Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

jak padło hasło: zmieniamy w pokoju to dostałam takiego powera, że sama przedygałam biurko!!! a na biurku miałam komputer i monitor i oczywiście tonę papierów!!!! ...jak to było?? wiara czyni cuda? anieważne.... Ja zaraz spadam na film. Tylko zrobię kontrolę zakupów bo Krzysiek właśnie wrócił... Mam ochotę na drinka....albo piwo...moze też być wino.... Muszę odreagować stresy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mamo zuzi ja nie chcę tej gadudowiczki....chyba bym oszalała z nią:O:O:O współczuję ci szczerze:(:(:( no więc do dziś była promocja.....te dwa razy starczały na penisa:p ;) a od dziś normą sa cztery razy.....:D no ale nienasycone baby...wezmą się do roboty chyba;)........teraz ma fasolka tak????????? no to która chce następna?????????? a i nie wiem czy wam pisać:O bo dostanę statuetkę rozdziwia:O przebierałam dziś Nadię ...bo miała bombę w gaciach....i tak jej wycierałam tymi chusteczkami....jakos tak podłozyłam rękę pod pupę.....że mi wlazło pod paznokcie...poszłam na dół i i Nikola zlizywała z pierników lukier...i takie wiecie rozmymłane to było i ja to zjadłam...i potem sobie tak zębami wyjadłam to zza paznokcia......:O:O:O i takie dziwne uczucie w buzi miałam......co to jest??????? no a smakowało jak gówno...... no i dotarło do mnie!!!!!! zawsze trzeba myć ręce i się przede wszystkim nie spieszyć!!!!!!!!!!!!!!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka przekazujesz statuetkę Amamem!!!!!!! Za ten hit oplatynujemy ją dla Ciebie amamen!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen jesteś przeagentka:):):):):):):):)normalnie przebijasz wszystkich, to niezły miałas podwieczorek dzisiaj hihihihihihihihihi ja juz padam idę zaraz spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:Dsmacznego, amamen:D:D:D:D Przebiłaś wszystko:D:D:D:D:D Ja zaspałam dziś do pracy:O znaczy zdążyłam na ostanią chwilę, ale jakie tempo miałam;) I jeszcze się wkurzałam, ze Julka znowu się obudziła przed budzikiem, a on nie dzwoni i nie dzwoni, więc myślałam,że to znowu 4.00, a potem, jak łaskawie go sprawdziłą, to była 6,30:O:O:O Czyli albo go nie włączyłam wieczorem, albo wyłączyłam rano i spałam dalej:O:O:O Jednak dobrze, że Julka to taki awaryjny budzik, jakby co;) Zaniosłam wczoraj te spodnie do zwężenia. Mam odebrać jutro i całe 8 zł to kosztowało:) A wieczorem Robert siedział przy kompie, a ja trochę poprasowałam; Acha, Robert był u chirurga i w przyszły poniedziałek bedzie miał wycinane rogi:O:O No i chyba dostanie potem tydzień wolnego:) Ciekawe, czy to boli po wycięciu:O Mcdzia, Jacka bolała pupa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze się zdązyłam wygłupić w przedszkolu wczoraj:O:O Bo szłam całą droge i pamiętałam, ze mam zabrać strój gimnastyczny Mateusza do prania, no i weszłam do przedszkola, zawołali Mateusza i on poszedł do szatni, a ja weszłam do sali i pani do mnie podeszła, a ja stoję i patrzę na nią, jak ciele i mówię, ze coś bardzo chciałam, ale właśnie zapomniałam co:O:O:O😭😭 No i zaczęłam dla ściemy pytać o ten dzień otwarty (okazało się, ze tylko dwie mamy mają przyjść, więc Robert nie musi brać urlopu;) ) i o kalendarz, bo mieli wczoraj zdjęcia do kalendarza robione, no i w końcu podziękowałam i wyszłam. No i zaraz za drzwiami mi się o tym stroju przypomniało i musiałam wrócić:O:O:O No i ta pani już sie trochę ze mnie