Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

zbliża się koniec lipca, czyli masowe obchody drugich urodzin:D:D:D:D ja tu ciągle zaglądam:) z sentymentu chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam aya!!!!! te stare kobiety tak mają......zaglądaja jeszcze na stare śmieci a te młode kozy to nic:D:D:D RZECZYWIŚCIE TERAZ OKRES URODZIN....... 4.07 Jas obchodził swoje 2 urodziny 22.07 Michał skończył dwa latka 25 .07 czyli dziś Ola ma :) 26.07 Miłosz 27.07Martynka Mysi 28.07Julka 30.07 Oliwia 31.07 Nadia:D no to odswiezyłam pamięć wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chwała Ci za to:) prtzynajmniej nie będę się teraz wygłupiać z przedwczesnymi życzeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę... no tak tobie to się zdarza aya:)wiec wolałam ci przypomnieć:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam słonko w pełni ja dziś wolne jutro na rano :( Obciełam sobie włosy i zrobiłam balejaż :) W niedziele 23 zrobiliśmy Miłoszowi już urodziny bo 29 idziemy na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...cześć Elcik Jak już dawno Cie nie czytałam:( Zrób zdjęcia i prześlij w nowym image:) I napisz coś więcej w końcu, jak Milo, czy dużo mówi no i w ogóle...cokolwiek:) i zdjęcia, czy bardzo się zmienił:) na pewno jest duży, co? No i jak w pracy? Czy jesteś zadowolona? Kurdę, 100 pytań do teraz zrobiłam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ela!!!! mało wiadomości jak na twoją nieobecność....serio:O:O:O:O przyślij chociaz jakies fotki..... dziś ma urodziny Martynka ...wzystkiego naj.....🌻 a wczoraj miał Milo ......wszystkiego dobrego dla Miłoszka!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja nas podniosę :D W końcu czeba no nie???? Aya daj znać jak wrócisz od lekarza jaki rodzaj refluksu teraz wymyślił lekarz. Albo lepiej niech nic nie wymyśla... U mnaie gorąco...ciekawe czy wymyślili jakies nowe buźki na lato...chociaz ja bym wstawiła prysznic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miłosz już wygadany ostatnio mówi siok i aweł (sok i paweł) no i wogule sporo mówi , nuci sobie tańczy, rezolutny , znowu zaczoł bić !!!! a ja praca jak praca mało płacą a wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ze się Milo rozgadał:D:D Tym razem mamy wykluczyć kamicę nerkową i idziemy na badania do szpitala od 8 sierpnia😭😭 No i będzie miał m.in. cystografię, która ponoć boli, bo cewnik do pęcherza moczowego wkładaja i potem tam coś wstrzykują😭😭 Jak on przeżyje, to nie wiem:O:O:O Taką interwencję w swojego siusiaka:( A ja już po urodzinach Julki:) tort był przepyszny!!! no i nie musiałąm go robić, bo kupiony:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o której miałaś te urodziny???? rano?????eeee...no chyba w czwartek jak już tak???? oświeć mnie aya wszystkiego naj dl aJuleczki 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ja już dzis wyprawiłam Nadii a w ogóle nie planowałam:O:O:O:O u nas tak zawsze decyzje nagłe są:D a jutro dlasza część gości:) bo wszyscy na raz mi sie nie pomieszczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zaglądałam:O:O w czwartek, oczywiście, amamen:D:D:D:D:D:D:D w zeszły czwartek w dodatku:D:D:D:D serduszka dla wszystkich dzieciaków: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ mamy juz pomalowany gościnny pokój, na ....różowo w dodatku:O:O:O no tak wyszło:D:D Julce się pewnie spodoba;):D:D:D teraz czas na kuchnię;) może dziś troszke powalczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę, w dodatku rozwaliłam stronę😭😭😭 wybaczcie, zapomniałam o enterze:(😭😭 ja nie chciałam😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogoliliśmy Miłosza, strasznie ostatnio pyskuje i mały apetyt jakiś ma. Dziś robiłam fotki do dowodu po 3 latach małżeństwa stwierdziłam że wkońcu trzeba zmienić nazwisko A adres zameldowania zostaje czyli mojch rodziców !!!! Ostatnio teściówka kazała nam się wynosić jak nam niepasuje mamy gdzie ale dlaczego tu tyle kasy wsadziliśmy w remont piętra zrobiliśmy dach płacimy wszystkie rachunki !!! wejde na droge wojenną jak tak bardzo chce i tak mam już etykietke złej synowej A Miłosz ostatnio nie lubi się kąpać ! A wiecie jak ładnie