Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feria

Pościel z wełny.

Polecane posty

Gość Logiczny
Ludzie wy naprawdę jesteście tak naiwni?? To że wydaje wam się, że to był super zakup to tylko przez to, że zapłaciliście tyle pieniędzy za to. 4 tysiące - trzeba być naprawdę idiotą. jak kytoś chory to niech przeznaczy te pieniądze na leczenie a nie na tandetne śmierdzące wełniane kołdry. Kupcie sobie w markecie za 200 stówki, to jest to samo, i nie wierzcie tym co tu zachwalają, na 99% to producenci albo ci którzy tak to sobie tłumaczą, bo za 4 tysiące to musi być dobre. Przecież to banda oszustów którzy wiedzą jak zmanipulować chołotę i wcisnąć im kit warty 200zł za 4 tgysiące, że nibo to choroby leczy, jeśli byłoby to takie dobre to by wszyscy o tym wiedzieli. Ciekawe jaką polewę mają ci akwizytorzy z naiwniaków co kupili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakra
witam dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z firmy Polana (mam jej numer), dałem jej do zrozumienia że nie jestem zainteresowana , wyzwała mnie od śmieci , PANIE PREZESIE TEJ FIRMY GRATULUJĘ PRACOWNIKÓW!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortezzzzzz
!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!! to co sie dzieje w firmie Pollana!!!!!! Główna Szefowa nie ma pojecia co tam sie dzieje!!!!! Dziewczyna z biura a doklanie Maria Barancewicz traktuje pracownikow jak niewolnikow!!!! przekroczyła wszelkie granice, odnosi sie do nich bez szacunku!!! kazdy robi swoje ale ta panna oszalala ja juz niestety nie jestem pracownikiem waszej firmy ale Pani Klaudio niech Pani cos zrobi poki nie jest za pozno bo to co Ona wyprawia mozna nazwac mobbingiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytomna
Pojechałam dziś z babcią na taki pokaz (Lama Gold), babcia mnie poprosiła bo nie miała czym dojechać (dostała zaproszenie i jak to babcia koniecznie chciała tam być). Pokaz od samego wstępu tandetny a że pracuję w branży związanej ze sprzedażą wyjęłam notes i zaczęłam notować sobie "triki" sprzedażowy użyte na tym pokazie- czyli słowem mówiąć- LANIE WODY. Najpierw zostałam niegrzecznie "poproszona" przez asystentkę prowadzącego o nie notowanie a potem zostałam ostakżona przez samego prowadzącego o to, że ich na pewno nagrywam telefonem! Jak dla mnie to wielka ściema i widocznie mają coś do ukrycia skoro się tak boją. Taki pokazy widocznie są z góry skierowane do ludzi naiwnych i nieświadomych! To się nadaje do telewizji! Przynajmniej ku przestrodze takim staruszkom jak moja babcia bo jak ktoś kupi taką pościel za 4tys to idiota jest i wcale mi go nie szkoda. Ostatecznie wyszłam z pokazu i poczekałam na babcię w samochodzie... Ale podobno ktoś kupował... Jestem zbulwersowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiissss
Jestem telemarketerką firmy z wyrobami...Pracuje ponad 3 lata Trafiam na ludzi bardzo miłych a bardzo często na wrednych takie wulgarne teksty nam ludzie mówią że nie hcielibyście tego usłyszeć ludzie nie mają kultury osobistej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja osobiście polecam. Mój mąż strasznie się pocił, a dzięki pościeli z Kaszmiru jest całkiem inaczej. Śpi spokojnie nie wierci się i dzięki temu ja tez mogę się wyspać:) Bóle z kręgosłupem,które miałam po urodzeniu dziecka tez minęły. Nie kosztowała az tak duzo za dwie poduszki 65x75 i kołdrę 200x220 zapłaciliśmy ok 1600 zł. Wydaje mi się ze cena jest bardzo przystępna. Znajoma była na pokazach i za taki komplet zapłaciła ok 4500zł wiec przebicie jest bardo duże. A najlepsze jest to , że jej komplet nie różnił się niczym od mojego. Najczęściej na takich pokazach kłamią żeby sprzedać jak najwięcej i za wysoką cenę a to dlatego że koszty takiego pokazu są wliczone w produkt. Tą kołderkę i wiele innych znajdziecie na stronie sklepu www.sklep.runo.com.pl Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza z zachodniopomorskiego
