecka, żeby rodzicie za wszelką cenę byli razem ja cos na ten temat wiem i zdania nie zmienie. A młoda jestes i znajdziesz swoją drugą połowę na jaką zasługujesz. Dziękuję za zaproszenie i oczywiście też zapraszam, do mnie super jest przyjechac jak jest ciepło, bo mam wielki ogród, ale pokój małego też nie jest mały. Z doajzdem bywa różnie:) Trzeba zgrać autobusy. Ta kolekcja deAgostini może być fajna, ale wolałabym zobaczyć jak to wygląda w realu, a nie na reklamie. Oglądałam dzisiaj 1 z części zabaw fundamentalnych tych, które na allegro są w cenie 12, 50. Powiem krótko - dla mnie żenada. Cieńsze to niż zeszyt 16-kartkowy, wydanie broszurowe i wg mnie nic ciekawego. A dzisiaj w mpiku kupiłam małemu Akademię 2-latka, którą znalazłaś na necie. Wypróbujemy w chłodny i nudny dzień. Co do genialnych pozycji ksiązkowych z zabawami dla dzieci, to przegladałam kilka z nich. Raju szczytem była jedna, w której superzabawą było np. \"łapanie pcheł\": wziąć miseczkę z wodą, dodać trochę płynu do naczyć i ustawić na dywanie w pobliżu sofy lub fotela. Wg autora/rki (nie pamiętam), pchły skacząc bedą tam po prostu wpadały, bo lubią i dywan i kanapy. Rany!!!!!! Co oni tam mają za domy??? Ja posiadam dwa koty podwórzowe i pcheł w domu nie mam!!! Ksiązki kretyńskie. Szkoda, że polskiej dobrej pozycji nie ma z zabawami. Wszystko angielskie i amerykańskie bzdury!! Ja mam supermamę i jest ok, ale dla starszych dzieci niz nasze. Poczytałam o metodzie Domana. Żeby wyniki były takie jak autor metody mówi, trzeba wielkiej konsekwencji, ale i tak spróbuję. DOstałam dzisiaj trochę gotowych do wydruku plansz od jedej dziewczyny i chętnym podeślę. A jesli chodzi o urodziny to zamówię torta (u nas są pyszne za 30 zł na 16 osób), upiekę ciasto i pewnie jakąś sałatkę zrobię, bo musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro piszecie o zaproszeniach, to mi sie raz snilo, ze Eli do mnie przyjechala:) ja tez juz troche kupilam jesiennych i zimowych ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Ja dzisiaj kupiłam drugą książeczkę abc..uczę się za 4.95 i chyba na tym zakończę kupowanie bo kolejne będą już droższe. Na zimę mamy właściwie tylko kurtkę z zeszłego roku,kupiliśmy większą i teraz będzie w sam raz,w ogóle Natalka ma mało ciuszków dobrze że zbliżają się urodzinki to może coś dostanie{ale ze mnie sęp co?} Ogląda teraz domisie więc mogę spokojnie coś drapsnąć. Dotka nie wiem czy dzisiaj obchodzisz imieniny a jeśli tak to wszystkiego najlepszego Ci życzę,dużo słoneczka na codzień uśmiechu i zdrówka rzecz jasna🌻 🌻🌻 Eli ja też bym chętnie zobaczyła wasze mieszkanko po remoncie. Dota to Tygrysicy łukasz chodzi do 6 klasy mój do 4 dlatego pomyliły Ci się te różnice wieku między dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu, skasowało mi długasnego posta :( Po krótce- zdjecia z mieszkanka będa jak je zrobię. Moze dziś. Będa jeszcze zmiany bo planujemy kilka rzeczy dokupic ( np firanki- teraz mamy okna bez firanek chwilowo). Kamil od ponad 1,5 mies chodzi i spi bez pieluchy , bez wpadek. od 3 nocy zaczął się moczyć. Nie wiem co się dzieje. Przeziębienie? Odreagowuje remont, przeprowadzkę, wyjazd dziadkó na 2 tyg? No nie wiem. Dzis w nocy założe mu pieluchę i poczekam az mu przejdzie. A odkąd wrócilismy do domu wróził wielki apetyt:) U rodzicow nic nie chciał jesc. Teraz nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka de- piosenki mogłabym ci przesłać tak na skrzynkę pocztową ? Natomiast filmy musiałabym