Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Oliwka śliczna, jak zwykle;) Dla mnie najpiekniejsza na zdjęciu z ząbkami, gdzie patrzy tak w bok i w górę i ma takie cudne oczyska:) Viola, czy ktoś Ci nie mówił do kogo jest Twój mąż podobny?! Bo znowu mnie to męczy:o no jakbym już gdzieś tę twarz widziała, a za chiny nie mogę sobie przypomnieć gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te piosenki tez dobre, muszę tacie pokazać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wstyd mi trochę, ale ja jednak wczoraj........ ;) :P Ale raz tylko! I to przez tą naszą rozmowę :D Załamała mnie dziś reklama depilatora na kafeterii, przypomniała mi wczorajszy ból, bo wydepilowałam drugą nogę. Aya, czy Ty robisz coś , żeby włoski po depilacji nie wrastały? To wrastanie to największy minus depliacji moim zdaniem. Violkam, czyli jednak Oliwia po prostu wypoczywa :D Od kilku dni Michał nawiązuje z nami kontakt w taki sposób: rusza buzią tak jak ryba, wydając takie pyk pyk pyk. Patrzy przy tym na nas i wtedy trzeba zrobić tak samo. I odwrotnie, jak ja albo Artur zaczniemy \"pykać\" to on od razu się przyłącza i siedzimy we trójkę i tak sobie pykamy. My lejemy ze śmiechu a on ma taką poważną minę :D :D :D Tak samo można u niego wywołać to \"pierdzenie\" buzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi włoski sporadycznie wrastają, ale ja je mam na nogach takie liche raczej:o Ale tylko na nogach i na rękach jestem w stanie wytrzymać ten ból;) Jakoś pach i bikini (a nawet coś więcej;) ) nie mogłabym wytrzymać:o Nad czym ubolewam, bo włoski golone maszynką są takie twarde i szybko mi odrastają, że o podrażnieniu skóry nie wspomnę:( Zastanawiam się nad powtórzeniem tego wosku, tylko muszę się dogadać z tą kumpelą; ona ma taki zestaw profesjonalny z gabinetu, bo jak kiedyś kupiłam sobie plastry do depilacji z woskiem i miodem w dodatku, to myślałam, że się wścieknę, bo byłam cała lepka, a włoski zostały tam gdzie były No to możecie już z Michałkiem "pogadać" :D:D:D Julka jeszcze rzadko coś powtarza; Dajecie dzieciakom truskawki? Bo Julka, jako, że jedzenie to jej najbardziej emocjonujące hobby;) wcina je, aż miło i na szczęście nic jej nie jest. Wczoraj zjadła cztery własnymi łapkami, a robiła to w takim tempie, że przy pierwszych dwóch nie mogąc uwierzyć, ze je połknęła zrobiłam przegląd otoczenia w poszukiwaniu zguby:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała dzisiaj szlała całą noc, obudziła się przed 24 i nie spała do 2 myślałam, ze padnę, mi się tak chciało spac, a ona gadała i chciała się bawić, myslałam ze rano dłuzej pośpi a tu pobudka o 6 a tu zaraz muszę isć do pracy troche mi się chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka tez lubi jeść truskawki i na szczęscie nic jej nie wychodzi to chyba moze jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Witam nową mame Ale miałyście wczoraj temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...chyba Amamen dała mu popalić i musi odespać:D:D:D No widzisz, Elcik:D chwilka nieuwagi, a tu się tak porobiło:D:D:D A u Ciebie już koniec abstynencji w końcu? Wszystko się zagoiło? Sylwek, ja już starciłam nadzieję, że się wyśpię normalnie przez najbliższe kilka lat:o niestety:( Ale czasami mam już tego serdecznie dość:( no i wszystko mnie wkurza! całe szczęście, że tylko czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstynęcja już dawno zakończona ale zawsze coś wypadnie albo ja zmęczona albo on, mężulek lubi rano ja wieczorem i czasami nie możemy się zgrać.Co do orgazmu to chyba najwspanialszy jest wspulny wczasie stosunku, uwielbiam go:) dziewczyny czym zastąpić mleko ? nie bardzo Milo przepada za kleikami