Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Martynka urodziła się 27 07 04 w 38 tygodniu. Warzyła 2450 gr i miała 48 cm.Prawie pół roku karmiłam piersią. Później dawałam jej różne mleka modyficowane, aż zdecydowałam sie na BEBIKO 2. Nie daję jej BEBIKO 2R, bo uważam,ze równie dobrze mogę dosypać kaszkę i to taką jaką chce(czystą ryżową, malinową leśną z jabłkiem, gruszką,tylko z brzoskwinią nie lubi).Zupki lubi, ale tylko kupne Gerbera lub BoboVity. Na próżno były moje starania, bo gdy sama zrobiłam zupkę to zjadała max 4 lyżeczki i koniec. Mała ważyła ostatnio, gdy miała 11 m-cy, 8 300 i mierzyła 69 cm. powiedzcie mi prosze jakie sa wasze pociechy i jakie były po urodzeniu. wydaje mi sie ze moja mało przybywa. Gdy miała 6 m-cy wyszły jej dolne jedynki, a teraz ma tez górne jedynki i dwójki. Mała raczkuje i ucieka jak ją wołam. sama wstaje bez problemu, czesto tez bez trzymanki. długo ustoi też bez trzymania i czsem zrobi kroczek, a kilka razy nawet po dwa. Nie mówi. gdy skonczyła pół roku powiedziała \"mam\" i na tym koniec. Spiewa tylko po swojemu aj aj aj aja i takie tam różne same wiecie. Wychowję ją sama, a mieszkam u mamy. Mój mąż jeszcze nie widział dziecka i nie wiem kiedy to nastąpi. oczywiście alimentów też nie płaci. teraz pójdę spać, bo mała od kilku dni budzi sie i krzyczy około 4 lub 5 rano.na szczescie daje jej pic i niedługo zasypia znowu. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja była dopiero o 5-tej, jak u Amamen:D;) Tylko, że ja potem wstaję do pracy, a Robert mógł sobie jeszcze pospać:o Nie ma sprawiedliwości:(:( Witam Mysię Pysię:) Bardzo Ci współczuję, ale ja też nie potrafię Ci pomóc:( Mój starszy synek też miał czasem napady złości, ale tylko czasami:o Powinnaś iść do innego lekarza, bo nawet jeśli Martynka nie zrobi sobie krzywdy, to Ty się wykończysz nerwowo:( Idź i nie pozwól się zbyć! Wiem, ze lekarze są zazwyczaj wstrętni, ale to w końcu chodzi o Twoje dziecko, no i o Ciebie; Pewnie Martynka jest bardzo wrażliwa i w taki sposób reaguje, jak coś jej się nie spodoba, ale przynajmniej, jak już Ci to potwierdzi lekarz, to przynajmniej powinien Ci powiedzieć, jak masz postę postę pować;) Wydaje mi się , że Twój spokój mmusi mieć tu kluczowe znaczenie, tylko skąd niby ten spokój wziąć, skoro nie wiesz tak naprawdę co się dzieje? Mam nadzieję, ze Jasiowi juz lepiej, Mcdzia:) Zaraz biuorę się za zdjęcia:) Strasznie mi smutno bez dzieciaków i dziwnie:o Ale dziś już zaczynam wielkie sprzątanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrowienia dla nowej mamy. A My mamy dzisiaj święto Oleńka kończy roczek:)))) W sobotęcoś Jej zaszkodziło i wymiotowała, więc sobota ciężka wczoraj nieco lepiej miała apetycik i humorekza to w nocy 2 butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Nie miałam czasu żeby popisać sobie z Wami w weekend, ale czytałam :D Mój mąż w tygodniu nie ma czasu na kompa więc mu pozwoliłam trochę posiedzieć :D Pogoda u nas kiepska, ale wczoraj było bardzo ładnie i ciepło. Oliwia mi zastrajkowała z jedzeniem :O chyba znudził jej się chlebek :O W sobotę daję jej śniadanie, a ona bierze do buzi, wypluwa na rączkę i na podłogę 😠 Całą mi zapaskudziła i nie wiem czy coś jej wpadło do żołądka. Jogurt nie, jabłuszko nie, kaszki to mi przez cały dzień nie wypiła, dopiero wieczorem podczas snu... Nie wiem co jej się stało. Wczoraj to samo od rana, dopiero