Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

nie próbowałam :O Ciekawe czy rzeczywiście są większe... te doznania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te zwykłe prezerwatywy z wypustkami to badziewie. I tak największe \"wypustki\" mają moim zdaniem prezerwatywy Pepino, ale żeby były prawdziwe wypustki, to trzeba by kupić w sex shopie. Oglądałam takie różne rzeczy w internecie wiele razy i są. A macie jakieś sex gadżety do uprzyjemnienia, że tak powiem pożycia małżeńskiego? :D :D :D Bo ja mam zamiar coś kupić, ale się jeszcze nie zdecydowałam. Jak na zboczka przystało chyba bym lubiła takie rzeczy ;) oczywiście nie jakieś tam obroże, pejcze, albo obleśne realistyczne wibratory, ale takie nasadki z wypustkami od czasu do czasu czemu nie? Znowu się robi zbereźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya proszę odpowiedz mi jakiej firmy są te czerwone buciki Julki? Bo znmalazłam na allegro podobne (nie wiem, może takie same) firmy Daniel. Ty kupowałaś u producenta tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki są firmy nemo i nie ma ta firma sklepu internetowego, ani strony:( W ogóle nie znalazłam tych bucików w internecie:( Muszę znowu zdobyć numer telefonu, bo jak kupiłam dla Mateusza buty z firmy postęp, to doszłam do wniosku, ze do tych Julki się nie umywają:o Jeśli o wykonanie chodzi; i chciałam zapytać, czy z tych nemo mają też większe rozmiary; Ja tez się od pewnego czasu nad gadżetami takimi zastanawiam;) I oglądałam sobie różne rzeczy na internecie, choc na takie prezerwatywy nie trafiłam:) U mnie też różne skrępowania, kajdanki i tego typu rzeczy nie miałyby sensu, ale jakieś wypustki, kulki, no może wibrator:o Chociaż nie mam pojęcia, jak to może być, ale chyba bym spróbowała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy nie: nemo to się one nazywają, a firma je produkująca ma jakąś niepozorną nazwę i jest z Gdańska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Ci się przyśni, mamo fasolki, jak nie będziesz chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wibratorek też mógłby być, ale nie taki realistyczny, bo to jakoś niemiłe mi się wydaje. Aya, są również wibratory z wypustkami, takie żelowe na przykład. Myślę, że to mogłoby byc fajne, oczywiście razem z mężem :p A te prezerwywy to min. prezerwatywa francuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aya za wyjaśnienie :D A w dyskusję to ja z wami nie wchodzę, bo mnie te rzeczy coś na razie nie pociągają :O:O:O nawet wibrator :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, pociągają, nie pociągają:D:D Zawsze dobrze wiedzieć, jakby co;):D:D:D Mnie tak czasem coś nachodzi:o A;le jak na razie tylko w swerze marzeń:o A w ogóle to marzy mi się jakiś romantyczny wieczór z romantyczną kolacją z winem i potem świece, kominek i takie tam... Tylko co zrobić z dziećmi i skąd ten kominek wytrzasnąć:D:D:D Pewnie realne się stanie jak będę stara i już nie będę mogła;) A co do seksu z obcym facetem, to kiedyś doszłam do wniosku, ze bym nie mogła:o Znaczy sam seks, to jeszczs spoko, ale co zrobić po?? Jak tak sobie pomyślałam, ze emocje opadną i potem taka niezręczna sytuacja, wyjść czy zostać, a jakby to było u mnie, to jak go wygonić?????? Albo gorzej, jak sam by uciekł:D:D:D No takie dziwne by to było;) Tak więc Robert ma pewne, ze w tym sensie go nigdy nie zdradzę. Jakoś dla mnie seks to koniecznie miłość i koniecznie zaufanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, zawsze można sobie pomarzyć ;););) Może kiedyś pojedziecie do domku w górach gdzie będzie kominek, dzieci babci zostawisz, chociaż na weekend i spełni sie Twoje marzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racj ę Aya, ja też o tym myślałam. A najgorszy byłby powrót do domu, do męża, któy niczego się nie spodziewa i potem każde spojrzenie w oczy z poczuciem winy. To nie warte tej chwili przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby chcieć uciec z różnych powodów:D Ja nie wiem, czy nie chciałabym uciec przerażona myślą, co ja zrobiłam:D:D:D Ale na samą myśl czuję niesmak:o Także nawet, jakby Robert ze mną nie chciał, to i tak nie