smakowymi a coś musi dostać, może do tego kleiku dodać świeże owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj nic nie było...... pogadaliśmy trochę w tej nocy ( 1 godzina) i zasnęliśmy....hmmm nie udało mi się :0 jestem więc dziś zła jak osa!!!!!! dziś MUSI to nadrobić!!! mamo fasolki ty to ,ale masz zdrowie! :D i kondycję....:D właśnie wstydź się wstydź.....:) :) :D aya ja na rękach nie golę włosków ,a mam rasowe, więc moŻe powinnam? hmm i dziękuję ,że mnie rozumiesz, że łączysz się ze mną w bólu....:0 :D :D :D :D Nadia też zjadła truskawki, narazie dwie.......i nic nie ma żadnej wysypki....a co do umiejętności to Nikola nauczyła ją pokazywać......język :0 :0 :0 fajne są te dzieci :) już widzę Michała jak \'\'pyka\'\' z namaszczeniem tą buźką....... teraz lecę bo muszę skrzydła do osy zrobić do przedszkola :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, nie wytrzymam ze śmiechu, biegnij biegnij zrobić te skrzydła osy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na rękach też nie depiluję, za to na tylnej powierzchni ud jak mam nieopalone nogi , to muszę :( Pod pachą golę i te drugie ;) też. Nie wyobrażam sobie depilować tam. Truskawek nie daję na razie. Michała ostatnio wysypało po nektarynkach :( , wczoraj dostał zupkę z pomidorem, więc na razie obserwuję. Ale chyba spróbuję z truskawkami, bo szkoda- takie dobre i zdrowe owoce, w sam raz na podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, nie wiem kogo może Ci przypominać, raz mi kuzynka powiedziała że do jej kolegi z pracy ;). Może też do jakiegoś Twojego kolegi. Ja chciałam dać małej truskawki wczoraj ale nie chciała jeść :( Może dziś da się przekonać. Amamen masz takie zdolności plastyczne? czy przy dzieciach się wyrabiają? bo ja kompletnie nie mam takowych, za to mój mąż tak - czasami śmieję się że potrafiłby ze sznurówek helikopter zrobić jak MacGyver :D:D;) Elcik a kaszki jada? Owoce owszem możesz dodać do kleiku. Aya o jakie piosenki Ci chodziło, które musisz tacie pokazać? czy coś przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy kupowała któraś z Was pieluszki Bella Happy? Możecie mi coś o nich napisać? Bo u nas jest na nie promocja, ale nie wiam jakie one są? czy ceratkowe czy bawełniane, czy bardziej podobne do pampersów czy huggiesów lub innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te tytuły, które wysłałaś:) Czy to obca kobieta była:o? o twoim nicku:o Ja też nie mam cierpliwości do prac ręcznych, no i zdolności takie sobie:o nie wiem co będzie, jak Mati już na dobre do przedszkola pójdzie, a potem do szkoły:o Do dziś pamietam, jak moi rodzice (mama raczej;) ) po nocach siedzieli i robili jakieś czapki górnicze, wianki, pajacyki etc. bo mi się wieczorem przypomniało, ze na rano maja byc do szkoły:D:D:D Julka za pierwszym razem też nieufnie do truskawek podeszła:) ale łakomstwo kilka dni później zwyciężyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ioch używam, tych pieluszek, Julka znaczy;) Nie są ceratkowe i nawet spoko, już się przyzwyczaiłam; nie są tak wyprofilowane, jak pampersy i mam wrażenie, że ciut mnie chłonne, dlatego na noc jednak zostałyśmy przy pampersach;) A huggiesy są u nas najdroższe, więc ich nie kupuję:o Ale przy Matim były najlepsze, bo na papmpersy był uczulony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Jeju jeju co się porobiło. Wczoraj Jasiek urządził bunt i nie chciał spać w łóżeczku. Łapał mnie za szyję i spał tylko leżąc przy mnie i miętoląc w łapce moje włosy. A dziś to nawet do kibelka wyjśc nie mogłam, od razu szlochał i łzy jak perły mu kapały. Mamisynek się zrobił okropny, a ja dziś chciałam wyjść do kina z Jackiem, a kuzynka miała się Nim