u mamy zjadła ulubionego rosołku i trochę ziemniaczka z kurczakiem gotowanym. A w domu dałam jej spagetti z Gerbera bo wiem że to zje. Czyżby powrót do słoiczków..??? :O Mysia Pysia - uważam że nie masz powodu żeby się martwić o wagę Martynki, moja córka urodziła się z wagą 3540/55cm, z początku dużo przybierała (na piersi) potem jak przeszliśmy na modyfikowane straciła apetyt i od tego czasu wolno przybiera. Na 11 miesięcy miała 8 kg. Mamy na razie 2 dolne jedynki, a cztery górne ząbki przebijają jej się od końca czerwca i nie mogą przebić :(:(:( Cały czas ma opuchnięte dziąsła, no ale cóż zrobić, nie przyspieszymy tego. Oliwia raczkuje, ale jeszcze sama nie stoi. Mówi tata, baba, a resztę po swojemu, np. wie jak szczeka piesek ;) A powiedz mi dlaczego mąż nie płaci alimentów? I jak doszło do tego że się rozstaliście? On jest Twoim mężem tak? Ale możesz wnieść pozew do sądu o zasądzenie alimentów. Myślę że nasz ekspert Aya doradzi Ci coś w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szlag trafił pocztę na tlenie:( Spróbuję później:o:( Amamen, Julka chyba nie przybiera jakoś ekspresowo, bo ciągle moge jeszcze ją nosić, a nie ćwiczę:D:D:D I nie boli mnie jakoś szczególnie kręgosłup;) Jak wrócą to zabiorę ich na szczepienie i się przekonam, jak to z nią jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Oleńki:) A imprezka już była, czy będzie? Napisz Mysia Pysia coś więcej, jeśli chcesz, oczywiście, o tej sytuacji finansowej z Twoim mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, a może Oliwka chce sama jeść:D Bo Julka teraz prawie nic z łyżeczki nie przyjmuje (no zupę czasem, bo niby jak inaczej;) ) Jak jj daję mięsko i ziemniaczki to muszę jej dać na jej miseczkę i ona własną łapką wcina, a jeszcze lepiej, jak jej dam bez[pośrednio na blat od krzeseła:D:D Ona wtedy wygląda, jak kura: tak dziobie paluszkami i wkłada do buźki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Oli z okazji ukończenia pierwszego roku życia :D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya Oliwia też sama chce jeść i daję jej tak jak Ty ;) czyli na blat, ale jak widzę co robi to pomagam jej i owszem do buzi weźmie ale zaraz wypluwa czy to ja jej daję czy ona sama bierze. Wygląda to tak jak by chciała posmakować co ma w buzi :O Właśnie ostatnio zauważyłam że jak jej daję jedzonko to niw muszę przy niej siedzieć, bo już sama sobie poradzi, chyba że jest to zupka czy jakaś papka, to niestety jeszcze łyżką sprawnie się nie posługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale sprzątania po takim posiłku co niemaira:D:D:D Ale to dobrze, ze one już chcą być samodzielne, bo i tak kiedyś ten okres brudzenia trzeba przeżyć;) Mam nadzieję, ze szybko tę umiejętność opanują:) Właściwie, to po każdym posiłku powinnam ja przebierać i kapać:D:D:D Ale poprzestaje na wymyciu rączek i buzi, a przebieram ją tylko jak się strasznie ubrudzi albo zamoczy:D:D W końcu od kilku plamek nic jej nie będzie, a ilość ubranek mam ograniczoną:D:D Amamen, ja zazwyczaj wkładam na wesele jakąś sukienkę, ale tym razem mam nadzieję zaszaleć z gorsetem (pożyczonym - prześliczny) i spódnicą (może uda mi się jakąś tanią:o w miarę kupić:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym musiała jeszcze myć Oliwii głowę po jedzeniu, bo ona tymi rączkami umazanymi głaszcze się po główce, oczy sobie przeciera :D:D A co do