Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość pati25
Witam wszystkie październikowe mamusie!!!!!!! Dzisiaj dopiero znalazłam tą fantastyczna stronę. Cieszę się, że mogę poczytać co u Was słychać, i podzielic się własnymi odczuciami. Fajnie że Was jest tak dużo. Ja też mam termin na październik, a konkretnie na 07.10.2005. Z zapartym tchem czytam Wasze wypowiedzi te radosne, pełne szczęścia, ale też te pełne obaw i niepokoju (każda z nas martwi się o dzidzię, i każda jest szcześliwa, że go ma). Czytałam z otwartą buzią Wasze wypowiedzi o usg 3D. Ja juz jestem po usg, ale tym zwykłym - i też cos tam widziałam ,ale nie tak dokładnie. Ja widziałam głowę a lekarz brzuch :))) itp. Chciałabym wybrać się z mężem na takie usg, ale nie wiem gdzie. Mieszkam w Lublinie od 3 m-cy i nie poznałam jeszcze tego miasta więc nie mam szerszego pojecia ani o szpitalach , ani o osrodkach, przychodniach, klinikach itp. Wiec jak któras z Was wie gdzie w Lublinie można takie wykonać i za ile, to byłabym wdzięczna za info w szczególnosci pytam Sylwię30 bo chyba tez jest z Lublina??? Pozdrawiam szystkie MAMUSIE I ICH BRZUSIE. - z pewnością bedę tu zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam :) U nas tez się na burzę zbierało, ale chyba sie dalej wyniosła. Wróciłam od gina i ku mojemu zaskoczeniu moje obżarstwo skutkuje przyrostem wagi jedynie 0,5 kg przez oststnie dwa tygodnie. :) Yalu - trzymam kciuki, żeby to było tylko normalne tycie ciążowe, które szybko później przy dwójce dzieciaczków zrzucisz :) Ewunia - ty chyba sporo wymiotowałaś nie? Moja siostra tez tak miała i do 6 miesiąca tylko chudła, to dopiero koszmar, a potem normalnie przytyła i dzieciaczek zdrowy i 3,05 kg miła przy urodzeniu :) Nie martw sie więc na zapas - będziesz miała mniej do zrzucania. Ja tyję, choć sama się dziwie, że tak niewiele, ale to dobrze, bo bałam się zatrucia ciązowego, bo przed ciążą miałam tendencje do wysokiego ciśnienia :( teraz na szczęście niskie. No i w ogóle nie wymiotowałam. Z dzidzia wszystko na szczęście ok. A jesli chodzi o terminy to mam ich co najmniej 7 co wizyte inny, więc pozostaje przy terminie z OM. kurcze, albo brzuch mi nie twardnieje, albo tego nie rozrozniam. Ostatnio chodze troche przemeczona przez ta magisterke, ale tylko wieczorem lub prawie w nocy, jak padam na twarz, to brzuszek pobolewa dolem, ale przechodzi jak sie poloze. wiec sama nie wiem, moze to tez to? pozdrawiam serdecznie brzuszki i nasza nowa ciezarowke Ewcie26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005..................5........Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....7 ....Ostrołęka · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
Hej wszystkim Witam oczywiście serdecznie nowe Mamy - fajnie, że dołączyłyście. Czy mi się tylko wydaje czy tu ostatnio jakoś spokojniej i ciszej się zrobiło? Dota ja tą swoją wagą to się przejmuję jedynie pod kątem cukrzycy ciążowej bo na wyglą to nie przytyłam poza brzuchem oczywiście... problem polega na tym, że nie jem dużo a w ciągu ostatniego miesiąca to jakieś 4-5 kg przybyło jak nie więcej... i macica nagle "skoczyła" i jest dużo za duża jak na wiek ciążowy - wskazuje na 27 tydzień a nie 24. Nie wiem jak teraz Dzidziuś bo nie miałam wczoraj usg ale 4 tygodnie temu wymiary dziecka odpowiadały wiekowi ciążowemu (i macica też) a teraz wszystko nagle skoczyło... muszę chyba poczekać na tą glukozę a lekarz kazał ją zrobić za 3 tygodnie. Nie mogę tylko słodyczy jeść bo po nich odpływam :( Co do bólu brzuszka to uważaj - odpoczywaj w ciągu dnia jak tylko możesz. Wiem, że przy magisterce jest dużo roboty, zamieszania i nerwów ale musisz się oszczędzać bo do końca jeszcze trochę. pzdr. serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe