Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Witam was z taką pewną....nieśmiałością:o Bo czy my się znamy??? Przynajmniej wiem juz dlaczego mnie Robert pytał po przyjściu z pracy czy byli już listonosz z hydraulikiem:D:D:D Nie było ich, jesli chodzi o ścisłośc, tylko ktoś przez domofon mnie pytał o hydraulika:o Jakiż zbieg okoliczności! Spódnicy nie kupiłam:( Była jedna, ale taka z tafty szeroka i niestety kończyła mi się w połowie łydki, czyli za krótka:( A jedna pani zaproponowała, ze mi uszyje (bo takich długich to nie mają - jakbym miała ze dwa metry co najmniej za, bagatelka, 220 złotych! Beznadzieja😭😭 Trudno, pójdę w tym co mam;) Nie żeby w samym gorsecie, rzecz jasna;):D:D Podejrzewam, ze to Robert się śmiał na pomarańczowo:o (wszędzie poznam ten smiech:D:D)widzisz, Amamen, przez Ciebie nas czyta:o:D:D:D Po biegach po ciucharniach zdążyłam jeszcze zrobic leczo i umyć okno i poprasować zasłony do tego wczoraj umytego i już przyszedł jakiś facet;) i pojechaliśmy na zakupy, a potem do siostry tego faceta na imieninowe winko, no i wypiłam prawie dwie lampki i oczywiście znowu nie miałam problemów z zaśnięciem:D:D:D Ale Robert na pewno miał czystego:D:D:DNie musiałam sprawdzać Jak ja was lubię!!! :D:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ 😡 znowu się nie wyspałam... Wstałam dziś znowu z opóźnieniem, więc pomyślałam, że pojadę dziś autkiem... Ale poszłam jeszcze do sklepu i jak zobaczyłam jak jest zaparkowane nasze auto 😡 to stwierdziłam że do jutra nie wyjadę ... I znowu z wywalonym językiem leciałam do pracy. A Oliwia wczoraj najadła się sliwek suszonych i podejrzewam że wieczorem ją brzuszek pobolewał, bo długo nie mogła zasnąć, mimo że była bardzo zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego się nie wyspałaś, Violkam? Jęsli wolno byc wścibskim;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym parkowaniem, to doskonale rozumiem;):D:D:D Ja też wybrałabym spacer:D:D:D I o ile to zdrowsze przede wszystkim;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya jak byś poszła w samym gorsecie to by było napewno bardzo ciekawie :D Czyli pójdziesz w jakiejś swojej spódnicy tak? Ciekawe jaki powód ma Amamen żeby sie na nas obrażać ? :O A z tym hydraulikiem i listonoszem nadal nic nie rozumiem, ale mniejsza o to... No i żadnego faceta raczej tu nie chcemy, nie? Amamen, nie zwołuj tu nikogo!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wyspałam się bo Oliwia zasnęła dopiero o 23.00, potem musiałam przeprać jej zapaprane od śliwek ciuszki, umyłam się no i było gdzieś przed północą jak się położyłam. Zaraz zasnęłam, żadne bara bara nie było :O a w nocy raz wstałam do małej, bo to taki smok mlekopij że co 2 godziny pije :O. Dobrze że na zmianę z Pawłem wstajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę w tej sukience, co byłam u brata mojego, albo w innej takiej:o sama nie wiem:o Hodzi o to, ze Robert powiedział amamen, że jak wraca z pracy, to ja go nie poznaję i on mi mówi, ze jest hydraulikiem, albo listonoszem:classic_cool: i zawsze cos z tego ma;) Tylko ja nie wiem co, ale byc może nie pamietam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, a ja sobie śpię nieprzerwanie już trzecia noc z rzędu! Bardzo Ci współczuję tego wstawania; moja mama tez mówi, ze się Julia z 5 razy budzi w nocy (a przecież już się nie budziła!:O:() i dziwi sie dlaczego ona tak wędruje po łóżeczku:o Ale mam nadzieje, ze to nadwrażliwość mojej mamy, która co ruch Julki pewnie pedzi, zeby ją przykryć i mysli, ze się dzidzia obudziła:o A ja, wyrodna matka, tylko ją ubieram trochę cieplej na noc(chyba że jest gorąco) i wcale sie jej rozkopywaniem nie przejmuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak ty go nie poznajesz? pewnie raz się zdarzyło a faceci maja to do siebie że potem przez długi czas nam to przypisują. U mnie było tak: oglądaliśmy kiedyś film i chyba mnie nie bardzo zainteresował bo w połowie filmu zapytałam na głównego aktora: Kto to jest? i on miał taki ubaw że do dziś wszystkim opowiada, że Wiola jak ogląda filmy to potrafi w połowie filmu wskazać na głównego bohatera i spytać kto to jest... :O Że niby ja tak mało cyknięta jestem, a naprawdę raz mi się zdarzyło...no kimnęłam się w czasie filmu i straciłam watek... :D I podejrzewam że u Ciebie Aya też tak było co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, raz się kiedyś zdziwiłam, co on robi w domu (bo wrócił wcześniej i nie słyszałam jak wchodził, bo byłam zajęta), no i wiesz;) A on na to: kogo się spodziewałaś??? No i ciąg dalszy juz sam sobie dopisał (przy pomocy Amamen;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie aya ze chociaż sie wyśpisz, korzystaj póki możesz :D No jest trochę nie sprawiedliwe bo ja wstaję 1 raz a Paweł 2 razy, czyli jeszcze można przeżyć, zwłaszcza że jak ostatnio patrzyłam