Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feria

Pościel z wełny.

Polecane posty

Gość gość
Kupilam pościel firmy KORA z Katowic niby jakiś certyfikat z jakiegos stowarzyszenia im. Religi miała miec i rozp... się po kilku dniach. Śląscy oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek gość
Nie mogę patrzeć, jak ludzie kupują "pościel wełnianą" na tych dziwnych prezentacjach, od sprzedawców ze sztucznym uśmiechem na twarzy... Moja żona kupiła taką pościel rok temu w sklepie internetowym (wcześniej sprawdzonym na żywo) i jest zadowolona. Oczywiście nie ten najtańszy modle, bo te trochę gryzą, a ja tego nie znoszę... Ale już kolekcja Merino jest ok;) Gdybyście byli zainteresowani - www.sklep.ekotex.pl - firma sprawdzona, obsługa sklepu wręcz błyskawiczna, podobnie, jak wysyłka... Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 23456
Witam, Najlepsza oferta poscieli jest na www.poscielwelniana.info - tanio , uczciwie i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzony sklep internetowy od 2003 roku na rynku, http://www.taniaposciel.pl/posciel-welniana/k/9 polecamy pościel wełnianą firmy alwero .. Ludzie zapomnijcie o pokazach, firmy pokazowe zarabiają krocie kołdra wartości 200 zł kosztuje 3 tyś. rozbój w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona123
Jak człowiek widzi te wszystkie pokazy, na których naciągają ludzi to włosy stają dęba. Raz dałam się nabrać na te sztuczki i nigdy więcej!!!!! Po długim szukaniu odpowiednich produktów znalazłam dopiero firmę, która działa od lat. NIE REKLAMUJĘ jej tutaj, ale uważam, że warto wejść i zobaczyć. http://sklep.runo.com.pl Ja kupiłam pościel królewską i jestem zadowolona. POLECAM! Firma RUNO to najlepsza marka w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z kluczborka
Jeśli ktoś nie wierzy w zdrowotne właściwości wełny to niech nie wierzy. Ja mam taką od kilku lat i nie zamieniłbym się na żadną kołdrę antyalergiczną z marketu czy Yska (specjalnie literówka). Badziewie za 100zł po roku telewizję można przez taką kołdrę oglądać. Kupując dobrą pościel wełnianą i odpowiednio o nią dbając ma się ją przez 10-15 lat i nic się z nią nie dzieje. Chcesz dobrej pościeli w najwyższej jakości zobacz pod ten link http://przyjemnysen.pl/Po%C5%9Bciel%20we%C5%82niana/komplet-poscieli-camel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co przepłacać , sprawdźcie ile firma istnieje na rynku , czy jest wiarygodna , poza tym zawsze można zapłacić kurierowi przy odbiorze . Ja tak zrobiłem i znalazłem firmę , z której jestem bardzo zadowolony : www.poscielwelniana.info Towar pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierze jestem uczulona, pod syntetykiem spać nie lubię. Przetestowałam pościel wełnianą i to był strzał w dziesiątkę. Komfort spania rewelacyjny, nigdy zbyt ciepło ani zbyt zimno. Wreszcie wysypiam się, mam pościel Welmax i taką polecam, bo innej nie używałam, jest ładna i rewelacyjnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o słyszałam ostatnio o pościeli Welmax same dobre opinie, słyszałam też że jest droga, ale cóż za jakość się płaci, zresztą nie ma co oszczędzać na zdrowiu, muszę się bliżej przyjrzeć tej pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich zwolenników i przeciwników wełny, ja mam taką pościel 7 lat i jestem zadowolona bardzo. Przez 3 miesiące pracowałam nawet w firmie która sprzedaje taką pościel na pokazach i wiem jedno oni kupują od producenta za ćwierć ceny lub nawet mniej. Jeśli chcecie kupić taką pościel to od producenta najlepiej, tylko uwaga żeby nie kupić waty za 200 zł. bo i takie są w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki tam
Czy Świadectwo jakości na metce to jestto samo co Certyfikat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki tam
Proszę o opinię o pościeli wełnianej Lama Gold. zPoznania Czy ktoś kupił, czy użytkuje, czy jest zadowolony i czy poleca taką pościel? Aha czy kupić ja na pokazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki tam
