Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feria

Pościel z wełny.

Polecane posty

Gość ibanez1
...od 9 lat pracuję w tej branży, mam własna firmę i własnych handlowców, towar bezpośrednio ściągam z Włoch. Jak słyszę i widzę na pokazach co sie sprzedaje i jak ludzie potem płaczą....to mnie skręca, jak widzę i słyszę głupoty jakie prezenterzy opowiadają....to się wściekam, jak widzę w sieci zestaw za 300 czy 500zł...to zal mi tych którzy to kupują...Nawet bez pośredników ....prawie nie da się przeżyć po takiej cenie sprzedając towar, aczkolwiek bazuje się chyba na tym iż sprzedam duuuużo za małą cenę. Oczywiście zakładam że znak Woolmark jest aktualny i dotyczy tylko tego rodzaju wełny..., że to nie jest tzw."hiszpanka"...że to nie jest merynos farbowany na wielbłąda...no i że w kaszmirze jest kaszmir:), więcej niż 3%.... Aby pokryć koszty, mieć dobry towar którego się nie trzeba wstydzić bez kosmicznej marży, u mnie zestaw kosztuje max. 2200zł. za kaszmir. Najczęściej kupują jednak merynosa i camel/kaszmir, około 1700, 1800zł. I to moim zdaniem max. jaki powinniście zapłacić za towar, z ratami które są zdatne do spłacania ewentualnie. W 6 firmach pracowałem, ogromną ilość towarów i produktów widziałem....Dużo by pisać bo to temat rzeka... ALLESEN Italianwool Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongo
ibanez1 mówisz o zestawie pojedynczym, czy podwójnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1
...oczywiście podwójnym...2 osobowym, 140*200 materac, kołdra 160*200, 2 poduszki i może cos jeszcze:). 1 osobowy mamy po 1500zł.,1600zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwrq
Chciałam podzielić się z wami moimi doświadczeniami z pościelą wełnianą, może komuś moja wypowiedź pomoże w podjęciu decyzji. Otórz zaczęło się oczywiście od pokazu, idąc tam z mężem nawet nie mielismy zamiaru i chęci inwestwania pieniążków w coś takiego, no ale panie profesjonalistki bardzo umiejętnie manipulujące ludźmi tak przedstawiły sprawy, że nie wiadomo kiedy oboje z mężem stwierdziliśmy, że może jednak by nam się przydała taka pościel. najbardziej oczywiście działa na człowieka możliwość zakupu w okazyjnej niższej niż zwykle cenie, a jeszcze jak dochodzą do tego różne dodatkowe gażety to już wogóle posciel jest właściewie nasza, pani widząc że mamy maluchy i zastanawiamy się poważnie nad zakupem podchwyciła momentalnie temat i dołożyła nam niby w cenie zestaw do łóżeczka, co miało przyśpieszyć naszą decyzję no i na to złapaliśmy się. Do dziś nie potrafię wytłumaczyć sobie dlaczego tak daliśmy sie naciągnąć, zwykle takie chwyty do mie nie trafiają. Tłumaczyliśmy sobie z mężem że będzie nam zawsze cieplutko, komfortowo, zdrowo, bez pocenia się itp. Po ok pół roku uzywania moje wnioski są następujące, pościel jak dla mnie nie jest warta swojej ceny, ponieważ co najgorsze pozostawia po sobie mnustwo kołtunów, są one wszędzie, poodkurza sie a tu za chwilę gdzieś znowu się walają po pokoju te kudły, istna masakra, jak założy sie pościel to w niej z kolei gromadzi się multum śmieci, z resztą to nie przeszkadza w przedostawaniu się na zewnątrz kołtunów. totaklną ściemą jest że człowiek się pod tą pościelą nie poci, fakt- jest momentalnie cieplutko, ale można się przegrzać, a co innego panie mówiły na pokazie. jeżeli chodzi o względy zdrowotne to na razie się nie wypowiadam na starość się przekonamy. Do minusów należy też niezbyt przyjemny zapach, niedłuugi czas po praniu czuć jakby mocz, bardzo intensywnie było to czuć jak tylko dostarczono nam pościel. Pościel jest poza tym dość ciężka, im