Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Sałatka z puszek ale na słodko: 2 woreczki ryżu - ugotować puszka brzoskwiń puszka ananasów 10 dkg orzechów włoskich jogurt brzoskwiniowy lub morelowy No owoce trzeba niestety pokroić, ale idzie szybko. Wszystko wymieszać i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a torta też bym chciała śmietankowego, bo z masą nie lubię. Dziś będę musiała iść do cukierni i obgadac sprawę. No i mam urlop już od piątku! Zaklepany i podpisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) ze wszystkim zdążysz:) ja jestem ciekawa, czy teśiowej i siostrze mojego męża będzie termin niedzielny pasował:o Bo u nas też zazwyczaj na raty teśiowa najczęsciej źle sie czuje w terminie ogólnym i trzeba termin indywidualnydo niej dopasować;) Ale ja nawet wolę osobno;) Mieszkanie mam wprawdzie większe, ale pokój gościnny to strasznie mało ustawny i 6 osób to się zmieści spokojnie, ale więcej to już mały ścisk sie robi i jest niewygodnie po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ten przepis:) Myślę, ze pokrojenie owoców nie powinno trwać wieczność;) I brzmi smakowicie:) Dla dzieciaków myślę, ze super pomysł:) No i dla mnie:D:D:D Bo Robert, to jakiś konkrecik chętniej przetrąca, tym bardziej, ze bez wódy się nie obejdzie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sałatka jest naprawdę dobra, ja uwielbiam orzechy. Może też ją zrobię... Zwłaszcza że mam imprezę 2 dni :O I tez jest mi to z jednej strony na rękę w związku z tym pomieszczeniem ludzi..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się dom z dużym pokojem gościnnym z dużym stołem i wygodnymi krzesłami, tak żebym mogła całą rodzinę zgromadzić, np. na wigilii:) Wolałabym już się namęczyć (w końcu to nawet przyjemność;) ) przygotowaniami do takiej imprezy niz pędzić od jednych do drugich rodziców (i potem w święta też) A tak, wszyscy byliby na miejscu, dzieciaki wieczorem poszłyby spać i moznaby jeszcze posiedzieć z goścmi:) Ale to na razie bardzo nierealne marzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym tak chciała Aya, to chodzenie od jednych rodziców do drugich mnie wykańcza. A taki domek przydałby się, jak najbardziej ;) A czy na Roczku będzie u Was szampan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie nie piją alkoholu :O więc wódka odpada. Wina nie lubię, a chętnie napiłabym się jakiegoś likierku... Ale szampan też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie szampan, ale może ten piccolo, bo u mnie nie przepadają za szampanem:o Ja czasem lubię, ale wolę wino; Znaczy napiszę inaczej: uwielbiam szampana na jakichś imprezach tanecznych (sylwester - kiedy to było:D), bo mi strasznie szybko uderza do głowy i jest lekki i szybko potem wietrzeje;) Ale w domu lubie lampke wina:) A reszta towarzystwa to: panie drinki, a faceci ordynarna wóda po prostu:( Dobrze choć, że teścia nie będzie, bo on strasznie głośno mówi po wódce (drze się po prostu, jak stare gacie), to będzie troche ciszej, bo tylko Robert będzie krzyczał Brrr... już mnie trzęsie, jak o tych ądrościach wygłaszanych po flaszce pomysle:( Zero dystansu mam po prostu i nie znosze tego hałasu:( Może i mało wyluzowana jestem, ale nie potrafie tego zmienić:( Nie wiem czemu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no i zkominkiem koniecznie ten pokój gościnny:D:) Elcik i Amamen, strasznie wam zazdroszczę, że macie domy:) Choć moze akurat zazdrość to niezbyt trafne słowo, ale nie wiem, jak to wyrazić:o No chciałabym po prostu tez mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya nie wiem czy do tej sałatki nie daje się jeszcze rodzynek...? nie pamiętam, ale jak lubisz to możesz dać a jak nie to sie nic nie stanie. Przypomniał mi się jeszcze przepis na sałatkę dobra i prostą (warstwową): 25 dkg szynki gotowanej (pokroić i dać na spód) słoiczek selera konserwowego (odsączyć i nie trzeba kroić;)) 5 jajek (pokroić i dać na seler) puszka kukurydzy Posmarować wierzch majonezem, zetrzec ser żółty i można pokroic szczypiorek. No i teraz nie wiem czy zrobić tą sałatkę czy tą z gyrosem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nasza impreza będzie podwójnie urodzinowa, bo 1 sierpnia ja mam urodzinki :D i niech no mi któraś tylko życzeń nie złoży 😠 ;) :P - aha i w ten dzień wyjeżdżam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znam tę sałatkę, tylko jeszcze dodaję ananasa i jabłko i porę (sparzoną;) ) i jest super, bardzo ją lubię:) A u mnie też by mogły być, bo Robert ma 6 sierpnia, ale swoje zrobimy kiedyś w sierpniu, bi ja mam 23:D:D:D Niezłe imprezowe wakacje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dl a Miłoszka z okazji roczku!!!!!!! 🌻❤️🌻 ❤️ 👄 🌻 👄 🌻 a bliźniaczki miały chyba urodzinki 8 lipca:( przecież.