spróbowac . Może najpierw piosenki. Będę wysyłac po troszku... dota - jutro jak znaje czas to też pójdę do empika po tą akademie dwulatka. eli - może Kamil zacząl się moczyć bo dla niego Wasze kłopoty są też stresem ? i tak mi się wydaje że to wynika z tego. Przecież widzi że tata jest smutny i ty też się martwisz. Dobrze że chociaż wrócił mu apetyt. A ja dzisiaj wybyłam na zakupy i kupiła w ccc małemy buty na zimę, takie fajne z kożuszkiem , wysokie, zapinane na trzy przylepce za 49 zł. Potem jeszcze kurteczkę w smyku zimową (ale może i być jesienna_ za 59 zł (chyba kolekacja zeszłoroczna) I oszalałam bo kupiłam sobie farbę do włosów olśniewający brąz specjalny dla ciemych włosów z palette - jak na razie włosy mi się suszą, efekt zobaczę rano !!! hihihi najwyżej jutro kupię farbę czarną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no agus ciekawe jak ci wlosy wyjda..napisz rezultaty. Laura znowu ma katar i kaszle,polipy daja o sobie znowu znac.mial ktos moze jakies znajome dziecko z polipami??usuwali je czy samo przeszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Od wczoraj pogoda w Warszawie niestety nie dopisuje, zimno, pochmurno i wczoraj cały dzień padał deszcz.Mały przesiedział cały dzień w domu.Chyba musze mu kupić kalosze i jakąś peleryne.Czy Wy posiadacie takie rzeczy, żeby można było wyjść w deszcz?? Agus zrób zdjęcia to zobaczymy jak wyglądasz w nowym kolorze:) Ania jak sobie dajesz rade w szkolnej rzeczywistości??Ja dziś idę na zebranie na 17.30,podobno do 19 będzie trwało:(Książeczkę też kupiłam,bardzo podobaja mi się te wierszyki w książeczce i Stefciowi chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy gumowce to po deszczu bede ubierac, ale peleryny nie kupie, bo nie jestem fanka latania w deszczu jak mi sie jakis zdarzy to zaraz biore oslone do wozka, ale malej samej nie dam latac.. kurtka na jesien musi byc cieplejsza, jakas lekko pikowana mysle. Dokupilam jeszcze jedna czapke w nkd za 4 e i jest super kolorowa :) W nastepnych dniach ma sie rozpogodzic u nas , byc w miare cieplo i slonecznie, wiec plany zakupow zimowych odkladam na polke. Laura dalej rosnie z 80 rozmiaru spodnie ma juz przykrotkie, wiec 86 mysle bedzie na zime. Kupilismy wczoraj trzy nowe ksiazeczki w ksiegarni :D niezly wydatek, ale to inwestycja w jej rozwoj , ksiazeczki przeslicznie wydaje z arsedition i ravensburga o gasieniczkach, biedronkach i jedna o roznych zwierzatkach lasu i gdzie mieszkaja.. sa odstajace skrzydelka, mieciutkie kwiatuszki, duzo do odkrycia :) Dziewczyny w C&A sa przeceny odziezy ciazowej, spodnie po 7e, sukienki po 9e i tuniki po 7e, wiec jesli ktoras planuje ciaze na przyszle lato to polecam, bo duzy wybor ciazwowej odzezy letniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
oj malutka ja nie planuje:((( a nigdy nie bylam w c&a ogladac ciuchow ciazowych,wogole malo tam chodze, prefefuje h&M,a tobie sie tam ciuchy podobaja?? raz bylam teraz ogladnac kolekcje zimowa dla dzieci ale nic specjalnego. ale jakbym byla w ciazy to bym wstaplia ogladnac! a malutka kupilas juz kurtke i butki na zme???? ostatnio w h&m byly ciuszki letnie za 2 e wszytskie! to byla promocja!!alesie obkuplismy!w polsce nie ma niestety takich przecen, moja mama czesto chodzi do hm bo mamy kolo nas w polsce i mowi ze ciuchy sa inne niz jak tu przyjedzie a promocje nie sa takie duze jak tu, bo zaglada aby wnuczkom cos kupic:))mowi ze w smyku warto i 5 10 15 bo jak przeceniom to za smieszna cene, a hm nie za