większa tym więcej z nią trudności jak np częśc nam się osunie w nocy na podłogę i poduszki sa fatalne, po kilku tyg robią się niekształtne, zbite, płaskie i niewygodne do spania. Jeśli chodzi jeszcze o te bajery dotczące lepszego odpoczynku i relaksu to pojęcie względne, ja nie odczuwam różnicy. jeszcze o jednej rzeczy zapomniałam, nie liczcie na to że ta pościel będzie pięknie się prezentować, korektor po kilku miesiącach wygląda paskudnie, jest cały w kołtunach jest to bardzo nieestetyczne i moze odstraszać, na poduszkach powoli zaczyna nieco zacierac się wzór, kołdra jak na razie jest ok, ale inne elementy na których sie leży, przekręca, ugniata nie mają wyglądu na pościel za 3000. Podsumowując za te pieniądze nie warto kupować pościeli która ma tak wiele do życzenia, ale już każdemu pozostawiam wybór. Radze jeszcze żeby od razu na danym spotkaniu nie podejmować decyzji o zakupie bo te pseudo okazje na każdym jednym spotkaniu oferują, więc w każdej chwili można się umówić i zamówić, warto też w necie za tym poszperać może innej firmy ale w rozsądniejszej cenie, przypuszczam że większej różnicy nie będzie, może będzie bardziej gryząca, ale ta też miluśka to nie jest, mój mąż nie wytrzymał i po paru dniach byłam zmuszona założyć pośćiel. życzę racjonalnych wyborów mój taki nie był i teraz biję się w klatę. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom & aga
Z wieloma rzeczami, które napisałas sie zgadzam. Piszesz chyba o poscieli z Merynosa bo ona rzeczywiście zostawia pełna takich kuleczek które są nie do sprzątnięcia. Jest ich pełno i to wszedzie. Kupiłem pare ładnych lat temu taką pościel więc wiem o czy piszesz. Ale posciel z wielbłąda to całkiem inna bajka. Mam ją juz jakiś czas i nie ma zadnych kulek walających się po podłodze, nie zmieniła swojego wygladu. Ogólnie naprawde spoko. Oczywiście nie kupiłem na prezentacji. Jednak poszukałem w internecie i znalazłem w dobrej cenie firmy Perfect Wool. Obawiałem się troche bo czytałem ze są różne sklepy ale okazało sie ze trafiłem w 10. Ja osobiście polecam pościel wełnana. Ale bez brawury - nie kupioną na pokazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwrq
Dokładnie, pisałam o pościeli z merynosa firmy Lama Gold, tak istotna informacja mi umknęła, więc prostuję. A jeśli chodzi o wielbłąda to nic nie mogę na ten temat powiedzieć, teraz tylko żałuję że przed zakupem trochę nie poszperałam i o wielbłądzie nie poczytałam, może nie byłabym taka rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZDAWCA
PODZIELE SIĘ Z WAMI MOIM DOŚWIADCZENIEM. PRACOWAŁEM W JEDNEJ Z DUŻYCH FIRM POLSKICH. DUŻO WIDZIAŁEM I DUŻO WIEM O POŚCIELI WEŁNIANEJ. POWIEM TAK TE WSZYSTKIE DUŻE FIRMY TYPU REM.. LAMA... WOOL ST.. ROBIĄ TAK ŻE JAK JEST SPADEK SPRZEDAŻ TO KUPUJĄ TAŃSZĄ GORSZĄ WEŁNE I DLATEGO SĄ TAK ROZBIEŻNE WYPOWIEDZI. FIRMA PERFEKT... TEZ NIE SZYJE WEŁNY SAMA TYLKO KUPUJĘ I ODSPRZEDAJĘ.. DOBRA POŚCIEL Z WEŁNY MUSI KOSZTOWAĆ OK 2000 TYS. ZA KOMPLET 1 OSOBOWY WIEM ŻE NIEKTÓRZY Z WAS KUPILI PRZEZ INTERNET I TERAZ SIĘ WSTYDZĄ PRZYZNAĆ I UDAJĄ ZE NA POKAZIE KUPILI. W INTERNECIE JEST DUŻO POŚCIELIZ WEŁNY ALE Z MERYNOSÓW HISZPAŃSKICH JEST TO WEŁNA KTÓRA SIĘ KOŁTUNI I GRYZIE I CO GORSZA ŚMIERDZI. ŻEBY POŚCIEL NIE ŚMIERDZIAŁA TRZEBA KUPIĆ DOBRY PŁYN A NIE Z BIEDRONKI ZA 4 ZL. BO WTEDY LANOLINA BĘDZIE WYPŁUKANA I BĘDZIE POŚCIEL ŚMIERDZIAŁA POTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1
