Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

tu też podnisoę, bo pustki straszne:O:O:O co wszystkie zwolnienia wzięły????????????????????? jutro mają byc usprawiedliwienia;););) OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!!!! idę konczyć obiad :D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy poranek:) weekend minął mi tak szybko, ze nie mogę uwierzyć po prostu😭😭😭 Ale chociaz mogłam się wyspać, bo Robert wstawał rano do Julki❤️ Znaczy rano mogłam się wyspać;) bo w nocy to różnie bywało:O:O W sobotę Julię bolała noga:O:O:O I co chwila płakała i kazała sobie masować, a w końcu i to przestało wystarczać i musiałam dać jej paracetamol w czopku:O:O Mam tylko nadzieję, ze nie zaczynają się bóle wzrostowe, bo Mateuszowi się zaczęły chyba w okolicy dwóch lat:O:O No i prawie co noc płakał:O:O:O W kwestii sikania do nocnika bez zmian, znaczy leje w pieluchę:D:D Ale przynajmniej kilka pampersów dziennie oszczędzam na tej tetrze;) Julia uwielbia bawić się w piaskownicy:D:D Największą oznaką szczęścia są pady do przodu z dzikimi okrzykami AŁAŁAŁAŁA:D:D:D:D Norma wyrobiona dwa razy od piątku do dziś, bo w sobotę ululała mnie lampka wina:D:D Jestem bardzo ekonomiczna, jeśli o alkohol chodzi:O:O:O Dobrze w sumie, że nie chodzimy na imprezy zakrapiane alkoholem, bo jak sobie pomyslę, ze po jednym drinku bym spała pod stołem:O:O Obciach, jak nic:D:D:D:D Muszę się w końcu umówić do lekarza w sprawie założenia mireny, ale jakoś tak...no nie mogę się zdecydować:O:O:O Tym bardziej, ze to oznacza zmianę lekarza, bo na liście tych zakładających zamieszczonej na stronie mireny jest u nas tylko dwóch:O:O Ale kolejnym powodem jest to, ze nie dość że do mojej lekarki muszę dzwonić, zeby się umówić do przychodni, to i tak terminy sa odległe, nie umawiają na godzinę, więc jak przychodzę, to czekam kilka godzin czasami, bo tylko raz w tygodniu przyjmuje dłużej, więc wtedy wszystkie pracujące przychodzą:O:O No gupie to. Powinnam bnrać urlop, żeby się do ginekologa udać:O:O:O No dobra, dość tych rozważań, jak na pierwszy raz;) Miałam się o coś zapytać, ale oczywiście zapomniałam:O:O Może po kawie (drugiej) będzie lepiej:D:D:D:D Zachowuje się w tym piachu, jakby w wodzie była:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiś śpi....dziś sa imieniny Nadii i 30 września też...i moje dziecko ma już praiwe dwa lata a aja jeszcze nie zdecydowałam kiedy ona ma te imieniny mieć;O:O:O:O:O bardziej mi pasuje na wrzesień ...co mówicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jak was nie ma to ide spożytkowac jakoś inaczej ten mój czas....paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ja wybrałam dzien imienin dla Julki w maju:D Bo to taki ładny miesiąc:D:D Jakbyś się na dziś zdecydowała jednak, to dużo zdrówka dla Niani❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racja aya:) maj to piekny miesiąc a kiedy ma Julka??????juz pewnie miała co????? musze skonsultowac te imieniny z męzem :)kiedy ona ma je w końcu mieć:) a i dzieki za życzenia wszak jesteś w tym składaniu życzEŃ niezastąpiona aya!!!!!!!!!:D:D:D:D teraz wydaje mi się,jakbyś troche zwolniła...no ale miłe to bardzo....:D te twpje życzenia......serio !!!!!bardzo życzliwą osobą jesteś:D:D:D:D:D:D CZYLI WYCHODZI NA PLUS:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Nadia jadła samodzielnie placek:O miała go wszędzie we włosach szczególnie i całą buźkę umazaną....:O nie mówiąc juz jak było naokoło niej:o:o:o:o:o wasze dzieci też tak byle jak jedzą? czy tylko moje dziecko wszystko robi najpóźniej...chodzi mi o nauke jedzenia oczywiscie:O NO I MOWĘ:o:o:o:o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o