Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

To ja podyżuruję jak za dawnych czasów :P Nie śpie bo Zuzia na noc pojechała do teściowej i ja spać nie mogę 😭 dziwne trochę....ale teraz to ona zawsze z nami..i nawet jak padam na ryj po całym dniu to do niej zawsze lecę i wszystko słysze. A teraz mam jakies omamy słuchowe i ciągle mi się wydaje, że ona coś gada w swoim pokoju :O:O:O Wyslijcie mnie na leczenie plisssss... A dzisiaj jak wróciłam z pracy to tak się bardzo cieszyła...dała mi \"dzień dobry\" tzn wyciąga rączke jak tak się do niej mówi...i zaraz ją całuje :D:D:D:D jeszcze nie opanowaliśmy sztuki, że panie nie całują po rączkach :D:D:D....Włożyłam ją w chodzik bo chciałam sie przebrać i zakupy rozpakować a ona wjechała do kibelka....i lizała klape od sedesu 😭😭😭😭😭😭😭 tą na której się siada....:O:O:O Nie mogłam jej oderwać...no przyssała sie na amen...:O:O Potem już ją nadzorowałam dokładnie ale w miedzyczasie wylizała lustro bo mamy w łazience takie duuuże na dwa metry od podłogi :O:O Matko nawet sie nie spodziewałam że dzieci mają takie pomysły...a my ten kibel to z przyzwyczajenia zostawiamy otwarty...kiedyś dla Marcela...bo miał tam kuwetę... A tak na marginesie to niedługo rocznica!!!! Pamiętacie dziewczyny????? 27LUTY :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam super ze zuzia robi takie postępy:D:D:D:D:D:D i sama zobaczysz jakie to będzie jeszcze dziwniejsze rzeczy robic;;);););) ja tez bym tak chciała zeby mi ktos na weekend wział emilke, tak zebym miała troche czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Pomysłowa Twoja córcia mamo Zuzi :D:D:D u nas była taka ładna pogoda dziś, chyba 7-8 stopni, słoneczko świeciło, więc wyjechałam z Oliwią na godzinny spacerek. Tylko trochę wiało... Jak wróciliśmy do domu to się zachmurzyło. Wczoraj nic mi nie sprzyjało do wyrobienia normy :O:O:O ani Paweł ani Oliwka która nie wiem o której zasnęła 😠 chyba po 23.00 :O I długo mieliśmy gości: teściowa z Olą i koleżanka też z córcią Olą, więc Oliwia miała emocje, dlatego chyba spać nie chciała... ide bo mi ryczy, chce Michała W. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale mi się wstawać nie chciało💤💤💤 Chyba ze trzy razy przestawiałam budzik:O:O:O Julka się znowu w nocy obudziła na mleko, a właściwie nad ranem, ale znalałzam dobrą tego stronę: mam 15 minut na sen(no teoretycznie;) ) dłużej, bo nie musze jej tego mlekoa przygotowywać rano i jej karmić:D:D U mnie weekend bezseksowny:D:D ale za to jakiś taki...ciepły mimo wszytsko:) W sobotę chłopaki fugowali podłogę, ale im fugi brakło, więc jeszcze trochę pobędzie nieskończone;) A ja pomyłam okna ( wprawdzie dwa), i zostało mi jeszcze jedno, ale temu muszę poprać firankę i zasłony, a że nie mam gdzie, to jeszcze sobie poczeka, tak je tylko z wewnątrz umyłam, zeby sie Julka nie ubrudziła od niego:O:O acha, bo firanke mi wczoraj zertwała, więc jej już nie wieszałam z powrotem:D:D:D Robert mina prawdę bardzo dużo pomagał i nawet szybko szło;) Poszedł z moim bratem w sobotę dywany wytrzepać a Mati ich przez okno podgladał i w końcu przybiega dso mnie i mówi: Mama, a oni zamiast trzepać dywany, to sobie gadają!!! Niezły nadzorca z niego:D:D:D W piatek Mati miał bal karnawałowy w przedszkolu i zrobiłam mu masę zdjęć w przebraniu i ... ani jedno nie wyszło, bo jakimś cudem przestawił mi się aparat i wszystkie były czarne MamoZuzki, no to niezłe \"zamiłowania\" ma Zuzia:D:D:D Musisaz ją śledzić na każdym kroku teraz:D:D:D Znaczy, tak jak my w sumie;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ale coś słabiutko Cię widać:D:D:D Jak impreza? poszalałaś??? sylwek, super, ze z pracą się dobrze skończyło:) zazwyczaj wszytsko się musi