Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Ja wczoraj miałam doła, przez niewyrozumiałość mojego męża, bo dostałam okres i on jak zwykle nie domyślił się dlaczego ja czepialska jestem. Ryczałam jak głupia jak się położyłam spać, taką miałam burzę hormonów ;) :P w wyniku czego wstałam dziś z potwornym bólem głowy i napuchniętymi powiekami. I jeszcze deszcz pada... u Was też? Wzięłam samochód do pracy i zostawiłam na parkingu pod zakładem z włączonymi światłami :O Ale mam w porządku kolegów, dobrze że przyszli i mi o tym powiedzieli. Widziałam na razie zdjęcia Ayi - bloki fajne tylko zastanawiam się po co te dachy zamontowali? Tak dla urody? Przecież z dołu itak nie widać? Chyba że jest w tym jakiś ukryty cel budowniczy;) Aya uświadom mnie, to tak żeby było ładnie ? ;) Julka cudnie wygląda, naprawdę, widzę że ją też książeczki pociągają :) A teraz fotki od Amamen będę oglądać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen dlaczego tak mało zdjęć :( Widziałam już wszystkie bo 2 maile były powtórzone. Czy Wy byliście tam gdzie ostatnio? A tam na zdjęciu to jesteście w Międzyzdrojach? Nadia jest świetna, podoba mi się jak takie bobaski małe chodzą ;) I jestem pod wrażeniem tej modelki Nikoli - no włosy to ona ma świetne. I w ogóle ładna dziewczynka. A Nadia to do taty podobna, nie? U Oliwki zaczynają się próby chodzenia. Cieszy się jak nie wiem jak ją trzymam pod paszki a ona maszeruje. Na razie tylko tyle ;) Może za miesiąc będzie już tuptać sama :P A- i przypomniałyście mi - rzeczywiście Emilka jest podobna do bliźniaczek, podobne oczy i uśmiechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, piszę póki pamiętam, Oliwia nie chciała iść na piasek bo był zimny. Jak w nocy padało a w dzień wychodziło słoneczko to i tak nie zdążył się nagrzać, a moje dziecko takie delikatne widocznie :D A Julka z tego co pamiętam ze zdjęć w piasku się bawiła. A jeśli chodzi o ząbki to moja mała ma dopiero 3 :D Dwie dolne jedynki i ostatnio wyszła jej górna dwójka. Jakoś tak nie pokolei jak u Jasia z tego co pamiętam ;) Zaraz jej wyjdą górne jedynki i lewa dwójka, bo już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dachy to chyba,żeby było widno na klatce, tak myślę, bo inaczej, nie ma taż żadnych okien;) Ale to tylko moje przypuszczenia:o Super zdjecia z wakacji, Amamen, a te włosy to Niki ma anielskie po prostu:) Prześliczne:) Nadia też cudna i jaka samodzielna: sama pije mleczko, no i chodzi:) Ja jakoś tych twoich dodatkowych kilogramów nie widzę, amamen, ale moz eoczy już nie te;):D:D:D Mam nadzieję, że ten płacz chociaż pomógł, Violkam i jest ci troche lżej; mnie to brak słów dla ignorancji Roberta, nie dość, ze nic o mnie nie wie, (w ogóle o kobiecej psychice), to jeszcze wcale nie chce się dowiedzieć i jakby co, to on wiecznie urażony:O W takich sytuacjach na prawdę wolałabym mieszkać z kobietą:o:D:D Acha. mama nie ma nic przeciwko kotkowi(bo ją pytałam, w końcu to ona jest cały dzień z dzieciakami:) ), więc może jakoś urobię tego twardogłowego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie mogę nic napisać bo stoi przy mnie i ściąga klawiaturę muszę go czymś zająć, tylko czym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może telefonem, mamo fasolki:D:D:D Żartowałam oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya widocznie Ci nasi faceci są z tych co to nigdy kobiecej psychiki nie zrozumieją...:O A płacz mnie trochę rozładował ;) Aya a mama przychodzi do Was i cały dzień jest u Ciebie w domu z dziećmi? Bo moja mama to tak robiła przez zimę, a odkąd zrobiło się ciepło to przychodzi rano, czeka aż mała się obudzi i po śniadaniu zabiera ją do siebie, bo tam moja babcia jeszcze mieszka, a ja po pracy, a właściwie jak zjem obiad w domu, to idę po małą. Jeżeli nie macie okien na klatce to napewno dlatego te szklane dachy, ale na to nie wpadłam :O Znalazłam jeszcze jednego maila od Amamen, więc teraz jestem usatysfakcjonowana ilością zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mieszka trochę daleko, bo to tak ze 40 minut szybkim krokiem, no i przez centrum miatsa, także wyprawa z Matim na rowerze i Julką w wóżku odpada, nawet tramwajem, bo jakoś trzeba do niego wsiąść i wysiąść potem:o Mama przychodzi rano, my, jak wychodzimy do pracy, to znosimy z czwartego pietra: ja wózek, a Robert rower, no i potem wychodzi z dzieciakami na spacer, a potem tata przychodzi na obiad i brat często też;), no a ja wracam po 14 -tej;) Ale w zimie, jak Mati pójdzie do przedszkola, to Robert będzie Julkę do mamy zawoził, bo rodzice mieszkają na 2 piętrze i w bloku z windą, a w zimie to ciężko wychodzić w tych grubych ubraniach i wynosić jeszcze Julkę na górę:o Napiszcie mi jeszcze, czy te wasze koty niszczą coś w domu? Pewnie to od kota zależy, bo nie wszystkie są takie same;) Ale ja na razie zbieram info:D Ja już nie liczę, że z Robertem coś sie zmieni, tylko jak mam doła, to wtedy jest okropnie, bo on wcale nie stara się jakoś rozładować