mamy :) yalu, ja własnie pisałam, że nic mi sie nie dzieje, tylko jak czasem przegnę i bardzo długo siedzę, to mnie gniecie. Ale skończyłam jutro jade ja oprawic i oddać. jak sie uda to jeszcze końcem czerwca będę mgr :) jak nie to na pewno do 6 lipca :) Psychiczny luz juz mam :) Obrona sie nie przejmuję w ogóle i za dwa tygodnie zaczynam wakacje więc jestem naprawdę wyluzowana. oceny w pracy wystawione, do końca tygodnia mam L-4, a w przysłym to już ja jestem egzaminatorem :) bo mamy obrony prac w studium policealnym, a od środy egzaminuję malarzy-tapeciarzy w specjalnym ośrodku więc ja naprawdę mjam już spokój. poza tym ta nocka była ostatnią, którą po częsci musiałam poświęcić na ostatnie poprawki. I naprawdę mocno trzymam kciuki za Twoje zdrówko!! Oby to nie była ani cukrzyca ani inne jakieś świństwo tylko powiedzmy nagły wybryk maleństwa, kótre tylko chciało urosnąć :) A i jeszcze jedno - Agus7 - gdzie ty slonko jestes? Może cos z nie daj Boże z Ta Twoją szyjką nie tak, bo się nie oddzywasz? Wyslę Ci maila :):) pozdrawiam serdecznie wszystkie Forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. .Pati25..................07.10.2005.............................Lublin · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005..................5........Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....7 ....Ostrołęka..Adaś? · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy Czesc dziewczyny. Witam nowe mamuśki :) Fajnie, że ciagle dołączają do nas nowe dziewczyny. Mam nadzieję, że będziecie często tu z nami bywać. Szkoda , że część z zamieszczonych w tabelce w ogóle się nie odzywa. Wizytę u gina mam dopiero 13 lipca więc rzadnych nowości tu nie wniosę. Brzusio mam wialgaśny jakbym była w 8 miesiącu a nie 6-tym. I coraz ciężej mi się go dzwiga. W nocy trudniej przekręcić się z boku na bok, jak przykucnę to z trudem się podnoszę. A zostały jeszcze 4 długie miesiące. Czy wam też zaczyna być ciężej? Dziewczyny a czy sporo się ruszacie, spacerujecie? Podobno znacznie łatwiej jest znieśc porod gdy przez całą ciążę często się kobieta rusza. Ja niestety jestem leń okopny i codziennie obiecuję sobie, że już jutro zacznę więcej się ruszać i na obiecankach się kończy. Zresztą widac to tez po mojej wadze. Yalu, mam nadzieję, że ta Twoja waga jest typowa i nie wynika z cukrzycy np. Swoją drogą ja nie wiem na jakiej wysokości znajduje się teraz moja macica. Lekarz mnie o tym nigdy nie informował. Dziś zaczął mnie pobolewać brzuszek na dole. Pierwszy raz się to zdarzyło i mam nadzieję, że się nie powtórzy bo troche mnie to zaniepokoiło. Aha, od kilku dni pobolewają mnie pachwiny. Czy któraś z was ma podobnie? Czytałam, że na tym etapie wszystko się tam na dole rozciąga i takie pobolewania sa normalne. Czy jest możliwośc zamieszczania tutaj zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mająca nadzieję, widze , ze nie tylko terminem idziemy łeb w łeb ale i waga ta sama. A jak tam wielkośc twojego brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam serdecznie wszystkie kobiałki!!! Po kilku dniowej przerwie miałam co czytać ;) Pati 25 ja jestem z Lubina to na dolnymśląsku tam gdzie mieź :) tak wiec w sprawie lekarzy itp w Lublinie Ci nie pomogę :( Jutro ide na połówkowe, tak sie z mężem cieszymy że szok!!!! A puki co pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati25
Sylwiu!! :))))))) faktycznie, nie przeczytałam dokładnie :(((, może temu , że te Wasze wypowiedzi mi się mylą - a przeczytałam tak pewnie dlatego, że chciałam aby tam tak pisało ;) No trudno rozeznam sie po okolicy... Przez kilka dni mnie nie będzie bo jadę nad morze odetchnąć powietrzem, ale jak przyjadę to się odezwę pa pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra 22
