Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a są u was jakieś hipermarkety? tak z ciekawości pytam, bo u nas są chyba wszytski możliwe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiper to nie ale są supermarkety: w Nowej Soli jest Kaufland, Inter- i BricoMarche, Plus, Albert i Biedronka. W Zielonej Górze jest jeszcze Auchan i Tesco z tych większych. Aya a nad morzem dużo tych komarów było? Wczoraj znalazłam ten żel na komary co pisałaś Mosci.... coś tam.. 15 zlotych! I czy on skuteczny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ciekawie tu wczoraj było:) Niestety u mnie w pracy gorący okres i pracy na tony a od poniedziałku mam urlop więc musze wszystko przygotować.Odnośnie niekapków to Ola ma z Awentu ale Jej nie bardzo odpowiada uczy się natomiast pić ze zwykłego kubeczka z pingwinkiem:) A odnośnie tych nocnych szaleństw to chyba ta pogoda duszna i gorąc nie pozwala spać:D Tymczasem pozdrwiam wszystkie mamy Widziałam wczoraj na gg zajawkę amamen hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też mam kubeczek z canpola, ale emilce wogóle nie przypadł do gustu nie chce z niego kompletnie pić, pije z normalnej małej buteleczki, albo z mojego duzego kubka ja tez wczoraj kupiłam tę maść przeciw komarą mam nadzieję że bedzie działac czy wy smarujecie dzieci jeszcze po kąpaniu oliwką? bo mnie sie właśnie wczoraj skoncyzła i nie wiem sama czy jest sens kupowac, a do kąpilei wlewam jej taki olejek z nivea, czy mleczko to hcyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też kończy się mleczko do smarowania małej ale teraz chyba kupię oliwkę bo zdaje mi się, że jest bardziej wydajna. Ja nie daję nic do wody do kąpieli, więc ją smaruję. Mleczko z Nivea jest fajne i dobrze sie rozprowadza, ale jakoś szybko znika :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby amamen się rzeczywiscie obraziła:P pewnie jeszcze śpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komary ich nie gryzły, to chyba działa:) ja Julki nie smaruję po kapieli, kapię ją w takim płynie z oliwką z baby delfi i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya jak wychodziliscie na dwór to ja smarowałas? a na buzie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, a jedziecie gdzieś? Skoro masz urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, budź się!!!! Dlaczego masz mieć lepiej, niż my, co wstajemy ze świtem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie znowu obdarłam wierzch stopy az do krwi:P wiecie przy czym;) ostatnio za kazdym razem to mi sie zdarza, chyba za duze tarcie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko! Sylwek! To co Ty byłas na górze? i gdzie Wy to robiliście - na dywanie ? jejku to Cie musiał przyciskać! :D No to macie jazdę na maxa!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen to sie chyba obraziła... tylko ciekawe na co? albo na kogo? :D bo czyżby spała do tej pory? raczej nie... a może znowu flirtuje z Twoim Robertem Aya? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Oj Sylwek to jakieś sado-maso było?(żartuję oczywiście:) Mam pytanie dziewczyny, może się orientujecie (Aya) czy wszystki tabletki cerazette mają taki sam skład? Wczoraj się walnęłam i połknęłam nie tą tabletke co trzeba...i teraz mam cykora, bo wczoraj było fajowo:P A wogóle to jak tylko wejde na forum to Jasio zaczyna robić kupkę. Więc Go wysadzam na nocnik i dziś się zagapiłam, patrzę na niego a on z brudną dupką siedzi na wykładzinie i grzebie w nocniku. No i tak ukarał mnie los za czytanie kafe i zbyt rzadkie zerkanie na synka. Musiałam myć synka, wykładzinę oraz nocnik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smarowałam ją, jak szliśmy do lasu;) Nóżki, rączki, szyję, koszulkę, czapkę, bez buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mcdziu! a to Ci Jasiu ;) Oliwii też nie moge spuścić z oka jak siedzi na nocniku, bo właśnie obawiam się tego samego co Jaś Ci zrobił ;) A co to znaczy że się walnęłaś? wzięłaś tablętkę jakąś inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie mają taki sam skład, więc bez obaw;) Przynajmniej niektórym było fajnie:) Ale z Jasia aparat:D:D:D No to miałaś karę;) Mcdzia:D Sylwek, ale jak to wierzch stopy??? To było jakieś nieprzyjazne podłoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak sie wyda, ze gadasz z Robertem, zamiast z nami, to nie wiem co Ci zrobię Już o nic nie chodzi, tylko jak możesz go woleć od nas???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łózku, widocznie mam jakies cialo delikatne:P no ładnie Jasiek sie wybawił:):):) na tabletkach to ja kompletnie sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, to może zakładaj jakieś grubasnie skarpety:D:D:D Albo....kozaczki;):classic_cool: Tak tylko doradzam... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie: ja siedizałam na robercie, a łóżko bylo bez przescieradła, bo jeszcze nie zdąrzyłam rozłozyc, a łózko ma taki normalny obiciowy materiał, sama nie wiem czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie włączyłam gadu i stwierdziłam że Amamen nie ma bo ma wczorajszy opis i jest na czerwono. Więc chyba nie gada z Twoim mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka już sama sie zupełnie podnosi tzn. do stania i lata po całym łóżeczku i wali ręka w sciane, a jak jest na dywanie to wszystkiego się chwyta zeby stac, może niedługo bedzie robić kroczki samodzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gak, Sylwek, skoro sama już jest gotowa, to pewnie przechodzi roczek:D No, mam nadzieję, ze nas Amamen nie zostawi dla faceta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dla Emilki, Sylwek, napewno niedługo bedzie stawiała pierwsze kroczki - do roczku może już sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A Jasiek się uwstecznił. Jeszcze tydzień temu przechodził kilka kroczków do mnie, a teraz tylko pac na dupsko i na czterech... Wogóle nie chce chodzić. Zresztą może to i lepiej, bo sobie nie wyobrażam, że idzie gdzie chce, a ja za nim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często słyszałam ze tak jest Mcdzia, że dzieci zaczynają chodzić a potem coś im się odwidzi i robią sobie miesiąc przerwy. Widocznie na czterech mu wygodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya dzięki za ta informację o tabletkach, bo już się bałam. wogóle to przez ten brak okresu mam czasem schizy i mi się wydaje, że w ciązy jestem i brzuch mi rośnie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje violkam chyba mu tak wygodniej chodzić na czterech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×