Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feria

Pościel z wełny.

Polecane posty

Gość eugeniuszmat
witam, prosze o kontakt na e-mail byłych prezenterów na pokazach z pościelą z wełny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 150 w macro kupilem
ja taka koldre kupilem za 150 zl w macro i jestem zadowolony. na poczatku czuc ja bylo owcami ale jak ja wywietrzylem jest ok. powleklem ja poszewka i spi sie super bo normalnie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sklepie kupilam caly komplet za 500 zl(przescieradlo,ogromna koldra i 2 poduchy).Spie od dwoch miesiecy i jestem zachwycona,bo przestalo mnie bolec karczycho.Malzonek z mniejszym enuzjazmem podchodzi do tematu,bo gryzie go i poduszka za niska...ale to dosc upierdliwy facet,wiec jego zdanie jest malo opiniotworcze;)Posciel od polskiego producenta,gdzies z okolic Jeleniej Gory ze znakami woolmarku i tu zaczynaja sie schody-puszcza to kudly i snuje po calej chacie.Przescieradlo tez sie wytarlo i wybrudzilo od strony malzonka.Ciekawa jestem,czy to sie w koncu skonczy...w gruncie rzeczy jestem na tak i w przyszlosci kupie nastepny komplet,bo jeszcze pod ta koldra nie zmarzalam,ale napiszcie czy wam tez tak sie troczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOFFEL
WITAM ja spie pod posciela firmy Toffel jest to producent z malopolski,ktory ma ten sam rodzaj welny do wyboru do koloru i mozna kupić u niego wszystko! a co najlepsze to kołdra kosztuje 250 zł i jest to wszystko to samo! i na dodatek biora od tego samego dystrybutora wełny.pozdrawiam A te inne firmy to jedno wielkie oszustwo tak jak odkurzacze czy garczki.ale my polacy juz tacy jestesmy ktos nam musi wcisnac towar bysmy go kupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komrta
Ja polecam ! Zakupiłam komplet pościeli +koc , śpi się doskonale i jest miła nie tylko w dotyku . Śpimy z mężem pod tą pościelą już do roku i chwalimy sobie. Może trochę za droga ale warto ! Piorę sama w wannie i nic się złego nie dzieje ,jest nadal miękka i puszysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADOWOLONAAAAAAA
Spię od czterech lat w pościeli LAMA GOLD, teraz juz w moje ślady poszło pół mojej rodziny. Jak dotąd nikt nie skarżył się żejest niezadowolony. Piorę w wanie w płynie z lanoliną raz w roku, nie powlekam, sypiam w skromnej bieliznie. Pościel cieplutka, miła, przewiewna. Spi się wygodnie i bez bólu głowy nad ranem. Jak czytam te opinie na temat pościeli z marketu za 200-300zł to śmiać mi sie chce że są jeszcze tacy naiwni ze mozna coś dobrego kupić za taka cenę. Porównajcie ile kosztują dobre swetry wełniane, płaszcze, czy garnitury, ile one maja wełny a ile jest jej w pościeli... Owszem góral dodaje watę zeby sweter kosztował 100-150zł, ale w sklepie dobry sweter z wełny to 400-500zł. Posciel za 300zł???? Jakiś chłam z dodatkiem wełny nazwany pościelą wełnianą. potem przegrzewa, nie działa itp. Realnie pościel z wełny to wydatek od 2000zł, ale warto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka7558
Od dwóch lat śpię w pościeli z wełny owczej firmy LAMA GOLD. Rodzice kupili mi ja za ponad 2000 zł na urodziny ponieważ jestem straszna alergiczka. Odkąd śpię w tej pościeli moja alergia jest mniej nasilona i odrzuciłam połowę leków. Czy pościel tańsza jest lepsza to nie wiem ale pod tą śpi się rewelacyjnie. Jednak nic ona nie skutkuje jeśli się ją ubierze w poszewkę. Na początku kuje ale już po kilku dniach wogóle się tego nie czuje bo się przyzwyczaja. Jeśli człowiek poci się pod taką pościelą w lecie a w zimie go nie grzeje to znaczy że pościel jest nic nie wartą podróbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
mam taką i się dobrze pod nią spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
mam taką pościel i zadowolony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
ja mam pościel firmy pollana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjka
jakupiłam pościel w maju . Często jeżdzę na turnusy rehabilitacyjne jako rezydenti od kilku lat przymierzałam się do zakupu. miałam duże kłopoty ze snem i jestem strasznym zmarzlakiem . W upały śpi mi się rewelacyjnie . Spię bez powleczenia i golutka . Trzeba się przyzwyczaić. I mój chory kręgosłup mniej boli . Byłam na pokazach innych firm - wcale nie jest taniej a do tego jest to gorsza jakość. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
