Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Czeeeść :) Dzięki za statuetkę Amamen...... Dzisiaj nie zaspałam i mam wszystko w komplecie....na sobie oczywiście :) No to może uda mi się zabrać do walki o drugą...skoro taka promocja :D:D:D:D Aya współczuję z powodu takich nocek. Ja ( odpukać ) w nocy śpię bo Zuzia też na razie przesypia noce.....ale jakbym miała takie nocki jak Ty....to chyba bym pod biurko wpadła i tam spała...albo by mnie musieli przywiązać do krzesła żebym jakoś się trzymała :O:O Spać mi sie chce! i kawa nie pomaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki --> ja jak zwykle z pytaniem... wczoraj zaczął mi sie 11 tydzien ciązy, boli mnie brzuch, tzn ten ból przypomina ból na miesiączkę ale nie jest taki bardzo silny i tak jakby troszeczke wyzej nie tam na samym dole, martwie sie bo nie wiem co sie dzieje. teraz jestem na etapie przygotowan do wesela, praktycznie przychodze z pracy i ciagle jest cos do załatwienia i nie mam kiedy sie polozyc ani odpocząc, nei wysypiam sie, chodze zmęczona, czy to moze byc powód?? czy taki ból moze byc czy nie? nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to ja się nie będę przyznawać do swoich wpadek bo byłabym Największym Rozdziwiem Miesiąca! :D To ja korzystam z promocji, jeszcze dziś jeden numerek i statuetka, tak? ;) bo wczoraj raz zaliczyłam :P Ja też mam tak ze swoimi klientami, że przychodzą i mówią że nie mają kasy żeby za zużycie wody zapłacić, albo proszą o przedłużenie płatności i też mi ich szkoda, a na dodatek zajmuję się teraz windykacją - czyli ściąganiem długów z tych biednych ludzi 😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia wczoraj zasnęła mi na rękach! pierwszy raz od 9 miesięcy! Ale klocek z niej, dziś mam zakwasy od trzymania jej :D ;) Bidulka jeszcze ma zatkany nosek i na dodatek ząbkuje i przez kilka dni podawałam jej 2 x dziennie Panadol w herbatce. Chyba jej nie zaszkodzi, nie? A ja już zdrowieje, herbataka z malinami i gripex postawiły mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Informatyk chyba o mnie zapomniał ale ja o WAs pamiętam:) oLa o 1 w nocy się obudziła i pomimo, ze w NAszym łóżku nie mogła zasnąć do 3 , aya mozęmy podac sobie ręce ja też już nie daję rady z brakiem snu:( Dziewczyny miałam Was juzod dawna zapytać o pieluszki, moja Ola każdą potrafi przesikać, a to bokiem a to plecki mokre:( MAm teraz trzy rodzaje pamperys, tez z belli i hagisy i każdej dała radę ehhhhhhhh praktycznie każdej nocy JA przebieram. W sprawie migrenowych bóli głowy te żmiałam znieczulenie zewnątrzoponowe ale leżałam kilka godzin nieruchomo i nie mam ostrych napadów migreny właściwie przed ciążą było gorzej. MAm natomiast taki mały brak czucia w dużym palcu lewej stopy, po zabiegu byłam tak odrętwiała myślałam,z ęto minie ale to tak jak przy znieczuleniu zęba taki odrętwiały, ciągle zapominam o tym wspomnieć lekarzowi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całe szczęście, violkam, że Ci już lepiej;) U nas troszkę spadło kilka pierwszych płątków śniegu, a teraz świeci ostro słońce:) Zmieniliście już opony?? bo u nas takie kolejki, że trzeba być o 5.30 po warsztatami, które otwierają o 7-mej:( dziś Robert pojechał przed siódmą i było już 8 aut! No i nie zmienił, bo jeden samochód robią pół godziny:O:O To musiałby urlop wziąć i tam pół dnia siedzieć:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz zmieniliśmy ale MAriusz miał dzień wolny;) i zapisał siedzień wcześniej na te opony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, to współczuję tych nocek:( Julka mi nie przesikuje pieluch z reguły, znaczy kilka razy jej się tylko przytrafiło;) Ja jej teraz kupiłam happy, bo mnie wkurzają małe paczki dada z biedronki, a dużych już nie ma:( Nie wiem, czemu tak jest, bo przecież na pewno po kilku wpadkach dokładnie jej zakładasz;O:O Może Ola jakoś sika specyficznie:D:D:D:D A pije jeszcze w nocy? bo może to dlatego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwii to się zdarza sporadycznie, jak dużo wypije w nocy i jak śpi na boku. Ja używam Pampersy. Aya a próbowałaś tych z Rossmanna? Wspólczuję Wam tych nocek, ja wstaję tylko raz, napojenie Oliwii zabiera mi wraz