napięcia:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem złą matką :( Włączyłam Michałowi telewizor, żeby móc do Was napisać, ale zadzwoniła koleżanka do której jutro jedziemy i gadałam z nią więc nie wiem ile zdążę napisać :D Violkam, zachłystowe zapalenie płuc to jedna sprawa, ale są jeszcze infekcje wrodzone np. dzieci rodzą się z zapaleniem płuc, opon mózgowo-rdzeniowych, zakażeniami ukł. moczowego i to wcale nie tak rzadko. Nawet u mojego Michała podejrzewali bo miał bardzo nasiloną żółtaczkę i dyskretne zmiany w płucach, rentgen był taki na +/- MOże byc tak, że dziecko zaraża się od matki, dlatego infekcje w ciąży są tak niebezpieczne. Skoro może się zarazić różyczką to może i innymi paskudztwami, zwykle infekcje wrodzone mają inny przebieg niż zakażenia tym samym patogenem niewrodzone. Szkoda mi strasznie dzieciaczka i mamy, od początku taki stres, no i ten pobyt w szpitalu przedłużony :( Wyślę i może jeszcze coś mi się uda napisać :) MIchał mnie dziś ugryzł w okolicy pachy do krwi :O Nie macie \"Języka dwulatka\" Trcy Hogg, albo nie wiecie skąd ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kiedyś taki temat chyba na kafe o języku dwulatka, jak znajdę, to dam znać, może można ściągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mój Paweł postarał się wczoraj i nawet przyszedł się przytulić ... Co z tego, za miesiąc będzie to samo... Moja mama ma do mnie blisko dlatego przychodzi i zabiera Oliwię. Ale u Was to rzeczywiście kawał drogi, no i tata może do Was przyjść. A moja babcia nie jest \"na chodzie\" dlatego mama woli być u siebie, a jak mała przychodzi to wtedy babcia cudownie zdrowieje i nawet za Oliwią po kolanach zdarza się że chodzi :D Moja kotka w zasadzie niczego nie niszczy, tylko zdarza jej się przeciągać pazurami o panele na ścianie :O Bo mamy taką deskę ze sznurkiem, specjanlnie do drapania przez koty, ale ona od początku jej nie polubiła i jej w ogóle nie używa. No i ściera te pazury o dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam Michałowi National Geographic i właśnie była tam zapowiedź programu o wyborach miss wśród kobiet po operacjach plastycznych i nazywa się to miss operacji plastycznej :O :O :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamo fasolki, że mnie uświadomiłaś, nie zdawałam sobie sprawy że dziecko może zarazić się od mamy :( Ale wszystko będzie dobrze prawda? Ja chyba nie mam Języka dwulatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos znalazłam:) pracuję nad tym i mam nadzieję, ze się uda ściągnąc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia jako 30 latka:) Stu lat na naszym forum!!!!!Niech żyyyjeeee nam!!! Witaj Mamo fasolki!Fajnie, że wróciłaś... Ja wyslę Wam fotki jak tylko zgram z aparatu. Na weselu się przebierałam, bo jak poszłam do Jaśka o 23, to zdejmując sukienkę podarłam sobie halkę obcasem i musiałam się przebrać... Amamen zdjęcia cudowne, córy masz jak malowane!! No mogłyby na okładkach czasopism wystepować...Cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam go, ale w podziale na rozdziały i w pdf-ie, no i jakość taka sobie, ale i tak Wam wyślę;) zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
O to ja też poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za poszukiwania :) Michał własnie kończy drugie śniadanie, wyszłam na chwilę ale wali talerzem i muszę iść do niego. Ale się absorbujący zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże to strasznie i musze wysyłać po jednym rozdzdiale:o więc trochę potrwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, rozdziałów jest 9, więc nie wpadajcie w panikę, ze do jutra będę wysyłać;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya z góry dziękuję, znalazłam to samo ale zdążyłam dopiero 4 rozdziały ściągnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, ale mamuni zapchałam skrzynkę:o Jak dostajecie, to od razu opróżniajcie, dobra? Żebym i Wam tak nie zrobiła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AYa, Twój mąż ma na gg opis \" Kobiety robią wszystko by ich facet był inny gdy już przestają go kochać!\" Podajcie mi numer Mamuni jak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewątpliwie swiadczy to o jego głębokiej analizie psychiki kobiety;):D:D:D Brak mi słów po prostu Dobrze w sumie, ze nie mam gg w pracy;) Już wam wysłałam wszystko, Mysi Pysi też zapchałam skrzynkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Eli tez zapchałam:( Wybaczcie:o jeśli jeszcze komuś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ależ się napracowałaś, wielkie dzięki! Tak się zastanawiam nad tym opisem na gg Twojego męża... :O myślę że dziś on powinien Ci się wytłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Małgoni do wszystkich: Małgonia (11:21) Do wszystkich kafowych mamu mnie sezon urlopowy więc pracy mam na tony i nie zaglądam do Was ale odbieram pocztę, dzięki za wszystkie zdjęcia, pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×