ułożyć, nie ma wyjścia;):D:D A u mnie nie ma obrusów, bo Julak ma pasję chodzenia pos tołach i rzucania się w moje objęcia z wysokości:D:D Ale bestia jestcwana, bo nikomu innemu nie chce wskoczyć, tylko czeka, aż ja przyjdę:D:D:D I generalnie ona lubi latać:O:O i takie akrobacje wyczyniać z głową w dół:O:O Znalazłam w internecie idealną rase kotów dla dzieci; nazywa się ragdoll(czyli szmaciana lalka) i są piękne:) mają niebieskie oczęta i są top koty podłogowe, znaczy leniwe i nie skaczą i nie maja za grosz agresji ponoć... Właściwie, poza ceną maja same zalety. Ale cena takiego kota to ponad 2000 zł, pewnie wersja na kolanka (czyli nie na wystawę, jak się zorientowałam) trochę mniej, ale nie wiem ile:O:O Chciałabym kupić taki prezent Mateuszowi na urodziny i chciałabym, zeby wyjazd do sanatorium był w marcu na przykład...żebym tego kota potem nie musiała komuś podrzucać;) Ale pewnie się nie uda, bo już druga połowa lutego, a ja ciągle nie mam decyzji z NFZ:( Ale może na imieniny we wrześniu sie uda:) Robert na szczęście nie protestuje bardzo, więc może ma nadzieję, ze ta cena jest nie do przeskoczenia i dlatego:D:D Ale pomyślałam, ze jakby się wszystcy zrzucili na taki jeden prezent, to może na wersję \"domową\" by starczyło:D A moze miałyście do czynienia z takimi kotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i postanowiłam sobie że sie odchudzam.....mam taka fałdę na brzuchu i dupę mam wielką i cycki takie nabrzmiałe...i ogólnie rasowy kaban się zrobiłam......wezmę się za siebie.....muszę....:O:O:O:O:O:):):):):) aha u Nadii zaczyna sie chyba angina...😭......ma chrypke i ogólnie jest marudna....ale z czym mam iść do lekarza? z tą chrypą??????....nie wiem sama co zrobić..... ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, to ja się z Tobą odchudzam:D a co tam;) w końcu wiosna idzie, a zresztą, jak mi tak dalej będzie szło tycie, to w końcu pęknę:O:O:O:O:O Fuj!!!! Ciekawe, czy mi wszystko wróci do normy, jak ten zastrzyk przestanie działać:O:O:O Oby! Mam nadzieję, ze Nadia jesnak nie ma anginy:O:O Biedactwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niania nie chce spać...... ja się jednak wyprowadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AYA BĘDZIE mi raźniej jak się obydwie będziemy odchudzać......ale ja nie mam silnej woli..i pewnie będę czekała na cud........albo żeby mi samo zleciało.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie jakiś dobry środek nasenny dla 1,5 rocznego dziecka? Bo chyba Oliwii jakiś zaaplikuje jak mi tak codziennie będzie zasypiać :O:O:O Wczoraj 1,5 godziny od 21.00 do 22.30 😠 Ja nie wiem czemu ona ma takie problemy. W dzień spała do 15.00 czyli miała 6 godzin aktywności, więc myślałam że o 21.00 zaśnie. I spoglądam na nią a tu dupa - oczy jak 5 zł i się cieszy. I jeszcze chce żebym ją żegnała, tzn. przeżegnala, bo sama zna na razie 3 kroki, tzn. w Imię Ojca i Syna i Ducha i od razu Amen :D:D Tak jej się to spodobało, że czasami muszę to po 10 razy powtarzać :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jakos sie pochowały:O:O chyba przede mną a ja tu taka biedna sama siedzę😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) ja jestem:) ale dopiero teraz:O:O Wczoraj wieczorem Robert zrobił drinka i czytałam książkę, a mój kochany mąż prasował:) Postanowiłam zmóc tę książkę:O Czy któraś z Was czytała, albo czyta \"Historyka\"? To taka powieść w pewnym sensie o Drakuli... No w każdym badź razie recenzje ma świetne, a ja jakoś nie mogę przez nia przebrnąć:O:O:O Wg mnie fatalnie się czyta:O Ale obiecałam ja pożyczyć dziewczyną w pracy, więc muszę skończyć w miarę szybko;) Julka mi znowu nie dała spać w nocy:O Od trzeciej nie chciała zasnąć, do 5.30:O:O Ale z przerwami chyba, bo w między czasie przyśniło mi się, że nie mogę jej uśpić:D:D:D:D:D:D:D A pieluchą miała taką pękatą o 3-ciej, jakby tam z litr płynu był:O:O:O:O Nie wiecie może, czy sa jakieś specjalne pieluchy na noc? Bo ja takich nie znalazłam:O:O:O Chyba dla dorosłych musiałabym jej zakładać:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no to już sobie idę.....jak was nie ma...