mowę ...miało być....... lepiej juz pójde bo po prosatu dziś nie umiatu sie wysłowiatu.....:D:D:D aya...hihihhihihiihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo......owo...owo...owo....normalnie echo tu się rozlega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam ziewająco💤💤 Kto to słyszał, żeby wstawać tak wcześnie?? i do pracy przychodzić na 7-mą??:O:O:O:O:O Julka spała z nami całą noc i chyba przez to jestem taka niewyspana😴 Ale mi strasznie szybko popołudnia zlatują:O:O Normalnie nie wiem kiedy a już się 22 robi:O:O Wczoraj się okazało, ze jest cień szansy, ze tej mój nienarodzony jeszcze bratanek może być bratanicą:D:D:D:D:classic_cool::classic_cool: Bardzo bym chciała, chociaż niby nie ma różnicy;) Byle już się w końcu urodziło, bo bratowa od soboty w szpitalu i jakoś mało się dzieje:O:O:O Ala, ja bym sprawę komuni olała w takim razie;) W końcu prezent można dać później, jak mąż do tego dojrzeje, a skoro okoliczności są, jaki są, to szkoda Twoich nerwów po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie twojego ostatniego zdania aya zgadzam się z tobą w zupełności:)...nie ma co się przejmowac i nie będę już nigdy się wysilała jeśli chodzi o nich:):):):):) cos mało wpisów wymownych:D:D:D:D no ale miejmy nadzieję ze to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrowienia dla wszystkich..... Pamiętacie mnie i Miłosza :?: :D Od poniedziałku pracuje :( Ale niestety trzeba było, praca 3 zmianowa :( Miłoszek spędza dnie u cioci i dziadków no i siostry ciotecznej...... Jakoś Miluś tego nie przeżywa że mnie nie ma. Teściówka znowu drinkuje i twierdzi że ona zajmie się MI a kto będzie winny jak jemu coś się stanie??...... Oczywiście ja i B. Postaram się niedługo wam nowe fotki wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktoras z mam bylaby zainteresowana kupnem ebooka \"ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu\"? Opis: Jesteś już rodzicem? A może dopiero będziesz? Opowiem Ci więc pewną historię. Doczytaj ją do końca, a dowiesz się, jak \"ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu\" zmieni życie zarówno Twoje, jak i Twojego dziecka. Wyobraź sobie korytarz, którym idą On i Ona, trzymając za rękę swoje dziecko. Beztroskie i szczęśliwe. Dochodzą do otwartych drzwi z napisem \"DOROSŁOŚĆ\". Rodzice zapalają światło i wspólnie z maluchem przekraczają próg. A tam - cudowny świat... bujna, zielona łąka. Tu i ówdzie przepiękne, bajkowe kwiaty, które zachwycają swym czarem i bogatą paletą żywych kolorów. W powietrzu trzepoczą delikatne, tęczowe motyle. Dziecko jest zachwycone, wyrywa się z ręki, by jak najszybciej poznać tę ekscytującą krainę. Rodzice wskazują mu ścieżkę, wijącą się łagodnie wśród traw. Maluch na nią wkracza i z entuzjazmem przygląda się rozmaitym celom widniejącym na horyzoncie. Po przejściu kilkunastu kroków z rodzicami, młody człowiek jest gotów iść sam. Wybrał już cel. Wie, dokąd zmierza i zna drogę. Czasem się potyka, ale nawet tego nie zauważa, bo jego uwagę przykuwają wielobarwne motyle i wyraźny cel na widnokręgu... Piękny obraz, prawda? Ale bywa też inaczej. Spójrz... Oto kolejna para z dzieckiem - także gotowym, by zawojować świat. Podchodzą do drzwi i wchodzą do środka. Nie zapalają jednak światła. Dlaczego? Może rodzice nie wiedzą, gdzie jest kontakt, a może ich również wprowadzono przed laty w mrok i myślą że tak trzeba. Dziecko obserwuje z lękiem nieuchwytne, złowrogie cienie falujące w powietrzu. Wszystko wydaje się bezbarwne, tajemnicze i budzi w nim lęk. Maluch nie widzi przed sobą drogi, więc często się potyka, \"lądując\" na ostrych kamieniach. Po kolejnych upadkach wstaje już niechętnie. Bo i po co? Świat jest mroczny, ponury, pełno w nim pułapek. Na dodatek nie wie, dokąd iść. Życie jest bez sensu... A wystarczyło przecież zapalić światło. Zainteresowanym mamom moge przeslac darmowy fragment tego ebooka. Wszelkie prosby i zapytania prosze kierowac na emaila: jkola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj elcik!