smiała:O:O Chyba patrzą na Mateusza trochę przez palce, bo to nie był mój pierwszy wybryk😭😭 A właściwie, to ja całkiem poukładana jestem, tylko atmosfera przedszkola tak na mnie wpływa widocznie😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya jakie rogi??? Bo ja chyba czegoś nie doczytałam... Jesu....jak ja słyszę wycinali, szyli....i w ogóle szpital to mam dreszcze...... Jeszcze jestem sama w pracy bo jakoś nikt nie dotarł :O:O...o tej porze to pożyczalska już była!!! Zastrajkowali? Ale jaka cisza ehhhhhh...... Ja wczoraj wieczorem nic nie zrobiłam w domu....jakaś zmęczona jestem.... A pranie kłania się do ziemi bo cały kosz zapchany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam czasami co piszecie to mam wrażenie że jesteście cały czas w ruchu... A ja jak wracam z pracy to zajmuję się tylko Zuzią bo jesteśmy same... Nawet na zakupy nie polecę bo przecież nie będę jej wywlekać z domu....Zresztą zakupy z małudą i tylko ja to mała przyjemność bo mam za mało rąk wtedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoZuzki, jak wracam do domu, to tez jestem sama z dziećmi i tylko się z nimi bawię:O:O Na zakupy nie wychodzę, bo jeszcze Julka to małe piwo, ale prtzekonanie Mateusza do ubrania się i wyjścia jest wtedy ponad moje siły, bo on jest STRASZNIE zmęczony, albo go boli głowa, albo noga, albo brzuch, albo jest milion powodów innych, więc żeby sie nie stresować, jak jestem sama, to unikam takich tematów. Czasem, jak jest Robert i dzieciaki zdrowe, to jedziemy na zakupy w tygodniu, ale to sporadycznie;) No a jak juz usną to dopiero sprzatam, myje podłogi, prasuję i takie tam, ale postanowiłam, ze nie dłużej niż do 22-giej, potem idę się myć i spać i koniec;) Nie siedzę długo w nocy; co zdążę, to zążę i tyle;) nie przemeczam się jakoś szczególnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Normalnie Amamen przeszłaś samą siebie :D:D:D Takiego rozdziwia jeszcze nie widziałam :D Statuetka zdecydowanie Ci się należy. Chociaż dla Ayi też by się przydała za tą sklerozę w przedszkolu :) Zapomniałam Wam napisać o tych bólach migrenowych mojego Pawła - więc wybrał się wreszcie do neurologa i ten mu kazał przyjść na EEG do szpitala. Nie wiem co to dokładnie jest, podłączali mi jakieś kabelki do głowy i wychodziły takie wykresy, zupełnie jak by był podłączony do wykrywacza kłamstw. No i nie wiem co z tego można odczytać :O chyba lekarz jednak coś z tego odczytał, bo przepisał mu jakieś leki i będziemy czekać na efekt. Teraz będzie miał prawdziwy test, bo zawsze jak wyjeżdża do Warszawy to ma takie bóle, więc zobaczymy czy teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Wiolka ja słyszałam o ludziach którzy mają skłonności do bóli głowy....koleżanka w pracy przynajmniej raz w tygodniu cierpi na straszne bóle głowy!!!! I tak ma już od kilku lat.... Pytałyśmy ją dlaczego tak jest.... Ale ona mówi że chodzi do lekarza i nic jej nie pomaga!!!! Oby Pawłowi jak najszybciej przeszło bo chyba nie jest to przyjemne prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen jesteś wielka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ja wczoraj miałam pracowity dzień w kuchni , cała NAsz trójka gotowała, naprawdę. MAła OLa mieszała w miskach drwnianymi łyżkami wysypała makaron ale co tam byla z NAmi i podobało JEj się:) Robiłam mięsa do mrożenia i piekłam szynkę, schabik dusiłam i udało NAm się wszystko posprzątać i 7.10 