zająć-wyczuł sprawę. A wogóle to jestem uwięziona niczym księżniczka w wieży. Mieszkam na 7 piętrze i od trzech dni winda nie działa!!!!Zero spacerów!Masakra!Już mi lekko odbija!Nie ma mowy żebym zniosła wózek i Jaśka po schodach...Może dziś naprawią. Ja tam wczoraj poszłam jednak spać, bo byłam wykończona. My to zazwyczaj w weekend nadrabiamy z nawiązką, bo wtedy więcej czasu:) Amamen daj znać jak Ci skrzydełka wyszły do tej osy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja czasem używam Happy są bawełniene, takie jak Huggies'y. Ja byłam z nich zadowolona. To fakt, że trochę mniej chłonne niż papmpersy, ale też dobre. A wogóle to kiedyś kupiłam pieluchy firmowe Tesco o się okazały b.dobre, też bawełniane, tylko teraz sa droższe i wychodza porównywalnie z happy czy z huggies'ami. Ja tam uwielbiam robótki ręczne, nożyczki, farby...już się nie moge doczekać jak Jas pjdzie do przedszkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluszki Bella Happy te pomarańczowe 2 my zaczeliśmy ich używać i wydaje mi się że są leprze od pampersów, bardziej chłonne i nie eksplodują jak pampersy z tym wkładem słyszałam że dobre są też jakieś fioletowe tesko i z biedronki doda pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co? nie śmiać się :D :D :D wy niedobre.....:D ...no bo w przedszkolu robili osę i rodzice mieli skrzydła zrobić....już zrobiłam....na szczęście, dobrze że od września Nikola idzie już do zerówki, będzie może spokój z tymi pracami dydaktycznymi... zobaczymy jak wasze dzieci pójdą do przedszkola :) ......też może będziecie musiały się nieźle naćwiczyć i główkować , żeby coś ładnego zrobić.... najładniejsze wyszły mi jednak skrzydła jak Nikola była aniołkiem w przedstawieniu jasełkowym..... i do tego taki diadem na głowę....ślicznie wyglądała, a ja jaką miałam satysfakcję ;) :D moja siostra jednak miała gorszą sprawę. miała Patrycję przebrać za ....choinkę.....i przebrała.......ona to dopiero ma pomysły!!!!ale jest przedszkolanką.....sylwek ty też pewnie uzdolniona jesteś z racji zawodu???!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie miałam przekonania do tych pieluch Happy i wciąż kupuje pampersy...chociaż już kiedyś o tym pisałyśmy... ale skoro nie są złe to może też kupię chociaż sama nie wiem bo Nadia naprawdę te kupy robi takie ogromne aż ma je na pleckach :0 body to muszę jej zmieniać tak często jak pieluchy :0 bo aż się wylewa :0 czyli za każdym razem prawie :0 ciekawe od czego to zalezy że niektóre dzieci robią tak często a niektóre rzadziej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D z tymi kupami to chyba przesadziłaś:D:D:D:D chyba, że wydala więcej, niż zjada:D:D:D:D:D:D Oj, amamen:D:D:D:D Poplułam sobie monitor ze śmiechu:o No to, jak jej często musisz zmieniać pieluchy, to tym bardziej nie muszą być chyba takie chłonne;) chyba, że też dużo sika:) Ale mnie się te happy wydają być większe od pampersów, mimo, że ten sam rozmiar:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak pieluszki Happy raz kupiłam i nie byłam zadowolona. Wielkie jakieś takie, Michał miał kuper jak kaczor Donald. U nas w Carrefour jest co jakiś czas promocja pampersów 48 zł kosztuje paczka 76 sztuk. Chyba tyle jest w opakowaniu 4 ? Więc kupuję trzy paczki i mam do następnej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może kupię te pieluchy, jak Oliwia nosi rozmiar pampersów 3 - to z bella jakie powinnam kupić? Chyba te midi od 8 kg, nie? Amamen, Oliwii tak się kupa wylewała jak ją piersią karmiłam :) A Nadia pije tylko mleko? żadnych kaszek, nic z tych rzeczy? i NAN 2 jej podajesz tak? może moja ma zatwardzenie po tych kaszkach... :( Ale podaję jej co wieczór Laktulozę i