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje dla ayi ze została ta upragniona ciocią wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ważyłam dziś Nadię ma całe 14 kg:O:O:O:O:O:O nie jest to za dużo przypadkiem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej ale nisko upadłyśmy:(😭 ale poniosę, a co;) Julka mnie codziennie czymś zaskoczy:D wyobraźcie sobie, ze wczoraj wieczorem, położyłam ja jak zwykle do łóżeczka i miała zasypiać:) No i zajęłam się czymś w kuchni...i nagle słyszę, jej sapanie, ale myślałąm, ze jakim niby cudem moglaby się wydostać:O:O Odwracam się, a ona stoi za mną z zadowoloną miną i mówi: \"nio!! juź jeśtem!\" Myślałam, zę padnę ze śmiechu:D:D:D no ale znowu musiałam zachować powagę (ta dwulicowość mnie kiedyś zabije), zeby nie powtarzała numertu. Zaniosłam ją z powrotem do łóżeczka i okazało się, że ona sobie sama wyciągnęła szczebelki i wylazła:D:D:D:D:D:D Acha, a właściwie to o usypianiu miałam pisać odnośnie tych kłopotów, co violkam pisala i sylwek czasami też;) wprawdzie Julka z reguły zasypia sama, ale czasem jest taki dzień, że chcce, zeby być przy niej, śpiewać jej (!) kołysanki, głaskać po główce, albo nosić:O:O Ale przeczytałam ostatnio na forum ogólnym temat o ludziach, którzy rozmawiają ze swoimi aniołami stróżami i niektóre osoby pisały o sposobie usypiania \"na aniołka\", znaczy, ze proszą aniołka, żeby uśpił malucha:) Pewnie pomyślicie, ze oszalałam, ale od dwóch dni wieczorem no i dziś nie dawno zastosowałam sposób \"na aniołka\" i chyba kurdę działa, albo jest to niesamowity zbieg okoliczności:O:O:O No bo Julka zaczyna np. płakać i marudzić, ale za chwilkę się uspokaja i śpi:O:O:O W zasadzie możecie spróbować przecież, może zadziała;) Tylko mam nadzieję, ze nie przestaniecie ze mną gadać z tego powodu... Zresztą przecież zdarzają się takie niby niewytłumaczalne rzeczy, więc kto wie... Jedziemy dziś na ten piknik. Myślałam, ze od rana, ale się okazało, ze od 13-tej, więc nawet lepiej, bo Julka si ę wyśpi;) Piekę właśnie sernik na jutrzejsze przyjęcie (jak to brzmi:D) imieninowe Julkowo-Joannowe:D:D:D:D Mam zamiar zrobić jeszcze to ciasto amerykańskie z przepisu Mcdzi:) ale to już jutro chyba;) Widziałam wczoraj małego Michałka i nawet mamę jego. Cudowny jest, no po prostu taki malutki aniołek:) spał sobie i nic sobie nie robił z tego, ze w pokoju było duszno, gorąco i dużo ludzi...bo sala jest trzyosobowa i choć dwie mamy są na raziwe, to do jednej z nich przychodzą tłumy ludzi...ponoć z kwiatami i wypachnione, jak nie wiem co:O:O Kurdę, aż się wierzyć nie chce, ze ludzie są aż tak głupi I wcale się mojemu bratu nie dziwię, ze prosi pielęgniarki, zeby ich wyganiała:classic_cool::classic_cool: Bo na początku myślałam, ze przesadza... Dobra, zmykam się pakować, bo chłopaki pojechali oglądać jakieś rowery dla Roberta i pewnie zaraz wrócą... papa miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie można sięwpisaćna forum, co jest????? W każdym razie mnie sięnie udaje albo taka oferma jestem a dzisiaj tylko Asia na kafe, gdzie jesteście? Ola ma katarek a jeszcze byliśmy u teściów od rana na imieninach więc teraz szybko tylko kilka słow z Olana kolanach. Asia zobaczymy jak z tym sposobem na aniołka:) A moze si ę uda:) Zostawiłam wiadomo.