...nie dziwię się że....pracowałeś...Z takim tokiem wypowiedzi i rozumowania...żal że pracowałeś gdziekolwiek w tej branży. Czy widziałeś kiedyś "hiszpankę" na oczy ...czy wyczytałeś gdzieś?...Chłopaku, napiszę Ci tak, 98%firm w Polsce ściąga dzianinę(czytaj wełnę) z ....różnych miejsc w Europie. Oby była dobra...a nie jest, większość nie jest szczera i wszyscy na tym cierpimy bo jest to krótkotrwałe...nie lubimy jak się nas oszukuje....prawda??......Napiszę tak...to był....dobry biznes...ale dawno temu...teraz wszyscy , oki, większość ,wbrew pozorom walczy o przeżycie. Nigdy się o tym nie dowiesz bo byłeś jak ja na początku...szarakiem...ja nie zostałem i życzę abyś też nie został, ale zmień myślenie...Poświęć własny czas na sprawdzenie czegoś a nie słuchanie innych.... Już to kiedyś gdzieś napisałem, jak firmy mają ogromne zaplecze i wypłaty dla ....również zarządu...to takie są koszty...Po 3 tyś. 1 os. zestaw, ale za rok już nikt tego nie kupi, i nawet jak się zmieni dzianinę chłopaku...to dalej będzie za drogo. I do tego do dupy towar...O reszcie głupot które napisałeś...nie wypowiadam się, nic nie piłem, jestem za trzeźwy i ...szkoda słów...Śmierdzi....hmmmm, to chyba wszystko wyjaśnia....ach to słownictwo...urocze i w pelni oddające nieznajomość czegokolwiek....i szacunku do potencjalnego i juz zdobytego klienta... A....chłopaku, jak nie idzie....., to się zwalnia, tak tnie sie koszty, a nie zmienia hurtownię z dzianiną...a Ty pewnie poszedłeś na pierwszy ogień...I się nie dziwię dlaczego tak się stało. Tak na marginesie chłopcze, wyszkoliłem kilkadziesiąt osób w swojej pracy z wełną ...i nie tylko. # z nich zarabiają po....17 tyś. miesięcznie prowizji:), miesięcznie!!!...+stała...Teraz już w innych firmach...ale i tak spotkania z nimi są....:)upojne:), nawet po latach. Weź się do roboty, nie oszukuj, nie pisz o czym nie masz pojęcia, szkol się....i tylko tyle i az tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewqr
Jeszcze się taki nie urodził, co wszystkim by dogodził. Ja mam pościel firmy Lama Gol di jestem super zadowolona. Na tym forum ktoś napisał bardzo mądrą wypowiedź i ja przytoczę. "Przekrój poglądów i wiedzy taki jak w naszym społeczeństwie. Od skrajnych i fałszywych, do mądrych i wyważonych. Niestety, taka jest ta nasza rzeczywistość. Jednak osłabia mnie czasem jak widzę tak żenująco niski poziom wiedzy i kompetencji lub chęć dokopania komukolwiek za swoje niepowodzenia. Jeśli nie znam tematu, nie sprawdziłem czegoś - NIE WYPOWIADAM SIĘ! Proste? Okazuje się, że nie dla każdego. Ktoś coś gdzieś słyszał, dokładnie nie sprawdził, albo wcale, no ale oczywiście zna prawdę i nikt mu nie powie, że jest inaczej! OKROPNE! A teraz o wełnie. Jeśli ktoś choć trochę się orientuje, to wie, że: 1. Pościel wełniana przede wszystkim "oddycha" i utrzymuje stałą temperaturę ciała, przez co wspomaga rehabilitację przy schorzeniach reumatycznych i pozwala naszej skórze oddychać. Człowiek się nie poci, nie odkrywa i nie marznie. 2. W zależności od odpowiedniej technologii produkcji wełny, leżąc w takiej pościeli doznajemy mikromasażu ciała co poprawia krążenie krwi i wszystko co się z tym wiąże 3. Wełna owcza zawiera lanolinę, która ma działanie antybakteryjne i przeciwdziała rozwojowi roztoczy (stąd brak wywołujących alergie odchodów roztoczy i stąd te właściwości antyalergiczne!). Ponadto lanolina działa zmiękczająco na skórę, łagodząc jej podrażnienia. 4. Dzięki lanolinie jak i dynamice włosa wełnianego zanieczyszczenia wynoszone są na powierzchnie włosia, następuje samoczynne oczyszczenie i wełna pozostaje długo czysta. 5. Wełna merynosa skutecznie eliminuje niekorzystną dla człowieka jonizację dodatnią pochodzącą od otaczających nas tworzyw sztucznych i zastępuje ją naturalną dla nas jonizacją ujemną. Na koniec o jakości i cenach. Otóż są duże różnice w jakości pomiędzy różnymi gatunkami wełny, dlatego nie jest obojętne co i gdzie się kupuje. Ceny dla większości są zaporowe, to fakt. Czy zalety pościeli z wełny merynosów australijskich usprawiedliwiają aż tak wysokie ceny - nie wiem. Ta forma sprzedaży tak ma. " Podpisuje się pod tym z całym szacunkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany135