się unormowało. Ciekawe co będzie jak przestanę jej dawać. Aha Aya - chodziło Ci o tytuły tych pieśni jakie powinno się śpiewać przy odpowiednich prędkościach ;) Dobre! Elcik Dada z biedronki są naprawdę fajne, ale mała dostała uczulenie od nich :( Mcdziu, a nie mógł Ci jakiś sąsiad pomóc znieść wózek? Bidulka, w domu rzeczywiście można oszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie - jak są wielkie to nie kupię, bo latem pupa się poci i wydają mi się Pampersy najbardziej odpowiednie, bo cieńsze. Tylko minusem u nich jest brak gumki na pleckach tak jak w innych pieluszkach, dlatego Nadii się wylewa Amamen. Tak samo miałam z Oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale happy mają ściągacz z tyłu - tyle na plus; ale kiedyś kupiłam opakowanie takie dziwne jakieś, bo one strasznie śmierdziały, jak Julka się tylko wysiusiała:o(tak a propos moich problemów z nosem:D), i jakby przy następnym opakowaniu było tak samo, to już miałam z nich zrezygnować:o ale to tylko jeden taki przypadek był; teraz są już w porządku;) Ale jak tylko jest promocja pampersów, to nie ukrywam, że je wolę kupić:) Mam nadzieję, że w lecie, jak Julka będzie chodzić, to będę ją często puszczać w samych majtusiach ( oczywiście zaopatrzę się w zapasowe;) ), no bo nawet w najcieńszej pieluszce będzie pewnie gorąco:( Oczywiście piszę tu o wczasach nad morzem, albo w domu, bo wozić jej w wózku bez pieluchy chyba się nie odważę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaopatrzyłyście się już w nocniki? Oprócz Mcdzi, bo Jasiu już dawno na nocniczek siadał :D Ja jeszcze nie, ale zamierzam kupić. Muszę coś zrobić w tej pracy, bo od rana nie mogę się zabrać. Wiecie co robiłam? Wybierałam zdjęcia Oliwii do wywołania, bo nie mam czasu tego w domu zrobić no i każde zdjęcie mi się podoba. Na szczęście jest teraz takie udogodnienie że wysyłam internetem zdjęcia do Fotojokera i tylko jadę do sklepu po odbiór wywołanych zdjęć. Uwielbiam oglądać fotki, co tam praca, nie zając - nie ucieknie :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, to i tak dużo trudu z tymi zdjęciami sobie zadajesz;) Robert zawsze wysyła internetem i zamawia z przysłaniem do domu:o Ale bardzo rzadko zdjęcia wywołujemy, tylko dla babć, cioć i takie tam, bo mamy wszystkie w kompie; już się do tego przyzwyczaiłam i przynajmniej nie mam opasłych albumów ze zdjęciami, tak jak było przy Mateuszu, bo wtedy mieliśmy normalny aparat;) Właśnie przeglądałam forum o antykoncepcji (że do tematu troszkę powrócę;) ) i chyba po przyjeździe z wczasów będę musiała się udać do gina:o no i w końcu poprosić o jakieś tabsy, chociaż ciągle mam jeszcze recepty na cerazette, o które już dawno poprosiłam, ale nie wiem, takie są rozbierzne opinie o nich na tamtym forum:o Je ssię bierze chyba bez przerwy i nie ma się okresu w ogóle, a ja już miałam i nie wiem jak zacząć:o muszę coś jeszcze wyszukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocnik mam po Mateuszu, ale jakoś nie jestem przekonana, pomimo sukcesów Jasia:o Być może, gdybym była cały czas w domu i konsekwentnie tego pilnowała, a tak...no nie wiem, boję się, żeby jej nie zniechęcić:o Zresztą ja przy Mateuszku też byłam taka niecierpliwa (m.in. jak Ty odnośnie chodzenia;) ), a teraz jakoś wiem, że lepiej poczekać na właściwy dla dziecka moment i samo jakoś wszystko przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, najbardziej przeraziła mnie dziewczyna, która wpisała, że po miesiącu brania cerazette przytyła 10kilo! Jak to możliwe w ogóle?!😭 Mamo fasolki, może Ty coś wiesz o nich???? No ale zachęca mnie brak okresu:) chociaż to dziwne trochę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×