Czy wy tez sie tak rano krecicie z boku na bok? A jak sie dlugo siedzi a potem podniesie, to ciagnie w dol, prawda? To te sciegna i miesnie niby. Ale za to nagle zaczelo mi sie dobrze lezec na brzuchu,NIe wiem czy tak mozna. Jutro ginekolog.Moze utylam jakis 1 kilogram od 2 miesiecy, bo wiecej na pewno nie. Ale male na usg w porzadku, rosnie. A jak wahania nastrojow, bo ja jak rycze, to łzy jak gorski potok, wczesniej tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra22 , a jak Ty lezysz na tym brzuchu? Ja to się nawet w pozycji boczno brzusznej ( w takiej zawsze spałam) połozyć nie mogę bo mi brzuch, a właściwie brzuszysko przeszkadza , poza tym obawiam się , że gniotę mojego malucha. Sypiam wyłącznie na boku. Nastrój dobry mam, ani razu w czasie ciąży nie płakałam. czasem tylko mam tak jak przed okresem czyli wszystko mnie wkurza i bym wszystkich gryzła . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra 22
Wiesz, Eli, ja sama nie wiem czemu teraz w 6 moge, a w 2,3,4,5 miesiacu nie mogłam lezec na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia26
Eli-fantastyczne to zdjęcie stópki! Co do twojego zmęczenia i leniuchowania-wiem dokładnie co czujesz. ja staralam się dotąd nie poddawać leniuchowaniu i być aktywna ale dzisiaj chyba przegięłam. Po pracy zaczęłam się szwendać po mieście i szwendalam się tak.... 4 godziny. Dopiero gdy poczulam że robi mi się słabo zadzwoniłam po męża. Zakupów mi się zachciało to mało nie przypłaciłam zdrowiem. Mówię Wam dziewczyny-dbajcie o to żeby nie biegać za dużo po słońcu bo ja jak wróciłam do domu to dojść do siebie nie mogłam, a i dzidzia chyba się zdenerwowała bo kopała mnie jak nigdy. Tak więc Eli-mądrze robisz że wypoczywasz, ja od jutro też dam sobie na luz i nie będę się forsować.taki przynajmniej mam plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia26, no może rzeczywiście chodzenie 4 godziny po słońcu to za dużo dla kobiety w ciązy i nie powinnaś się tak przemęczać. leniuchowac masz ! Ale to już! :) Prawdopodobnie jednak bedziesz miałą łatwy poród, a przynajmniej łatwiejszy niż gdybyś siedziała i nic nie robiłą tak jak ja. No może przesadzam, że nic nie robię, bo troszkę ćwiczę ale tylko troszkę no i sprzatam, piorę gotuję.... Tyle, że na spacer nijak wyjsc mi się nie chce i takiego ruchu mam za mało. Postanowiłam zmuszać się codziennie do spaceru . Mam zacząć od dziś. Zobaczymy czy się uda... Pozdrawiam brzuchate mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Dziewczyny poradzcie mi co mogę zażyć na ból gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! sylmag na bol gardla mozesz wziasc neoangin. Wczoraj mialam wizyte no i usg tym razem sobie lekarz odpuscil:( niestety dzidzi nie widzialam:( poza tym wsszystko gra:)i odziwo po mimo mojego obrzarstwa nic nie przytylam tak jak mialam 60 tak pozostalo,co do skurczy i twardnienia brzuszka konkretny powod mi lekarz nie powiedzial ale mowil ze gdyby dwa razy w ciagu dnia skurcz sie pojawil to mam sie nie przejmowac a jak wiecej to wrocic do nospy,wiec ciesze sie ze wszystko oki bo juz myslalam ze cos z ta szyjka bedzie nie tak. Ja rowniez jestem leenn!!codziennnie obiecuje sobie cwiczenia i nic:Pa spacery....:)) nawet do sklepu mam lenia isc chyba ze skims no to jeszcze ale samej mi sie nic niechce:)) Siostra22 jak ty to robisz ze lezysz na tym brzuszku??!!u mnie to nierealne brzuch tak urosl ze nawet jak leekkko probuje lezec na brzuszku to juz czuje ucisk i jak dzidzia boksuje,na szczescie przeszly mi mrowienia w biodrze i moge spac spokojnie na boku ale jak sie przekrecam w nocy z boku na bok to czasem czuje lekki bol... ewcia26 lepiej sie nie przemeczaj bo maluszek tez na tym ucierpi! Niewiem jak u was z pogoda ale u nas cala noc lało i burza,a teraz niema slonca ale jest przyjemnie. Oki zmykam na truskawy opetała mnie mania albo zachcianka truskawkowa codziennie sie nimi objadam ale Bartusiowi tez chyba smakuja bo od razu sie wierci w tym moim brzusiuu:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. .Pati25..................07.10.2005.............................Lublin · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005..................5........Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....8....Ostrołęka..Adaś? · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy No a ja niestety kolejny kilogram do przodu. Ale apetyt mam nie do opanowania, cały czas bym jadła. Wróciłam własnie ze spaceru. Udało mi się wybrać wreszcie. Ale wróćiłąm z niego wczesniej niż planowałam bo słabo mi sie robiło. Raz nawet zaczęłam szybko poszukiwac ławki bo myślałam , że padnę. Kupiłam sobie kolejny kilogram truskawek ( zajadam je pokrojone ze śmietana i cukrem - mniam :) ) i pierwszy kilogram czereśni. I popijam capuucino z mlekiem. I jak tu nie przytyć? eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. .Pati25..................07.10.2005.............................Lublin · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005..................5........Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....8....Ostrołęka..Adaś? · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy No a ja niestety kolejny kilogram do przodu. Ale apetyt mam nie do opanowania, cały czas bym jadła. Wróciłam własnie ze spaceru. Udało mi się wybrać wreszcie. Ale wróćiłąm z niego wczesniej niż planowałam bo słabo mi sie robiło. Raz nawet zaczęłam szybko poszukiwac ławki bo myślałam , że padnę. Kupiłam sobie kolejny kilogram truskawek ( zajadam je pokrojone ze śmietana i cukrem - mniam :) ) i pierwszy kilogram czereśni. I popijam capuucino z mlekiem. I jak tu nie przytyć? eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. .Pati25..................07.10.2005.............................Lublin · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005..................5........Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....8....Ostrołęka..Adaś? · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy No a ja niestety kolejny kilogram do przodu. Ale apetyt mam nie do opanowania, cały czas bym jadła. Wróciłam własnie ze spaceru. Udało mi się wybrać wreszcie. Ale wróćiłąm z niego wczesniej niż planowałam bo słabo mi sie robiło. Raz nawet zaczęłam szybko poszukiwac ławki bo myślałam , że padnę. Kupiłam sobie kolejny kilogram truskawek ( zajadam je pokrojone ze śmietana i cukrem - mniam :) ) i pierwszy kilogram czereśni. I popijam capuucino z mlekiem. I jak tu nie przytyć? eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie. Miałam duży problem z wysłaniem i okazało się, że wysłałam kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli ja tak samo truskawki ze smietanka i z cukrem taki mini koktajl:)))pychotaaa i capuccino ale bez mleka:)) kurde dzisiaj mam brak zajeciaa,nudze sie jak chorerkaa,dzidzia tez jakas spokojna chyba ma tez leniwca albo spi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Witam oczywiście wszystkie nowo przybyłe na nasze forum mamusie i ich maleństwa w brzusiach! Nie odzywałam się wczoraj bo czekałam na dzisiejszą wizytę u gin i widzę że źle zrobiłam bo musiałam się naczytać tych waszych wypowiedzi aż znowu sama nie wiem jakie tematy poruszać :) W kazdym razie badania wyszły mi nieźle (tzn morfologia) Przytyłam 0,5kg jesli oczywiście można to nazwac przytyciem bo do mojej normalnej wagi brakuje jeszcze kilogram.Jak dobije do 54,5kg to wpiszę w tabelkę :) Znowu nie mogłam się powstrzymac i wracając od gin wstapiłam do Świata