Firma Muflon to dno!!!!!!!!! Oszukuja ludzi jak tylko mogą i myślą,że ujdzie im to płazem!!!!!!! Byłam z mężem na pokazie ich pościeli, skusilismy sie na komplet na loze malzenskie(3500zl) a do tego dostalismy 3 poduszki i garnki firmy Rosler za 1zl, co razem wynioslo 3501zl. oczywiscie na raty.Pytalismy co bedzie w przypadku gdy bank nie udzieli kredytu,a pan stwierdzil ze dziewczyny u nich zrobia wszystko zeby kredyt wyszedl. Po tyg, dzwoni do nas jakas pani i mowi ze bank odmowil kredytu i ze towar mosimy im zwrocic na wlasny koszt,dodam ,ze poscieli nie dostalismy poniewaz nie mieli jej na samochodzie-dostalismy tylko te gratisowe poduszki i garnki(za 1zl) i jeszcze mąż wplacil im 101zl tzw przedwplaty. Pan z ktorym podpisywalismy umowe,powiedzial ze jesli pojdzie cos nie tak to firma przyjedzie po swoj towar i zwroci nam nasze pieniadze. Tak sie nie stalo!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzisiaj dostalam powiadomienie,że firma MUFLON podala mojego meza do Krajowego Rejestru Dłużnikow.To jakis skandal!!!!!!!!!!!!!!!!Jak tak mozna!!!!!!!!!!!!!To nie my jestesmy im dluzni pieniadze tylko oni nam!!!!!!!!!!!!!!Dodam jeszcze ze za garnki ktore kosztowaly 1zl, zazyczyli sobie 1500zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W sklepie internetowym kupilam takie same za 300zl z gwarancja producenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brak mi slow na ta firme!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berttina
Witam!Zakupiłam niedawno wełnianą kołdrę ale nie taka wypasioną za gruba kasę tylko za 100zł.Nie mam złudzeń,że to jakaś rewelacja. Wszystko by było ok, gdyby nie fakt ,że sypie się z niej jakiś ŻÓŁTY PROSZEK!.Już ja trzepałam, odurzałam i jest lepiej ale CO TO JEST???Nie spodziewałam się czegoś takiego z kołdry,może ktoś się z tym też spotkał...i czy to ma wpływ na jakość kołdry czy zdrowie.Kołdrę oblekam w poszwę ale później przy przebieraniu jest bajzel...Zastanawiam się nad reklamacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Bzdury piszecie !!!!. Moja cała rodzina zużywa już trzeci chyba komplet !. Ja nie wyobrażam sobie spania pod czymkolwiek innym . Jakieś noclegi w hotelach to koszmar ! . Śpimy pod wełną od co najmniej 10 lat !. Dla jasności ! , nigdy nie kupowałem na prezentacjach , to naciągacze !!!, identyczne produkty można nabyć za kilkakrotnie niższą cenę . Te z marketów za stówę , to też kant . Szukajcie z certyfikatem Woolmark, są takowe w sklepach . Mój ostatni zakup kołderki w rozmiarze 2x2 był na Allegro . Polski wyrób i cuuuudo :). Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani A.
Widziałam pościel na pokazie i niczym się nie różni od takiej jak tej której użytkuję (poza ceną). Zakupu dokonałam w sklepie firmy RUNO i nie żałuję tego do, a wręcz chwalę. Po pierwsze kołdra jest bardzo ciepła, gruba, dobrze się pod nią śpi. Po drugie cena, można kupić dużo taniej niż te na pokazach, które niczym się nie różnią. W dotyku czy jakości taka sama. W dodatku jest bardzo miła obsługa oraz szybka wysyłka. Polecam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani A.