z przygotowaniem mleka max 15.min i spię dalej, więc nie mam tak źle. Ostatnio w ogóle nie wstaję, bo daję jej butlę przed swoim zaśnięciem, a w nocy kolej Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - wczoraj kupiłam paczkę pieluch Pampers w Biedronce, po promocyjnej cenie 36,85 zł i była taka zabawka do nich - takie abecadło z literkami do wyciągania. Jestem zadowolona, bo dziś już ma nie być tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio kupiłam wielka pakę 72 pieluszki pampersów 4+ a jaki rozmiar Wy używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam coś...... a pieluchy różnie 4, 4+ lub 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłam 57 zł Elcik dostałam śliczne maluszki:) zastanawiałam się nad 5 rozm, pieluch oczywiście mam na myśli:) ale nie wiem czy nie będą przeszkadzały w chodzeniu czy nie są zbyt grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya czytałam, że wystawiłaś na allegro suknię ślubną, hmm nie chcę się mądrzyć ale nie znam nikogo kto sprzedał tądrogą suknię:( Posyłam Ci dwa linki, gode polecenia komisy internetowe o szerokim zasięgu http://www.uslugislubne.pl/ogloszenia/?k=isk http://slub.waw.pl/komis.php A mama fasolki sprzedała suknię? Mamo Zuzi doczytałm o tej bluzce, suuuuuuuuuper:) amamen dobrze, ze z tym kręgosłupem jednak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam zawiez zwolnienie do pracy i wszystko ok bardzo fajne te dziewczyny są, bo dyr. nie było, powiedziały zebym sie nic nie przejmowała:) a rano byli teście u nas ale ja poszłam do lekarza wiec nie gadałam z nimi,ale robert mówił ze tesciowa powiedziała ze od poniedziałku będzie z nią u nas w domu siedziec, az zgłupiałam, moze do niej wreszcie dotarło ja kupuję pampers 4+, a teraz robert kupił 5 w biedronce bo były właśnie po 36 zł ale zadnej zabawki nie dostałam:( i kupuję jeszcze dada te błekitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Małgonia, bo gdzieś mi się te linki zapodziały, a głupio mi było znowu pytać:O:O Wystawię tam na pewnio, a na allegro, to wiem, ze tak jest, tylko miałam nadzieję, ze może cud jakiś:O:O W sumie, to nie wiem dlaczego tą drogą nie chcą kupować:O No chyba, ze ktoś nie wystawi ceny minimalnej i np. za 50 zł sprzeda, ale to bez sensu trochę, jak dla mnie;) Ja kupuję rozmiar od 7 do 18 kg, z happy, to chyba od 8 do 18 kg;) to chyba 4 jest:O Chciałam zapytać mamę, fasolki, bo nie mogę nigdzie nic konkretnego znaleźć, a do mojej lekarki, znaczy pediatry;) nie mogę się dodzwonić i pewnie dopiero w poniedziałek będzie mi dane iść z wynikami, co znaczy opis, że w moczu są liczne pasma śluzu? Znaczy dlaczego one tam mogą być? I jeszcze pisze\" nabłonki: pł poj w preparacie\" (chyba nabłonki płaskie pojedyncze, tak?) i krwinki białe\"poj w prew\"- ale moze też w preparacie miało być, co? Myślałam, ze Mati ma w porządku wyniki z badania moczu, ale nie przeczytałam tych inf. z tyłu kartki:( No i teraz nie wiem, bać się, czy nie:O:O:O Głupia jestem, wiem. I dlaczego na tej mojej kartce są inne oznaczenia, niż te ppdane na internecie😭😭 pewnie dla utrudnienia😭 Mamo fasolki, jak Cię boli głowa, to nie musisz mi odpowiadać, bo jakoś wytrzymam do poniedziałku, albo może jakąś książkę wykopię spod ziemi;) ale jakbyś mi mogła rozszyfrować jeszcze dwie rzeczy, bo wszystko ma negative: GLU, BIL, KET, PRO, WIT, BLO, LEU, czyli chyba dobrez, ale URO 0,2 EU/dl, to już nie wiem co znaczy i jeszcze SG >+1,021. a może któraś z Was zna się przypadkiem na tych szyfrach, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, no widzisz, może jej się głupio zrobiło;) a może zrozumiała, ze jak będziesz tak ciągle na zwolnieniu, to może być w pracy krucho i wtedy sam Robert was nie utrzyma i się moze przestraszyła, ze będzie musiała brać w tym udział:D:D:D A moze to zwykły ludzi odruch, pewnie jej też się takie czasem zdarzają, co nie;):D:D A może Piotruś gdzieś wyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki odruch, miało być;) Ale jaja: moja koleżanka jak zwykle rozwiązywała krzyżówkę, a ja do was piszę, no i wchodzi ta druga koleżanka, co znią kiedyś byłam w pokoju i krzyczy na smrodka: a co ty krzyżówki rozwiązujesz, a dziewczyna (ja czyli )tak zapieprza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja tak szybko po klawiaturze paluchami latałam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, violkkam, bo o panadol pytałaś;) ja podaję Julce w razie czego (raczej, jak się na coś zanosi, bo jak na razie na ząbkowanie to nie dawałam, tylko na początki przeziębienia) daję ibum (malinowy smak), albo ibufen(pomarańczowy, ale tego akurat nie lubi), bo one działają też przeciwzapalnie, znaczy, zeby się przeziebienie dalej nie rozwijało;) ale nie jestem pewna, czy dobrze robię:O:O Lekarka mi tak raz zaleciła, a ja teraz za ciosem idę, znaczy, jak ma stan podgorączkowy na przykład, to jej daję na noc i czaem też rano, ale to chyba co 6 godzin trzeba, żeby zadziałało:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya dobre z tym smrodkiem wyszło:)ale przynajmniej widza ze ty pracujesz;) rzeczywiscie jest w tym jakis podstep, tzn. chodzi o piotrusia, bo teściu poszedł na l4 i teraz on bedzie mu szykował, i chyba dlatego tesciowa bedzie siedziec, ale mi to lata, wazne ze bedzie z emilka narazie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aya za odpowiedź, właśnie też jej podawałam ale nie co 6 godzin żeby nie dać za dużo, bo to tak na własną rękę, a skoro mówisz że tak ci powiedziała lekarka to mnie uspokoiłaś. Tylko przez ile dni tak można? Ten katar ma od soboty, czyli jeszcze tydzien nie minął, jak myślicie - może przejdzie jej co? Sylwek, to fajnie że teściowa wreszcie się zlitowała, choć ja takiej litości nie lubię...:( Ale jak nie masz wyjścia, to co zrobić, tylko zdać się na teściówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, myślę, ze przez trzy dni, to można;) Jak się Oliwce nie pogarsza, to może przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja te moje panie tak sobie owinęłam wokół palca że teraz mogę nawet przy tej co obok mnie siedzi pisać do was, oczywiście nie naduzywając ich zaufania. A wszystko przez to że pomagam im odkrywać tajemnice internetu :D Dziś były wniebowzięte założeniem kont internetowych, bo w końcu będą mogły do siebie pisać ;) Jeszcze gadu im założe, bo dopiero wczoraj dostały nowe komputery a na starych nie chciałam kombinować. A ja się tak martwiłam... Druga sprawa że tu mam więcej pracy i nie mogę zbyt często zaglądać, ale dziś na przykład mam luzik chyba do końca dnia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, jeszcze im koniecznie gry jakies pokaż i mas zje z głowy;) np. www.popcap.com i tam jest taka gra: big money i teraz wprawdzie u nas nie chodzi, bo nie mamy javy, ale wcześniej to wszystkie panie w pewnym wieku w nią grały:D:D:D Teraz bardzo żałują, ze nie moga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko możesz potem mieć więcej roboty, jak się nie będą z pracą wyrabiały:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya w sprawie tej sukni to jeszcze forum ślubne na gazeta.pl odwiedź i zamieśc ogłoszenie. Miałam sporo telefonów i jeszcze jedna rada nie przyznawaj się z którego roku;) RAz powiedziałam jednej chętnej że z ubiegłego to od razu skwitowała,ze na pewno pożółkła a na oczy nie widziała. JAk sukienka jest ładna to lepiej niech panna przyjedzie zobaczy a tak od razu skreśli ogłoszenie. MAm nadzieję, zę się uda sprzedać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Moja suknia nadal wisi za szafą :( Tez muszę spróbować zamiescic ogłoszenie na tych portalach ślubnych. AYa, po kolei :D nabłonki płaskie pojedyncze mogą być liczne pasma śluzu mogą swiadczyć o infekcji w drogach moczowych pojedyncze krw. białe moga być GLU (glukoza) BIL(bilirubina) KET(ciała ketonowe) PRO (białko) WIT ?????? BLO(krwinki czerwone) LEU (leukocyty) URO (urobilinogen) taka ilość jest normą, a większe stężenia mogą swiadczyć o zaburzonej funkcji wątroby SG(ciężar właściwy moczu) norma: 1,012-1,025 Wynik jest dobry. Na pewno nie ma żadnej ostrej infekcji bo same pasma śluzu o tym nie mogą świadczyć. Nie ma w moczu ani bakterii, ani leukocytów (to znaczy są pojedyncze,ale złym wynikiem dla chłopca jest dopiero 6-8 w polu widzenia), ani nie ma czerwonych krwinek. JUż mi się kończy czas prz komputerze. Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×