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam małgonia pisała na gg, ze wysle nam zdjecia, wiec podałam jej adresy, bo jej sie gdzieś zapodziały a u mnie koszmar, jak nie urok to sr... kapie z bojlera, my mieszkamy w takich blokach gdzie nie ma biezacej ciepłej wody tylko bojler, ja zawsze byłam anuczona, ze ciepła woda jest zawsze bo tak miałam w moim domku, a nie jakies głupie baniaki, a teraz woda sie leje, gosciu z serwisu powiedział, ze najwczesniej ktos przyjedzie pojutrze i co ja mam być tyle dni bez ciepłej wody, nie mogło to poczekac do soboty jak wyjedziemy, jest strasznie zła nie nawidzę jak nei ma prądu a tym bardziej ciepłej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Zyczenia dla Miłoszka ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ mnie tez sie wydaje. ze blixniaczki juz miały, ale jakby co to też niech mają ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️ oczywiscie seksu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sorki, za te bliźniaczki, to kto ma jeszcze dziś urodziny??? Oprócz Milo??? Może Ola? Małgonia odezwij się:) Nie wiem co jestem, Violkam, bo co horoskop to inaczej;) Ale nie jestem obrażalska (bez urazy;) ) więc bardziej chyba panna niż lew:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna się nie seksiła .....? to słabo słabo....spadacie w notowaniach........ja jak najbardziej używam używam.... u mnie tort śmietanowy zrobi mi mama :) będzie gorąco i ja chciałam krokodyla , ale gdzie ja go włożę? do lodówy się nie zmieści, bo jest za wielki...więc zostaje przy torcie domowym.... dobrze viola że przypomniałaś mi o tej sałatce.....zrobię ja też, bo u nas to wszyscy sałatkowo -żerni są.....i już brak pomysłów.........ale tą znałam tylko zapomniało mi się o niej, ostatnio miałam passę na gyrosa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya rzeczywiście bliźniaczki miały urodziny 8 lipca :D a Ola Małgoni wczoraj przeciez roczek skończyła, dziś tylko Milo. 22 lipca Michałek z Emilką, może o to Ci chodziło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przypomnienie, czyli teraz Oliwka jutro,Julka pojutrze i nadia w niedzielę, tak? Acha, jeszcze Martynka od Mysi Pysi chyba 27 lipca też:o Jejku, ja to mam pamięć:o Fatalną;) Ja torta na pewno zamówię, bo nie mam kiedy go zrobic, skoro w piatek jedziemy po dzieciaki:o Może uda mi się wrócic wczesniej w niedzielę, zeby imprwezkę przygotować:o a jak nie, to dziury w niebie nie będzie:D:D:D W koncu niedługo potem i tak zrobie dorosłą imprezę z okazji uczczenia naszej starości:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aya fajnie mieć swój domek, ale tylko dużo sprzatania jest:) zawsze jak sprzątam marzę o małym mieszkaniu............. kominek też mamy.......swój urok ma zimą.....jak się w nim pali....polecam naprawdę a ty aya tez z cukierni tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka w sobotę 30 lipca :D Aya a Ty jesteś pierwszy dzień panny ;) raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie!:O rzeczywiście każdy horoskop inaczej, na jednym jest ostatni dzień lwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya co ty z tymi datami wszystko pokiełbasiłas:P:D myłam głowe teraz szybko, żeby załapac sie na ciepła wode:P no a co tam u niki, dzwoniła? aya to napewno panna, bo emilka urodziła sie w ostatnim dn. lwa a co do lwów (bez obrazy) to lubia sie obrazac i sa wogóle rzadzicielskie, bo moja siostra to lew (6 sierpnia) a emila jeszcze do tego w niedziele urodzona, aż się boję jak bedzie duza, bedzie miała chcarakterek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, jestem nienormalna przecież:o Bardzo was przepraszam, za te przekręty z datami:o Można powiedzieć, ze daty, to mój konik;) Piekne fotki, Małgoniu:0 A Ola taka poważna młoda dama na nich i te stópki gołe takie do zacałowania:) Prześliczna:) No i na ostatnim zdjęciu nawet obdarzyła fotografującego uśmiechem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Emilka 22 sierpnia:) Chociaz to zapamiętam, skoro dzien przede mną:D:D Już się zżadnymi datami nie wychylam;) Obiecuję:D:D:D Nie zwracajcie na mnie uwagi:o A tak bardzo cieknie, Sylwek, ze nie można go mimo to używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zdążyłas mi odpisać a ja jeszcze nie dobudzona jestem...... daję wam ordery za takie wczesne wstawanie!!!!!!!!!!!!!!!! o której to o 5???!!!!???? szok ! w życiu bym nie wstała!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna Oleńka Małgoniu:D:D:D duża z niej dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to masz za soba upojną noc:D:D Ty się dobrze jeszcze nad ta praca zastanów, amamen:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×