Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

No to taj jak ja;) Wiola:D Też z pracy piszę, Małgoniu:) Bo w domu jakoś nadrabiam zaległości, a że wieczorem jakoś tak nie mogę siedzieć, jak inne dziewczyny, to chodzę spać nieomal z kurami:o Też wstaję ok. 5 -tej, bo mam na 7-mą do pracy, ale mam bliziutko, więc już o 14,30 jestem w domciu; Też z powodu karmienia, choć już jej prawie nie karmię, bo ona i tak po cycu zaraz mleko z butelki wypija:o Znaczy mało już mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już lecę papa Może cudem uda mi się odezwać jeszcze z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aya! Z tym karmieniem to tak jak u mnie, już pomału chyba zrezygnuje bo dzidzi nie wystarcza. Niestety ja do pracy mam ok.40 km ale jazda autobusem 1.20 h ma swoje plusy(podsypiam sobie) JA w domu tylko rodzinką się zajmuję, więc na pewno będę pisać w czasie pracy;). Dochodzi 14 więc pomału biurko trzeba porządkować. Do jutra, na pewno się odezwę, na poranną kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kiedy jest taki przywilej że z powodu karmienia godzinkę krócej się pracuje? jest określony wiek dziecka, czy np. zaświadczenie lekarskie uprawnia do dalszego skracania pracy o godzinkę nawet jak dziecko ma powyżej roczku...? napiszcie bo jestem zielona w tym temacie. no i napiszcie co z tymi przedmiotami na roczek, jakie sie jeszcze stawia na stół? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różaniec, kieliszek, książke i pieniądze Różaniec ksiądz lub zakonnica Kieliszek to chyba wiadomo ksiązkie to uczony pieniądze to bogacz albo coś z pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki artykuł w kodeksie pracy, który daje kobietom karmiącym piersią prawo do dwóch pólgodzinnych przerw w pracy, które można połączyć i stąd ta godzina mniej, Violkam; i nie ma limitu wieku dziecka:) potrzebne tylko zaświadczenie od lekarza, że kobieta karmi;) Ja mam do końca grudnia:) O tych przedmiotach na stole też słyszałam, ale ja raczej nie spróbuję:o:) Akurat tego wolę nie wiedzieć;) Lecę robić sałatkę:D:D:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! czyli nie jestem taka zielona jak myślałam... bo o tych przerwach to wiedziałam że przysługują, tylko nie wiedziałam czy jest jakiś określony wiek dziecka. To Aya super że masz zaświadczenie do grudnia, kto tam będzie wiedział nawet jak przestaniesz karmić, że już nie karmisz. Elcik mam nadzieje że Miłoszkowi już lepiej. Oliwii wychodzą te zęby i wychodzą :O już 3 tydzień i przebić sie nie mogą, biedna stęka i steka, pewnie musi jej to dokuczać.. :O Jutro są imieniny Karoliny. Czy to Twoje mamo fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy na długim spacerze:) emilka troche sobie pospała, ale u nas nie ma kompletnie gdzie chodzić nie mówiąc o jakimś łajnym placu zabaw gdzie wejdziemy do sklepu, albo na ławaczce, jak ktos siedzi to emilka tak będzie krzyczec, zaczepiać dopóki ta osoba sie do niej odezwie albo obróci i od razu się śimieje i rece wystawia, aż głupio bo tak piszczy i skacze w wózku mamo fasolki co tam z Tobą? jak się czujesz, czy juz mniej boli? a jak Miłoszek?przeszła mu już ta temperatura? ja myłam okno w małym pokoju a emilka łaziła po dywanie (czołgała) i zjadała wszystkie śmieci, wszystko wkłada do buzi, kazdy okruszek chyba muszę najpierw posprzatac zeby zaczac sprzatac