dziecka i kupiłam zielonego pajacyka :) a mialam tego narazie już nie robić a tu proszę...Chyba mam słaba wolę.Mężuś się niedługo wścieknie jak bez niego będe robiła zakupy :) Spotakałam w sklepie przyszłą mamę z terminem na koniec sierpnia i chwilę pogadałyśmy wybierając ciuszki.Stwierdziła że dobrze robie kupując wszystko wczesniej bo ona teraz ma dużo latania za tym wszystkim. Wracając do wizyty u gin to niestety mojego upragnionego skierowania na USG nie dostałam.Zapytałam kiedy będe wreszcie mogła je zrobić to dostałam odp że pod koniec lipca będzie najlepiej.Wiztyę mam na 30 czerwca więc liczę że wtedy już mi to skierowanie da bo potem do końca lipca jej nie będzie! No nic-uciekam już bo obiadek sam się nie zrobi.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalu
Cześć Dziewczynki Co za paskudny dzień u nas - zimno i leje i tak strasznie ponuro! Oj chyba zaczęłam narzekać na każdy rodzaj pogody :( No nic chyba zrobię sobie kakao i pooglądam trochę filmów może mi się humor i samopoczucie poprawi... Dziewczyny czy Wy też ostatnio bardziej się męczycie? U mnie ostatnie 2 dni to koszmar - jestem fizycznie wykończona a nic w sumie nie robię, ciągle mi słabo i okropnie chce mi się spać... mam nadzieję, że to przejściowe i nie pozostanie mi do końca tak jak w poprzedniej ciąży :((( Dota to super, że nie denerwujesz się przed obroną. Ja przed swoją kilka lat temu to umierałam ze strachu aż mi teraz głupio bo to przecież nic takiego. W każdym razie i tak trzymam za Ciebie kciuki - powodzenia! Ewunia a czy Ty wogóle miałaś już usg połówkowe czy to, na które masz tyle czekać to jest właśnie to? pzdr. dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Yalu-to USG na które tak z moim miskiem czekamy to własnie to USG połówkowe.Wspominałam wam dziewczyny na początku że ta moja lekarz stwierdziła że jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo,wyniki są O.K to nie ma sensu robić więcej jak 3 razy na całą ciąże.Dlatego byłam tak bardzo zdziwiona jak niektóre z dziewczyn pisały że mają robione nawet raz na dwa tygodnie! Powiem wam dziewczyny że chyba lekarz ma rację.Matka mojej koleżanki nie chodziła wogle do lekarza a USG zrobiła tylko raz i urodziła dużego,zdrowego chłopca.Tak więc myslę że co ma byc to będzie a to co pokaże USG to tylko dla zaspokojenia mojej czystej ciekawości i zawsze troszkę większa pewność że maluch ma się dobrze :) Oczywiście nie pochwalam takiej postawy jak matka koleżanki bo lepiej zawsze sprawdzic wczesniej i ewentualnie czemuś zapobiec jak można-wkońcu to nie średniowiecze :) Yalu-ja też ostatnio strasznie się męcze.Jak pomyslę że muszę wychodzic na taką pogode jaka panuje u nas ostatnio to aż sie boje.Ostatnio przecież prawie zaliczyłam w autobusie glebę.Jutro mam zmianę w pracy ale jeżeli temp. nie spadnie do max 25 stopni to nigdzie sie nie ruszam.Niby wytrzymać to wytrzymała bym ale nie chcę przemęczać dzidzi.Wolę zostać w domu,poleżeć,zjeść lepiej,iść na krótki spacer. No ale nie ważne-uciekam już.Jutro postaram się do Was zajrzeć :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia26
Hej brzuchatki! Strasznie się śmiałam gdy czytalam że opychacie się truskawakami. Mam to samo:) I jeszcze czereśnie i mandarynki wcinam-ciekawe co jeszcze nas najdzie? może agrest..., hahaha. Ewunia 21, nie dziwie Ci się że kupujesz ciuszki dla dzidzi. Ja to staram się obchodzić sklepy dla maluszków szerokim łukiem bo wszytskie pieniądze bym tam wydała. a propos- wczoraj koleżanka przysłała mi ze Stanów paczkę z dziecięcymi ciuszkami-cuuuuuuudne.I wszytskie....różowe, hihihi-ciekawe co będzie jak będzie chłopak-też mam go ubierać w takie różowości ?...I Jak zobacyzłam malutkie kolorowe skarpeteczki( mieścił mi się w nich tylko kciuk) to mało nie posikalam się ze szczęścia i ze wzruszenia. Piękne! Nie mam jeszcze komody dla dzidzi więc nie za bardzo wiem gdzie to składować, na razie więc chyba w "dorosłej" szafie będzie leżało. Aha-dziewczyny, może wiecie gdzie można fajne mebelki dziecięce kupić, tylko żeby nie kosztowały fortuny. W zasadzie to trzeba od razu cały pokoik meblować żeby potem dziecko nie miało wszystkiego z innnej parafii. dobra musze uciekać, jade do rodziców pokazać im ciuszki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra 22