zrobiłabym tego z innym. No przynajmniej w tym stanie świadomości:D:D:D I też okropnie czułabym się patrząc w oczy męża, bo w końcu mówić o takich rzezcach mu nie wolno, a życ z taką świadomością musi być strasznie trudno. Ja bym mu nie potrafiła takiej chwili zapomnienia wybaczyć i nigdy nie oczekiwałabym wybaczenia od niego. Wydaje mi się, ze facetom łatwiej zdradzać, bo oni nie myślą tyle naprzód (przynajmniej w tych sprawach;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że ja dzis tak pół zdaniami, ale mam ful pracy, własciwie w ogóle nie powinnam tu zaglądać, ale powiem tylko że ja też nie wybaczyłabym zdrady mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, a ja się rano wykąpałam, wypachniłam, wydepilowałam wszystko baaardzo dokładnie, chodzę w krótkiej sukieneczce a on popatrzył i korzystając z tego, że Michał śpi, sam się uwalił na łóżko i zasnął :( Stąd moje dzisiejsze zainteresowania różnymi akcesoriami :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teoretycznie, gdybym miała to zrobić z kobietą, to nie traktowałabym tego jako zdradę:D:D:D:D:D:D Tak mi do głowy wpadło, choć raczej nie jestem les:D:D:D Ale sny czasami takie miewam:o Mam nadzieję, ze nie stwierdzicie, ze jestem obrzydliwa:o Tak mi się tylko te sny przypomniały:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieciekawie, mamo fasolki:( Że tez oni żadko się czegoś domyślą sami z siebie Dopiero teraz dotarło do mnie o ataku w Londynie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya???????????????????? :D :D :D ;) A tego to akurat w ogóle nie mam, wydaje mi się to okropne, sama myśl o tym 😭 Chociaż raz mi się coś takiego śniło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki ja mężusia zato bym chyba #$%$# :D Ja zawsze mojemu powtarzam że jedynie z czarnoskurym bym go zdradziła :D co do gadżetów, prezerwatyw to często otym rozmawiamy a co do oglądania różnych żeczy w internecie to ja wiem co ogląda często to robi przymnie. Narobiłyście mi ochoty na sex :D dziś zaciągne mojego B do sypialni bo jutro lub w sobote dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się domyślił, a nawet powiedział coś w stylu \"Przepraszam, że tak padłem\" i dalej leżąć \"Jak bardzo chcesz to wstanę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz, jaki miły, mamo fasolki:) Chciał się nawet poświęcić:D:D:D No super po prostu:o Ja mam nadzieję nie mieć już @ przez te tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wyjść z szoku Aya \"Tak mi do głowy wpadło, choć raczej nie jestem les\" Raczej? :D :D :D Zdarza się, że jakaś kobieta Ci się podoba w taki erotyczny sposób? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba...eee... znaczy podobają mi się kobiety, ale raczej nie w seksualnym znaczeniu:D:D:D:D:D No chyba tez lubicie patrzeć na piękne kobiety na zdjęciach???????????????????? Czy to znaczy, ze jestem:o?????? No a z drugiej strony, to żadna tragedia przecież być bi :D:D:D:D No ale jak sobie wyobrażam trójkąty, to zdecydowanie z facetami;) Tak sobie tylko teoretyzuję, ze z kobietą to musi być zupełnie inaczej:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no to jeśli tak, to mi się też podobają :) Ty mi się podobasz na przykład :D I nie zgrywam się teraz wcale Tak, w ogóle to podobasz mi się Ty, Twój mąż i Twoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o trójkąty, to ja też i to z dwoma takimi, że tak powiem zdecydowanymi facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Jak Amamen wróci, to chyba rozwiąże ten nasz ROZWIĄZŁY KLUB SENIORA:D:D:D:D:D:D:D Dziwne, Mamo fasolki, ale ja naprawdę widzę jakieś podobieństwo:o Gdyby nie to, ze mieszkasz tak daleko i jesteś w nieodpowiednim wieku, to myślałabym, ze mój tata jakiś skok w bok owocny zaliczył:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wystraszyłyśmy resztę towarzystwa:o:O Uwaga, idę do domu! Można już rozmawiać na normalne tematy wobec tego i nie będę się wcinać z moimi fantazjami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę wypłoszyłyśmy wszystkie :( To pa pa Aya, ja tez muszę już zupke robić Michałowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×