przy małej oczywiscie nie dałam jej jeść i szybko wyciągałam z buzi jak juz cos miała a czy wasze dzieciaczki tez tak jedzą? violkam ja nie dostałam zdjęc z nad wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam zdjęcia jakoś późno doszły, dzięki, zaraz bedę ogladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek teraz nie będziesz miała z kim pogadać wieczorami jak Amamen wyjechała, bo Ty jestes taki nocny marek jak ona :D:D:D Musisz zaczynać o 7.00 rano ;) :P Cieszę się że zdjęcia doszły, bo już myslałam że Cię ominęłam :O Oliwia na razie nie bierze nic do buzi, staramy się na bierząco sprzątać i nie zostawiać w jej okolicy żadnych malutkich rzeczy. Ale za to dopadła miski kota i włożyła rączkę do tuńczyka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem straszną pedantką więc u mnie jest zawsze porzadek, ale przy wielkim sprzątaniu same wiecie ja strasznie nie lubie bałaganu i teraz mi się trudno przyzwyczaic jak mała wszędzie zostawia swoje zabawki... a ja chodzę za nia w kółko i zbieram, ciekawe kiedy mi się to znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze nie mam z kim pisać bo karolcia chorusiana, a alusika wyjechała buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamę Tak Viola jutro mam imieniny :) Już mi dużo lepiej, ale ciągle muszę brać leki. Małgoniu wyślę Ci Michałka, to są zdjęcia sprzed 1,5 miesiąca i mam nadzieję, że zobaczę też Olę. karolcia79@tlen.pl to mój adres. Aya, czemu urlop tak bez seksu minął ? :( A bierzesz Cerazette? Viola i Elcik fajne zdjęcia. No cholera już nie wytrzymam dłużej siedząc. Zobaczcie dziewczyny jak ja piszę beznadziejnie, juz czuję, że mnie wykręca :( Michał też zjada śmieci Sylwek :D Pa pa pa muszę do łóżka Może jeszcze wyślę jakoś te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga próba :classic_cool: Do Małgoni: Michał urodził się z wagą 3100, ale miesiąc przed terminem. Teraz waży już ponad 10,5 kg. Niedługo pójdę go zważyć w przychodni. Ja piszę z domu, a do pracy idę od października. Napisz z kim zostaje Ola jak jesteś w pracy. Bo ja aktualnie przeżywam stres związany z szukaniem opiekunki 😭 I Małgoniu napisz skąd jesteś. Może z Łodzi? Aya, to super , że lepiej śpicie w nocy ;) Michał niestety choć dostanie rano mleczko to i tak jak chce o 5 wstać to wstanie. Przedwczoraj wstał radosny o 3.30 😭 Ale to ewenement, w ogóle jest ostatnio lepiej, daje się zwykle jeszcze ululać i śpi do tej 6 czasem nawet 7 :) Teraz jak mam ten horrorek z kręgosłupem, mężuś zajmuje się Michałem bo u mnie nie ma mowy o podniesieniu go. Trochę sobie odpoczywam i śpię długo rano. Bo od dziś już mogę, ból już nie budzi :D :D :D Poza tym po tych lekach mam takie dziwne odrealnione sny ;) Podoba mi się nawet, może zostanę narkomanką :D :p Lekarz ma łatwiejszy dostęp do różnych środków :D Idę bo już bredzić zaczynam. Ale zobaczcie ile udało mi się napisać i nawet tak bardzo nie boli ,ale z rozsądku idę się położyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 Dla Karoliny❤️:) I żeby już nie bolało Przesłałam Wam właśnie zdjęcia w ogromnej ilości:o Mam nadzieję, ze jestem wytłumaczona tym, ze to w końcu z wakacji:o Wracam do kawki na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No minął bez seksu, mamo fasolki, bo mieliśmy osobne pokoje:o Ale za to mogłam czytać (a tego mi chyba bardziej niż seksu brakuje:O) Biorę cerazette i przez pierwszy tydzień na wczasach vcały czas miałam plamienie, a nawet więcej:o (pierwszy raz w życiu miałam przez p[onad dwa tygodnie okres); ale teraz już ok, więc możemy nadrobić stracony czas:p Jak dla mnie jest rewelacyjnie bez przerwy na prezerwatywę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin mamo fasolki, dużo radości, uśmiechu i zdrówka!!! 