Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Witajcie! Aż jestem w szoku że taka niska frekwencja była wczoraj wieczorem :D Dziękuję Mamo Fasolki za radę, muszę kupić ten Bepanthen. A przypomniało mi się o Linomagu - bo mam w domu, czy on by się nadawał? W nocy Oliwii 2 razy pieluszkę zmieniałam bo nadal ma tą srakę :( Odkąd przeszliśmy na mleko sztuczne nigdy jej się to nie zdarzyło, teraz przyszła kolej na nią po Nadii i Michałku. Ale to jeszcze nic w porównaniu z tą czerwoną pupą :( Teraz sobie przypominam co pisałyście - że na biegunkę Smekta i Lacidofil, tak? A co do jedzenia? Co mi polecacie? - pewnie coś delikatnego, nie? A herbatkę? Czy taka z rumianku i koperku się nadaje? Oliwia chętnie wypiła wczoraj miętową i tą na przeziębienie bo wszystkie inne mi się skończyły te z Hippa, mam jeszcze rumianek z koperkiem ale ekspresową. Po pracy pójde coś kupić, tylko mi doradźcie co lepsze. Oliwia rzeczywiście zrobiła przez ostatni miesięc duuuuuże postępy. Ale Emilka też! :D - Gratulacje Sylwek, pewnie niedługo zacznie sama chodzić ;) Powodzenia w nowej pracy, napisz jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis tak wcześnie wstałam.....gupia chyba jestem:O viola ja dawałam mietową herbatkę, sucharki, super efekt po jagodach, kleik ryżowy (troszkę posłodzony) albo kaszkę ryżową jak nie chce kleiku, i duuuuużo picia;) zrób jej dietkę........a może to zębole????????? na taką ilość kup, Nadia nie miała czerwonej pupy, zawsze świeżą kupę udało mi się usuwać;) viola przeslij mi inaczej spakowane zdjęcia Michała...proszę bo nie mogę otworzyc, a ty ekspert jestes to na pewno umiesz....:):):) wczoraj bylismy w Poznaniu, dzieciakom kupiłam buty i zapas ciuchów na zimniejsze dni, ktore w końcu zbliżają sie dużymi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Violkam dostałam zdjęcia mała śliczna a Ty masz piękne włosy:) to naturalne loki;)? A u mnie Olka ząbkuje, chyba jakiś trzonowy:( nie spałam cały weekend chociaż dzisiejsza noc była spokojniejsza. Teraz troszkę popracuje ale będę do Was zaglądać. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja miałam klientów i nie zdążyłam opisać zdjęć które wysłałam :( No więc na tych fotkach miało być pokazane jak Oliwia chodzi, stoi i schodzi z wersalki, ale mój teść jak robi zdjęcia to za bardzo mu to nie wychodzi :O Małgoniu to moje naturalne włosy. Współczucia tych nieprzespanych nocek, ja dziś też na czuwaniu byłam :O A ta czerwona pupa nie zdażała się Oliwii jak używałam Pampersów, a teraz mam te Dada i już drugi raz jej się to zdarza. Może one mało przewiewne są, ja też staram się usuwać świeżą kupę, ale wczoraj nie spodziewaliśmy się takiej kupy i mal a musiała spać trochę z nią i przez to sobie odparzyła. Dzięki za rady Amamen co do jedzonka! A kaszka ryżowa ale malinowa może być czy raczej taka bez smaku? Może być że przez zęby bo jej idą, a może po obiadku u teściowej :O Mała zjadła rosołek, mięska nie chciała, ale chiała ciasteczko, to teściowa dała, wafelka, FRYTKĘ!! i dała jej soku jabłkowego takiego z kartonika, bo przecież Oliwia chciała 😡 no i może za dużo namieszała, nie wiem... Zaraz wyślę zdjęcia mamy fasolki. Ja już je widziałam, Michałek wygląda jakby od dawna chodził :) Jest taki duży, fajne te zdjęcia w wannie. W ogóle wszystkie fajne. Mamo fasolki tam na jednym zdjęciu jest Wasz samochód? Teraz już wiem co to za rejestracje EL... tak się zastanawialiśmy będąc nad morzem - a to Łódź! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam zdjęcia z roczku Emilki, Sylwek zauważyłam że masz w pokoju takie same zasłony jak ja :) Prześlę Ci jakąś fotkę, to zobaczysz, tylko że ja mam spięte ;) A gdzie Aya się podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem, jestem, tylko jakoś mnie robotą zawalili od poniedziałku A w weekend oczywiście nie miałam netu Ledwie Was zdążyłam własnie doczytać do końca:D:D:D Violkam, spróbuj może dodać jabłuszko do takiej zwykłej kaszki, albo kaszki manny, bo jabłuszko reguluje i w przypadku zatwardzenia i wręcz przeciwnie;) Może to rzeczywiście przez nadmair nowości:o Może uda mi się jakos zobaczyć zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poszukać buty z Bartka?????:O:O:O: bo chciałam wam pokazać jakie buty dzieciom kupiłam i nie mogę....