Widziałam pościel na pokazie i niczym się nie różni od takiej jak tej której użytkuję (poza ceną). Zakupu dokonałam w sklepie firmy RUNO i nie żałuję tego do, a wręcz chwalę. Po pierwsze kołdra jest bardzo ciepła, gruba, dobrze się pod nią śpi. Po drugie cena, można kupić dużo taniej niż te na pokazach, które niczym się nie różnią. W dotyku czy jakości taka sama. W dodatku jest bardzo miła obsługa oraz szybka wysyłka. Polecam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuniusia
oj widze ze nie jestem jedna jedyna ktora ma sporo watpliowsci co do tej poscieli... jedna jedyna zaleta jaka ma to to ze faktycznie jeste przewiewna i czlowiek nie poci sie pod nia jak po zwyklym pierzem .... zauwazylam ta roznice kiedy oddalam posciel do czyszczenia i musialam spac pod zwykla .. myslam ze umre tak mi goraco bylo ;(( ...Co do reszty ktora uslyszlam na spotkaniu ze cuda ma robic ta posciel to jakies bzdury ... podobno mialam sie pod nia wyspiac i owszem trwalo to moze ze dwa miesiace do momentu kiedy sie poduszka nie zpila w srodku i mialam wraznie ze na kamieniach spie ;(( .. na tych pokazach opowiada sie tylko o zaletach nikt nie wspomina co zrobic jak przestanie byc taka jak zaraz po kupieniu..... uwazma ze nie jest warta takich pieniedzy jakie oferuja firmy zapraszajace na spotkania ... co wiecej sa mili i oddali by ci serce na dloni jak chca ja sprzedac ... jak juz ja kupisz musisz sobie radzic sama nikt nie slucha ze nie do konca jest ona taka jak o niej opowiadal Pan ktory prowadzil spotkanie :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert196811
A co panstwo powiedza o firmiw KORA z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runo runo runo
Panie z firmy runo zainwestuj sobie w reklame a nie na każdym forum zachwalasz sam swoje wyroby. Czyżby brak funduszy?? jak się raz podszyje człowiek pod klienta to może ktoś w to uwierzy ale nie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miolka
pół roku temu kupiłam komplet pościeli z wełny wielbłądziej. Zapłaciłam ponad 3000pln ale nie żałuję. Po pół roku użytkowania mogę powiedziec że moje bardzo słabe krążenie się mocno poprawiło, nie marznę już w stopy i ręce. Przeziebilam się na wiosnę i miałam wysoką temperaturę ciała, moje ciało parzyło mojego chłopaka, ale ja się pod tą pościelą ani troszkę nie spociłam, choc czułam że mi ciało plonie. Jeśli chodzi o gryzienie to faktycznie trzeba sie do tego przyzwyczaic, ja nie używam poduszek, bo na twarzy to nieprzyjemne uczucie, ale na ciele mozna przywyknąc. Pościel pomimo użytkowania przez pół roku nie smierdzi, jest czysta. Niestety popełniłam błąd i wietrzyłam posciel na slońcu przez co zaczela dziwnie smierdziec, NIGDY NIE WYNOŚCIE WEŁNY NA SŁONCE. Teraz muszę ją oddac do pralni. Jeszcze jedno; wygląd. Ja jestem leniem i słanie łużka nie uważam za największą przyjemnośc. Teraz tylko podrzucam kołdrę i sama się układa idealnie, wygląda elegancko i się nie kurzy. A kolor wełny wielbłądziej jest naprawdę piękny, aksamitna mleczna czekolada, to chyba najbardziej elegancka wełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia43
,,Dobry zakup" Moja koleżanka ostatnio kupiła sobie komplet garnków Philipiaka za niebagatelną sumkę 4000 zł..Przedstawiciele w/w firmy,byli tak dobrzy dla koleżanki,że dorzucili jej w prezencie : kuchenkę indukcyjną,poduszkę z merinosów wraz z kołdrą- szlafrokiem,kamizelkę z merinosów, kosmetyki, butelkę lanoliny do prania pościeli ,,całkiem za darmo"z dostawą do domu. Moi drodzy!!! wytłumaczcie mi jak im się to wszystko opłacało oddać ,,za darmo" skoro każdy pojedynczy produkt kosztuje krocie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józiek
nigdy i pod żadnym pozorem nie dajcie się nabrać na wełniane kołdry! człowiek się niesamowicie poci w nich. to jest okropnie. śpię od miesiąca w tym badziewiu za które matka moja zapłaciła straszne pieniądze bo ją naciągnęli cwaniaczkowie z jakiejś firmy organizującej pokazy dla starych frajerów. wstaję w srodku nocy mokry jak bym wylazł z wanny! koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibanez1@tlen.pl