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to raz jeszcze mówię cześć!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słyszy ktoś??? to niech odpowie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała niedźwiedzica
Ja mogę odpowiedzieć, Amamen? Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cześć biała niedźwiedzica.....a swoja droga śmieszny masz nick.....hihihihhi :D:D:D:D MÓJ TEZ JEST ŚMIESZNY ALE TWÓJ BARDZIEJ....bez urazy oczywiście....... co to za baby jak już wejdą tam to nie racza tu przyjść........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu już nie ma zamiaru wchodzić i pisać co???? w końcu jestem w klubie seniora i musze się wygadać ...jak to stary cżłowiek ma w zwyczaju......:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała niedźwiedzica
Amamen, czemu Cie rozśmieszył mój nick? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) to widać ja tez ze starości tu wchodzę:D:D:D Amamen, a co do odchudzania, to postanowiłam...odłozyć to po tłustym czwartku:D:D:D:D Mam na początek taką 4-dbniową dietę białkową w zasadzie, gdzie się je małe ilości, ale co dwie godziny i właściwie przez cały dzień nie myślisz o niczym innym, tylko o jedzeniu:D:D:D:D Ale to tylko cztery dni, a każdego dnia wieczorem można lampkę wina wypić, albo sok pomidorowy:O co kto woli;) Jak chcesz, to Ci napiszę;) Już nie wiem, co mam dawć Julce do jedzenia:( Na noc znaczy:O:O Ciągle mam nadzieję, ze to jej wstawanie, to taki etap przejściowy, który szybko minie:O:O Ale trochę mnie to wkurza:O:O Wczoraj dostała przed kąpielą miseczkę kaszki, a po kąpieli wypiła jeszcze ponad pół butli zagęszczonego mleka i...obudziła się o północy żądając mleka😭😭😭 Wytrąbiła butlę i byłoby ok, gdyby nie to, ze albo chce, zeby jej zmienić pieluchę, albo zrobić jeszcze drugie mleko...albo tysiąc innych spraw, zeby tylko nie spać:( Nie mam pomysłu co z tym zrocić i tylko przeczekać pozostaje:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aya na to wychodzi , ze ze starości tu wchodzisz...widzisz wszystkie młódki sobie poszły stąd, aby my weteranki tu włazimy:D czemu mnie rozśmieszył twój nick.....???:D:D:D:D:D BO NIEDŹWIEDZICA KOJARZY MI SIĘ Z TAKĄ HERSZT BABĄ...groźną i w ogóle...no wiesz.....:D:D:D:D i jeszcze w dodatku biała....znaczy sie polarna tak???????:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaż z misiem polarnym sobie pogadam , jak wy nie chcecie....:D ja mam zawalony nos, kicham i boli mnie gardło:(:(:(:(...mam nadzieję ze do poniedziałku wyzdrowieje....;)przecież impreza będzie no nie?????? każda z lampką szampana albo winka bedzie siedziała przy komputerze...;)....no to musze być zdrowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze co do mówienia...moje dziecko wszystko rozumie , umie pokazac o co jej chodzi....ale cały czas aby gada :ky ky ky...:D i to tak nosowo czy coś:D.....niewiem czy ona zinnej planety jest czy co:O:O:O mam nadzieję że nieługo już zacznie i mówić i wołac siku:O......też z nauką sikania poczekam az zrobi się ciepło.....ale pamiętam ze Nikoli akurat wcale to nie przeszkadzało latem:O....nauczyła się we wrześniu czy październiku jak nasikała w rajstopki i spodnie to dopiero jej zaczęło przeszkadzać.....czyli jak miała tyle co Nadia