ola po kąpieli;) Ale mąż mi dzielnie pomagał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Ci odpisać, mamoZuzki, że te \"rogi\" to takie tłuszczaki, czy coś, co mu urosło na głowie. Bez mojej winy w sumie:D:D:D:D Małgonia, aż mi ślinka poleciała:) No to macie dobre jedzonko teraz:) Ale przy pomocy męża idzie o wiele prędzej, bo sama to pewnie nie dałabyś rady wyrobić się ze wszystkim i z kąpielą Oli jeszcze:) Umówiłam się właśnie na usg drugie z Matim i wyobraźcie sobie, ze termin dopiero na 19 stycznia! Dobrze, ze mu ogólnie to nic nie jest, bo gdyby go bolał ten brzuch, to nie wiem, co można zrobić w takiej sytuacji:( Przeciez ta nasza służn=ba zdrowia chora troche jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Boże Amamen jak się kiedyś przez Ciebie posikam ze śmiechu to wysyłam rachunek za pranie:)Pyszne pierniczki nie ma co!!! Aya dupka Go nie bolała. Za to zabieg się przedłużył, bo się okazało, że te tłuszczaki strasznie się wrosły i miał dużo wewnętrznych szwów. Także generalnie strasznie długo się goiło, ale bolez nie bolało.Tylko jednak głowa i tyłek to różnica:D Kończę i idę usypiać zgreda, bo ledwo na nogach się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 😭 przykro mi jak tak się ze mnie śmiejecie😭......buuuuuu..ale totalny rożdziw jestem.....buuuuuu:(:(:( i jeszcze Nikola patryzła na mnie a ja taką krzywą gębę miałam i nie mogłam sie wydać co jest:O:O:O:O:O...obciach po prostu..... Nadia śpi.więc skoczę po coś do sklepu...:) aha od wczoraj mamy nowe autko.......:):):):).....poszpanowałabym chętnie ,ale mąż mi wziął do pracy.... i muszę jeździć scenikiem........:O:O:O:O:(:(:(:(... będę potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt aya sam bym sobie nie poradział ale My lubimy razem gotowaćzwłaszcza jakieś nowe przepisy ;) A poza tym można razem poplocić i jeszcze zmrazarka zapełniona a potem do mikrofali i już gotowe mięsko do drugiego dania. Pracuje i pracuje a tu 12.30 jak ten czas dziwnie płynie ehhhhhhh Zamówiłam sobie tą czapeczkę na allegro oczywiście spóźniłam siei było po aukcji ale ubłagałam panią i mi zrobi ;) bardzo mi się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na cięciu z 36 tyg ciąży, bliźniaki, jeden zdrowy tzn zdrowa :) a druga dziewczynka z potworniakiem. To taki nowotwór, w którym mogą być wszystkie takanki, łącznie z zębami, włosami, kośćmi itp. Ona ma to tak jakby wychodzące z posladków, o wymiarach ok 20cm na 10cm (na oko), czyli wielkości połowy dziecka :O Na szczęście to się bardzo dobrze leczy, nie jest złośliwe, tylko trzeba usunąć. Przerażajace rzeczy się tam dzieją... Robię dziś na obiad faszerowane bakłażany :D pierwszy raz. ZObaczymy co mi wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki Ty to masz nerwy ehhhhhhhhhhhhh biedne maleństw ale jak piszesz można to usunąć bez szkody dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to co piszesz mamo fasolki:( ..podziwiam cię.......ja jestem taka że potem myślałabym o tym w domu:O:O:O:O w ogóle jak usłyszę coś o np. bitych dzieciach to przeżywam jak nie wiem co:O wyobrażam sobie co te dzieci czuły, takie biedne, bezbronne, cierpiące....[beksa} 😭 😭 ja zabieram się do roboty....jakiejś werwy dostałam czy coś.....;)......