Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

mcdziu jaka radykalna zmiana!!!!!! no super!!!!! bardzo mi się podoba!!!!!!!! od razu inne wnętrza....a to napewno te same?????;) ślicznie teraz macie... i kolory ładne ścian.......:) a teraz najlepsze....:O ja miałam upatrzone takie same kafelki....tylko bardziej jakby żółte , a moze zdjecie nie bardzo oddaje kolor.....i tak samo położone chciałam:O:O:O skad wiedziałaś że mam taki sam gust???????? to będziemy miały równe łazienki:D....no chyba że mi się odmieni do czasu remontu;)..... byłam u sąsiadki i w ogóle nie mam humoru......ogromnie się cieszę że go w ogóle mam ale hormony robią swoje:(......mam depresję.......znowu rozwód biorę i w ogóle ...niech się juz skończy ten dzień.......😭.....idę wcześniej spać bo mnie nawet tv wkurza dziś dobranoc.... ! a nie jakąś babą ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że w ogóle cieszę się że mam @.....nie wiem czy mnie rozumiecie;O:O:O ale hormony szaleją....normalnie ide się położyć bo sama już sobie zaczynam przeszkadzać:O:O:O:O:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i żdżarło mi ostatnie zdanie miało być że zablokuj mu klamoty aya i niech gada z tobą i zajmuje się tobą a nie gada z jakąś babą...nooooo ja już lepiej pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam na dzisiaj ambitne plany sprzątania w domu.... Przez cały tydzień tylko przegarniam wszystko po kątach. Kurcze musi mi się chcieć.... Ja Wam tak ciągle o tym sprzątaniu gadam :O chyba mam jakąś obsesję co? Ale ja wszędzie widzę KURZE... Nienormalna jestem :O:O:O A i mam jedną sprawę... 4 grudnia mamy pierwszą rocznicę ślubu.... I nie mam pomysłu kompletnie co podarować Krzyśkowi.... Może zrobić kolację z szampanem co? Poradzicie mi coś? Jak to było u Was??????? Bo mamaZuzki rozkłada ręce bezradnie.... Mam totalny brak weny twórczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na temacie spokojnie :-) i \'\'mama fasoIka przez duże i\'\' już nie ingeruje w ten temat. Miłej rozmowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorze jeszcze raz dzięki za pomoc!!!!!! 🌻 Dziewczyny!!!! Zuzia powiedziała MEMA!!!!!!!! To prawie jak mama..... Z pewnością to przypadek.... ALE JAKIE UCZUCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamo Zuzki ja miałam dziś atak roztoczy jak otworzyłam drzwi balkonowe:) Po tym remoncie codziennie odkurzam a i tak wszędzie pełno kurzu...cholerka jego mać! A co do pierwszej rocznicy ślubu to takowa jeszcze przede mną i tez poczekam na pomysły Wasze...ale jedno jest pewne będzie bigos, jak przy oświadczynach:) Kończę, bo Jasiek Jackowi wiercić przeszkadza. Teraz oprócz odkurzacza umie naśladować również wkrętarkę i wiertarkę, jest niesamowity. Ale dziś mu wszystko wybaczamy, bo spał do 10:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam POMOCY!!!!! wczzoraj wieczorem, koło 22 emila wszystko zwymiotowała, potem obudziła się o 2 i miała chyba ze 40 stopni, czopki, i okłady pomogły do 4 rano ja chłodziłam, i jeszcze dałam jej herbatke gorzką i tez ją zwróciła, dzis od rana spokój ale temp. 37i7 czopki chyba wogóle nie działają, a panadol z herbatką zwróciła, byłam u lekarza ale kazała ją przyprowadzic, nie chce z nią co chwile latacdo lekarza, a innych objawów nie ma na razie czekam, ale jak zbić jej tą temp.?????wogóle to zachowuje się normalnie, nie jest taka osowiała, czy to moze być przez te zeby??? i jak długo ta goraczka moze być???? Madziu