😭a ta strona to jest bezsensu: www.bartek.com.pl .......ja nie umiem szukać:O nauczcie mnie.... viola czekam za Michałem......:( hej małgonia i aya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen fotki Michałka poszły o 9.06 i dla Małgoni też. Wchodzisz na stronę www.bartek.com.pl i tam jest odnośnik: zobacz kolekcję \"Bartek baby\" bo chyba o to Ci chodzi. Jak znajdziesz buciki które chcesz nam pokazać to skopiuj adres i wklej na Kafe. To fest zakupy porobiłaś dzieciaczkom. Jestem ciekawa jakie to buciki więc przesyłaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :( MIchał budził się w nocy kilka razy przez ten katar. Kaszle, ale ja myślę, że to od gili spływających po tylnej scianie gardła. Wzmę go chyba do lakarza bo i tak muszę iść po recepty na mleko. Violkam jeszcze co do sraczki. Linomag to jest maść zapobiegającą odparzeniom i natłuszczającą, a Sudocrem i Bepanthen leczą. Na Bepanthenie jest napisane, że przyspiesza gojenie i, że jest nawet na oparzenia. POlecam naprawdę :) Michałowi pomagał napój z czystej marchwii z Hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czegoś nie wiesz to wejdź na gadu będzie szybciej! Właśnie jadłam gruszkę i mam na bluzce śliczną plamkę od jej soku 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Dzięki Mamo fasolki za wyjaśnienie. Ty jesteś dobra w tych swoich tekstach - gile, sraczka, ale się ubawiłam :D:D:D :classic_cool: Współczucia dla Michałka, a dajesz mu jakieś kropelki do wąchania, mojej małej to pomaga w oddychaniu podczas kataru, tylko czy nie jest on na to uczulony? No i fajnie że znalazłaś bułeczki które Michałkowi odpowiadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok viola ale tam nie ma takich bucików co ja im kupiłam...najprościej będzie chyba zrobić zdjęcie i wam wysłac:O a mama fasolki jak szukała butków gdy przysyłała nam fotki sandałków Michałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, mama fasolki szukała ich na stópkach Miochała:D:D:D Może jakieś inne kolekcje są na ich stronach:o Zrób zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam na razie kawałek Emilki i Oliwkę:) No i Sylwek tez w końcu! Jednak Ci urosły włosy:) Przesliczne dziewczyny:) No i jak nagle zaczęły być w pionie:D:D:D mam nadzieję, ze zarazzobacze resztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen tam jest kolekcja wiosna-lato, więc napewno nie ma tych bucików co Ty kupiłaś. Zrób zdjęcie i wyślij nam. Wasze dzieci mają już większe stopy a my cały czas 17-18, jakie ja jej kupię na jesień :O:O:O??? A może jak zacznie chodzić to urosną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam topiku Pauliny, zeby zobaczyć co u nie (jest jednak w ciąży;) ), no i ozbaczyłam temat o teletubisisch i przypomniało mi się, że Julka je odkryła, bo są jakoś czasami rano i Mati oglądał akurat a ona się zafascynowała:) Wiem, ze to za wcześnie na oglądanie tv, ale ona tak żywo reaguje na to, co się dzieje na ekranie, powtarza to co one mówią, macha do nich i smieje się w głos...:o Az nie mogłam uwierzyć, bo do tej pory w ogóle ją obraz w tv nie interesował:o A wy pozwalacie swoim popatrzeć na jakiś program (oprócz national geografik, który Michałek czasem ogląda)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam załamkę. Muszę pojechać dziś do Izby Lekarskiej złożyć papiery na staż. A ja wcale nie chcę iść do pracy. Tak się cieszyłam i czekałam na to, a teraz mam strasznego stresa. No stałam się trochę kurką domową ;) WIem, że jak już zacznę pracować to mi to minie ale na razie nie jest mi wesoło. Viola, a jakie kropelki wąchała Oliwia? Bo ja wysłałam męża po ten Olbas Oil do apteki właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał ogląda też czasem na Animal Planet zwierzątka i na MIni Mini Swiat Elmo i Miś w duzym niebieskim domu czy jakos tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODnośnie TV Olinka tak marudziła przez weekend, że