siusia na stojąco !!!! Kurde jutro o 4:30 pobudka i do pracy pogańska godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, Elcik, to rzezcywiście atmosfera w domu nie do pozazdroszczenia:( ale masz rację, nie dawaj się:) dobrze, ze w razie czego macie się jednak gdzie wyporowadzić:classic_cool: przyślij w końcu swoje zdjęcia w nowej fryzurze!!! i jeszcze ogolonego Miłoszka:) Jak Ci sie udało go ogolic?? na spiąco???:D:D:D Strasznie wcześnie wstajesz do pracy:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJj chyba długo już nie popracuje !!! Mają zwolnić 20 osób z firmy ! no a jakie głupoty wymyślają nie podpiszesz listy rano 100 zł kary (kretyni) Taki terror zapanował że hej ale ja się nie przejmuje trochę przepracowałam , żawsze to coś ! A Miłosz jest strasznie niedobry ( nie można chwalić swojego dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no atmosfera nie do pozazdroszczenia, ale przecież juz przywykłas do tego Ela no nie?????...że teściowa ma swoje wejścia......najlepeij sprawe olać i wcale się nie przejmowac jej gadaniem....wiem ze łatwiej powiedzieć ....:O Miłosz podobnie się zachowuje do Nadii...ja to okreslam jako bunt dwulatka......krzyczy pyskuje bije!!!!!!!! , pkładzie się na podłogę i w ogóle ignoruje to co do niej mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to ja wiem ze sa wakacje ale dlaczego tu nikt nic nie płodzi co?????????? żadnych wymownych wpisów......:p:p:p daję wam narazie ostarzeżenie nooo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową pora:):):):):):) udanych wakacji dla Violi duzo słonka i bawcie się dobrze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: musze coś jeszcze napisacc zeby był wymowny wpis;););) gaz mi sie skonczył i rano dopiero przywioza wiec musze jechac na płytce elektrycznej:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja violi smsa własnie posłałam:) własnie wyjeżdżali:) udanych wakacji życze!!!!!!!!!!! Monice tez juz życze miłego urlopowania!!!!! dziś wymienialismy walute,\'\' co nieco\'\' kupilismy a wieczorkiem poszłam do kosmetyczki:classic_cool:...od razu mi lepiej:) Ela ładnie ci w tej nowej fryzurce, szczupła jesteś jak nie wiem co! Miłosz wydaje sie być taki rezolutny i zupełnie buźkę ma niewinna a ty mówisz ze rojber z niego!!!!! fajne fotki...tylko mało...prosimy o więcej:D aya ja już tu pewnie nie wpadne to podnieś co jakiś czas ok????? wyjeżdżamy w niedziele rano a wracamy ( o ile wrócimy:O:O:O:O:O) 25 albo 26...sama dokładnie nie wiem ;) moze wcześniej:p zalezy czy nam sie spodoba w tej Chorwacji... to paaaaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam fajne fotki ? mam nadzieje że się podobały więcej wyśle jak będe miała czas byliśmy na bilansie 2-latka mamy 96 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fotki zaraz obejrzę:) Udanych wyjazdów życzę tym, które pojechały w swiat:D Ala, na pewnoe wrócisz;) przeciez Nadia czeka!!! Tylko zdjęć poróbcie masę, zeby było potem co oglądać:) Sylwek i jak z tym gazem?? masz już?? Tak odnośnie gazu, to mi się przypomniało,z ę mam ponad 600z zł zapłacić w tym miesiącu, bo rozliczenie półroczne przyszło😭😭 Jak było rozliczane co trzy miesiące, to te ewentualne dopłaty nie były aż tak dotkliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki Kochane wszystkie jesteście na wakacjach??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? zwolnienia w pracy :( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, trzymam kciuki, żeby Cię te zwolnienia nie dotknęły:) MOCNO TRZYMAM!!!! A dziewczyny rzeczywiście gdzieś wybyły:( sama jestem😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wróciłam:) jednak.....:D rzeczywiście pusto tu......:O:O:O aya teraz ty wybyłaś na wakacje mam nadzieje że nie będzie lało i troszke uzyjecie sobie:):):):) brak raportów...nie ma co czytac tutaj:O:O:O elcik więcej zdjęc poprosimy!!!!!!!! zaraz wezme sie za wysyłanie wam zdjęć z wakacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ta firma w której jeszcze pracuje jest nie powarzna. Zwalniają ponad 30 osób, ja umowa do końca września i pa pa. Miłosz jak zwykle okropny :) Zdjęcia przecudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×