ubioru na wesele, to własnie zauważyłam że ostatnio jest moda na gorsety. Byłam ostatnio na weselu w Twoich stronach Amamen, w tej Kunowiance, to większość była w gorsetach. Podoba mi się to, jestem ciekawa Aya Twojego gorsetu, mam nadzieję że podeślesz zdjęcia po weselu ;) A kiedy idziecie? I czy teście już wiedzą że Julki nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy 13 sierpnia:) Teściowa juz wie, ale sie nie może pogodzić Ale będzie musiała :p:p Ja nie mam tego gorsetu aż takiego strojnego, jak ta blondynka:) On jest ... no inny trochę, a nie wiem czy w nim pójdę, tylko bym bardzo chciała, ale to zależy czy mi się uda spódnicę dokupić;) Julka też sobie robi maseczke na twarz(głównie oczy) i włosy:D:D:D A potem to jej muszę jakoś wydłubywać:o:D:D:D O może coś w ciucgharni dostanę! Ale mnie olśniło:D Gdyby nie te okna, co je mam myć:o to dziś bym poleciała do ciucharni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, violkam, jak zrozumiałaś sens mojego poprzedniego posta, to jesteś genialna! Chodziło mi o spódnicę w ciucharni, a nie coś do wydłubywania z Julki włosów:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya imprezka będzie 31 w niedziele, bo od poniedziałku 01.08 mamy urlop więc wszystko spokojnie posprzatamy. Będzie 12 osób więc sporo, plan mamy w głowie;) Czytałam wypowiedzi nowej mamy, chyba warto odwiedzić innego lekarza, bo sama nie wiem co innego można zaproponować. W sprawie męża nie zazdroszę ale jeśli chodzi o aliment to z tym można coś zrobić, napisz coś więcej. Kochane jutro może dzisiaj siejużuda wyślęzdjęcia Oli te dawno obiecane wreszcie mam skany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D zrozumiałam, bo najpierw przeczytałam drugiego posta :D:D:D Masz rację, może akurat coś dostaniesz pasującego do gorsetu ;) Ja też musze umyć okna, nie wiem czy dziś, bo zapowiada sie na deszcz. A wiecie, ja pracuję chyba do czwartku, na piątek chcę urlop, bo chrzestny Oliwii zapowiedział że w sobotę nie będzie mogł przyjść 😠 i przyjdzie w piątek 😡 i wiecie jak mi to psuje koncepcję :O dlatego musze już pi ątek mieć wolny, żeby co nie co poszykowac... Wstepnie dostałam już urlop ale nie mam jeszcze podpisu szefowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poczta na tlenie się odblokowała widziałam zdjęcia MAdzi super!!!!!!!! A mały JAś sliczny, fajny ma samochodzik. MAdzia wyglądałaś cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, to napiszesz gdzie pracujesz? Tak mniej więcej;) albo co robisz? Jak to nie tajne;):D Też już obejrzałam zdjęcia:) Prześliczne:) Amamen, ja nie widziałam innej kobiety tak ubranej, jak blondynka, więc zakładam, ze nie trzeba się koniecznie stroić w gorsety:) Ale ja i tak chcę:) No i Jaiso rzeczywiście górę prezentów dostał:D:D Mati tez ma taką ciężarówkę i wozi w niej Julkę:D:D Dobry nabytek;) O ile Jasiowi sie podoba taka jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tajne :) jestem prawnikiem specjalizuje się w prawie gospodarczym. A Ty czym się zajmujesz Aya? Tyle pracy mam a leniwiec mnie dopadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawem energetycznym głównie;) NUDA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczułaś pokrewieństwo :D (chodzi o zawód) czy pytałaś z czystej ciekawości. Zatem witam mamę prawniczke:) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no proszę same prawniczki......... wszystkiego naj dla Oli ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 samych słonecznych dni i zdrówka!!!