witam jeśli chodzi o pościel z wełny , należy patrzeć też na jakość produktu,oczywiście ja bardzo polecam, mam każdy rodzaj pościeli, najlepsza jest z wielbłąda,nie powlekam i śpię tylko w spodenkach, sen jest nieporównywalny z tym w pościeli tradycyjnej jeszcze raz polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1
....tak apropo wielbłąda, to ja chętnie oddam w dobre ręce zestaw z wielbłąda 1 osobowy:), sądzę że za rozsądne pieniądze:), materac 100*200 cm, kołdra 140*200 i do kompletu dorzucę jaśka bo "wyszły" nam poduszki:)...., gramatura wełny 600gr/m2, cena za komplet....hmmmm 1300zł?.... Zdjęcia czy film jak to wygląda oczywiście mogę przesłać. ALLESEN Italianwoow Sarina Szczecin 519 463 505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1
...i się złapałem na tym że napisałem za wysoką cenę jak za 2 osobowy zestaw. Przepraszam wszystkich, jedyneczka z camela, podaję link do aukcji na Allegro,pozdrawiam. ALLESEN Italianwool Sanari Szczecin 519 463 505 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1009219135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria2908
Witam! Czytam wypowiedzi i się zastanawiam dlaczego od razu pościel wełniana jest krytykowana na podstawie jednej firmy. Fakt jest wolność słowa ale nie przesadzajmy. Szczerze mówiąc znam się trochę na wełnie i sama posiadam pościel z camela połączoną z kaszmirem. I zdecydowanie mogę powiedzieć że REWELACJA nie zamieniłabym się już na tradycyjną. Najbardziej cenię sobie to że pod pościelą wełnianą nie pocimy się. Są jednak osoby które są innego zdania. Ale czy zastanawiały się co ma na to wpływ?? Otóż kochani pod pościelą wełnianą pocą się osoby, które chorują (np. cukrzyca, nadciśnienie itp.) i biorą lekarstwa regularnie. Tabletki hormonalne, psychotropy, antykoncepcyjne też maja wpływ na pocenie się pod pościelą wełnianą. Osoby które pocą się pod wełną niech odpowiedzą sobie na pytanie: Pocę się ja i moja wełniana kołdra czy tylko ja?? Dobrze się zastanówcie nad odpowiedzią bo jest ona naprawdę znacząca....Z kolei skończyły się też bezsenne noce i sen jest spokojniejszy co jest dla mnie ważne gdyż jestem astmatykiem. Nie mam już tych napadów kaszlu uczucia duszenia, mogę spokojnie oddychać i spać. Podsumowując: polecam ta pościel wszystkim, ujmę to tak: ta pościel to żaden wydatek, to wymierne korzyści gdyż inwestujemy we własne zdrowie. Aha zapomniałabym najważniejsze: NIE MAM styczności z firmami wełniarskimi a już na pewno nie pracowałam i nie pracuje w tej branży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1
...faktycznie "domowe nastroje", znalazłem wszystko:)!!! Kupiłem chlebak!!! OLE!!! Trochę gniecie w plecy, ale da się jakoś wyżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA na firmę SANARI i VELAMA ze Szczecina!! To oszuści i wyłudzacze!!Wpychaja sie do domu z buciorami i wyłudzaja na starszych osobach kupno poscieli rzekomo uzdrawiającej. A cały Pracodawca ma formułki wyuczone na pamięć i nie może nawet rozliczyć sie finansowo ze swoimi klientami jaki i pracownikami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałam sie wrobic
