Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Super zdjęcia z Miedzyzdrojów i ekstra wyglądasz, Amamen i już nie wmawiaj nam swoich zbyt dużych gabarytów:p:D Witaj, mamo fasolki:) Czekam na te obiecane fotki;) Wracam na razie do kawy i prasówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ wreszcie doszły zdjęcia, Amamen tak je pomniejszyła maksymalnie że ledwo ją widać :D:D:D Ale są fajowe. Widać że Nikola dobrze się bawiła, tyle różnych atrakcji ją spotkało :) Mamo fasolki, ja ostatnio ważyłam Oliwkę pod koniec czerwca, miała 8 kg :) No ale wcale chudziutka nie jest, tylko taka drobna :) Też czekam na fotki z Waszego wyjazdu, mam nadzieję że pobyt się udał i nie wymęczył Was za bardzo. Wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy Ślubu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jeszcze napiszę, bo kleżanka wyszła na papierosa:) Wczoraj, jak byłam z dzieciakami w parku zadzwonił Robert i powiedział, ze nie może auta uruchomic pod pracą i nie wie kiedy przyjedzie, bo już wszyscy poszli (on zawsze wychodzi ostatni, tak się do nas spieszy;) ). A po powrocie okazało się, ze chyba nam się ktoś dobierał do opla w nocy:( Bo zamek od pasażera jest uszkodzony i stacyjka też:o I lusterko było przekrzywione w środku, co mu dało do myślenia:o Ale widocznie nie udało się go uruchomić i ktoś zatrzasnął drzwi, jakby nic i poszedł sobie; Rano jeszcze jakoś klucz zaskoczył w stacyjce, ale widocznie potem coś się porobiło i już po południu nie dało się nic zrobić:( Także zamki pewnie i stacyjka do wymiany, albo naprawy:( A tyle czasu stał pod domem i nic się nie działo:o Byłam przekonana, ze w spokojnej dzielnicy mieszkamy:o Najgorsze jest to, ze nawet, jakby go ukradli, to i tak z ubezpieczenia ledwie by może starczyło na spłatę kredytu:o Ech...szkoda gadać:o Pisz, Mamo fasolki coś więcej, jak było:) U was też pada deszcz, bo u nas była w nocy taka burza, ze spać się nie dało; liczyłąm na poprawę powietrza, a rano przeżyłąm załamkę, jak się okazało, ze na dworze jest 26 stopni:o Myslałam, ze mam termometr popsuty:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to niedobrze aya :( całe szczęście że Wam auta nie ukradli, ale to znak że się czają :O A jakie macie zabezpieczenie? Ja nie mieszkam niestety w spokojnej dzielnicy :O ale auto też trzymamy pod blokiem, w sobotę w nocy wycofywał gościu autem na wstecznym i przypierdzielił w słup! Był taki huk że myślałam że to w nasze auto :O no i dużo nie brakowało.... Takie pustostany u nas mieszkają, że tylko usiąść i płakać. Dziś w nocy kolejna impreza na ulicy. Nie można spać bo dorosła niepracująca młodzież nie ma co robić więc siedzą na chodniku pod oknami piją piwo, wrzeszczą, muzyka na cały regulator, nieważne że ludzie rano do pracy idą, dzieci śpią :O ... ja już wysiadam, nie mam siły tak mieszkać... a policja jest bezradna. Wczoraj radiowóz przejechał naszą ulicą z prędkością światła, żeby przypadkiem czegoś nie zauważyć... 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobel dla tych policjantów:D:D:D:D Szkoda, ze nie wjechali w taką grupkę:o Byłaby jatka:o No właśnie nie mamy zabezpieczeń:( Ale nie wiem, czy alarm by coś pomógł:o Ale trzeba będzie o czymś pomyśleć;) Jeszcze stoi drugi taki opel na tym parkingu, ciekawa jestem, czy z nim wszystko w porządku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten\"zapłakany\" dzionek pogoda smutna, a w nocy te burza straszna. Olki nic nie zbudziło, śpi jak kamień ;) a ja nie mogłam i rankiem nie mogłam się wyrobić, a teraz praca wzywa:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen zdjęcia widziałam naprawde super:) Do aya nie zazdroszczę takich atrakcji pod domem, niestety to jest coraz bardziej powszechne zjawisko, zwłąszcza po weeikendzie zniszczone ławki, kosze na śmieci, uszkodzone samochody a policjanta jak na lekarstwo.... Olinka nadal zasypia w łóżeczku czasem protestuje wtedy bioręJąna ręce i uspokajam a potem wkładam do łożeczka i zostaje aż zaśnie, bardzo, bardzo siecieszę, zętak to teraz wygląda. Dziadkowie stosują się do tych \"procedur\" a ja wreszcie mam wieczorem czas dla siebie i męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, Małgoniu, ze właściwie to łatwo poszło z zaakceptowaniem przez Oleńkę tego nowego sposobu;) 💤💤💤Ależ dziś jest spiący dzień:o Nic mi się nie chce, a oczy same mi się zamykają:o Mam nadzieję, ze uda mi się jakoś dotrwać do 14-tej;) I jeszcze gin po południu:o Ciekawe co mi przepisze:o Niby tyle tabsów juz brałam, a pojęcia nie mam o nich bladego:o łykałam i już i myślałam, że wszystko ok:o No i antytabsy były dla mnie 10000% skuteczne, bo zero ochoty na seks:D:D:D Załamka totalna:o Ciekawe, czy są jakieś które inaczej na mnie zadziałają:o Po tych cerazette wszystko w normie, poza tym, ze 2 tygodnie jest spokój, a potem przez 2 @:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, jak idziesz dziś do gina to wszytko mu powiedz o tym długim okresie, może przepisze takie tabsy, które wszystko wyregulują, i które nie bedą powodowac spadku libido. Mam