Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Amamen, wszystkiego najlepszego 🌻 ❤️ 🌻 Masz na imię Alina? Myślałam, że Alicja jak moja mama, która ma imieniny w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego Amamen:) Strasznie przepraszam, ze nie od razu, ale już na pewno zauważyłaś, ze ja ciut opóźniona jestem;) Skasuj ostatni znak :> to będzie działało chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, Ty masz na imię Alicja czy Alina? Wszystkiego najlepszego Ci życzę, przede wszystkim zdrowia ale i tego żebyś była szczęśliwa i zawsze uśmiechnięta (tak jak do tej pory :D ) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Tak, mój Paweł 29.czerwca ;) Dzięki za pomysły z tym piciem, własnie może z butelki jej się nie chce pić, z niekapka też sobie radzi z piciem, więc będę dawać tylko z kubeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, dobrze, ze masz na imię Alina;) Tak jak moja przyjaciółka:) Przynajmniej nie zapomniałam do nie zadzwonić:o bo już sobie w brodę plułam, ze to wczoraj było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super:o oglądałam sobie tę stronkę, co kiedyś mama fasolki podała o antykoncepcji i takie tam i miałam otwartą strone o seksie analnym, (duży tytuił widoczny nawet dla slepca;) )a tu wszedł kolega z pracy😭 i ... szybko wyszedł:D:D:D:D A co gorsza, miałam tę strone otwartą i robiłam poprawki na dokumencie na kartce, a o stronie zapomniałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, tyle czasu a my nie znamy imienia Amamen... :( No właśnie przecież do mnie możecie mówić Wiola, bo tak mam na imię (tzn. Wioleta i to przez jedno \"t\" ! :D) Aya jak by Ci się przypomniało gdzie tą tabelę widziałaś? może w necie? ja czytałam jedynie o ilościach mleka, ale też nie pamiętam gdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam aya, ale czy już brakuje Ci pomysłów na pozycje :D:D:D ja tylko powiem że nigdy nie próbowałam, więc więcej sie nie wypowiadam na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obciach! :D :D :D Ale w sumie co tam, nie wolno? :classic_cool: Pewnie się podniecił, bo na facetów działa widok atrakcyjnych kobiet czytających takie rzeczy ;) Wprawdzie nie próbowałam tej formy seksu i chyba nie bardzo mnie ciągnie, ale muszę sobie znaleźć tą stronkę. Aya, jaki to był adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya dobre :D :D :D :D :D :D :D :D :D Widze że znowu powrucił temat sexu: D Mi już naszczęście @ się skończyła tylko musze Milo przekonać że w jego łóżeczku jest lepiej niż u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hejka! Amamen wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Sąsiadka sprzedała mieszkanie i czekam na nowych lokatorów. Mam nadzieję na jakąś rodzinkę z dzieckiem. Ciekawe... Jasiek się strasznie rozgadał, generalnie na wszystko mówi ,,tata'', ale można rozróżnić ,tiatia''-ciocia, ,,dota''-woda, ,,toto''-to itp. Fajne było to ,,okej'', strasznie smieszne jak dziecko czasem tak coś ,,palnie'' przypadkiem:). Teraz ma fazę na robienie pa pa i bez opamiętania wszyskim macha. O pokazywaniu zwierzątek czy klaskaniu nie ma mowy:) A ja przebijanie uszu wspominam dobrze. Przebijane miałam u kosmetyczki pistoletem. U nas w rodzinie wszystkie miałyśmy późno przebijane uszy i na własne życzenie, stąd moje zdziwienie na przebijanie uszu małym dzieciom. Dzieciaczki są takie śliczne, że nie potrzebują dodatkowych ozdób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak całkiem niechcący tym razem:o na prawdę:o Tak mi się włączyło;) Ale raz próbowaliśmy tak nie do końca i potem kilka dni jeszcze czułam dyskomfort, więc już więcej nie spróbuję:o Wcale nie było jakoś szczególnie fajnie:o Przynajmniej jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya ale numer! Zeby Ci nie wymyślili jakiejś ksywy teraz wpracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A wiecie moja koleżanka kiedyś oddawała książkę do biblioteki i z niej wypadła ulotka klubu dla pań ze zdjęciem roznegliżowanych facetów. Jakiś gość zauważył, że jej coś upadło i podał jej z niedwuznaczną miną...Dodam, że ta ulotka była tam już jak wypożyczała książkę. Taka kryptoreklama na wydziale pedagogicznym opanowanym przez baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, Mcdzia, ze on nikomu nie powie:o Chociaż liczyć na dyskrecję faceta to śliska