i zakupiłam wełnianą pościel, niech to licho...tak ochoczo mi pomagali ładować do taksówki ten towar, że nie zdążyłam się przyjrzeć dokładnie .Dopiero w domu zaczęłam czytać etykietki i nigdzie nie jest napisane kto ją produkował tylko firma pośrednicząca "Partner". Zaczynam podejrzewać czy to aby nie jest chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras
Zapraszam do wspopracy osoby ktore pracowaly jako prelegent z calej Polski.Praca w milej atmosferze.Umowa o prace plus wysoka prowizja srednie zarobki to okolo 5000zl.merinospolska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Widzę że opinie na temat pościeli wełnianej są różne. Tez jestem użytkownikiem całego zestawu takowej pościeli i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Oczywiście taka pościel nie uzdrawia ale zapewnia bardzo dobre warunki wypoczynku (wysypiam się zdecydowanie lepiej, sen jest bardziej spokojny, przestały mnie również nękać kłopoty z bezsennością). Będąc szczery nie zamienił bym jej już na żadną inną (zresztą dzieciaki już tez w niej spią). Co do ceny . . . . kosztowała sporo ( kupiłem na pokazie w restauracji). Komplet na łuszko sypialniane wyniósł mnie 3400zł. :-/ Moja znajoma ostatnio zamówiła również taki sam komplet w sklepie internetowym i zapłaciła za niego duuuzo mniej. Jakość taka sama jak mojej pościeli, dostała 5lat pisemnej gwarancji na cały zestaw i również jest baaardzo zadowolona. Kupiła na www.TwojePosciele.pl Tym którzy myślą o pościeli wełnianej serdecznie polecam, jednak uważajcie na pokazy - przekonałem się że tam się słono przepłaca (przykład mojej koleżanki, która kupiła na www.TwojePosciele.pl identyczny zestaw za 1/3 ceny. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prelegent Lama Gold
Powiem jedno. Nic nie kupujcie, nie jedzcie, nie pijcie, nie tankujcie, nie używajcie, nie bawcie się. Zawsze ktoś na was zarabia. Jeżeli chodzicie do pracy jesteście łośki, bo nie macie pojęcia jakimi wielbłądami jesteście, ile szefostwo na was zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co w większości jest napisane to totalna bzdura wszystko co jest poniżej 2 tys to jest albo podróbka albo polska wełna porządna wełna jest z merynosów australijskich 13 gat wełny czyli najwyżsy i nie gryzie nasza Polska wełna to max 6 klasa róznica polega na tym ze merynos w australi jest cały rok na pastwisku a nasze owce ponad pół roku w owczarni zamkniete i włos przez to jest szorstki jak 100 klientow byscie przepytali to 95 powie ze jest super tylko jakiejś porządnej firmy duzej a nie jakiejs malutkiej co krótko na rynku i sprzedaje polska welne ta wełna musi tyle kosztowac bo wełna ma swoja cene np garnitury plaszcze czy dywany(ale z wełny) nie sa tanie i nigdy nie były bo dobry materiał ma jak już wcześniej pisałam swoja cene porzadny garnitur średniej klasy to ok 700 zl a ile tam tego jest a ile np na kołdrze znacznie więcej wełna nie chłodzi to jest bzdura ale w 80% przepuszcza powietrze a to jest bardzo ważne a to co o cenie pisza ludzie to piszą Ci co im żal d... ściska bo nigdy nie będą jej mieli i mówią to z zazdrości żeby zrazić tych którzy mogą sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez_2004