Jasiek chyba tez tak miał tzm. temp. jesli dobrze pamietam, jak to długo trwało, pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Sylwek Jasiek miał temperature jeden dzień, ale pił normalnie i nie wymiotował wszystkiego...lepiej iść do lekarza jesli będzie nadal jak jest, bo może to nie od zębów...Biedna Emilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Emilka, ja ci nie pomogę, też bym tak robiła jak ty Sylwek. Może mama fasolki się pojawi to ci doradzi. A nie zjadła czegoś co by jej zaszkodziło? Bo jeśli tak to by moze jakaś dietka sie przydała, ale niech dużo pije. Może miętową herbatę? Sama nie wiem co ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, to musiało fajnie zabrzmieć jak taki mały szkrab prawie \"mama\" wypowiedział :) Za każdym razem jak Oliwia wypowiada to słowo to jest to wspaniałe uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas dzisiaj mało było.... Ja jeszcze nie śpię....dozorcuję :D:D:D Mcdzia będziesz robiła bigosik na rocznicę ślubu??? Hmmmm ja może też coś bym przygotowała.... Raczej na pewno....ale co? Macie jakieś fajne pomysły na cosik szybkiego i fajnego???? Aaaa i ja wyrobiłam normę!!!! Tę z promocji co prawda ale statuetkę odbieram prawda??? Amamen no należy się mi???? I jeszcze miałam 2 orgazmy w jednym no tegaz tam.......!!!!!!!!! I jeszcze mam siłę pisać do Was... Bo Krzysiek padł...wykończyłam go. Ale teraz już też idę.... Paaaaaa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamo Zuzki Ty to niesamowita jednak jesteś:)I tyle energii masz!!Zazdroszczę. A do mnie wreszcie tafiła zbłąkana owieczka czyli:@. Pierwszy raz od jakiś dwóch lat...dziwnie się jakoś czuję:) Ale tak to jest być kobietą. Idę na spacer, bo mi Jasiek usypia na stojąco. Po remoncie jego ulubioną zabawą jest siedzenie w brodziku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzki - oficjalnie przekazuję ci statuetkę ;) Choć komisji nie ma, to możesz już teraz postawić platynka na półeczce :D Mcdzia oglądałam zdjęcia, bardzo ładnie teraz wygląda mieszkanko po remoncie. Spadam, Oliwia spała więc Paweł sam poszedł do kościoła, a o 14.00 idziemy do teściów na obiadek. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) ale na chwileczkę tylko, bo muszę sprzątc po obiedzie:( Sylwek, nie wiem, co Ci poradzić:O a lekarz nie może przyjśc do was do domu??? przynajmniej byąś Emilki nie musiała na tę pogodę z domu wyciągać:O:O Norma wyrobiona od piątkowego wieczoru(po winku;) ) i wczoraj też, po drinku;) Chyba codziennie będę pić alkohol wieczorem, bo nie jest mi przynajmniej zimno:O:O U was też jest tak zimno w domu?? U mniew jest ok 20 stopni i jak coś robię, to ok, ale jak usiądę na chwilę, to zaraz mi jest zimno:O:O Dzieciaki zakatarzone jak nie wiem co:( znowu😭😭 Dobra zmykam, może wieczorem będzie internet, to zajrzę do Was znowu:) acha, zdjęć jeszcze nie oglądałam od Mcdzi, ale to sobie na wieczór zostawię:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja wczoraj w ogóle nie zaglądałam bo Artur postanowił w weekend nadgonić trochę swoją pracę magisterską. Sylwek, a Emilka nadal ma taka gorączkę? Ja bym nie czekała tylko od razu poszła z nią do lekarza. To znaczy wezwij lekarza do domu, przy takiej temperaturze Ci nie odmówią. Michał raz miał taką pod 40 st podchodzącą gorączkę z wymiotami i wtedy też zamówiłam wizytę domową. Okazało się, że niepotrzebnie, bo miał tylko jednej nocy taką temperaturę i nawet bez antybiotyków się