bardzo lubi promocje..buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byla odziez ciazowa przeceniona juz na 2,50 e :D :D jak nie kupic spodni ciazowych w tej cenie? sa bardzo wygodnie skrojone :) wygodniejsze niz ciazowe z hm, bo mialam w popszedniej ciazy jeansy, czarne i takie elastyczne materialowe od nich i tylko te ostatnie byly wygodne, ale reszta miala twarde szwy przy siadaniu nieraz wbijaly sie w cialo, choc spodnie byly mi za luzne w udach.. Kupilam w sumie 13 sztuk odziezy ciazowej i bede ja wkrotce daj Boze testowala w boju :P bardzo ladne tuniki, optyczniei fasonem wydaje mi sie lepsze jak w hm, tam wszystko jest takie same :( i spodnie jeansowe ciazowe za 49 e!!!!masakra..w ca jest wiekszy wybor wiecej fasonow, kolorow i ceny nie az tak zywyzane jak w hm, tam bez promocji i obnizek jest drogo ladna kolekcja zimowa w ca dla dzieci, super sweterki od 92 z minnie i reszta disneya, skusilam sie nawet na jeden do tej pory wcale tam nie kupowalam, ale teraz udalo mi sie tam kupic tez ladne kozaczki zimowe z futerkiem, ladne polbuciki widzialam od 15- ze skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinezon kupilam w breunningerze, ale ceny nie pamietam, tani nie byl w kazdym badz razie, no ale najwazniejsze, ze \"oddycha\", bo dzieci sie czesto przegrzewaja, poca, odpinaja, owieje je przepocone wiatr i przeziebienie gotowe.. jestem wrazliwa na tym punkcie ogladalam te po 29 e w hm i jakos mnie nie przekonaly.. powierzchnia jest jakas taka sztywna, sztuczna..choc kolorki ladne i ma odblaski na zimwe tez w hm nic specjalnego nei ma poza hello kitty, disneyem i snoopym.. ciagle to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli kolwiek bede mogla jeszcze w ciaze zajsc to nie bede nic na zapas kupowala, bo pozniej tylko jak na to spogladalam to bralo mnie na placz a to niepotrzebne. Po operacji wszystko odlozylam do gornej polki, zeby tego nie widziec i na nowo nie przezywac. Oczywisci kazdy robi jak uwaza, ale ja sie przez to wszystko taka zrobilam:( Ja mam na deszczowa pogode kupione ocieplane gumowce i kurtke a dzisiaj przydalyby mi sie jeszcze spodnie dla olivera, bo maly usiadl mi w kaluzy i spacer skonczyl sie po 10 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
dla mnie zdjcia poprosze:) Malutka no za 2,50 to bym tez kupila,ale zanim ja w ciazy bede to za kilka lat zalapie sie tez na przeceny:)a ty za rok juz planujesz?? wiesz malutka w hm ten kitty jest dosc drogi, za sweter prawie 20 e to juz wole z esprita czy s.olivera.Eli czekam na zdjecia Agus jak wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
maultka za bylam dwa razy do tej pory w ca i tam nigdy mi sie nie podobaly ciuchy ale to kwestia gustu i kieszni jak wszystko.ja np. nie kupilam bym Laurze butow tanich szytwnych, np. ostatnio bylismy w deichmanie i byly tez buty za 15 e ale takie sztywne, no nigdy!my kupujemy elefanty, ricosta lub bartek polski. wole kupic kurtke nie firmowa ale buty maja byc porzadne, jak do kaluzy wejdzie czy dolasu pojdzie.ale jak mowilam kwestia gustu i kasy wszystko. najlepiej kupilam bym kurtke z esprita ale narazie sie waham bo mamy jedna juz i moze ona wystarczy na zime, ale druga chyba bede jednak potrzebowac, bo mamy ale kombinezon, nowy ale on na sanki a my sniegu nie mamy tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
ale fajnie ze powiedzialas ze gdzies so przeceny,jak innym razem cos bedziesz wiedziec napisz rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×