Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
moja siostra urodzila corke, sara ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja tylko na moment. Nie bedzie mnie na forum przez cztery dni.Jedziemy nad morze dzisiaj i zostajemy na cały weekend.Po powrocie odezwę się. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Udanego pobytu Tygrysiczko mimo kiepskiej pogody jaka panuje obecnie nad bałtykiem podobno ludzie odwołują rezerwacje albo przesuwają o tydzień 2 terminy-a niby lipiec miał być taki upalny. Jak się mają nasze Puszki Okruszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Puszki Okruszki-jak tam? u nas dziś cały-dosłownie cały dzień leje.......Franek śpi już trzy godziny mimo że już są czasami takie dni że wogóle nie sypia w dzień.....no ale dzisiaj ta pogoda.... A my mielismy dziś siać trawę na naszym ogródku ale chyba z planów nici..... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jest wszystko ok. Bylam na kontroli wczoraj, serduszko bije, wiec jestem spokojniejsza. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mecza mnie tylko mdlsci i mam problemy z rzoladkiem. Za to objada sie sledziami i zagryzam czekolada:) Takej jazdy nie mialam u olivera. Nie mge jesc miesa, stoi mi w gardle, nawet sam zapach mnie odrzuca :(. Oliverek caluje juz brzuch i mowi baby. Slodko to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre - to jeszcze raz gratulacje dla Siostry i malutkiej Sary Jokas - cieszę się, że wszystko dobrze się rozwija:) poprzednią ciąże długo \"nosiłyśmy\" razem, a teraz nas trzymających kciuki więcej więc musi być dobrze:) a Twoje menu przypomina to, które miał mój mąż jak ja chodziłam w ciąży, ja żadnych smaczków nie miałam wtedy. Tygrysicaaa - udanego wyjazdu życzę:) Thefly - gdzie się podziewasz??? Pogoda niestety nas nie rozpieszcza, u nas drugi dzień deszcz na przemian z momentami słonka, udaje się na chwilkę wsykoczyć i to wszystko. Moja siostra nadal się toczy, dzisiaj znowu miała kilka godzin skurczów regularnych, które niestety zanikły:( A ja muszę pochwalić mojego synka i mam nadzieję, że mu się nie odmieni. Rano zrobił siusiu do muszli klozetowej, na obiad zjadł nalesnika, a po drzemce kazał sobie ugotować pierogi z mięsem!!! Szok!! On nie chce takich rzeczy nawet dotknąć a tu dzisiaj się zajadał i dopominał o więcej:):) A na marginesie ja dzisiaj jak ta Solejukowa z \"Rancza\". Wiedziałam, że bedzie lało więc wczoraj wyciągnęłam do rozmrożenia mięsko z zamiarem robienia krokietów. Każde mięsko, na którym gotuję zupę albo nie zjemy na obiad np. gulaszu potem mrożę i jak znalazł na krokiety, których robię więcej i też mrożę. Wyobraźcie sobie, że tym razem zajęłam sobie jedyne 4,5 godziny i narobiałam 15 krokietów (a moja patelnia ma 28 cm średnicy) oraz 72 spore pierogi:) Zjedliśmy obiad i jeszcze zostało na dwa obiady pierogów i tyle samo krokietów. A ja się nalepiłam, nasmażyłam i nawałkowałam:) Oj długo znowu się za to nie chwycę:) Moja radość z tego, że moj synek wreszcie zaczyna jeść jest niebotycznie wielka:) Wczoraj wciupał 2 mega Danonki na kolacje a rano nastepnego. Tylko czekać, aż go wysypie, ale co tam. Jutro idziemy po wyniki morfologii to dowiemy się co na to nasza pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Eli a jak tam Kamil i smoczek??juz nie potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dziewczyny mam takie pytanie jak usunąć z wyszukiwarki google różne napisy i strony www-kurcze wstyd się przyznać ale nie wiem jak to zrobić choć trochę próbowałam i nic. Dota i jak morfologia Konradka,fajnie sobie czas zajęłaś w kuchni robieniem tych krokietów i pierogów też lubię wstać rano i wiedzieć od razu że mam już coś na obiad a nieraz to kompletnie nie wiem co wymyśleć czy do ciasta na pierogi dodajesz gorącej wody czy letniej niektórzy