ść Ali, zęnie mogę siewpisaćna forum wyskakje mi inf., ze ilośc postów przekroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mi tą wiadomość zostawiłaś?????????? aa na gadu tak????????:):)....no ja sie wpisać mogłam więc nie wiem co jest:O:O:O:O ale numer z Julką:D:D:D mocarna ona jest:)...ja na szczęście nie mam wyjmowanych szczebelków więc narazie nie będę miała takich rewelacji raczej:) w sumie ta metoda usypiania może i dobra jest . w każdym bądź razie warto spróbować:) ja gdybym miała problemy z usypianiem dziecka na pewno bym to wzięła pod uwagę:) ok lecę dalej pozdrrawiam i miłego łikendowania zyczę...aha aya i fotki z tego pikniku poprosimy!!! a tak w ogóle to na jaki pikinik jedziecie??? czy ty nam pisałas coś o tym???? czy ja zapomniałam???:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkiego najlepszego dla Julki z okazji imienin!!!!!!🌻 🌻 🌻 no i dla ciebie tak?????? a kiedy ty imieniny masz?????????? w każdym razie dużo zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z dzieci i męża i w ogóle wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide jak nikogo nie ma:O nawet nie chce mi się pisac wymownych wpisów:D:D:D:D:D skoro i tak nie ma was i nie ma kto tego czytać😭....to paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się też mało wymownie przywitam:) nic mi sie nie chce, zatoki mam zawalone...chyba watą, bo czuję, ze mam jakąs pełną głowę...nie mądrości bynajmniej:D:D:D:D:D amamen, wielkie dzięki za życzenia❤️❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez prosze aya:D:D:D:D:D ❤️ a swoją drogą myslałam ze bedziesz się nabijać ze mnie ,ze już dziś składam ci zyczenia:O martwią mnie te brodawki i nie wiem co zrobić czy iść na ten laser czy nieZ????? czy najpierw wypróbowac mądrą maśc od mcdzi?????? poradźcie mi prosze.....:O:O:O to pa dobrej nocki z normami życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam padam przwróciłam dom do góry nogami dzisiaj, okna, pranie, sprzątanie itd. robert na noc poszedł wyszystkiego najlepszego dla Juleczki i Joasi❤️🌼:D:D:D:D:D:D:::D:D:D:D:D:D:D::D:D:D: przerabane z tymni brodawkami, ale mi sie wydaje ze taki laser powienien pomóz na zawsze;) to tyle ide spac bo juz nie mam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitam się i uciekam bo wreszcie wstał mały śpioch!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, teraz medycyna jest bardziej zaawansowana, myslę że laser powinien pomóc, skoro poradził Ci to sam lekarz. A nie pytałaś czy mogą być nawroty tych brodawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose Was odrobinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki za podniesienie siostruniu:D:D:D:D:D:D:D:D i co alus sadzisz o kodzie?????:O:O:O napisz cos wiecej pewnie odpoczywasz po tych kamieniołomach:P;) a gdzie reszta???????????????????????violkam, aya, monika, madzia nikt wieczorkiem sie nie chce pokazac, buuuuuuuu i z kim ja mam pogadac? to jeszcze odemnie zyczenia dla Joasi🌼❤️:D 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi się przypomniało gratulacje dla Zuzinki:D:D:D:D:D:D:D:D::Dpierwszych kroczków, super:D:D:D:D:D:D alus nie smuć się, jutro bedzie lepiej;):):):) wiecie co emila mnie dzisiaj ugryzła w uda, tak mocno, mam taki czerwony ślad, normalnie myślałam że mi krew poleci, bo az mi żyłki popękały, mały wilkołak:O:O:O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a mi pokazuje, że nie ma naszego wątku na gazecie..jak ja dawno tu nie byłam! A tu sabotaz widzę, muszę chyba poczytac kafeterię, bo o wielu rzeczach się dopiero teraz dowiedziałam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×