obyło, ale lepiej na zimne dmuchać. Mam nadzieję, że już lepiej i Emilka nie gorączkuje. My idziemy dziś z teściami na lody (brrrr brrrr brrrr) chciałam to zamienić na jakieś ciepłe jedzonko w Sphinxie np. , ale nie chcą 😭 Michał do moich rodziców pójdzie. Teściowie traktują go jak kłopotliwy przedmiot :O :O :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwszą rocznicę ślubu spędziliśmy w pizzerii :D a potem w łóżku. Byłam wtedy w ciąży i podejrzewam, że ta duża dawka seksu przyczyniła się w sposób znaczący do mojego porodu przedwczesnego, który nastąpił 3 dni później ;) Mcdzia mieszkanie extra. Kiedy ja cos zrobię z moją koszmarną łazienką i kiblem. MamoZuzki gratuluję platynka :D My wczoraj tylko raz. Amamen, ja mam imieniny w lipcu :) 5 lipca dokładnie Aya, to się jakoś specjalnie nawet nazywa, taki zespół, jak ktoś uprawia seks wyłącznie po alkoholu :D :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No Aya tylko żebyście w alkoholizm nie wpadli i sexoholizm przy okazji... Z tego remontu to strasznie się cieszę, bo już żartowaliśmy sobie, że Jasio z wczesnego dzieciństwa zapamięta żółte zacieki na wannie. A że zeżarło to nam dokładnie wszystkie co do złotówki oszczęności to już inna sprawa. W końcu remont robi się na lata., więc postanowiliśmy nie rozpamiętywać...A poza tym niedługo pójdę do pracy (jak ją znajdę:)więc się odbijemy od dna:) Mamo fasolki Jasio też się zaczął rodzić kilka godzin po naszym baraszkowaniu:) Trochę Go wywołaliśmy chyba. Pamiętam jak coś tak puknęło i to był Jasio pchający się na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To platynek stoji sobie na półeczce.... Uj...jaki pięęęękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Uf...my wróciliśmy właśnie od teściów. Zabieram się teraz za przygotowania do pracy.... U Was też pada śnieg??? Hm....muszę się poważnie zastanowić nad rocznicą. Pizzeria dobry pomysł.....pod warunkiem, że w mieście byłaby pizzeria.... No niby jakaś jest ale jedzonko beznadziejne :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć daję tez platynka ayi!!!!!!! no wreszcie!!!!!!!!!!! gratuluję1!!!!!!!!🌻 i mamie zuzi tez oczywiście!!!!!!!!🌻..;)......mamo zuzi jutro platynka bierze aya!!!!!!!! bo też normę z promocji wyrobiła przecież.......;):D:D:D:D my dziś pojechalismy do Wrocławia :O u nas bez opadów a tam deszcz ze śniegiem padał....brrrrrrrrrrrrr...poszliśmy do galerii dominikanskiej....i albo znowu wszystko przede mną pochowali w tych sklepach .....albo rzeczywiscie nic nie ma:O:O:O:O jak jest takie w miarę( nie śliczne ,tylko tak w miarę mi się podoba;) ) to kosztuje np. jakas sukienka 1300zł......bez przesady.......koszmar......dosłownie....:( jutro ide do krawcowej niech mi coś szyje.....bo do soboty muszę coś mieć...na tą zabawę andrzejkową.....😭 beznadziejny dzień ogólnie przez tą pogodę i brak zakupu sukienki:(:(:(.......ale przynajmniej nie siedziałam w domu jak ciołek;) aha my też wygodni...zabraliśmy tylko Nikolę.....:).... sylwek powiedz co z Emilką!!!!!!!! już lepiej??????????????? mąż zrobił jakieś pyszności więc idę paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziękuję za rady:)wczoraj dzien był już bez goraczki i nocka tez, ale się co chwile budziła, więc znowu nie spałam ogolnie już ledwo zyję, w nocy prawie nie śpię, a w dzien zrobiła się taka marudna, niechce się ode mnie odkleić, nawet do ubikacji nie moge wyjść bo jest placz:O jutro idę do pracy na 6, a wiec pobudka