włączyłam JEj telewizję i o dziwo uspokoiła sie:). JAkaś bajeczka z kaczuszką była i Ona szukała takiej kaczuszki w zabawkach (ma identyczną) nawet zdziwiona byłam, ze reaguje i kojarzy. Pozwoliłam JEj ale siedziała na nocniczku więc ustawiłam Ją odpowiednio daleko w przeciwnym razie ma nosek na ekranie i rączką chce złapać postacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz także ogląda teletubisie na 2 o 7: 40 codziennie, najbardziej lubi słoneczko :D Kupujecie już butki na jesień????? jakiej firmy??? Jestem jak zombi, mąż także taka noc co pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne, ze się tak czujesz, mamo fasolki;) Przejdzie, no ale trochę jeszcze potrwa:o To w takim razie dobrze, ze nie tylko ja pozwalam Julce na takie naganne, jak trąbią wszędzie, zainteresowanie telewizorem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Jejku u nas też sraka od rana. Na razie jedna kupa, ale za to jaka! Pewnie mu wczorajsze warzywka zaszkodziły. On zawsze chce jadac to co my i wczoraj dostał warzyw (cebula, papryka, cukinia, bakłażan) duszonych z przyprawami i chyba mu zaszkodziły. Bo dziś w kupie odnalazłam znajome kształty:) Daję mu lacidofil. Violkam ja juz od dawna daję Jasiowi soki z kartonu, zwłaszcza jabłkowy uwielbia. Te co ja kupuję to takie najzwyklejsze z rozcieńczonego soku jabłkowego lub pomarańczowego bez cukru. Kończę bo mi brzdąc wariacje wyprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Julce kupilam półbuciki, jak wyjeżdzaliśmy nad morze, bo pogoda była nie pewna;) Jak na razie są jeszcze dobre (rozmiar 21), a kupowałam w ccc, takie ze skórki i z usztywniana piętka nawet udało mi się kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo fasolki doskonale Cię rozumiem. Ja wracałam do pracy w grudniu po Świętach i płakało mi sie w poduszkę, na samą myśl. Z jednej strony tyle lat nauki, pracy a potem siedzenie w domu ale z drugiej myślałam, ze jednak wspaniale patrzeć jak mała rośnie, wszystko zrobić spokojnie.Mieliśmy z mężem całe popołudnia wolne, pranie zrobione, poprasowane na czas ale cóż......... Długo byłam rozdarta ale teraz si e cieszę, ze pracuje jednak łatwo nie było. Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałąm sobie zdjęcia Michałka i większą cześć Emilki na służbowe konto, bo ich na tlenie nie mogłam otworzyć:O:( A one już godzinę idą, chyba piechotą Ale się dzieciaki uparły na tę sraczkę:o Seria jakaś normalnie:o Mam nadzieję, ze do mnie nie dotrze, bo pieluchy się kończą i nie wiem, czy dziś zdążę dokupić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A Jasiek jeszcze się nie interesuje za bardzo. Poza tym mam tylko 6 kanałów (to się zmieni za tydzień, bo dołączą nas do kablówki). A wogole to bajki dla dzieci są jak Jasio jeszcze śpi, jak wstaje o 9 to już same pytania na śniadanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja mam zapas pieluch. Jedna paczka w aucie z Jackiem jeżdzi, a druga w domu. W sobotę udało nam się kupić tanie Huggiesy 34 zł za 76 sztuk, to taniej niż Dada nawet... Ja smarowałam Jaśkowi pod nosem maścią majerankową jak miał katar. Ja też sobie smarowałam, ale musiałam przestać, bo ten zapach kojarzył mi się z pieczenią i ciągle głodna chodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki te kropelki to Inhalol. Wiem co przeżyważ, niektóre z nas są po tym stresie, ja wyobrażałam sobie że idąc pierwsze dni do pracy będę wyła po drodze, jednak byłam silna, wiedziałam że mała jest pod dobrą opieką. U Ciebie też tak będzie. Zobaczysz że Michałek zaakceptuje nową opiekunkę i będzie wszystko ok! U nas telewizor jest często włączony i często mała patrzy. Ale nie interesuje się zbyt długo bajką. Najczęściej jest to reklama, albo jakieś zwierzątko. Rzeczywiście dzieciaki umówiły sie na grupową sraczkę, oby to nie grypa jelitowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya polecam skonfigurowanie Outlooka, ja teżmam konto na tlenie i zdjęcia wcale sie nie chciały otwierać. W razie czego służę pomocą, mnie pomagała violkam;) ale już sie naumiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×