No ale pięknie ktoś sie wyuczył tego co mu zadano:), slicznie:). Szkoda że człowieku nie masz dużego pojęcia o jakości wełny, wiesz że gdzieś dzwonią....ale nie do końca rozumiesz gdzie:). Pościel sama w sobie nie leczy. Ktoś kto na pokazach wygaduje takie głupoty powinien być zwolniony z pracy. 9 lat pracuję w tej branży i wiem co mówię. Wspomaga leczeniu pewnych schorzeń i człowiek się lepiej czuje. Poczytajcie o samej wełnie i właściwościach, pościel to tylko wyrób zrobiony z wełny:).Dla mnie ważne że chroni przed wilgocią( a Szczecin to wielkie bagnisko tak naprawdę) i jest zjonizowana ujemnie, szybciej i łatwiej się zasypia. Jest przyjazna dla człowieka po prostu. A, no i mniej się pocę, bo każdy się poci ale rano tego nie czuć, chłonie wodę i odparowuje. Ile osób tyle opinii:). W każdym razie nie polecam pościeli z merynosa - różne firmy mają różną jakość wełny, jak nie jest najwyższych lotów będzie drapać:), nie dlatego że sam sprzedaję ale dlatego że przez tyle lat widziałem dziesiątki zestawów i sporo niezadowolonych klientów. Co do gwarancji, to firmy dają 5 lat. Ale tak naprawdę to nic sie tam nie psuje. Poduszki się ubijają(właściwie wkład w poduszkach), ale można to samemu wymienić a kosztuje coś koło 15zł. Zresztą gwarancja to chwyt marketidowy:), spróbujcie coś załatwić w takiej firmie po zakupie:), prawie nierealne, więc tym się nie sugerujcie. Tak samo "nowość" czyli poduszki z wkładem "pamięciowym" i materace" z pamięcią"...Spróbujcie to potem wysuszyć po praniu... Do 2000tyś za komplet 2 osobowy to max ile można dać za taki towar, szczególnie że jest to zakup na lata. Proponuję zajrzeć na allegro, tam jest tego sporo, a dla zainteresowanych podaję nr aukcji 1099019088. Chętnie odpowiem na pytania. ibanez1@tlen.pl 519463505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez_2004
do "efkakonefka"... Na jakiej podstawie rzucasz tego typu oskarżenia? Tak się składa że znam te firmy, a właściwie jedną bo drugiej juz nie ma, podziel sie swoja wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nt. "oddychania" pościeli z wełny mój M. spi pod baranicą, dzisiaj go budziłam, cały spocony jak mysz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżilo
Hmmm, byłam dzisiaj na pokazie i pani zaproponowała mi 2 duże kołdry(220x200) do tego 5 poduszek i jeszcze dorzuciła 2 zestawy garnków polskiej znanej firmy. Wszystko to za 4000zł. jak myslicie warto ?! Czytając niektóre wypowiedzi jestem lekko przerażona. Dodam jeszcze że pościel jest z jednej strony z miękkiego kaszmiru a z drugiej z satyny. Proszę o radę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaa@o2.pl
Mam do sprzedania nowy komplet. Jeżeli jest zainteresowanie proszę pisać na maila: ewelajnaa@o2.pl a prześlę zdjęcia Komplet ekskluzywnej pościeli KASZMIR z bursztynami 155/200 Pościel Kaszmir z kolecji Amber Collection znanej firmy Perfect wool (na certyfikacie Woolmark) to najdelikatniejsza wełna kóz kaszmirskich. Grudki bursztynów znajdujące się w każdym elemencie wchodzącym w skład zestawu regulują funkcje nerek i jelit, układu nerwowego, działają przeciwzapalnie i antytoksycznie. AMBER COLLECTION to luksus oraz zdrowie w nowym wymiarze. W skład kompletu wchodzą: 2 x poduszka ( 60x40 ) 2 x jasiek ( 40x40 ) 1 x kołdra ( 155x200 ) 5 x pokrowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopolo
Kochani,wszystko może i jest prawdą o pościelach z wełny,lecz jest jedno ale.Żeby wlosie zwierzęce emitowało jony ujemne,musi być żywe,martwe nie emituje!!!Bez względu czy to jest owca,wielbłąd czy kot i na ten temat nie ma dyskusji,jeżeli ktoś uważa inaczej to jest po prostu laikiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar001
Ja też mam pościel wełnianą Philipiaka. uprałam z lanoliną i wełna zbiła się w kule, jest szordka i twarda. czy mozna ją jakoś uratować? Przypomina teraz starego barana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar001
sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×