dodają też trochę oleju ciasto się wtedy lepiej zagniata ale nie wszystkim smakuje w smaku. Wszyscy chyba czekają na poprawę pogody bo jakoś ostatnio ten lipiec nas nie rozpieszcza. Nie odzywają nam się niektóre dziewczyny wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli fajnie,ze Kamilek juz tak ladnie mowi,Bartek tez duzo mowi,ale pojedyncze czasem podwojne slowa.Jak Twoje samopoczucie??jak przetrwalas podroz??moja siostra w drugiej ciazy nabawila sie choroby lokomocyjnej,musi brac tabletki jak gdziekolwiek jada,na sam widok auta jej sie podnosi.Napisz jak minol Wam wypad i jak Kamilek czul sie poza swoim lozkiem:) Imie Marta bardzo ladne wybraliscie:) jokas wiecej wiary!napewno w spokoju i zdrowiu donosisz szczesliwie ciaze:) thefly jak Twoj synek?powtorzyla sie goraczka?(tfu tfu)duzo zdrowka Wam zyczymy z Bartusiem:) celebre ja tez gratuluje siostrze:) tygrysica czekamy za relacja z Twoich wakacji.Ciekawe czy mieliscie pogode bo u nas to leje i wichura od tygodnia!czekamy tez za fotkami:) dota gratuluje Konradkowi !!prawdziwy mezczyzna jak juz robi na sedesik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu postanowilam odlozyc smoczka Bartkowi na poleczke,bo od chyba pol roku caly dzien z nim chodzil,ale tylko po domu,nie chcial sie od niego odczepic.No i w koncu powiedzialam,ze koniec,smoczek aby do spania!I chowalam do szafy.Pierwszy dzien tak sie zloscil,ze jak plakal to jednoczesnie robil kupke do pampersa,ale nie poddalam sie.W koncu odpuscil dopominanie sie o smoka i robienie w pampersa tez mu przeszlo:)Dzisiaj kupilam smoka rozm.3 dostepne tylko kauczuk,a zawsze mial 2 silikon.Mowie,moze mu nie przypadnie do gustu.I cel w 10 !! 3 jest tak duza,ze jego nienauczona buzka sie dlawila i momentalnie wypluwal i mowil nie!Powiedzialam mu ze starego zabraly myszki do zabawy:P i nic,bez placzu polozyl sie na podusi,bawil sie nowym probowal,ale mu nie podchodzil,gryzl czubek smoka,potem chowal pod poduszke i w koncu zasnol bez smoka!Boje sie nocki,narazie jest cisza i spi,ale jak minie nocka to sie okaze:) A wy probowalyscie odstawic smoka?? agus7,thefly,sylmag,ewunia21 gdzie wy sie podziewacie a taka pogode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia21 dzieki za fotki,mala oczywiscie usmiechnieta i ladniutka.Filmiku niestety nie moge obejrzec,bo chyba niemam na komp.odpowiedniego programu. My jutro jak pogoda sie poprawi to znowu do zoo:P moj maz ma jakis pociag do zwierzat:P mowi ze chyba wynagradza sobie dziecinstwo bo nie pamieta zeby mial takie wycieczki rodzinne.Tym razem zabieramy pol rodziny:P dwie babcie Bartka,moj tesc,chrzesny Bartka z przyszla zonka i moja szwagierka,niewiem czy nas wpuszcza taka bande:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam pare fotek miedzy innymi z imprezy u meza w pracy zorganizowali piknik rodzinny,malemu sie podobalo bo bylo duzo dzieci i muzyczka,gdyby byl z rok starszy to pewnie bylby bardziej zadowolony bo bylo duzo zabaw i konkursow dla dzieci.Ale ladnie wytrzymal caly dzien i zrobil sobie drzemke we woziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś wróciliśmy :) Co do smoka odstawilismy go gdy kamilek miał rok i 4 miesiące. Bez zadnego problemu. Wieoczrem odstawilismy , normalnie zasnął, przespał noc i o smoku zwyczajnie zapomniał. (Opisywałam wam tu zastosowaną strategię- smoczek pogryzł piesek - maskotka) . Bardzo się cieszę, że się wtedy udało bo widzę, że starsze dzieci całe dnie chodzą ze smokami w buzi i coraz trudniej je odzwyczaić bo sa bardziej świadome ( jak sie zgubił lub zepsuł to mama pójdzie do sklepu i kupi :) ) Kamilek jak zawsze dobrze zniósł wyjazd. Dla niego nowe miejsce, nowe łózko, nowe warunki nie stanowią jak dotąd problemu .:) Na razie tyle, lece spac. Dziś mały nie poszedł spac na drzemke wiedzac, że bedziemy