Czesc, zachwiala mi sie dzis gruntownie wiara w umiejetnosci lekarskie(konkretnie sztabu lekarzy, nie tylko jednego), ale nie bede Wam opowiadac, zeby Wam sie nie zachwiala. Ale nie chodzilo o moj przypadek. Ja dostalam zwiekszoną dawke kwasu foliowego. Podobno niektore panie w ogole nie muszą tego jesc w kolejnych miesiacach, tylko na poczatku. Co lekarz, to filozofia leczenia. Brr. No to bede to wsuwac, razem z zelazem, bo erytrocyty spadly.Tylko ze za dwa tyg.wyjezdzam do UK i tam chyba urodze, chociaz boje sie ze bedzie to dodatkowe utrudnienie. Musze tam znalezc lekarza, nawet to dobrze, bo moj dotychczasowy jest zbyt szybki i nawet mnie nie zapyta o takie dolegliwosci jakie Wy opisujecie na forum, a są one przeciez typowe i czasem wystarczy cos lekkiego przepisac, zeby ulzyc kobiecie, a temu mojemu to trzeba by w słowo wchodzic, zeby przemycic informacje, ze cos mi doskwiera i co z tym począć.Nie chce mi sie nawet z nim gadac. Poza tym to mi tak przysolił wziernikiem, ze zachciało mi sie stamtąd uciec.Ale nawet bym nie zdazyla zareagowac, bo badanie trwalo raptem minute z przerwami, hi hi. Powiedzialam mu "zegnam ozięble".W myslach. Bo i juz go wiecej nie zobacze. A usg zrobie prywatnie bez skierowania, bo chce w koncu poznac plec mojego dziecka. A najbardziej to tacie na tym zalezy, chce miec syna, szowinista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Yalu - nie powiem, ze dziekuje, bo tak juz mam jesli chodzi o egzaminy :), ale dziekuje za pamiec :) Mam nadzieję, ze jak sie u ciebie schłodzi to ci przejdzie to złe samopoczucie. na razie wypoczywaj jak sie gorzej czujesz. Ja biegam jak dawniej, czasem tylko zadyszki dostaje, to zwalniam :) ale że sie dobrze czuje, to czasem zapominam o brzusiu i dopiero zmieniony oddech mnie uświadamia, że będzie coraz ciężej. Ewunia to w którym ty słonko już tygoniu będziesz jak pojdziesz na to połówkowe? bo powinno być zrobione między 18 a 24 tygodniem, więc jak tylko ci da skierowanie, to leć i rób :) Co do truskawek to wcinamy z mężem duże ich ilości codziennie a moje maleństwo tez chyba je lubi, bo bryka zawsze jak zjem coś z nimi:) czeresnie jeszcze nie próbowałam, ale też bardzo lubię. Czekam na takie naprawdę dojrzałe:) Ewcia - fajnie, że już cos dla dzidzi masz, zawsze to łatwiej na początek cos mieć i oczywiście oszczędzniej, a wiem, że takie maleństwa tak szybko rosną, że czasem nie zdąża jakiegos ubranka mieć na sobie więcej niż raz lub dwa - nie sa one więc zniszczone. Co innego jak już zaczną zajadać te zupki, czasem doprać się nie da, zwłaszcza jak je \"samo\" :). Przerabiałam to z siostrzeńcem nie raz :) Siostra większośc facetów mysli o synu, ale często zmieniają zdanie :) mam nadzieję, że z UK też będziesz do nas pisywać. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Co na opuchniete kostki stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