nie mówcie bzdur na temat pościeli z wełny bo ja mam i nie pocę się pod nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
za 300 zł to nie pościel tylko tandeta bo taka oryginalna to wydatek koło 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
www pollana.pl to stronka tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam pościel z wypełnieniem
wełnianym za jakieś 150 zł. nie chciałam takiej w formie pledu. i jestem zachwycona. do tej pory miałam z pierza i w zimę musiałam dodatkowo kłaść koc a latem zmieniać na powleczony śpiwór lub koc. a teraz czy mróz -20 na dworzu to mi cieplutko pod samą kołdrą i gdy +30 w środku lata to jest akurat. Jestem bardzo zadowolona i na nic jej nie zamienię :) ale 4000 tyś za pościel? nigdy bym nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam pościel z wypełnieniem
a poza tym wolę mieć tandetę za 150 zl z której w 100% jestem zadowolona niż pościel za 2000 i narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
to nie pościel za 14O ZŁ TYLKO TANDETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazjaterazja
haha, te wszystkie kołdry są produkowane w jednym mieście w Polsce i wszystkie firmy tam sie zaopatrują. I to jest jedynie Prawda o poscielach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
do terazjaterazja , co ty wiesz jak sam jestem producentem !! i jestem z malopolski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spie pod taka koldra
od dawna, kupilam za b tanie pieniądze,w zimie pod grubsza, latem pod welnianym kocem, piore co pare miesiecy , no ale nie wyobrazam sobie,zebym mogla spac bez oblecznie na niej i na jakiejkolwoiek innej koldrze! Przeciez to obrzydliwe, caly kurz, naskorek. Zmieniam co jakies 10 dni. Mozna kupic welniana koldre o wiele taniej, w roznych Yskach i Lidlach, nie pamietam, kolo stówy, a to dokladnie na to samo wychodzi w sensie cieplo i wygoda. Pod sztuczna sie pocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
WEŁNA jonizuje ujemnie wiec nie przyciąga kurzu, a co do lidla czy innych tanich sklepów to juz lepiej taka pościel kupić na targu, tylko nie od czarnoskórych !! bo to podróbki, w hipermarketach sa najgorsze smierdzace produkty welniane ale 100% towe I na pokazach sprzedawane sa produkty z wełny australijskiej nie polskiej !! ta też wełna ma dużo lepsze właściwości !! PRODUCENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welna z polskich owiec
jest jak najbardziej ok! Jesli welna 100% to co mozna podrobic? Przeciez mozna odroznic welne od nie-wełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
tak można odróznić lecz nie każdy to potrafi, wełna jesli przypalimy jej włosy powinna sie kruszyć, a nie topić ! Ostrzegam jesli kupisz komplet poscieli za 200 zł to niewież w to ze jest to wełna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
wiec zamiast wełny kupisz futerko sztuczne które wygląda tak samo !! a czasem jest z domieszka wełny w skali 30/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze jak welna musi
przejsc przez 10tki posrednikow,na roznych kontynentach, transport, magazynowanie po drodze, to kosztuje! Zrobienie poscieli to zadna filozofia, prosty kawal dzianiny, nie musi byc droga ( chocby w porownaniu ze swetrami)! A welne naprawde prosto jest odroznic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
No wiesz wełne moze jest i prosto rozróżnic, ale dla Ciebieb bo sie na niej snasz ! ale jest wielu ludzi któży na pokazach kupują na pierwszym miejscu słowa a puzniej dopiero produkt, i te słowa kosztuja najwięcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
witam wszystkich zainteresowanych , zastanawiających . Pracuję w firmie Lama Gold już jakiś czas jeżeli ktoś ma pytania ,chciałby dowiedzieć się więcej na temat wyrobów firmy serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffel
witaj mam pare pytań, ale niewiem czy odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na pozytywne
opinie tutaj....to ci co sprzedają takie barachło je tu zachwalają!!!!pracowałam z takimi firmami-to czyste naciągactwo,te gówna sa warte 200-300 zł,a ostatnio dobrze naciągają emerytów-są strasznie naiwni,a mają czasem kasę-to najlepsi klienci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
uwielbiam ogólniki .niestety firm jest w naszym kraju ok .400 i to one psują wizerunek firmy swoją postawą i wyrobami .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×