Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Dobra wystarczy, teraz żebym zapamiętała że mam to na 117 stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, daj kwiatek przed linkiem, albo coś zrób, bo ja nie mogę:o piorun chyba ćwiczy emotikony:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zmień kolejność;) tak jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piorunująco sie tu robi :D :D drogi piorunie , napisz cos ty pierunie jeden bo aby cześć i do widzenia:0........ aya tęskniłam jak cholera uschnęłam trochę z tęsknoty i przez Piotra, tak mnie dusił i dusił:p....możliwe jest wszystko:p dokładnie liczyłam żeby wam się pochwalić :D :D:D....rano pod prysznicem, wieczorkiem też.....ach..............pieknie było.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! viola siostra najlepiej by ją zjadła! bawili wszyscy na zmianę :jej teściowa, szwagier i ona, więc lepszej opieki nie mogła mieć! teraz muszę ją odzwyczaić tego \'\'lelania\'\' aha aya dawaj dzieciaki mamie i nie myśl za dużo, zobaczysz taka pustka będzie ,ale odpoczniesz! teraz utwierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłam zostawiając ją siostrze!!!!!!! ok idę dawać małej obiadek napiszę później bo teraz mam burdel na kółkach w chaci i na nic nie mam czasu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a gdzie była Nikola, ze tak spytam w trosce :D:D:D:D Będzie tłumaczyła dziadkom co Ci tata robił? Czy ona tak grzecznie śpi? bo u mnie Mati czuwa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odpiszę ci aya..... wieczorem spała jak kamień, a zaznaczę że nie bylismy bardzo cicho...:D a rano to po śniadanku wybywała z domku do dzieciaków.....przekluczylismy się i ...do roboty.......hihihihihihhihihi aby raz chciała wejść się napić i Piotr przez okno jej poradził ze ma iść do sąsiadów sie napić:0 i....poszła!!!!!!!!!hahahahhaaha...... nie piszcie tyle......bo tyyyyyyle stron mam do czytania!!!!! idę teraz seryjnie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a jak zareagowała Nadia na Twój widok???? Cieszyła się, czy była zdziwiona? Pewnie mi odpiszesz dopiero wieczorkiem:o O ile Cię Piotruś nie dorwie;):D:D:D Mam tylko nadzieję, ze nie będę musiała czreekać do poniedziałku, zeby wszystko poczytać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya dzięki za podpowiedź, zobaczę teraz ;) No właśnie Amamen co na to Nikola? ;) Oliwia śpi w naszym pokoju a jak zaczynamy baraszkować to mam wrażenie że ona mocniej zasypia ;) Amamen nie musisz mieć wyrzutów sumienia że zostawiłaś Nadię, wypoczęłaś, ona była pod najlepszą opieką a Ty wróciłaś z nowymi siłami do córeczek. No chyba że jesteś wykończona tym baraszkowaniem, to zrozumiem ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen to nie krytyka a raczej podziw bo ja poprostu nie umiem małej zostawić, przecież wiem, z e ma dobrą opiekę ale poprostu nie potrafię nawet z pracy dzwonie kilka razy:( Podobno jak ktoś długo czeka na dziecko to tak później sie zachowuje, może faktycznie z czasem troszkę wyluzuje. I bynajmniej wcale mnie to nie uraziło cienieludzi o własnych poglądach, sama zawsze twardo obstaje przy swoich;) Z tym okresem to prawdziwa plaga ale ja sięsuper czujęwczoraj z mężem zrobiliśmy sobie miły wieczór z lampką wina i teraz wszystko jakieś piękniejsze. Pozdrawiam wszystkie \"nawiedzone\" mamy;) i te z już większym stażem, macierzyństwo to wspaniała sprawa. Miłego weekendu kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, a czemu piszesz, ze długo czekałaś? Chciałaś wcześniej a nie mogłaś? Czy tak wyszło po prostu? Bo wcale mi się nie wydaje, żebyś późno to dziecko miała;) No chyba, ze rzeczywiście staraliście się od dawna:) Bo właściwie większość moich koleżanek dopiero teraz zaczęła myśleć o dzidziusiach:) A od myślenia do zrobienia;) to jeszcze dłuuuga droga:D Już posprzątałam biurko, pomyłam kubki po kawie i herbacie i siedzę i czekam, aż wybije 14:D:D:D Nienormalna jestem normalnie:D:D:D Ale dziś mam wyjątkowo dość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkim również życzę miłego weekendu. A tydzień miałam również przechlapany, więc z radością opuszcze dziś mury mojej pracy :O Aya jestes genialna - działa stronka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo!!!! a kto mi dorobił znaczek?????? ja nic nie grzebałam !!!! 😡 normalnie od samego rana pechozol!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm aya odpowiedź byłaby bardzo długa i złożona w każdym razie Olinka to wielki cud dla NAs i wielka niespodzianka dlatego może tak bardzo obawiam się Ją zostawiać. MAm jednak nadzieję, ze nie będę nadopiekuńczą matką i przełamie się w tej sprawie ;)Czas pokaże rozumiem jednak ,zę jak naprawdę chce się wypocząć to z takim maluszkiem trudno i wtedy lepiej dziecka i siebie nie męczyć zwłaszcza jeśli jest ktoś kto się zaopiekuje. Dlatego moja wypowiedź wcale nie miała na celu negowanie takich wakacji a raczej były to własne refleksje - to amamen bo bardzo impulsywnie reaguje ale teżmam okres to rozumiem:) U Was też tak duszno, taki leniwiec mnie dopadł, że aż strach ale mam zamiar niewiel robić w weeken💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem.... Aya kliknęłam na Twoją stronę :O i stwierdziłam że działa... :O Niestety, muszę wrócić do przedłużonego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Violkam, DZIAŁA:D:D:D Tylko nie wiem czemu tak jest:o Amamen tez miała takie problemy, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież Ci działało? Co ty?:D:D:D:D nIe musi być długi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zmarz tego>, czy się nie da:o? Wiesz co, ja też w swoją kliknęłam:o Może już lepiej pójdę do domu, bo coś mało przytomna jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Małgonia, Amamen zawsze impulsywnie reaguje:D:D:D:D:D także pełen luzik;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGĘ TEGO ZMAZAĆ, ALE CO TAM BĘDĘ SIĘ PRZEJMOWAĆ, WEEKEND JUŻ! A U NAS MA SIĘ POPSUĆ POGODA... ;) MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIECIE MIELI JUŻ NECIK AYA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen to taka dziewczyna co mówi wszystko co ma na myśli... czyli :classic_cool: Fajna z niej dziewucha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też ma jutro padać:9 więc pewnie nici z basenu:o Zbieram się już i lecę do dzieciaków i na spacer, póki ładnie na dworze:) papa Miłego weekendu i dużo słoneczka i mało deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak amamen jeszcze nie poznałam, będę wiedziała aya:) Do amamen weszłam w stopkę ależ te Twoje małe cudne i jakie podobne ale NAdia to taki pączuszek jak moja Olinka i też jasne włoski.Pozdrwionka i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... dziewczyny już poszły to ja sobie jeszcze popróbuję z tą stopką ;) Inaczej by mnie zjechały za zaśmiecanie strony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie działa! Pamiętam że Amamen miała też ten problem. Nie mogę rozgryźć o co tu chodzi... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×