Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Ja sobie to kupuję tylko, jak jakąś kasę dostanę na urodziny, albo imieniny:o A tak to tez dzieciakom tylko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala próbuje wejść, znaczy, ale jak na razie echo:o Ciekawe jak to możliwe, ze gg działa a internet nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff weszłam jak nie powiem co..........prawiczek w dziwicę.....tak było trudno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu:D Prawdopodobnie reinstalację windowsa mój mąż zaleca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to doszedł do wqniosku, ze to pewnie moja wina:O Bo moze mamy jakiegoś niewykrywalnego wirusa i go wszystkim rozsyłam:o:( Ale przeciez innym dziewczynom nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jubuś....sylwek ty to jesteś mocarna.........:D:D:D:D:D A MOŻE WŁAŚNIE w takie jubusie albo księżniczki kupić jej? sama nie wiem idę okrutnie głośne to wołanie się staje!!!!! Nadia jest gotowa do rojbrowania papapapapaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo tez już się wierci Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas się rozpadało :( jak zwykle , gdy umyję okna!!!!! a są tak zapadane, że szkoda gadać...:(:(:( mąż się śmiał i powiedział , ze będzie na mnie mówił Syzyf........śmieszne bardzo, nie ma co ale to za często się zdarza :0 bo ZAWSZE gdy myje okna na drugi dzień pada, albo na następny.....jestem jakaś ciota czy co????????? :0:0:0 i jak zwykle , gdy ja chcę pogadać, bo takie nudy ani wyjść na dwór ani nic, to wy jesteście zajęte:(........jedyne co mi przychodzi do głowy to iść spać :0 męcząca ta pogoda:0 chciałam chociaż zdjęcia dziewczynkom porobić, ale zapomniałam , że aparat pożyczyłam siostrze :(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie poplotkowałyście ;) a mnie nie było bo tym razem w domu u nas prądu nie było 😠 Codziennie jakies awarie 😠. A byłam samiusieńka, mała u mamy spała (dziś ucięła sobie 3 drzemki) a Paweł dopiero przed 19.00 wrócił. Chcialam pospać ale sie nie dało, więc poszlam po małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na mnie czeka góra prasowania:9 Takiego mam lenia, ze hej:o Nie wiem już co wymyslić, zeby tego nie robić:o Umiecie może czarować??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam całą skrzynkę nabitą inf z kafe o nowych postach, a ja nie zaznaczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie czeka usypianie Meteora:) Może Robert w tym czasie weźmie się za prasowanie:o A tymczasem słucham sobie tej muzyczki dla bobaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, amamen, dobra noc;) Fajne to :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, napisz do moderatora: Moderator_3@tlen.pl swój adres e-mail że nie chcesz powiadomień w tym temacie. Aya to Mateusza też musisz usypiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki violkam:) no właśnie Matiego tesz musisz usypiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bajkę mu vczytam:D źle się wyraziłam:o A Robert jednak to robi! HURRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, ale musisz pżyznać, ze to \"tesz\" wygląda słodko:D:D:D Ale nie zauważyĸłabym, gdybyś nie napisała:o Ja chyba tak niedbale czytam, jak piszę:o Znaczy śpieszę się zazwyczaj;) Już śpi, pranie rozwieszone, kuchnia posprzątana i Robert ;) wiecie co robi:) Ale marudzi:o Mogę chwilę posiedzieć na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą może nie zwracajmy uwagi na byki, co? chyba, ze ktoś miałby problem ze zrozumieniem tekstu, to wtedy prostujmy, a jak nikt nie złoży reklamacji, to udawajmy, ze jest ok:o:D:D:D Jestem w linuksie, a tu czcionka jest taka, ze domyślam się co piszę, a jak powiększę, to jakoś tak beznadziejnie:o Więc dopiero widzę efekty "piorunujące", jak się już pojawią na stronie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka tez usneła dzisiaj sama, chociaz długo się kręciła, ale nie płakała, a zazwyczaj muszę ja kilka razy brac na rece, moze dlatego, że spała popołudniu i nie była taka zmeczona:) ciekawe czy ja bym zmusiła mojego meza do prasowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya podtrzymuje z błedami:) bo ja nie raz chce wam cos szybko napisac i wtedy nie chce mi sie patrzec na błedy;) nigdy nie pracowałam w linuksie nawet nie weim jak on wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie wygląda, niby tak samo, ale inaczej:o Wolę windowsa, ale Robert prosi, zebym linuxa testowałao:o Jemu sie gacie skończyły i to chyba główny powódprasowanai:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas jest strasznie zimno:o brrr Wiadomo, weekend się zbliża i po co ma być ładnie Może kiedyś trafi się jakiś ładny weekend w te wakacje, nie? Bo tak, to nie ma na co czekać:o:( cały tydzien... Julka tez sama usypia znowu (od czterech dni), ale pewnie się to zmieni, jak pojadą w góry beze mnie i potem od nowa nauka zasypiania:o Ale dzieciaki każdego muszą przetestować i wiadomo, ze moja mama znajdzie swój sposób na usypianie i pewnie inny od mojego:o Ale dobrze, ze choć na tydzień mogą wyjechać z miasta, no i ja odetchnę trochę, nie ukrywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pewnie same wiecie, ale może np. zapomnicie w ferworze przygotowań do wyjazdu:o Kupcie koniecznie coś na komary, bo w górach na pewno będą, a nad morzem wieczorami pewnie też;) tam, gdzie byliśmy, to w las trudno było wejść nieposmarowanym (a tym bardziej dzieciom), bo zaraz otaczały delikwenta i ruszaly na żer:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadacie ze mną, to idę się myć:p :D:D:D Ale jeszcze wrócę;) Czyściutka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aya chyba ci troche zazdroszczę tego wolnego od dzieci;) ja napewno bym sie cieszyła ze mam wolne, ale odpłakałbym toprzez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×