na zegarek to zajmuje mi to przeciętnie 10 minut zrobienie butli i nakarmienie małej, bo wzięliśmy się na sposób i dajemy przez smoczek z większą dziurką, więc wypicie zajmuje jej z 3 minuty ;) Poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak podejrzewałam ze chodzi o coś takiego ;) Czyli luzik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jaki smoczek, napisz, bo Julka długo butlę opróżnia i czasem zaśnie i nie dokończy i muszę ją rozbudzać, co mi się nie udaje, a chcę jej dać więcej, zeby mi sie w nocy nie budziła z głodu;) Ja mam z nuka do mleka chyba od 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ten z Nuka tylko że do papki :D Za pierwszym razem dawałam ostrożnie bo nie chciałam żeby się zachłysnęła, ale spoko - do tej pory jeszcze się nie zdarzyło. Juz mnie wkurzało siedzenie w nocy 40 minut za każdym razem a ona trochę popiła, trochę pospała... no i jak daję ten do papki to kilka minut i 120 ml nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie musze taki kupić;) Skoro Oliwka się nie zachłysnęła, to Julka tez sobie pewnie poradzi;) Mateuszowi, pamiętam, że robiłam sama większe dziury w smoczku taką dużą igłą rozdrzaną nad palnikiem, ale on był chyba starszy juz wtedy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak z prezentem, wymysliłas już? Amamen się chyba na prawdę obraziła:O Bo jakos nie zagląda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, lepiej kup, po co masz grzebać igłami ;) I tak wydaje mi się że NUK powinien mieć takie pośrednie smoczki, bo te do mleka to takie maciupkie te dziurki mają że dziecko się tylko męczy i zniechęca do picia. Nie wiem jak to jest w Avencie, ale Oliwia długo nie mogła nauczyć się pić z butki ze smoczkiem i dopiero na tym profilowanym sie nauczyła, więc do dziś używamy, a Avent ma chyba takie proste smoki, może lepiej sie z nich pije ? A jestem wkurzona na niekapka z Aventa bo super był kubeczek nic zniego sie nie wylewało a od pewnego momentu zaczął przeciekać w tym miejscu gdzie się zakręca. Czyli jednak... kapek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej kupiłam wczoraj kubeczek niekapek z canpol baby, szukałam go od dawna, bo Mati miał taki kiedyś i z wszystkich był najlepszy (bo jest z lekkiego plastiku, czy jakiegoś tworzywa i łatwo go dziecko może trzymać w łapce i jest troszkę prześwitujący, więc widać czy cos tam jest w środku:) A kupiłam jej też własciwie dlatego, ze po tysięcznym rzucie butelką w jej wykonaniu pękła w końcu zakretka, no i się już nie da z niej korzystać (znaczy trzeba zakrętkę wymienić;) ), ale to dobry pretekst, zeby zaczęła w dzień pić z kubeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dla Oliwii? Nie wiem, mam nadzieję że nie pomyślicie że jestem jakąś wyrodną matką, ale kupię jej dopiero po naszych wczasach, bo od wczoraj jesteśmy biedniejsi o 170 zł na ten tłumik 😠 tu jeszcze roczek i wczasy, więc niestety Oliwka będzie musiała poczekać na prezent od rodziców :( Chyba że jeszcze coś wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie kapie z Canpola? Ja jak szukałam opinii o niekapkach to w rankigu najlepiej stał Avent i Gerber no i kupiłam tego Aventa, byłam zadowolona, ale ta zakrętka przecieka też pewnie przez rzucanie kubkiem :O A ile kosztuje z Canpola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie całe 11 złotych;) No i nie czytałam rankingów;) Więc nie wiem, może tamte są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że jak Mati rzucał tym kubkiem, to czasem po kilu rzutach ta zatyczka wypadała i już był kapek;) Ale nie wiem, ja wygląda to rozwiązanie w tycm Twoim kubku, bo w kanpolu to takie plastikowe podobne do zatyczek w zabawkach dmuchanych dla dzieci, tylko trochę większe, no i inne mimo wszystko:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, jak już kupimy prezent, to też niezbyt wypasiony, bo też krucho z kasą:o Ale, jak oglądaliśmy wczoraj zabawki, to zgroza:( takie ceny, ze szczena opada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę jeszcze dodać że nawet jak jest pusty to jest troche ciężki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten z aventu:) Ale ja specjalnie bez uchwytów chciałam, bo Julka ma już taki z uchwytami i jest ciężki i ona nim macha niemiłosierpnie, bo jedną ręką go trzyma:D:D:D Ale nie pije z niego;) Tylko się bawi:o Mam nadzieję, ze z tym będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super młoteczek:) I rzeczywiscie nie straszna cena, bo widziałam ceny zabawek z tej firmy:o Jest gdzieś blisko was sklep 5 10 15 , bo byliśmy wczoraj w takim i są spore przeceny, więc jakby co, to polecam, bo ciuszki nawet ładne i niezłej jakości (większość;), ale nie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma u nas takiego sklepu, nawet w Zielonej Górze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×