o 5, nie wiem jak to przezyję, jeszcze ten snieg, a popołudniami jestem sama bo robert od 14 pracuje, już mam ochote uciec z tego domu.... mieszkanko madziu śliczne, bardzo się zmieniło:):)super aya w przedszkolu dużo jest dzieci zakatarzonych, sa własnie takie co na okragło mają katar i takie chodza do przzedszkola, więc się nie przejmuj że to tylko mati, bo napewno sa inne co tez takie chodzą zakatarzone;) mamozuzi gratuluję statuetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomiałam dodać że Nikola bardzo sie cieszyła i dziwiła ,że można do sklepu wjeżdżać samochodem:D:D:D:D:D..(.pierwszy raz była na takim parkingu!!!!!!!!! ja oczywiście durna matka jej tak wytłumaczyłam że jest to piętrowy parking...i ona taki sobie zażyczyła mieć w domu:O:O:O:O hihihihihihhihihihi ok dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia mieszkanko super. Fajnie tak porównać co??? Zupełnie jak w progranie Kto Was tak urządził... Pokazane przed i po.... Wtedy mocno widać różnicę. Ja żałuję że nie robiłam zdjęć przed moim remontem.... No ale nie miałam wtedy cyfrówki a takim zwykłym mi się nie chciało... Sylwek mam nadzieję, że z Emilką będzie lepiej i będziesz mogła odpocząć.... I tak wcześnie do pracy.... Na 6.00.... U nas chyba przedszkola od 7.00 są czynne..... Na razie dziewczyny chyba pójdę spać. Jutro mam ciężki dzień....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya!!!!!!! Uroczyście przekazuję statuetkę....!!!!!!! Proszę, ża wyrobioną normę!!!!! Oooo jestem pierwsza? Zagrzebuję się zaraz w papierki.... Postaram się wpaść jeszcze do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to nie wita nas jak zwykle aya ?????/:O tylko mama zuzi?????? aya pewnie ogląda tego penisa.....;)..... u nas ciepło....znaczy się jak na listopad- to ciepło....:) Niki w szkole , Nadia spi ,,,to mama zmyka na kawkę....pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem na starym stanowisku, roboty mam od groma, ale chociaż się z wami przywitam. Jestem niewyspana, bo poszłam spać o północy, a że nie mogłam zasnąć to wyrabialiśmy normę do 1.00, a potem znowu nie mogłam zasnąc więc Paweł zaczął mnie drapać i dopiero pomogło :O Sylwek, mam nadzieje że Emilce lepiej już. My z Oliwią też ozdrowiałyśmy, już nie mamy kataru. Później się odezwę ;) Wracam do pisania wezwań do zapłaty 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no się zagapiłam:D:D:D Nie wiem co się stało, ale nie mogłam w ogóle na internet wchodzić i już myślałam, ze to na stałe:O:O Ale się udało;) Bardzo delikatnie będę się z tym penisem obchodzić i mam nadzieję, ze te dwa razy wystarczy, bo już trzeciego nie był, ale za to w miarę się wyspałam, bo do poprzedniej nocy, jak nie Mati, to Julka dawali popoalić:O:O A ta noc była jakaś spokojna, ze aż dziwne:O:O Ja wczoraj pojechałam kupić sobie buty i okazało się, ze wszystkie baby wpadły na ten sam pomysł no i nie mogłam się dopchać do półek Koszmar jakiś normalnie:( Za to kupiłam sobie jeansy i jestem dziś w nich w pracy i boję się wstawać, bo jak mi się w pasie rozciągnęły, to gdybym miała gładsze rajstopy, to by mi chyba z d... spadły:O😭😭 Znaczy muszę je dać do zwężenia😭 Nienormalna jakaś jestem, ale w sklepie myślałam, ze są dobre:O:O:O Super mieszkanie wygląda po remoncie, Mcdzia:) Jak nie to samo;) A co masz pod prysznicem, bo Mati obstawiał, ze to wózek, a ja nie wiem co to jest, znaczy to siedzisko:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×