ponawiam prośbę o opinie o Lama Gold, plss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prezenter
POŚCIEL WEŁNIANA TO SCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma wszystkie koldry welniane, tak samo welniane podkladki pod przescieradla. Nie gryza, bo przeciez na to sa powloczki. A kupilam - uwaga_ wszystkie pare lat temu w lumpeksie na wage, wychodzilo po 40-50 zl za jedna, upralam, zreszta piore co roku o ok. W lecie spie pod welnianym kocem. Pod syntetykami sie pocę. na pewno welniana jest lepsza, ale nie ma co pzreplacac. Welna to weslna, masza polskie czy te Lidla sa rownie dobre. Moge tez polecic puchowe koldry z jyska( do prania w pralce!), byly kiedys po 50 zl. Lubie spac w zimnych pomieszceniach wiec sie przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12brenda12
Około 20 lat śpię w pościeli LAMA GOLD. Kupiłem ją ze wględu na bóle kręgosłupa i częste zapalenia korzonków. Żadna kuracja nie była skuteczna. W niedługim czasie po użyciu LAMA GOLD (merynos australijski lub nowozelandzki - nie pamiętam) bóle ustąpiły całkowicie i dzięki temu mając 74 lata mam sprawny kręgosłup. To świeta prawda !!! Z firmą LAMA GOLD od czasu zakupu nie kontynuuję żadnych kontaktów i nie reaguję na telefoniczne zaproszenia na spotkania. Piszę tylko dlatego aby dać dowód prawdzie. Moja pościel już jest zniszczona (20 lat) lecz celem zakupu nowej sam się skontaktuję z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jakis czas temu kupilam pościel z wełny. Przed zakupem przestudiowalam dosc sporo informacji o rodzajach kolder i welny. Chcialabym ustosunkowac sie do niektorych opinii: - czy koldra wełniana gryzie--> to zalezy od welny, koldry z welny owczej (merynos australijski, merynos europejski, czy inna welna owcza) raczej gryza, nie kazdy to lubi, ale koldry z welny camel (wielbladziej) lub koziej (np.kaszmir) so o wiele bardziej delikatniejsze i uczucie "gryzienia" jest minimalne. - grzeje zima-latem chlodzi--> dobra koldra ma gramature powyzej 850 gramow na metr kwadratowy (ja mam 1100g/m2) i wtedy na pewno grzeje, a latem w upaly to i tak przeciez sie nie przykrywamy prawie wogole. - cena wysoka --> na pokazach na pewno, ale polecam kupic prosto od producenta, cena znacznie nizsza a towar taki sam albo i wyzszej klasy. - na pokazach nie sciemniaja i nie nabijaja ludzi w butelke, informacje podawane sa prawdziwe i wiarygodne jednak żadają za product trzykrotna albo i 4-krotna cene-i to wlasnie z tego sprzedawcy pokazowi sie smieja - ze ludzie placa tak wysoka cene za product ktory od producenta moga miec za 1/3 tej ceny.... - nie mozna sie nia otulic jak tradycyjna koldra --> bzdura! Dla mnie to tak jakby ktos powiedzial ze nie moze otulic sie kocem....Faktycznie koldra nie jest tak gruba jak tradycyjna ale ja swoja otulam sie super, bo nie jest sztywna i mam uczucie jakby otaczalo mnie stadko pluszowych zabawek:-) swietne uczucie! Wertujac informacje na temat poscieli welnianej, ktory rodzaj welny wybrac teraz juz wiem, ze jest kilka rodzajow. Posciel z welny owczej (europejskiej), z welny owczej (australijskiej), z welny camel (wielbladziej), z welny koziej (np:kaszmir). W tych dwoch ostatnich nalezy tu zaznaczyc ze nie jest to koldra w 100% z welny kaszmirowej czy wielbladziej, lecz cala koldra wykonana jest z welny owczej plus 10-15% welny wielbladziej (lub kaszmiru), ale to wlasnie poprawia wytrzymalosc koldry i jej jakosc oraz sprawia to ze nie gryzie, dodatkowo wlosy tych weln powlekane sa naturalna lanolina co sprawia ze sa bardziej miekkie i o wiele mnie gryza (ale za tym idzie wieksza cena). Podsumowujac. Jesli ktos nie boi sie gryzienia - to polecam posciel z welny owczej z merynosow australijskich, jesli ktos niecierpi gryzienia to polecam posciel z welny camel albo kaszmir - ale jest juz drozsza. Ja za koldre (200cmx200cm) + 2 x poduszki zaplacilam 899 zlotych (koldra dwuwarstwowa-jedna warstwa camel, druga kaszmir). Przepiekny wzor:-) bialo-brazowy, uwielbiam