wracac do domu. Zdrzemnął się dopiero wieczorem w samochodzie ale ja nie miałam drzemki i jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilkę.Nie zapomniałam o Was,powysyłałam Wam troche ostatnich zdjęć Wiktorci-robione dosłownie dwa,trzy dni temu więć bardzo aktualne! Nie mam narazie stałego łącza w domciu więć dlatego tak rzadko zagladam na nasze kochane forum którego tak bardzo mi brakuje.Wiem,wiem-już tyle razy mówiłam że będe często zaglądać ale narazie z tym stałym łączem i co ważniejsze z komputerem jest problem bo go nie posaidamy-tzn jest ale w częściach a mąż teraz zakłada firmę-musze Wam sie pochwalić-wreszcie czuje że staniemy na naogi jak to się mówi (remonty i wykończenia wnętrz) Jak na początek firma świetnie ruszyła więc może niedługo jakiś komputer zagości na dombre u nas w domciu.Wtedy napewno będe czesto zaglądać.Nawet nie mam specjalnie czasu poczytac Waszych postów ale wszystkie zdjęcia zawsze oglądam które od Was dostaje dlatego teraz wreszcie mam przyjemności się zrewanżować.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Jakoś ostatnio nie mam nastroju do pisania, ale obiecuję że teraz się przyłożę. Nadrabiam właśnie zaległości w czytaniu . Mamusie z „puszkami okruszkami „ trzymajcie się dzielnie, głowy do góry i życzę wam jak najmniej dolegliwości a jak najwięcej radości !!! Eli – super , może faktycznie to już pierwszy ruch dzidolka !!! Podobno w drugiej ciąży czuje się takie rzeczy wcześniej. A imię Marta bardzo mi się podoba ! Fajnie z tymi nocniczkami !!! Sebastian robi do nocnika ale tylko siku , ale raczej dla zabawy. Tzn jak go rozbiorę i przypomnę o nocniku to go przyniesie i toszkę nasika, ale sam nie woła żeby go posadzić. Eli – gram w roślinki , ale jedną mi zabrali, nie wiem czemu jak ją codziennie odwiedzałam , teraz mam drugą Dota – ale twoja siostra trafiła na małpy!!1 To chyba tylko u nas może się zdarzyć. Dziękuję za życzenia i pamięć !!! Było mi strasznie miło !!! Flowers – ja wysłałam kody i właśnie dostałam w końcu przwodnik pascala !!! A smoka nadal mamy, w dzień chodzi bez i się nie dopomina , ale jak go tylko gdzieś zobaczy to zaraz wkłada go do buźki. A;e do zasypiania konieczny !!! Za tydzień mam urlop więc spróbuję go odstawiać .Ale nie wiem czy mi się uda bo koło 20 chcemy jechać do Zakopanego , więc pewnie tam mu go sama wcisnę. Ania 30 – te zdjęcia które wysłałam to byliśmy w Chorzowskim Wesołaym Maisteczku, pogoda była średnia ale obiecałyśmy mojemu siostrzeńcowi że po zielonej szkole pojedziemy. A zdjęcia nie wiem czemu są takie ciemne bo u mnie takie nie są Szkoda że nie uda nam się zorganizować spotkania w tym roku, ale wiadomo jakie to trudne. Ja sama przyznaję że jestem leń bo do doty mam niedaleczko a nie umię się do niej wybrać. Ale jakby miało się odbyć to się postarm z całcyh sił, chociaż u mnie strasznie krucho z kasą. Celebre- gratulacje na ciocię !!! I dla mamusi też !!1 A teraz zdjęcia !!1 Flowers – ale Bartuś ma świetną minę z tą smyczą !!! I widzę że talent do telefonowania ma !!1a zdjęcia z zoo są super !! Ale padł ze zmęczenia i wrażeń !! I bardzo fajne to zoo, gdzie to było ? a w kąpieli widzę że robi to samo co Sebek czyli leje wodą na siebie i gdzie się da. Ostatno nawet zastanawiałam się czy się zmieści do wanny, tyle było w niej zabawek ! A u fryzjera też byłam ale w sumie chciałam go tylko posadzić na fotelu bo jemu nie ma za bardzo co obcinać, ale jak mi powiedziała że obcięcie dziecka 11 zł to zrezygnowałam Ania 30 – Natalka jest śliczna , super wygląda w tych różowych rajtuzkach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Korzystam z okazji że dzieci jeszcze śpią,chyba zadałam głupie pytanie bo nikt nie odpowiedział-wiem,wiem wstyd tego nie wiedzieć. Agus to świetnie że udało Ci się zebrać na przewodnik pascala jak oceniasz tę