Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feria

Pościel z wełny.

Polecane posty

Gość toffel
pracowałaś- i warte 200, 300 zł widać że pojęcie zerowe Sam certyfikat woolmarku w pierwszym roku kosztuje 12 tys wiec dodaj sobie to do kosztów ! ponad 400 i pewnie połowa z nich to byli pracownicy firm ! osobiscie firme Lama gold uwazam za jedna z najlepszych !! a napewno ma najlepsza oprawe ! na pokaz ich wyrobów aż chce sie isć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
toffel........dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucek
Od 5 lat korzystamy z poscieli z wełny merynosów australijskich. Na pokaz poszlismy z ciekawości.Jestem od dziecka alergikiem. Całe lata cierpiałam na koszmarne migreny bywały okresy takie, ze conajmnej dwa razy w tygodniu budziłam się z mogreną. Chdziłam do wielu specjalistów, łykałam mnóstwo środków przeciwbólowych (przecież jakos trzeba pracować). Proszki robione na receptę od neurologa też nie zawsze pomagały. Aha jeszcze jedno nigdy nie mogłam nosić ubrań z wełny, bo zwyczjnie mnie "gryzły" - no cóż jak to z alergikami bywa. Mój mąż jednak zdecydował, ze ze względu na moje migreny kupimy. Od tego czasu zapomniałam co znaczy migrena (a zdarzało się , ze l;eząłam w zaciemnionym pokoju - świtłowstręt z miska u boku - nudności). Problem jest jedynie z praniem a przede wszystkim z suszeniem , bowiem czyszczenie chemiczne nie jest korzystne - brakuje jednak wtedy lanolimy i pościel może byc trochę ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
coraz częściej powstają pralnie do prania wełny-tzw.pranie łódkowe,kołyskowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacą wam za takie reklamy
czy robicie tu charytatywnie?jak te pościele tyle warte-to specjalne sklepy otwierać!!!a nie latać akwizytorsko-to zawsze rodzi podejrzenie,że ktoś chce nas złapać na czas!niewiele ludzi ufa tego typu sprzedażom,nie mówiąc już o wkurzajacych telefonach-spamach"chcielibyśmy zaprosić...",ja nie znam nikogo,kto byłby zadowolony z zakupu,po krótkim czasie euforii,a pracuję z wymagającymi ludźmi i mającymi pieniądze ,to nie są rzeczy-cuda,choć sprzedawcy zrobią wszystko,by tak były spostrzegane!!!a dostanie certyfikatów nie jest problemem,nie wyolbrzymiajcie rzeczy,ci co wiedzą o co chodzi-śmieją się pod nosem-wszystko rozgrywa się o pieniądze i o zyski i dlatego dorabia się tu ideologię,by odświętniej to wygladało-ech ofiary marketingu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
zdaję sobie sprawę z jakości towaru, nasza firma(LAMA GOLD) nikogo nie zmusza do zakupów .Mam pytanie skąd u pani /a tyle złości .Czy państwo wykonują swą pracę charytatywnie ? Każdej firmie można przypiąć łatkę , ,,ubarwić" proszę równie krytycznym wzrokiem spjrzeć na własne firmy.Chętnych do wypowiedzi byłoby napewno mnóstwo-...pytanie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam niemieckich wyrobow(nie byly kupowane w Polsce) a teraz mam koldre firmy Fogarty i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rzecz jasna posciel musi miec certyfikat i znak Woolmark, inaczej to faktycznie nie wiesz co kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze te ceny o ktorych tutaj piszecie sa dosc wysokie. Nowa koldra ze znakiem woolmark w rozmiarze 260cmx220cm to tutaj w przeliczeniu wydatek ok. 350zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
Dzień dobry! dzwonię z firmy .... Chciałabym zaprosić na pokaz...... BO MI ZA TO PŁACĄ!!!!!!!!! i moim koleżanką...... bo ktoś kupi pościel wartą 400zł za 4000zł z góry dziękuje! szkoda tylko że zdecydowanie większa część idzie dla szefostwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
normalną rzeczą jest że w każdej firmie najwięcej zarabia szefostwo proszę pokazać mi firmę w której jest inaczej ,niektórzy mają predyspozycje do zarządzania (również żadna nowość) ,a pewna część potrafi tylko narzekać (również żadna nowość) .........niestety taki kraj wieczny pesymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziecmichal
błąd ze powlekasz pościel wełnianą bo ona traci swoje walory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukani
lama gold to złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
Jasne niektórzy mają predyspozycje wykształcenia brak i sumienia tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelegent
tak jasne zlodzieje , a ,,oszukani'' to pedofile i mordercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przedstawicielem marki Gorbina. Produkty wełniane, zwłaszcza pościel, wpływa pozytywnie na na ludzki sen, są ciepłe i w kontakcie z ludzkim ciałem ogrzewają się do jego temperatury, nie dopuszczając jednocześnie do przegrzania się organizmu. Więcej o właściwościach wełny na www.gorbina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i naiwna nie jestem
jak widzę te wpisy, że chwyty, że jest warta 200 zł, że dla głupich ludzi, to żal mi się robi. Jestem po studiach, mam lat 30 ( więc nie tylko emeryci jak widzicie kupują),świadoma jestem technik sprzedażowych i co z tego. Po co ludzie paliwo kupujecie, skoro wyprodukowanie to ok. 1 zł. Przecież dajecie się nabijać w butelkę, a jednak autami jeździmy. Mam pościel wełnianą, zadowolona jestem, zapłaciłam 3.000 zł i nie zamienię na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek wełny
Witam Pracuję w przy wełnie od 91 roku tzn produkujemy tkaniny wełniane . Oczywiście zgadzam sie z tymi którzy zachwalają sobie posciel i doceniają jej walory.Nadziwić sie nie mogę skąd u ludzi tyle naiwności bo jak można dać sobie wcisnąć produkt za 4000zł warty nie wiele wiącej niż 1000zł (kołdra materac poduszki)Przecież ci sprzedawcy żerują na naiwnisci a sztuczkami marketingowmi wciskają wam dobre ale za drogie produkty. Za pokazy w hotelach przezenty za prezenty przedstawicieli samochody włacnie WY płacicie . Co do pościeli w ikeach czy marketach to swietnie tylko czemu te kołdry w promocjach ważą jedynie 2-3 kg? temu że wełna jest droga (czeanka weł. ok 20zł/kg) wiec na zaweątrz daje sie wełenkę a do srodka wyełnienie silikonowe (5zł kg). W dobrych sklepach można kupić porządną pościel zazwyczaj kostuje 600zł (kołdra poduski) i waży około 5kg ma 100% wełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy zakup
Ja zakupiłam teraz komplet z wełny nie dla siebie tylko dla mojego dziecka. Jest ciągle chory odkrywa się w nocy i śpi tylko w piżamce rano wstaje zmarznięty na drugi dzień już katar i kaszel. Mam nadzieje że jak zacznie spać pod tą kołderką nie będzie się już odkrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanavergin/
moje drogie Panie... zgadza się wszystko pościel pościeli nierówna jeżeli kupicie wełnianą pościel na targowisku,w internecie bądź w supermarkecie za przysłowiowe 2 stówki z pewnością jest albo z wełny europejskiej,albo klejona albo bardzo rzadko tkana. Dobre pościele wykonane metodą tkania/czesane/kaszmir,alpaka,camel,lama są wykonywane z importowanych z Włoch dzianin tkanych.Żadne wyroby krajowe nie są wstanie dorównać im jakością z powodów surowcowych.A dobry surowiec kosztuje... Dokładnie ta sama sytuacja dotyczy np dywanów wełnianych.Porównajcie cenę tkanego ,,Persa'' z klejonką ,,a la Kowary".Kupienie pościeli markowej to nie wszystko.Jeśli chcecie cieszyć się nią latami ,a zapłaciło się za nią grube tysiące raz w roku,raz na dwa lata trzeba dać ją do regeneracji lanolinowej tzw natłuszczenia ,bo wtedy jest dalej miękka miła i przewiewna.Jeśli ktoś oszczędza na tym po 3-4 latach ma w domu faktycznie sfilcowaną derkę..pozdrawiam lanavergin.zafriko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śpię w kołdrze z gęsiego puchu z jedwabnym poszyciem. I na żadną pościel z wełny się raczej nie przestawię. A mój komplet bynajmniej nie jest żadnym bazarowym nabytkiem ;P. Kupiłam go sklepie marki Gianni Ferrara - kosztował swoje ale na pewno nie tyle co wełna. Luksus spania świetny ;)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Pościeli akurat nie używam, ale mam wełniane prześcieradło, które w tych temperaturach sprawdza się doskonale ;) Spodziewałam się, że może trochę gryźć, ale okazało się, że jest całkiem wygodna i miła w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
O Jezu - kto się jeszcze daje nabierać na tego typu akwizycję objazdową? Na litość Boską! Już naprawdę lepiej sobie kupić coś porządnego do mieszkania, niż jakieś wełniane badziewie do spania. Moim zdaniem to jakaś totalna ściema i nie warto tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!! Firma Lama Gold kładzie ogromny nacisk podczas szkolen na manewrowanie ludzkimi uczuciami posciel jest szyta w polsce a koszt wyprodukowania owej poscieli to 80 zł za komplet złoty ktory kosztuje 6 tyś zł , prucz tego na spotkaniach informacyjnych dowiadujecie sie jak oszukiwac starsze osoby oraz osoby po przejsciach np smierc bliskich . Prelegenci to osoby ktore nie moga znalesc pracy nigdzie indziej z roznych srodowisk