Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

:D:D:D Przypomniało mi się, że Mati się bardzo cieszy, ze juz za dwa dni idzie do przedszkola, tylko martwi się, jak zdoła połączyć pracę(!) z chodzeniem do przedszkola:o Ale na szczęście znalazł taki spory kalkulator, który jak się otworzy to trochę, jak laptop w wersji mini wygląda i twierdzi, ze teraz może pracowac przez internet:D:D:D Jak dzis rano sie obudził, to pierwszą rzeczą jaką zrobił, było sprawdzenie na tym \"laptopie\", czy mu już przyszedł przelew z banku:D:D:D:D Ja z nim czasami nie mogę:D:D:D Skąd mu się to bierze, nie mam pojęcia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO FASOLKI a nie rpościej zagadać do Roberta??????\":p:p:p na gadu? a nie czekac aż ci się przyśni??????????:):):) Aśka pozwoliła mi z nim od czasu do czasu pogadać ....ale to takie przyzwolenie.......no nie wiem nie wiem.....hm hm hm viola może to zęby a lacidofil dawać dawać!!!!!!!!!! co za dziwna baba w tej aptece pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:Dpokaż mu koniecznie, nawet nie zdawałam sobie sprawy, ze to jest śmnieszny wyraz:o:D:D:D No przeciez nie było nigdy zakazu rozmawiania z kimkolwiek:o;) na gg;) Ale mama fasolki pewnie woli swoje wyobrażenie od rzeczywistości, a to akurat rozumiem;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ale jeden warunek, jeśli mogę coś zasugerować:o Żeby nie było tak, że gadać na gg, a ja tu sama siedzę i nie mam się do kogo odezwać;) Miejcie litość: ja nie mam w pracy gg:(:(:( Nie zostawiajcie mnie😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że obowiązkowa jest zerówka !!!!:(:(:( trzeba książki kupic za całe 70 zł:O i do nauki....a najlepiej na zapisach jakby dzieci wszystko już umiały: czytać i pisać i liczyć do miliarda{zły] no to nie wiem po miałyby chodzić do zerówki gdyby to wszystko umiały ok idę na spacer pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elcik! Co Miłoszek tez wariuje w nocy? Czy to przez ząbki? Koleżanka z pracy poczęstowała mnie brzoskwinią i śliwkami :O i co mam zrobić - zjeść? a jak mnie spotka powtórka z rozrywki czyli to co wczoraj? Amamen też mówiła że to po śliwkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, raz kozie śmierć;) przecież nie możesz do końca zycia nie jeść owoców;):D:D to był pewnie nieszczęśliwy wypadek z tą gruszką:D:D Elcik, no właśnie, co się działo w nocy? Milo też staje się bardziej zębaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie żeby to były zęby, noc co 15 min się budził z krzykiem. Śliwki musze wybrać się do rodziców mają trzy węgierki na ogrodzie, ostatnio jak mąż przywiuzł od nich śliwki 4 kg. to zrobiłam dżem pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie ma 8 zębów ale co dziwne już mu idą 4 a nawet chyba 3 które powinny wyjść na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, ale znowu będę okupować toaletę w pracy - wiesz jak to jest jak pracuje więcej osób a tu jeden kibelek :D:D:D A co tam, ślinka mi cieknie, więc sobie podjem. Własnie była mama z małą u mnie w pracy. Mała ma trochę mniej czerwoną pupę ale kupa jednak była i to zielona :O No ale czym ona ma robić jak mało co zje, może to po jagodach. A Danio można jej podać nie? Tak kazałam mamie, razem ze Smectą. Koleżanka w pracy poleciła mi na tą pupę Tormentiol i pieluchy tetrowe przez kilka dni, ale nie będę już eksperymentować z maściami. A o tetrze nie pomyślałam nawet, a może dobrze by było? Jeszcze tylko kilka faktur obrobię ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Aya Mati jest niesamowity:) Widzę, że nawet w przedszkolu trwa wyścig szczurów:) Mamofasolki a masz już opiekubkę dla Michałka? Ja chyba też zacznę szukać pracy, bo nie wyrabiamy. To pewnie przez ten remont, który trawi nas finansowo. Jeszcze się nie zaczął, a na materiały wydaliśmy majątek. Ale zobaczycie jak potem będzie fajowsko:) Jasiek zrobił okropną kupę. Czarną i wyglądała jak błocko, kupa pt. sen górnika. Może on ma uczulenie na coś? Ostatnio żałuję, że nie mieszkamy w Poznaniu...tam przynajmnij mamy znajomych i do rodziny bliżej. A tutaj to czasem do kogo gęby nie ma otworzyć, dobrze, że mam swoje forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, to pewnie po jagodach, bo pisałaś, ze mu kupisz:o:D:D Violkam, dla mnie tetrowe pieluszki są twardsze i w ogóle mniej delikatne od jednorazówek:o Może po prostu często jej zmieniajcie te pampersy , a w domu niech chodzi w majtusiach, albo lepiej w spodenkach, skoro ma poobcierane kolanka i juz;) Jakoś przeżyjesz te kilka dni wzmożonego prania;) a bepanthen szybko powinien zadziałać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, ja na Twoim miejscu bym poczekała i smarowała Bepanthenem. A tetrowe pieluchy moim zdaniem tylko pogorszą sprawę, bo będzie jej mokro w podrażnioną pupę. No ale nie wiem. A nie dawałaś jej czasem czegoś