nadzieję że porozmawia z Tobą choć trochę, a nie tylko wypisze receptę i dowidzenia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mamnadzieję;) Chociaż idę po 15-tej, a ona i co gorsza pielęgniarka siedzą od rana i niby przyjmuje do 17-tej, ale ilekroć w ciąży nawet umawiałam się mówiąc, że mogę dopiero być przed 16-tą, to pielęgniarka z wielkim westchnieniem mówiła mi zawsze: no skoro pani wcześniej nie może, to proszę przyjść:o Że niby tak to by sobie siedziały już na kawce i luzik, a tu jeszcze jakies babsko przychodzi:o Ale lekarka jest spoko (no poza tym,, ze jak nie pytasz, to nie mówi nic:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale leeeeeeeeeeeeeeeeeeje, a ja chciałam jechac dizsiaj do mamci i z siostrą skoczyć na zakupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia :) Napiszcie czy doszły bo miałam lekkie problemy z wysłaniem :O Idę prać 😭 AYa, współczuję z tym samochodem. U nas sąsiadom z piętra ukradli sprzed bloku parę tygodni temu samochód i w dodtaku nieubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam sobie zdjecia i są bardzo ładne:) Oliwka rzeczywisice to zadnego chucherko, wscale tak drobno nie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu to jedno jest puste, a tego drugiego nie moge otworzyc bo nie mam winrara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuję wysłać jeszcze raz pojedynczo, ale nie wiem czy się uda. Spodziewajcie się pustych maili ode mnie. Może w końcu załączy. Nie wiem czemu plik spakowany bez problemu mi załącza choć jest duzy, a pojedyncze zdjęcia wywala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pustaki oprócz tego rara, Mamo Fasolki:( Czyli nie tylko ja mam problemy z netem w domu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj, próbuj karolciu, bardzo bym chciała obejrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamy fasolki dostałam plik ale tylko z jednym zdjęciem, gdzie w wózeczku spi maluszek z nóżkami jak u mojej Olinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam zdjęcia, tzn. rozpakowałam tego rara i jestem pod wrażeniem. Świetne zdjęcia, super tam macie na tej działce, tak zielono, Michałek już taki duuży i ładnie stoi sam :) Ale rozwaliła mnie ta jego pozycja na brzuszku w spacerówce :D:D:D słodki jest! I chyba do męża podobny. Z Ciebie taka chudzina, dawno Cie nie widziałam wreszcie mogłam sobie przypomnieć jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to rozpakować? bo może mogę a nie wiem o tym:o czy ten program do rozpakowywania to raczej jest czy trzeba go ekstra instalować? Bo jak trzeba ekstra, to się nie uda:( A też chcę już zobaczyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, a czy Ty mogłabyś wysłać Sylwii te zdjęcia niespakowane, a najlepiej do wszystkich. Ty jakoś wysyłasz takimi fajnymi plikami, ja tak nie umiem :D Chyba, że to jest żmudne załączanie to nie rób sobie wtedy kłopotu. ALe ten Twój sposób wyglada na prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mamo fasolki, a masz program Outlook Express? bo ja mam skonfigurowaną skrzynkę i tylko zaznaczam zdjęcia do wysłania klikam prawym przyciskiem Wyślij do... i wysyła bardzo szybko od razu zmniejszając fotki Aya sprawdż czy masz WinRar w kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, porównuję te tabsy na stronie kobieta intymna i jakoś wielkich różnic nie widzę między np. Cilestem, Diane 35, Jeannine, Regevidion i Stedril 30:o No poza ceną, bo tu są widoczne różnice:D:D One tego pierwszego składnika na e mają tyle samo prawie, a jedynie różnice w tym drugim składniku:o Mamo fasolki, jak masz chwilkę, to plissss, wyjaśnij o co chodzi:o Bo wolę iść przygotowana na wizytę;) A jak nie masz czasu, to też przeżyję;):D Jak się nie da, to chociaz napisz więcej, jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam to ja teżpoproszete zdjęcia boa ja co prawda mam program do otwierania i otwieram ale zdjęcie tylko jedno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya mnie ostatnio lekarz wypisał harmonet i bardzo dobrze się czuje, pierwszy raz po tabletkach nie bolą mnie nogi a różni sięod innych zawartością estrogenów a dokładnie to estradiolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgonia, a zrobił Ci badania jakieś, czy tak jak zwykle (przynajmniej w większości przypadków), na piękne oczy? Bo biorąc pod uwagę postawę mojej giny, to te tabsy wszystkie podobne, bo jej bez różnicy, co mi przepisze:o A u mnie też zero skutków ubocznych, poza brakiem ochoty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam WinRara:( Czyli nici z tego oglądania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcia, Violkam:) W Tobie jedyna nadzieja;) A za to mama fasolki zaprezentowała taki basenik, jaki chcę Julce na urodzny kupić:D:D Jeszcze nie obejrzałam zdjęć wszystkich, bo się otwierają w zółwim temopie, ale te pod drzewami taty z synkiem przepiękne i ten basenik też fajny;) Chociaż Michał bawi się tymi bajerami przy baseniku, czy to nie zdaje egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×