🌻🌻🌻 I nie bredzić mi tu o narkomanach 😠 Aya zaraz sprawdzę czy zdjęcia dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też zjada śmieci, gazety, chusteczki higieniczne, puzzle i wszystko, co jest w jej zasięgu:o Muszę mieć wszystko po kontrolą, bo co z tego, ze posprzątam, skoro zaraz przewinie się Mati i zostawia po sobie szlak ciekawostek dla Julki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Dzięki za zdjęcia, widziałam Miłoszka i Michałka super dzieciaki. MAmo fasolki wracaj do zdrowia i dziękuje za informacje o wadze maluszka teraz jestem przekonana, że Ola nie odstaje od rówieśników:)julka też słyszałam, spora dziewuszka. Dziewczyny powysyłam zdjęcia Olinki tylko muszę zeskanować, nie jestem z Łodzi. Jestem z okolic Krakowa z małego miasteczka:) Co do opieki nad Olinką to zajmuje się Nią babcia. Tymczasem pozdrwionka i miłej pracy dla pracujących mam i tych, które pracują w domu również bo w domu to nawet więcej pracy;) JAk jestem w domu to od rana do wieczora coś jest do zrobienia. Co do śmieci to raczkujący maluch faktycznie zjada wszystko co spotka na swojej drodze, nie pozostaje nic innego jak sprzątać, sprzątać brrrrrrrr. A teraz kawka i do pracy kochane. Acha jeszcze nie bardzo kojarze dzieci i Ich mamy ale nadrabiam i czytam stare posty, jak coś pokręce to wybaczcie ale sporo do czytania jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napiszcie, czy doszły te zdjęcia, bo może za duży ten mail mi się zrobił:o:( Małgonia, a jak Ola nocki przesypia? No i co je? Niemowlęce jedzonko, czy dorosłe? No i wyślij mi też jej zdjęcia. Chyba, ze już wysłałaś,a le nie doszły jeszcze:o Zaraz będę sprawdzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam matsylw@interia.pl wszystkiego najlepszego z okazji imienin Karolciu zdrówka, i duzego uśmiechu na twarzy🌼❤️:) małgoniu ja tez prosze o zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AYA widziałam zdjęcia to Julka? (nic nie pomyliłam) taka okrąglutka jak moja Olka. Zdjęcia super, nic nie wysłałam bo w pracy nie mam skanów ale postaram sięnadrobić i wyślęw najbliższym czasie. OLinka je głównie jedzonko dla maluszków czyli BEbiko 2 i zupki ze słoiczków od kilku dni ja gotuje JEj zupkę, a poza tym soczki i owoce z ogródka, bardoz lubi owoce nawet całego banana zje. Zjada też bułeczkę pokrojonąna małe kawałeczki i posmarowanąmasełkiem z powidłąmi domowej roboty. MAm apetycik i właściwie dajemy JEj posmakować wszystkiego co My jemy, jednak zupki Gerbera zawsze mam w lodówce, wcześniej jeszcze deserki ale taraz sporo owoców z ogródka uwielbia zwłąszcza poziomki. Aż mi się lepiej zrobiło jak zobaczyłam zdjęcia to myślałam , zęmoje maleństwo zbyt pulchne. Aya czy Ty masz dwoje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam, jak większość społeczeństwa problem z czytaniem ze zrozumieniem:D:D:D Poczekam na skany zdjęć Oleńki w takim razie;) Adres po nickiem;) A i prześlij też swoje zdjęcia Małgoniu. Ja obstawiam, ze jesteś