nowego do jedzenia? Bo te zielone kupy mogą świadczyć o nietolerancji czegoś. Ja nie chcę gadać z Robertem na gg z dwóch powodów. Po pierwsze tak jak mówi Aya, boję się , że jak zagadam to czar pryśnie. A drugi powód jest bardzo trudny do wytłumaczenia. Muszę kończyć bo przyszła teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj zmieniamy często pampersy, zwłaszcza teraz, jejku zaraz pomyślicie że ja wyrodna matka jestem :D:D:D Z tetrą to rzeczywiście zły pomysł! Mamo fasolki ona od wczoraj zjadła chlebek z masełkiem na kolację, potem herbatka jagodowa, w nocy smecta z herbatką, potem nad ranem kaszka i to wszystko. Nic nowego, zwłaszcza teraz, jej nie daję. No i na śniadanko bułka z mesełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale nie miałam na mysli, ze jej rzadko zmieniacie pieluchy, tylko, zeby kontunuować częste zmienianie:D:D:D:D Acha, przypomniało mi się, a propos Waszych wspomnień z ciąży, że mi się raz, już pod koniec 9 -tego miesiąca przytrafiło, ze mnie obsłużono w sklepie poza kolejnością z inicjatywy sprzedawcy:) Pewnie bał się, ze zaraz urodzę:D:D Ja też jestem strasznie mało asertywna, nie dochodzę swoich praw i źle mi z tym:( No tak, mamo fasolki, jak to ten powód, o którym myślę, to lepiej z nim nie gadaj:o Bo ja go jednak wolę mieć ciągle dla siebie:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, a moż eOliwka coś upolowała:o na podłodze na przykłąd?, albo na spacerze?:o Ale skoro nie leci z niej co chwila, to pewnie przejdzie;) a moze zmiana wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się przypomnialo - po tym jak ostatnio żartobliwie pisałyśmy o \"wymianie mężów\" Piorun strasznie musiał się wystraszyć, bo od tej pory się nie pokazuje ;) Uciekł jak młody prawiczek :D:D:D Zbłysnął... i po burzy ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, ty to masz głowę - przypomniałaś mi że Paweł ostatnio zauważył że Oliwia popijała wodę z wanny podczas kąpieli :O:O No ale chyba aż tak dużo nie wysiorbała, żeby aż rozwolnienia dostała :O Ja nie dodaję żadnego płynu do kąpieli, więc tylko trochę mydła musiało być. No bo innej wody nie dostawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak z wodą, bo przeciez nie powinna zaszkodzić, bo mleko tez jej na takiej robisz, no nie? Ale moż eo to mydło chodzi, ze jej nie odpowiada;) Choć nie wiem, czy taka ilośc mogłaby mieć znaczenie:o Nie poruszałyśmy ostatnio żadnych fascynujących tematów, to może piorun dlatego nie zagląda;) No chyba, ze się rzeczywiście zagrożony poczuł:p:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam nic przesłać do Was przez dłuższy czas ale już działa. Ola jużspokojniejsz ale wczoraj zasypiała z NAmi w łóźku, więc noram nie zostałą wyrobiona i chyba mnie z klubu wyrzucicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czym przejmować, Małgoniu;) W końcu sen w naszym wieku tez jest ważny, o ile nie ważniejszy;):D:D:D:D Jak już amamen będzie bardzo zła, to wymyśl kilka pikantnych scenek i już;):D:D:D Jakoś trzeba sobie radzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya jeszcze amamen przeczyta i nAs dwie wywali z klubu;) Ależ mam dzień dzisiaj od rana się wkurzam tylko do domku mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś się Kafe popsuło, bo my tu piszemy i piszemy a na spisie treści musiałam szukać nas i znalazłam jako ostatni wpis dokonany o 10.30. I chyba tylko w naszym przypadku tak jest, inne się aktualizują. Dla mnie sen też jest ważniejszy niż niektóre inne sprawy, ostatnio włączamy sobie film na sen :D Do "The Ring" będziemy robić już 4 podejście, mimo że film jest interesujący i nieco straszny, ale jednak zmęczenie wygrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nawet nie najgorzej, w porównaniu z nastrojem w zeszłym tygodniu, bo miałam kiepski jak pogoda wtedy:o Jak świeci słoneczko, to wszystko jest piękniejsze:) Tylko ta drogą, którą zgubiłam i nie mogę znaleźć, co mi mama fasolki przypomniała mnie troche dręczy:o:D:D:D tak siedzę i się zastanawiam: co ja tu robię?????????? Ale to zupełnie inna historia;) Mój zawód - moja pasja, można powiedzieć;):D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja wczoraj oglądałam fajny film pt.11:14, film składa się z kilku nowelek, które na koniec łączą się w całość. Ciekawy i momentami śmieszny, no i Jacek nie usnął, więc naprawdę musiał być interesujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł brzmi znajomo, to pewnie oglądałam;) Jakbym przespała, to bym nie pamiętała tytułu:D I chyba byl niezły, skoro jednak pamiętam:o:o Tez zauważyłam to z aktualizacją, a raczej z brakiem:o Dobrze, ze mam nas w zakładkach, bo jakby co, to zawsze znajdę;):D:D Violkam, to może oglądajcie na siedząco, bo ja w pozycji horyzontalnej na każdym filmie mogę usnąć i to zaraz, jak się zacznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×