sprawa:o No a poza tym pracują tu u nas same dojrzałe osoby;) (w wieku balzakowski znaczy;) ) to może im nie w głowach wygłupy takie:D ten kolega to też ze 40lat ma;) Może nie zauważył:o tylko ja spanikowałam:o Ale zazwyczj się tak nie zmywa:o Trudno, mógł się nie gapić w cudzy monitor:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie dziewczyny co znalazłam - to są loginy i hasła do kont na Wirtualnej Polsce, gdzie jedna dziewczyna zamieściła mnóstwo piosenek dla dzieci, przepisów, książkę \"Usnij wreszcie\" , rymowanki i jeszcze inne rzeczy. Podaję, bo może będziecie chciały skorzystać: lutowamuzyka@wp.pl hasło: luty lutowamuzyka1@wp.pl hasło: luty lutowamuzyka2@wp.pl hasło: luty http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=576&w=24860968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Fajne te pioseneczki. Zaczęłam ściągać te do których Jasiek tańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można wybrać coś dla siebie ;) Oliwia lubi niektóre kołysanki Turnała... :) a gdzie się wszystkie podziały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę do domu:) Pa Musiałam niestety popracować w pracy! Skandal :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy robię dodatkowo za informatyka... musialam pomóc babkom z księgowości przy Excelu... no i w ogóle jak informatyk idzie do domu (jest na 0,5 etatu) to jest Wiola pomóż... ;) Ale ja lubię być przydatna :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Amamen wszystkiego najlepszego z okazji imeninek dużo duzo zdrówka i uśmiechu na twarzy i jeszcze większej gromadki dzieci:):):):):):):🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasoki mam jedno zapytanie do ciebie: kolezanki chłopak robił takie badanie co rure do zołądka wkładają (zapomniałam jak to sie nazywa) gastroskopia czy jakos tak i wyszło mu ze ma 3 nadzerki na dwunastnicy, poszedł do lekarza bo miał ciagle zgage co ty na to czy to powazne? powiedizałam tej kolezance ze mam kolezanke która jest lekarzem to moze mi cos wstępnie powie:):):):)pomóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, mam na imię Alina ale od zawsze byłam Ala , wszędzie tak się przedstawiam...u nas na Alicję i Alinę mówi sie Ala :D a poza tym Alina jest nieładnie a Ala mi się bardziej podoba :D:D:D mamy w naszym gronie Kasię, Asię, Karolinę.Wiolę,Sylwię, Alę, Elę i Magdę, tak? czy coś pomyliłam? aya ale ty zboczek jesteś :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D my też raz próbowaliśmy sexu analnego :0....ale ja dziękuję bardzo, już nigdy więcej i to tak, że aby próbował wejść i ...zaraz do widzenia....brrrrrrr i bardzo dziękuję za życzenia.......🌻 kochane jesteście!!!!!!!! elcik dzięki wkleiłam tak jak podałaś, bo jak wpisuję adres to samo się doczepia to całe > lecę bo mam gości pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, nic groźnego :) Tylko daje dużo dolegliwości, właśnie zgagę, bóle brzucha zwłaszcza na głodniaka i inne takie. Powinien to koniecznie leczyć, bo samo nie ustapi,a może być gorzej, może wystapić krwawienie z przewodu pokarmowego na przykład. A nie wiesz czy miał robione badanie na obecność bakterii Helicobacter pylori? Bo to zakażenie często jest przyczyną, a leczy się kombinacją trzech antybiotyków. Jeśli wyjdzie ujemnie, to leki typu Ranigast, i tak zwane inhibitory pompy protonowej np. Losec, Gasec Na pewno lekarz przepisze odpowiednie. No, ale się wymądrzyłam :p :D Tak generalnie to możesz uspokoić koleżankę, ale niech zmusi męża do leczenia, jakby sam nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, to jej chłopak, a nie mężuś. Mcdzia, fajnie jakby wprowadziła się rodzinka z dzieckiem :) Na moim piętrze drzwi w drzwi mieszkało młode małżeństwo i mieli Kacperka 5 dni młodszego od Michała. Bardzo fajni ludzie, sptykaliśmy się jak obie byłyśmy w ciąży, ale niestety wyprowadzili się bo ten facet dostał bardzo dobrą pracę w jakimś Tarnowie Podgórnym czy jakoś tak, taka życiowa szansa. No i niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo fasolki za informacje bardzo rzetelne dla mnie się nie wymšdrzasz fajnie ze możesz doradzic:):) amamen chyba imprezuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w klatce sš sami chłopcy maciek ma 3 lata kamil 2, a kuba rok no i emilka która jest najmłodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×