Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Zapomniałam Wam napisać, ze polecam dla dzieciaków balsam do opalania z Ziajki:) Ma on faktor 25 UVA/UVB i super się rozprowadza i ma lekką konsystencję:) Chyba Violkam miała dla Oliwki z nivea krem z faktorem 30? Ja go tez kupiłam, ale jest dla mnie męczarnią rozprowadzić go tak, zeby się wchłonął i potem nie mogę rąk domyć, bo wydaje mi się, ze mam na nich taką nieprzepuszczalną warstwę:o A ten z Ziajki jak dla mnie super (cena też, bo niewiele ponad 10 zł za 200 lub 250 ml). To tak a propos, jakbyście gdzieś jechały na wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za tą rozmiarówkę, ale własnie dostałam maila odnośnie tych czerwonych bucików że nawet 17 będzie za duża bo one są na 11 cm a maja zapas na 11,8cm :O:O:O czyli rozmiar rozmiarowi nie równy! Wiecie, w sklepie pani przy mnie mierzyła centymetrem paputka o rozm. 18 i miał 12 cm!!! to jest 2 cm za duże, ale chyba jeszcze raz zmierzę Oliwii dokładnie nóżkę. Jej wszystko powoli rośnie :D wątpię żeby szybko wyrosła z bucików :O Elcik, współczuję takiej teściowej! Ona ma chyba rzeczywiście cos z głową, a Wy się naprawdę kłóciliście w tej nocy? czy ona jakieś zwidy ma? Może silne leki bierze czy coś... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ten krem NIVEA ale jak mam go rozsmarować to 😡 ... ale co z nim zrobić?... nie wyrzucę... :( widziałam jedną dziewczynkę na plaży nad jeziorem posmarowaną tym kremem - całe plecy białe :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia też nie miała trzydniówki jeszcze, ale taka jest marudna, jeszcze te zęby jej nie wyszły...😠 wczoraj zasnęła o 21.15 czyli szybciej niż zwykle za to w nocy 3 razy piła mleko (po 100ml) i jak wychodziłam do pracy to jej Paweł czwarty raz dawał..:O:O:O Za to robi i kupę i siusiu do nocnika jak się ją posadzi po przebudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super z tym nocniczkiem:) Dobrze, ze Oliwka prejawia jakąś regularność:) No z siku to wiadomo, ale z kupa to ostatnio nigdy nie wiem, kiedy mnie Julka uszczęśliwi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja jeszcze nie jadłam śniadania, więc teraz mam zamiar :D Też mam ten krem NIvea Elcik, współczuję naprawdę :( Właśnie, a macie możliwość się wyprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się niechce wyprowadzać wole się jej pozbyć na 13:20 jesteśmy do lekarza z tą wysypką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie naszej wczorajszej rozmowy, kupiłam małej mleko Nestle waniliowe powyżej 1 roku i jak mi się skończy NAN to je wypróbuję. I masełko prawdziwe \"Łaciate\" ono ma 81 % tłuszczu ;) Nawet dobrze się rozsmarowało jak je pare minut wcześniej wystawiłam ;) Jestem jakaś głodna, już zjadłam 3 kanapki i kazałam koleżance kupić pączka i \"3 BIT\"a , zaraz zrobię kawkę i wcinam dalej. Wczoraj poszłam spać, a mąż oglądał którąś tam część \"Gwiezdnych wojen\" ale nawet mnie po plecach podrapał :D:D:D wiecie jak ja to uwielbiam, to na mnie działa tak nasennie:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmhhh... ja też uwielbiam drapanie po plecach:) Chciałabym tak ciągle:) No to powodzenia, Elcik w pozbywaniu się :D:D:D Mam nadzieję, ze lekarz potwierdzi, ze to po trzydniówce:) I że nie ma się co martwić:) Nie wierzę, Violkam, jak czytam ile Ty jesz! Gdzie Ci się to mieści??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to gdzie??? z takim żalem zostawiam zawsze czwartą kanapkę na godzinę 13.00 bo wtedy odzywa się mój tasiemiec :D no a głupio byłoby brać do pracy 6 kanapek :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty masz specjalną torbę na wałówkę do pracy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No chociaż ja dzisiaj już wszystko wcisnęłam, co miałam (czyli kanapkę i banana) i poszłam po drożdżówkę:) Są tu takie pyszne z jabłkami, ale jak zobaczyłam, ze po 1,50 to postanowiłam, ze to moja ostatnia będzie Zdzierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 1 kanapce byłabym bardziej głodna niż bym jej wcale nie zjadła :( cos mi się przypomniło aya, jak byłaś na urlopie to Amamen namówiła nas żebyśmy powiedziały w jakich szalonych miejscach TO robiłyśmy... czytałaś to? Amamen wygrała - w przymierzalni w sklepie, zaraz potem mama fasolki, a Ty chyba nie napisałaś nic na ten temat, może przebijesz komisję amamen? :D:D znając Twoje szalone pomysły, to kto wie... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodz o fotelik to kupilśmy w końcu Maxi Cosi Priori używany za 250 zł + 16 zł przesyłka. Ustawienie w pozycji leżącej jest niezłe, ale oczywiście nie można tego porównać z tym jak dziecko lezy w takim foteliku 0-13kg Zdecydowałam się na ten model, głównie ze względu na łatwość montażu, bo poprzedni marki Renopol przy dużej wprawie udawało się zamocować w ciagu jakichs 2 minut :O Pisałam to pół godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu się zacznie temacik ;) Ja nie mam apetytu po tych lekach chyba. Żołądek mnie boli i nic mi sie nie chce jeść. Ale może chociaż schudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Amamen chyba nikt nie pobije:D:D:D Ileż ona mogła mieć lat?????????? Chyba niewiele;) Ja bym się bała:D:D:D:D My tylko na polance w lesie:) Ale jedno było jeszcze gorsze:o właśnie mi się przypomniało: w namiocie, w którym spała(?) z nami moja koleżanka:o Chyba spała, ja bym nie spała, a w dodatku robiliśmy to przez prawie dwa tygodnie:o I to było w te wakacje, kiedy się poznaliśmy:o Teraz, jak o tym piszę, to mi głupio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki a już nie bierzesz tabletek? już Cię nie boli kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myślałam aya, że nas nie zawiedziesz :D:D:D wydaje mi się że ta koleżanka jednak nie spała... :) Sama byłam w odwrotnej sytuacji - byłam ze znajomymi pod namiotem, w trójkę spaliśmy w 2-osobowym namiocie i też mi się wydaje że raz ich przyłapałam, oczywiście udawałm że śpię ;) biedni byli od tego powstrzymywania oddechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz już bym tak nie zrobiła:D:D:D Ot młoda byłam i głupia:D:D:D WSzak to już 10 lat minie za 3 tygodnie;) Przez te dwa tygodnie musiała kiedys nie spać:o Biedna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle Aya, ja tez myślę, że ona jednak nie spała :D Mam dwa pytania: 1) co kupić jako drobny prezent dla dwuletniej dziewczynki? 2) jak się kochacie bez prezerwatywy, to co później robicie z tym wypływajacym wiecie czym? ;) Bo ja tak mam, że jak juz podniecenie opada, to mnie po prostu czasem to denerwuje :O :O :O Normalne to jest, czy nie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy w pracy wodę eden na takich stojakach i dziś właśnie przyszedła pan z dostawą nowych butelek, no i one sa takie po 18 l i trzeba je umieszczać do góry nogami w tych dozownikach - no ciężkie to jednym słowem;) No i ten pan mówi: pewnie chciałyby panie, żeby wam włożyć? Na co ja z entuzjazmem: bardzo byśmy chciały!!! ( w sensie, że to niełatwo, no rozumiecie;) ) no a facet zaczął się oblizywać (fuj) i no wiadomo, jak na mnie popatrzył:o Że też ja myślę z takim opóźnieniem! Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ponieważ i tak muszę siusiu, to lecę do toalety:D:D Jak leżę, to jeszcze pół biedy, ale jak już wstanę, to muszę pędzić, żeby całej podłogi nie zapaskudzić;) Ale, jak jeszcze mieszkaliśmy z rodzicami, to, żeby tak nie latać używałam chusteczek higienicznych;) No przecież zmiana prześcieradła co noc nie wchodzi w grę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla dwulatki: może wózek dla lalek, albo jakąś książkę, albo klocki; nie mam pojęcia, jaka ta dwulatka i co ją interesuje:o Pewnie lalek już ma dość dużo, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki ja ostatnio kupiłam dla własnie 2-letniej dziewczynki takie zabawki do piaskownicy, to wygląda jak młyn, który przesypuje piasek i coś tak się kręci i do tego były foremki z łopatką. Ok 12 zł. Dziewczynka ponoć nawet podczas kąpieli się tym bawiła... Co robię - właśnie dlatego że tego nie lubię to stosuję prezerwatywy, a jak nie, to albo lecę szybko do toalety, albo czasami w końcowej fazie ja jestem do góry on na dole, przerywam, i to ląduje na jego brzuchu a nie moim :D:D a potem mu to rozmazuję. Takie urozmaicenia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym nawet nie szła siku, to nie usnęłabym ze sklejonymi udami:o Teżmnie to wkurza, to chyba jedyna zaleta używania prezerwatyw, chociaż ze mnie też sporo wypływa:o Takie to nieestetyczne, ten seks cały:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam dlatego, że jak pisałam dużo czytam i wiele razy przy okazji opisu sceny miłosnej ;) było napisane coś w stylu, ze lażała i czuła jak wypływa z niej jego nasienie, uwielbiała to, jak ona go kochała itp Albo, że leżeli przytuleni dopóki nie zasnęli i takie tam . No a mnie wkurza, że to się tak lepi i paprze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakoś często widzę rozdźwięk między rzeczywistością, a literatuirą;) Może pisarz nie wiedział o czym pisze, albo widawału mu/jej się, że tak ma być. Albo inna opcja: to z nami jest coś nie tak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że już nie wspomnę o opisach wspaniałego seksu po wielu dniach wędrówki i zmagań bez zahaczenia o łazienkę po drodze:o FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie pocieszyłyście dziewczyny! :D :D :D Poważnie, bo myslałam, że jestem jakaś przewrazliwiona. I czasem też tak robię mężowi Violkam :D A ta dwulatka, nie mam pojęcia co lubi, bo ja dwa razy widziałam, ostatnio rok temu :( Może rzeczywiście coś fajnego do piasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×