malutką blondynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam dwoje:D:D:D ten chłopczyk też mój;) Znikam, na parę chwil popracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia doszły są super :):):):) a ten strój julki jest świetny superrrrrrrrrrrowy, wogóle tak ładnie wygladacie, a julka to taka szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spania hmm, przesypiać, przesypia Ola nocki, pije podczas snu i czasmi dojada ale sie nie budzi(jak jest niespokojna to wstaje i wiem, ze coś trzeba podać). Jednak od miesiąca wieczornąmordęgęstanowi Jej usypianie wcześniej nie było problemu kładłam sięobok NIej i zasypiała ale teraz to prawdziwa męka nawet 2 godziny trwa:(((. Ola nie chce się położyć chociaż jest śpiąca(w dzień ma 2 drzemki) kręci się, chodzi po mnie, w końcu zaczynaćnalegaćna rączki płacze ażJej nie wezmę. Tak sięmęczymy z 30 minut ażw końcu wracamy do łóżka i dnowu przewracanie i w końcu zasypia:((( jest ok.22 a zaczynamy o 20 po kąpieli jak zawsze. NApiszcie dziewczyny jak to jest u Was z zasypianiem, podkreślam, zę spać przesypia bez przerwy ok 10 godzin. Obiecuje, że przesle zdjęcia poprostu dotychczas nie były mi potrzebne zeskanowane i nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wszystkie zdjęcia aya to na pewno rodzeństwo! Zatem masz dwójkę dzieciaczków śliczne a Ty taka młodziutka:( ile Ty masz lat kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya, zdjęcia są świetne! Ty jesteś chudzielec, a mówisz że najgrubsza 😠 na zdjęciach to wyglądasz jak byś była siostrą tych dzieci a nie mamą, czyli na jakieś 20 lat :D i masz sexy strój ;) Julka świetnie wyszła na wszystkich zdjęciach i Mati również. Ładnie jesteście opaleni, zauważyłam że mieliście spokój na plaży, jeszcze nie było takiego tłoku, prawda? Przypomnij mi jaka to miejscowość? Małgoniu moja Oliwia śpi podobnie jak Twoja Ola. Czyli też przesypia całą noc i podczas snu domaga się mleka i to 2 razy! Raz między 2.00-3.00 a potem nad ranem, ok. 6.30 - 7.00 Z zasypianiem też na razie nie mam problemów, choć zauważyłam że coraz dłużej leżę obok niej bo nie może zasnąć, wierci się, kręci, głaszcze mnie po twarzy, wkłada mi paluszki do buzi i się śmieje. Też Ci wyśle kilka fotek. Ale jak klikniesz na link pod moim wpisem, to też zobaczysz moją córcię. Aha - mamy już za sobą drugą kupę do nocnika ;) Elcik a jak Miłoszkowi - lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, to były Wicie, koło Jarosławca, a blisko też do Darłowa;) mam już prawie 30 lat, Małgoniu😭😭 Ale nie myślę o tym;) Julka zasypia w łóżeczku swoim. Troche trwało nauczenie jej tej sztuki, ale całe szczęście, bo w taki upał chyba byśmy sie obie zapłakały, gdybym miała ją przytulać dłuższą chwilę:o Zazwyczaj już przy butli, którą ciągle jej daję po kąpieli trochę przysypia, a potem ją wkładam do łóżeczka, chwilkę pogłaskam po pleckach i wychodzę, a ona się trochę powierci i zasypia w końcu w jakiejś przedziwnej pozycji:o Dobra, Violkam, prawie Ci uwierzyłam, ze nie jestem takim tłuściochem. Ale trochę jestem i muszę powalczyć o stan sprzed ciąży, tylko jakoś nie mam kiedy. W ogóle coraz częściej sobie uświadamiam, że trzeba cos ze sobą zropbić, bo z wiekiem wszystko obwisa i samo się nie podniesie, niestety. A jak się ma 0 mięśni, to trudno wszystko w kupie utrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×