firma Lama Gold jest notorycznie oskarżana o to ze któryś z prelegentów ukradł cos z domu podczas nieuwagi gości . Gratisy ktore sa dawane to nic innego jak zestaw ktory jest do kupienia i tak na prawdę nic nie daja za darmo . Jeżeli sie zastanawiasz nad zakupem poscieli firmy LAma Gold to stanowczo odradzam wystarczy isc do sklepu z markowa włoska wełna a zaoszczedzimy 4 tys zł i bedziecie mieć drodzy Państwo znacznie lepszy produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!! Firma Lama Gold kładzie ogromny nacisk podczas szkolen na manewrowanie ludzkimi uczuciami posciel jest szyta w polsce a koszt wyprodukowania owej poscieli to 80 zł za komplet złoty ktory kosztuje 6 tyś zł , prucz tego na spotkaniach informacyjnych dowiadujecie sie jak oszukiwac starsze osoby oraz osoby po przejsciach np smierc bliskich . Prelegenci to osoby ktore nie moga znalesc pracy nigdzie indziej z roznych srodowisk firma Lama Gold jest notorycznie oskarżana o to ze któryś z prelegentów ukradł cos z domu podczas nieuwagi gości . Gratisy ktore sa dawane to nic innego jak zestaw ktory jest do kupienia i tak na prawdę nic nie daja za darmo . Jeżeli sie zastanawiasz nad zakupem poscieli firmy LAma Gold to stanowczo odradzam wystarczy isc do sklepu z markowa włoska wełna a zaoszczedzimy 4 tys zł i bedziecie mieć drodzy Państwo znacznie lepszy produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!! Firma Lama Gold kładzie ogromny nacisk podczas szkolen na manewrowanie ludzkimi uczuciami posciel jest szyta w polsce a koszt wyprodukowania owej poscieli to 80 zł za komplet złoty ktory kosztuje 6 tyś zł , prucz tego na spotkaniach informacyjnych dowiadujecie sie jak oszukiwac starsze osoby oraz osoby po przejsciach np smierc bliskich . Prelegenci to osoby ktore nie moga znalesc pracy nigdzie indziej z roznych srodowisk firma Lama Gold jest notorycznie oskarżana o to ze któryś z prelegentów ukradł cos z domu podczas nieuwagi gości . Gratisy ktore sa dawane to nic innego jak zestaw ktory jest do kupienia i tak na prawdę nic nie daja za darmo . Jeżeli sie zastanawiasz nad zakupem poscieli firmy LAma Gold to stanowczo odradzam wystarczy isc do sklepu z markowa włoska wełna a zaoszczedzimy 4 tys zł i bedziecie mieć drodzy Państwo znacznie lepszy produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!! Firma Lama Gold kładzie ogromny nacisk podczas szkolen na manewrowanie ludzkimi uczuciami posciel jest szyta w polsce a koszt wyprodukowania owej poscieli to 80 zł za komplet złoty ktory kosztuje 6 tyś zł , prucz tego na spotkaniach informacyjnych dowiadujecie sie jak oszukiwac starsze osoby oraz osoby po przejsciach np smierc bliskich . Prelegenci to osoby ktore nie moga znalesc pracy nigdzie indziej z roznych srodowisk firma Lama Gold jest notorycznie oskarżana o to ze któryś z prelegentów ukradł cos z domu podczas nieuwagi gości . Gratisy ktore sa dawane to nic innego jak zestaw ktory jest do kupienia i tak na prawdę nic nie daja za darmo . Jeżeli sie zastanawiasz nad zakupem poscieli firmy LAma Gold to stanowczo odradzam wystarczy isc do sklepu z markowa włoska wełna a zaoszczedzimy 4 tys zł i bedziecie mieć drodzy Państwo znacznie lepszy produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongo2001
Od niedawna pracuje jako asystent sprzedając pościele wełniane na pokazach w całej polsce w hotelach, restauracjach itp. Jak mnie wkurza takie cos jak słyszę, że Ci co chwalą to są podstawieni, żeby robic reklamę i zachwalac wyroby wełniane.... albo, że to kupujący płaci za samochody służbowe, upominki, wynajem lokum.... Cholera a jak kupujesz sobie browara w sklepie to kto płaci za wynajem pomieszczenia pod sklep??? Użyjcie wyobraźni trochę...We wszystko w dzisiejszych czasach wliczona jest pewna marża. Wystarczy isc na pokaz, posłuchac ludzi, którzy maja wełnę kilka lat i to oni robią najlepszą reklamę chwaląc nasze produkty. Wiec nie sie nie wypowiadają Ci tzw."upominkowcy" który przychodzą na pokaz tylko dla upominku.A to, że cena jest wysoka to już wynika ze wszystkich kosztów, jakie firma ponosi robiąc prezentacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochy dwa
Kupiłem posciel z wielbłąda firmy Perfect Wool i jestem z niej bardzo zadowolony. To co inni mówią na różnego rodzaju pokazach to prawda. Jednak jak większości z was mnie tez sie chce śmiać jak słysze ze ktoś kupił posciel za 4000zł. Od czego jest internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×