książkę w necie można ją kupić za 50 zł a my akurat z nestle już teraz nic nie jemy więc na nic nie uzbierałam.Agus ja nie pisałam że wszystkie zdjęcia ciemne tylko jedno takie było i myślałam że to był jakiś zamek strachu-na jak długo wybieracie się w góry jedziecie do pensjonatu czy do rodziny? Ewunia dobrze że się odezwałaś,no to teraz będziesz bizneswomen oby wasze plany i zamierzenia się zrealizowały-tego wam życzę. Eli jak udał się pobyt w Olsztynie-fajnie ze Kamilek szybko się klimatyzuje w nowym miejscu możecie z nim bez obaw jeździć. My wczorajszy dzień spędziliśmy na grilu u teściowej i dziwiliśmy się że w lipcu trzeba w kurtce siedzieć. Tygrysico i jak synek po wyjeździe-odpoczeliście troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas maly sukces,smoczek odstawiony:)nad ranem,kolo 6 sie dopomina,ale szybko robie mleko i jak wypija to jest spokoj. ania30x ja nieodpowiedzialam naTwoje pytanie,bo moze i to wstyd ale tez tego nie umiem,wiem ze maz kiedys cos poustawial i wyszukiwarka mi niezapamietuje wpisanych slow. co do spotkania,tez bym raczej nie byla,bo tak jak u agus7 krucho z kasa,z tego iz tylko maz zarabia a mi konczy sie platny wychowawczy musimy byc bardzo oszczedni i liczyc kazda wydana zlotoweczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zoo to nowe zoo w Poznaniu,wczoraj mielismy znowu jechac ale za duzy byl wiatr i zrezygnowalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 ja nie odpowiadam bo niebardzo rozumiem skad ty chcesz usuwać i co ;) Chodzi Ci o historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
moje starsze dziecko czasami wpisuje do przeglądarki google różne strony int nieraz wpisze źle lub z błędem i takich różnych niepotrzebnych stron uskładało się dużo nie wiem teraz jak pousuwać te nie chciane wiem jak usuwa się historię czyli wszystko to co się przeglądało w oststnim czasie ale tego nie wiem jak zrobić a w rodzinie trochę się wstydzę przyznać na forum komputerowym kiedyś ktoś zadał takie pytanie ale wszyscy wyśmiali i nikt nie odpowiedział Flowers dziękuję za fotki Bartunia z festynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ~~ ~ Babcia uspała Sebka zanim wróciłam z pracy , więc mam chwilkę. ania - to że nikt ci nie odpowiedział to nie oznacza że pytanie było głupie tylko że niektóre z nas nie wiedzą, ale postaram ci się pomóc. tylko nie za bardzo wiem o co ci chodzi Jesli chcesz usunać z wyszukiwarki z google czyli jak wpisujesz np a i pojawia ci się mnóstwo słów to jak wpiszesz pierwszą literę np a i pojawia ci się lista wyrazów wystarczy że najedziesz na każdy z nich myszką i naciśniesz delete, Jeśli chcesz usunąć adresy stron internetowcyh które wpisuje się na górze wejdź w jesli masz przeglądarkę inernet explorer to w narzędzia i potem opcje internetowe i tam masz strona głowną , pliki intern. i historia i tam jest pzycisk wyszczyść historię Nie wiem czy o to ci chodziło ale może ci pomogłam. a co do przewodniak to ja wogóle lubie przewodniki z pascala , bo mam jeszcze polskę na weekend i co mi się w nich podoba najbardziej że pokazują dużo miejsc bklisko nas o których nie miałam pojęcia. Ja na ten przewodnik chorowałam i mnie się bardzo podoba. A w góry wybieramy się na tydzień i jedziemy do pensjonatu , ja już parę razy do tej babki jeździłam więc jestem pewna za jedzenie i ceny też nie za drogie. I zamierzam iśc z małym w dolinki ale to się wszystko okaże w praniu !!! Byle pogoda była !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie piszę , same literówki ale musicie wybaczyć bo piszę przy świetle z monitora a poza tym jedna ręka na łóżeczku i jeszcze cicho klikać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurzają te wpisy do powyżej !!! Czy administrator może coś zdziałać w tym kierunku ???