No i jestem po wizycie :) BĘDZIE CÓRCIA, NORMALNIE 100% CÓRCIA to nic że mój tatko ma już 3 do tego jeszcze mamcia hihi a teraz jeszcze wnusia i to jako pierwsza. Babski festyn ;) Z dzieciątkiem wszystko dobrze rośnie jak się należy, ze mną również. Tatuś z radości cały wieczór (od wizyty) chodzi uśmiechnięty jak nigdy jeszcze!!! Co prawda od kilku dni wmawiał mi że bedzie to chłopiec, a robił to bo nie przychodzi mu żadne żeńskie imie do głowy a dla chłopca już miał a tu niespodzianka, taki mały figiel upssss... To pisze ja tatuś I TAK BAAAARDZO SIE CIESZĘ :) NICK.................TERMIN.......... PŁEĆ.....KG. NABYTE...Miasto..imię · Mamuśka z czwórką .......................................................... ·Ewunia21..............01.10.2005........................Warszawa .Marzenka27...........01.10.2005............................................. · Izonka.................03.10.2005............................................. ·Etkapetka.............05.10.2005....córka........4.....Bydgoszcz · Ania....................07.10.2005.............................................. .Pati25..................07.10.2005.............................Lublin · Nimbla.................08.10.2005.............................................. . Siostra 22............08.10.2005...........................Wrocław · Tinker Bell............09.10.2005...........................Warszawa .Karen ka.............. 09.10.2005..................2.......................... · Thefly..................09.10.2005......synek....3,5.......Siedlce · Sylwa..................10.10.2005.............................................. *Sylwia30...............10.10.2005......córcia......7.......Lubin · Yalu....................11.10.2005......synek....14........Kraków . Flowers24.............11.10.2005.....synek....5.........Gostyń · Eli......................12.10.2005......synek.....8....Ostrołęka..Adaś? · Mająca nadzieje....12.10.2005......synek......7....Toruń...Mikołaj?? · Emelle.................12.10.2005......synek.....5,5......Kraków * Nika-26...............12.10.2005....................3..................... · Sylmag ................13.10.2005.....synek.......5......Radom (Jakub) · Zuzanna 31...........13.10.2005............................................ ·Marlag..................14.10.2005 ...............3,5 ....Warszawa · Molka 75...............14.10.2005..........................Kraków ·Rusałka78..............14.10.2005......................................... ·Atas....................15.10.2005.............................................. .Chelleandy4............15.10.2005..............b.z......okolice Wa-wy · Edit 1.................16.10.2005.............................................. · Agus7..................17.10.2005...............4,2.......Katowice ·Niunia20...............17.10.2005..........................Katowice .Lui27....................18.10.2005...................................... · A ja mam termin......19.10.2005................................. · Frezja 3..............20.10.2005.............4..............Szczecin · Happy 30............22.10.2005.............................................. ·Roxa....................22.10.2005.............................................. .Sylwia26...............22.10.2005.............................................. · Ona23 .................23.10.2005.........corka?........4 ......BadUrach · Kra .....................24.10.2005.............................Zielona Góra .Angelique..............25.10.2005.....................1....................... · JaninaB ...............26.10.2005.............................................. .Miśka30.................26.10.2005................................Warszawa .ewcia26.................28.10.2005....................3..........Białystok .Meliska ................30.10.2005......................1...............Kalisz .Dota28..................30.10.2005.................3,5............Jaworzno .Adamisia................31.10.2005......................3.............Puławy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×