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamo fasolki widziałam kiedyś film na Discovery o tym potworniaku. Chlopiec miał to w brzuchu i to urosło tak, że wyglądał jakby był w ciąży. Okropność, ale dobrze, że przynajmniej wytną to i będzie miał z głowy. Dobrze, że tłuszczak Jacka nie okazał się potworniakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A to cii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale jestem wy.....padam z nóg, codziennie wstaję o 4 bo emil chce butle i już mi się nie opłaca kłasć emilka ma znowu katar:Owziełam ja dzis na 20 min. na pole, niech się dzieje co chce, moze jak ją trochę wymrozi to jej przejdzie, albo nie...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co????? takie pustki...... byłam na basenie....i tak jechały 4 dzieciaki z tyłu , żaden ani siedziska ani nic.....dwie dorosłe z przodu.........suszarka wskazywała 94km w zabudowanym, my damy z przodu bez pasów......i jeszcze jechałam bez dokumentów( bo piotr wziął wszystko do nowego auta, papiery scenika też)!!!!!!!!!!!!!!!.......ale był młody ten policjant;)......jakaś obława była bo było ich dokładnie 11:o:o:o ...zanim Gośka krzyknęła:\'\' gliny\" było za późno a my jak zwykle na ostatnią chwilę jechałyśmy, więc dosyć szybko:O:O:O......i co??????....dawał mi 5 punktów i 500zł mandatu.........:(tak posiedziałam w tym radiowozie, pogadałam z tym policjantem i go jednak przekonałam!!!!!!!!!!! zgadnijcie jak mi się to udało??????? jutro wam powiem....;)a własciwie dziś pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, opowiadaj, no opowiadaj wreszcie, a nie śpisz tylko i śpisz! a my to co??? czekamy na ciąg dalszy przecież!! bIEDNE TE MALEŃSTWA, MAMO FASOLKI:( tO SIĘ NAPATREZYSZ TERAZ:o LEPIEJ chyba jak Cię na inny oddział wezmą w końcu, co;) Acha, normę wyrobiłam, więc jak wszystko dobrze pójdzie, to po niedzieli penis będzie u mnie:) Zabieram się za kawkę na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen jak Ty to zrobiłaś??????????????????? JA dzisiaj senna straszliwie bo OLA prawie co godzinę coś chciała :(((( o rany kiedy ja się wyśpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj tak cichutko? Jutro będęw Warszawie to będzie plocić a dzisiaj jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...byłam poprosic o zmianę kategorii zaszeregowania na wyższą, nawet nie wiecie, ile mnie to nerwów kosztowałao😭😭 Ale trochę się udało, znaczy kierowniczka wystąpi do dyra, a potem zobaczymy, czy on zgodę wyrazi:O Na razie żyję nadzieją:O:O:O Wprawdzie pensji wyższewj mieć pewnie nie będę, ale za to trochę wyższe premie. Oby się udało! Wiecie co, jak dziś powiedziałam mojej eks kolezance z pokoju, ze mam wilgoć w mieszkaniu i ona mi poradziła, zebym sie z kimś zamieniła, a ja jej odpowiedziałam, ze nie chcę się zamieniać już więcej, bo chciałabym mieć swój dom, a nie mieszkać w bloku, to stwierdziła, ze rąbnięta jestem i mam za wysokie wymagania:O:O:O Wiem, ze nie mam na razie kasy na ten dom, ale przecież jeszcze mogę sobie pomarzyć, bo za powiedzmy 10 czy 15 lat, jak się nie uda, no to powiem sobie trudno, ale na razie wierzę, ze będzie lepiej;) No a ona mnie od razu do parteru sprowadzić chciała:O:O:O To ta baba od krytykowania, więc na pewno z życzliwości mi doradziła;):D:D:D No nie mogę z niej:D:D:D Biedny ten jej syn, jak mu tak ciagle skrzydła podcina:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, ze amamen przegina wystawiając naszą cierpliwość na taką próbę:(:(:( Może ten policjant przyszedł po nią o swicie?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×