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 hm a mnie się wydawało , że już właśnie w gorsetach się nie chodzi:o przecież juz dawno sie chodziło w gorsetach....:o ale teraz chodzi się jak chce, wszystko dozwolone ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi, chodziło........Boze ja się jeszcze nie obudziłam:p bynajmniej nie chodzi mi o odmiane słowa \'\'chodzi\'\'....łeeeeeeeee masło maślane... może potem uda mi się cos sensownego napisać........:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie \"psieczucie\" miałam, Małgoniu:D:D:D No to się pochodziło już w tych gorsetach, Amamen, co??? I ja taka retro będę:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amamen, a nie wiesz że moda lubi powracać ;) Ja nigdy nie miałam na sobie gorsetu, no chyba że na swoim ślubie, miałam spódnicę z gorsetem przecież... ale u kogoś to nie i sobie myśle że na następnym weselu jakie mnie spotka to sobie uszyję taki ;):P I jestem zła, bo właśnie sobie uświadomiłam, że nad morze pojadę z okresem 😡😡 no jeszcze żebym tylko w sobotę najpóźniej dostała to jeszcze jakoś resztę dni zniosę!!!:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój swojego pozna aya :D:D :D Amamen poszła na kawkę:) cośtu cichutko dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Oleńki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️. Byliśmy wczoraj u mojego brata on ma Mateuszka 3 letniego siostra Patrycje 2 letnią a Miłosz tak ich bił i gryzł że niemożna go było odczepić odnich :D :D :D Robimy impreske w niedziele może ęde miała pożyczoną cyfrówke to będą zdjęcia szybciej :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ja tu się głowię, zamiast Ciebie Aya spytać (ale odbiegnę trochę od tematu!) - otóż przeczytałam pobieżnie chyba cały kodeks karny i nigdzie nie napotkałam takiego artykułu, któryby mówił o tym, że picie alkoholu lub przeklinanie w miejscach publicznych grozi karą grzywny...i takie tam... Powiedz mi aya, czy to jest w jakimś rozporządzeniu, czy też ja tekstu nie rozumiem, bo pisze coś o przestępstwach przeciwko porządkowi publicznemu (art. 270) ale nie wiem cy to akurat tego dotyczy... :O Jeżeli musiałabys się odrywac od pracy żeby mi pomóc to nie zawracaj sobie głowy mną! A jest mi to potrzebne w związku z aferami na mojej ulicy, napisałam w tej sprawie do prezydenta miasta na forum i wiecie że mi odpisał, osiągnęłam to że ma zwiększyć liczbę patroli na mojej ulicy zarówno policji jak i straży miejskiej. No a ja jeszcze chciałam zabłysnąć jakimś artykułem i mi sie nie udało, bo nie byłam pewna czy to o to chodzi. No a o tym piciu alkoholu to już nic nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik a jak ze spaniem Miłoszka? Dziś w nocy było lepiej? To Wy jutro roczek kończycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypia i śpi w łóżeczku dopiero 2 noc ale nawet nieźle mu idzie. No jutro kończy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdę coś, Violkam, ale trochę później;) Myślę, że mogłąś o tym zakłócaniu porządku wspomnieć, bo przeciez o to chodzi, ale poszukam o tym piciu alkoholu na ulicach (na pewno w jakimś rozporządzeniu, albo w ust, o wychowaniu w trzeźwości;) ) Tylko poczekaj cierpliwie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×