Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

to ja sobie ćwiczyłąm wyżej;) od razu mi sie udało:D:D A może amamen spotkała tego mojego kumpla z wczoraj i zapomniała do czego jest komputer:p Zjadłam obiad i biorę się za okna - ciąg dalszy, bo po południu idziemy zobaczyć tego dzidziusia, co się kuzynowi Roberta urodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, amamen pisała, ze żeby się odobraziła trzeba dać jej kwiaty, więc proszę: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a emila ćwiczy wstawanie, co chwile stoi przy meblach, pifie, łóżku i bach na pupe, a ile siły w to wdaje to szkoda mówić, tak sie strasznie stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, piorun na pewno nie jest moim mężem, bo o tym to bym raczej nie zapomniała;):D:D:D Zmykam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci się w końcu udało;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A co to burza idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek moje spodnie wytrzymałay , a niedawno mama przyniosła mi do pracy tampony ;) a teraz lecę sobie kupić bo mi sie kończą. pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Właśnie wróciłam ze spaceru...skwar niesamowity, a na placu zabaw jak na złość, ani jednego drzewka. Kiedyś dostanę udaru i padnę na pysk w piach z piaskownicy, albo zacznę czapeczkę nosić jak Jasio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam jednak ten młoteczek na prezent dla Oliwii. Dostanie dopiero w sobotę :D Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Amamen where are You?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC DZIEWCZYNY. jESTEŚCIE CZY JUŻ WSZYSTKIE POSZŁYŚCIE SOBIE. mARTYNKA DZISIAJ ŚWIĘTUJE. MNIE NIE BYŁO KILKA DNI BO KLAWIATURA MI NAWALIŁA. NIE MOGŁAM NAWET KOMPUTERA URUCHOMIC, BO MAM WEJSCIE NA HASLO. NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA OLEŃKI I MIŁOSZKA. SPÓŻNIONE ALE SZCZERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy popołudniu u chrzesnika roberta, który ma 6 lat, bo jakos dawno my tam nie byli, dostał od nas taki duży samochód co się nim steurje na pilota:) gdzie jest amamen????? co się z nią dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen już dziś nie będzie, skoro się zawzięła to trudno. Co postanowiła tak zrobiła. Sylwek od Was dostał ten samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nas i bardzo się cieszył oliwka się kąpie czy juz śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten młoteczek co kupiłaś to on wydaje dxwięki, czy melodyjki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka po kąpieli szykuje sie do spania. A co do młoteczka to nie rozpakowaliśmy jeszcze, bo nie chciałam żeby słyszała. Będzie w oryginalnym opakowaniu do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny!!!!! nic z tych rzeczy co typowałyście...:D ANI PRZYSTOJNIAKA ALZHEIMERA NIE SPOTKAŁAM ANI DO PRACY NIE POSZŁAM ANI SIĘ NIE ZAWZIĘŁAM :D po prostu nie miałam cały dzień prądu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D zapomniałam was wczoraj uprzedzić o tym ,a napisałam wam, że się obraziłam i to tak fajnie wyszło..... dzięki za kwiaty!!! tyle to nigdy jeszcze nie dostałam (no może raz gdy urodziłam Nadię 150 róż! od męża) ale i tak nie mogę ich unieść!!!!!! :D:D:D dziękuję wam bardzo!!!!!!!! i jak tu się na was gniewać i za co????????????????? viola aby pogodziła się z faktem że\"\" co postanowiła tak zrobiła ...trudno \'\':p ok ok ok .........zapamiętam to sobie :p jak ja bym wytrzymała bez was?????? chociaż zajrzeć bym musiała..... Boże jakie wy fajne jesteście.....!!!!!!!! dla was też kwiatki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 teraz lepiej pójdę spać......pośpię pewnie dłużej, więc nie zawiadamiajcie policji , że zaginęłam....:D:D:D:D aha aya fajny rozmówca z tego twojego mężusia....znaczy takie samo poczucie humoru ma jak ty...więc spoko......:D ale kłamać nie potrafi ...od poczatku wiedziałam że czyta nas, ale cały czas mówił że niby nie kłamczuszek jeden! teraz idę spać....właśnie kochaliśmy się zanim zaczęłam do was pisać .....dlatego tak późno jestem.....;);););) pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×