....nie oceniam, nie krytykuję ale po latach mogę stwierdzić...jeśli dalej po takim czasie się pocisz...idź do lekarza, mozliwe że masz jakieś schorzenie o którym nie wiesz, nie jesteś świadomy i organizm daje znać - bez urazy, nie wiem dadciśnienie, czy jakieś problemy z sercem, przemianą materii, i druga opcja - może w kołdrze jest tyle owaty czy jakiegoś innego badziewia (aby nadrobić jakąś małą gramaturę wełny) wsadzone aby była grubsza, że naprawdę się przegrzewasz bo nie jest w stanie przepuszczać powietrza,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ja dostałam w prezencie z Biedronki wełnianą kołdrę za 99zł. Produkt polski. Ma zalety jak i wady. Poprzednio pod zwykłą ciepłą kołdrą paskudnie pociłam się, już zamierzałam udać się z tym do lekarza, a pod wełnianą kołdrą nie pocę się. Wada: lubię otulić sie po szyję, a ona gryzie obszyciem. Parę dni przespałam bez poszwy, ale jednak ubiorę. Mam natomiast ogromna chęć na wełniane prześcieradło. Byłam na kilku pokazach, wygadują niestworzone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Uzupełniam: przespałam się pod ubraną kołdrą i tez się nie spociłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INDIRI
WITAM; poproszę wszystkich handlujących pośxcielami, garnkami, którzy robią pokazy o kontakt na emaila: indir@onet.eu dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzuciłam bo, to siedlisko kurzu, roztoczy i pranie - koszmar! mam dla alergików i piore w automacie, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhy7gd6dddd
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia191919998899
Witam. Posiadam posciel z wełny kozic kaszmiryjskich firmy Perfect Wool.. Kupilem 2 komplety, i jeden moge od sprzedac. Jeden zostaje u mnie bo jest swietny. w kaplecie jest materac 100x200, kołdra 140x200 , poduszka 40X70 . Wszystko Nowe zapakowane w orginalnie. Prosze pisac na imeila zainteresowanych. Cena 1600 do uzgodnienia. taki zestaw jest warty ZESTAW POJEDYŃCZY MATERAC 1,0 x 2,0 KOŁDRA 1,4 x 2,0 PODUSZKA 0,4 x 0,7 4200zl. oto link to strony: http://www.perfectwool.eu/oferta-perfect-wool.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia191919998899
Witam. Posiadam posciel z wełny kozic kaszmiryjskich. Kupilem 2 komplety, i jeden moge od sprzedac. Jeden zostaje u mnie bo jest swietny. w kaplecie jest materac 100x200, kołdra 140x200 , poduszka 40X70 . Wszystko Nowe zapakowane w orginalnie. Prosze pisac na imeila zainteresowanych. Cena 1600 do uzgodnienia. taki zestaw jest warty ZESTAW POJEDYŃCZY MATERAC 1,0 x 2,0 KOŁDRA 1,4 x 2,0 PODUSZKA 0,4 x 0,7 4200zl. oto link to strony: http://www.perfectwool.eu/oferta-perfect-wool.html Oto moj adres imeil : bartosztrociuk@wp.pl, ten bartosztrociuk@tlen.pl to pomylka !!!!!!!!!! poydrawiam Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialna magda...........
a czy ta pościel jest miękka,czy gryząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Mam prześcieradło kupione na Allegro z Zakopanego i bardzo je sobie chwalę, nie gryzie, jest przyjemne. Natomiast kołdra z Biedronki.....Kosztowała tylko 100zł, usiłowałam spać pod nią bez poszwy, ale poddałam się. Sama wełna jest miła, natomiast obszycie jest fatalne. Miałam wrażenie,że dotyka mnie papier ścierny czy pilnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
vanili gryzie jak diabli! nie da się w tym spać! Gdzie kupiona, jakiej produkcji? A swoja drogą, ja np uwielbiam korę, a moje rodzone dziecko twierdzi, że nie będzie spać pod papierem ściernym. Co komu pasuje, różni ludzie te same rzeczy różnie odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lachu
A ja kupiłem 2 grube i ciepłe koce z wełny. Oba w sklepie z używaną odzieżą firmy "Badpol". Dałem za nie 10 i 12,5 zł. Są super - w zimie ciepłe, w lecie chłodne. Nie śpię już pod niczym innym. To co że używane (z niemiec) ważne że tanie. PS: Jakościowo są kilkakrotnie lepsze od tego łachmana który sprzedają w Biedronce jako "kołdrę" za 100zł. http://img826.imageshack.us/img826/7500/zdjcie0114i.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×