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też te napisy wkurzają. Czuję ruchy na pewno. Wczoraj się az przestraszyłam jak Puszek podskoczył ;) Już jestem na etapie męczącej zgagi i conocnych skurczy łydek. To samo przerabiałam w pierwszej ciązy i też od tych samych tygodni. Mam nadzieję, że nie będę musiała przerabiać znów uporczywego bólu pachwin i tej cholernej rwy kulszowej! Przytyłam 2 kilo. Jokas a jak tam u Ciebie ciążowe dolegliwości? Dota mam nadzieję, że siostra urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Agus ja próbowałam tak jak napisałaś wciskam delete na klawiaturze ale te napisy nie znikają z google czy trzeba jeszcze coś zrobić? Eli no to fajnie że Puszek daje już coraz częściej znać o sobie ja też z plecami miałam problemy i bolą mnie do tej pory jakoś do lekarza nie mogę się zebrać-dziękuję Ci bardzo za namiary na kwaterę co prawda dzień wcześniej uczyniłam już wstępną rezerwację w Stegnie w takim ośrodku razem z wyżywieniem pokój z łazienką ale bez telewizora także zapewne zwiedzimy i Krynicę Morską i znając nas całą mierzeję . Dziewczyny była któraś z was w Stegnie? Jutro odwiedza mnie koleżanka z którą kiedyś pracowałam przyjedzioe z trójką dzieci także będzie wesoło dzieci ma jednak starsze od Natalki więc obędzie się raczej bez konfliktu o zabawki. Pozdrawiamy-ponoć po niedzieli wracają na kilka dni upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę nie odpiszę na posty, bo muszę się wsypać. od kilku dni zaczeliśmy przygotowania do małego remontu, który rusza po niedzieli, a jutro wyjeżdżamy na kilka dni w góry do kolegi. Moja siostra urodziła w sobote Natalkę. Poszło baaardzo szybko:) nic dziwnego, jak dwa tygodnie miała rozwarcie na 4 cm. A w poniedziałek chrzestna Konradka urodziła swego wysnionego synka :) Radości więc wiele u nas w tym tygodniu:) Agus - ja tez musze się zmusic do odwiedzenia Was:) dziękuję o troskę dziewczyny o moją siostrę. A wyniki Konradek ma juz dobre:) Zmykam i napiszę więcej po powrocie papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam od soboty 3 dni w szpitalu. Dretwiala mi reka i mialam zolte plamy przed oczami i bol glowy. okazalo sie, ze jest to migrena. Dostalam witaminy w kroplwce, skontrolowal mnie neurolog i okazalo sie, ze jest wszystko ok. Ja mam eli calkiem inne dolegliwosci jak u Oliverka: mdlosci, wstret do miesa, zachcianki roznego rodzaju:), wiec wszystko zupelnie inaczej. U mnie poczatek 10tyg i mam nadzieje, ze sie niedlugo te mdlosci skoncza:( Ja rowniez przytylam 2 kg. Eli ja w 17 tygodniu dowiedzialam sie u oliverka, ze bedzie chlopczyk. A ty kiedy masz nastepna wizyte? Wczoraj bylam w dziecinnym i tak mi sie podobaly ubranka dla dziewczynek takie slodkie:) Jednak nastawiam sie na chlopaka, bo prawdopodobienstwo jest duze to nie bedzie rozczarowania, a jak bedzie inaczej to bedzie niesamowita radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę i gina w przyszły piątek ale usg połowkowe dopiero po 22 tygodniu więc koło 17-18 sierpnia ( prawie prezent na urodziny) Takie objawy jak masz ja miałam i za pierwszym i drugim razem. Tym razem jednak trochę słabsze. A z innych różnic- przytyłam trochę mniej niż wtedy ( wtedy było już 4 kg na plusie) i... wczesniej jadlam duzo słodyczy a teraz nie mam na nie ochoty z ato chętnie sięgam po ogórki konserwowe i śledziki w occie :D I cerę wtedy miałam świetną a teraz trochę dramat ;) Jaki numer pamersów noszą wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o smaki to ja rowniez obadam sie sledziami a pozniej zagryze czyms slodkim, tego nie mialam w pierwszej ciazy. Ja zakladam Oliverowi 5 pampersy. U mnie usg mam dosc czesto bo mi robila co 4 tygodnie w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
my mamy pampersy od 9 do 17 kg ale jaki to numer to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×