ja:-)!!! Jeden z najlepszych moich zakupow!:-) Jedyne nad czym sie zastanawiam to jej pranie, dwa razy do roku(producent nie zaleca czesciej).... I chyba zdecyduje sie jednak wkoncu na powleczenie jej poszewka....Bo mimo ze welna nie przyciaga i nie wchlania brudu to jednak kurz w pokoju jest i na pewno sie osadza....To albo trzepac ja codziennie, albo poszewka.... Tak samo pot, nawet jesli nie pocimy sie duzo, to jednak zawsze troszke tak, wiec co sie z tym potem dzieje? Nawet jesli welna go nie wchlania zabardzo to on gdzies jednak zostaje....tak samo nasz naskorek.... Ale ogolnie jestem bardzo zadowolona z zakupu. Ale na pewno nie przeplacajcie i nie kupujcie na pokazach! Nie kupujcie tez na bazarach, rynkach i zwyklych sklepach, tam te posciele maja gramature 400 gram na metr - z takiej koldry na pewno nie bedziecie zadowoleni, i powiecie ze jest do d**y. Co jest wazne: -certyfikat wool -gramatura welny -rodzaj (owcza, kozia, wielbladzia-dwie ostatnie drozsze) -najlepiej kupic prosto od produccenta - przewaznie daje 5 lat gwarancji, wiec jak cos to zareklamujecie albo zwrocicie. Ja bardzo dlugo sie decydowalam, ale uwazam ze bylo warto biorac pod uwage duza liczbe plusow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciek
Ja mam taką pościel ale z wielbłąda.Rewelacyjna jest ta pościel.Jest miękka w dotyku i świetnie się pod nią śpi.Wełniana mnie gryzie a ta nie mamy ją już może z pięć lat albo dłużej i nie narzekam.Wełnianą dostaliśmy gratis,bo braliśmy dwa komplety z materacami i poduszkami i dlatego widzę różnicę.Polecam pościel wełnianą z wielbłąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz z waliz
Na potenza di lana trzeba uwazac, ostatnio dostali kare przeciez. Na forum gowork.pl/opinie_czytaj,814800 ludzie napisali jasno o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpacarium
Witam w tym miesiącu zacząłem produkcje kołder z runa alpaki mam do zaoferowania kołderki na wymiar . Runo z alpak pochodzi z własnej chodowli w Polsce alpacarium@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kołderki z alpaki bardzo ciepłe i lekkie producent bardzo wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od kilku lat pościel z runa owczego 100% firmy Martpol jest świetna jest pod nią ciepło ale sie nie pocisz niedawno kupiłam dla córci cena 350zł na stronie producenta. Te produkty z pokazów to badziewie mam poduszki i są do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza pościel ze strony www.ekomaterac.pl bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich.Ja bardzo polecam pościel wełnianą z wełny alpak zakupioną w firmie ALPAX.Są bardzo uniwersalni szyją wszystkie rozmiary kołder , poduszek i podkładów na zamówienie.Można nawet wybrać sobie kolor wykończenia kołdry.Są wiarygodni maja własne stado ALPAK-piękne zwierzęta.Byłam widziałam.Co bardzo ważne szyją z 100% wełny alpaki w poszyciu bawełnianym.Zakupione kołderki są bardzo lekkie i tak jak mówią całosezonowe.W lecie było mi chłodno a w zimie przyjemne ciepło.Sprawdziła się także u mojej córki która nie mogła spać pod innym kołdrami,ponieważ miała dużą alergię.A pod kołdrą z alpaki śpi bez problemu.Gorąco polecam kołdry z firmy Alpax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kołdry z wełny Pana Radosława Kłosowskiego robi ręcznie pikowane kołdry z prawdziwej naturalnej owej wełny bez żadnych sztucznych uzupełniaczy i co ważne ceny ma bardzo przystępne www.koldry-klosowski.pl Bardzo Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda zgadzam się kołdry Pana Kłosowskiego ręcznie pikowane są naprawdę bardzo świetne z naturalnym wypełnieniem bardzo uczciwie zrobione , Zdecydowanie polecam to nie to co proponują nam jakieś komercyjne sklepy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołdra ma nie tylko zapewniać ciepło ale dawać komfort śpiącemu. Ja swoją pościel kupiłam na www.kolorowesny.net.pl i jestem wręcz zachwycona! Polecam każdemu wypróbowanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×