teraz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo ja gadam co????????????? juz mi słów brakuje na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani misia nie ma:O:O:O:O😭 dobra to idę......mam chyba z 20 kaset z teletubisiami...i wszytskie musze oglądać.....bo Niania non stop chce baję :\'\'lala po\'\'jak to nazywa:D:O:O:O i powiem wam , ze jak widze te teletubisie to mnie normalnie skręca .....wrrrrrrr aha a jak coś zbroi to lekceważącowzrusza tak ramionami....co to za dziecko!!!!!!własnie zwaliła telefon i reakcja była własnie taka lewatorska..... znalazłam temat o urwiskach rocznych i tam chyba się przeniose......bo ja muszę gadać....rozumiecie???MUSZĘ!!!!! a jak wy nie chcecie to musze was zdradzić...niestety......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być olewatorska......:D ale jak ja jestem zła i ona tak zrobi tymi ramionami( widzi u Nikoli takie zachowanie) to mnie krew zalewa normalnie....... coś nerwowa dziś jestem zauwazył może ktoś?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen nie zdradzaj nas! :D Wiesz że Oliwia też tak nosowo jakoś wypowiadała ku-ku ? One się umówiły czy co? Ale taki miałam z niej ubaw, zwłaszcza jak po kapieli wycierałam ją ręcznikniem a ona się za niego chowała. I tak mówiła ku-ku - myślałam że się posikam ze śmiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, piszę dietę...no chyba, ze mi ktoś przerwie;) Choć tak na prawdę to tylko ruch może pomóc w moim przypadku...i to inny rodzaj ruchu, niż podrzucanie Julki czy śledzenie w pędzie jej poczynań:O Wczoraj znowu zrzuciłą laptopa, przy dziadku i Mateuszku No i się ropadł na kilka części i jak weszłam do pokoju to Mati w wielkim starchu starał się go poskładać:D:D:D No i popsuł się kabel od internetu:( Więc krucho z internetem w domu:( Acha, miałam tę dietę zapisać: I dzień 9.00 kawa 11.00 jajko na twardo 13.00 kostka sera topionego 15.00 gotowane mięso 17.00 2 jajka na twardo 19.00 herbata (zupełnie nie wiem po co ta herbata, to chyba angielska dieta jest, czy co:D:D:D) 21.00 lampka czerwonego wina lub szklanka soku pomidorowego II dzień 9.00 kawa 11.00 2 jajka na twardo 13.00 duże jabłko lub kefir 15.00 10 dkg żółtego sera 17.00 gotowane mięso 19.00 1 jajko na twardo 21.00 lampka czerwonego wina lub szklanka soku pomidorowego III dzień = I dzień IV dzień = II dzień no i tyle;) Myślę, ze można pić więcej niż tylko kawę i herbatę, albo ten sok czy wino;) znaczy wody oczywiście;) Mam sobie zamiar zrobić tę dietę tak na początek, a potem chodzić na basen...chociaż wieczorem, jak już dzieciaki zasypiają to jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, albo padam na pysk, więc nie wiem, jak mi wyjdzie z tym basenem:O:O:O Pewnie skonczy się prysznicem zwykłym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co????? to wszystko?????? i ja mam przeżyć???????????? 😭:o:O:O:O Jezu.................az mnie skręca.............a ciasteczka albo cukiereczka nic a nic????????:O wcale? w ogóle? :OBoze święty......ja nie przeżyję!!!!!! ani majoneziku???????? a moze ptasie mleczko co????? kurde.....jestem w szoku :O:O:O:O:O...no ale nic.......ja tez ustaliłam ternmin odchudzania.........po niedzieli.........na pewno....po tej niedzieli......biore się serio.............mam nadzieję...... 😭 😭 😭 kto wymyslił w ogóle jakies odchudzanie:O:O:O:O:O no kto??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Aya a ziemniaczków nie zapomniałaś napisać???? Kiełbaski, delicje??? Może coś obcięło opis?? :O:O:O Aya nie ucięło Tobie posta???.....:O Nie miało być jeszcze czegoś??? Co najwyżej Ale tego wima bedziemy dużo pić :D:D:D:D:D Na ciągłym rauszu zapomnimy o głodzie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×