Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Wiem Margaret. A jeszcze jak w pracy kosta...Jak pomyślę, że przyjdą mrozy...Najgorzej marznę w nogi. Co bym nie nałożyła to i tak mi zimno. To Ty się Margaret kuruj a ja poczytam. We wtorek muszę już oddać książkę do biblioteki bo inaczej raz że zapłacę karę a dwa jest ona na zapisy i już ktoś na nią czeka. Mnie o dziwo za bardzo nie wciągnęła. Czyta mi się też ciężko. Nie dość że oczy to i ręce bolą. Coraz dalej i dalej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie lubie zimy ale z dwojga złego to wole by juz przyszła bo prędzej pójdzie...a tak to będzie zima w Wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z wizytą u rodziny. Wróciłam zła. Nie rozumiem ludzi którzy swoje frustracje wyładowują na innych. Dziwię się kuzynce, że tak długo wytrzymała z tym bucem. To już jutro Margaret do pracy...Wykurowałaś się chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wykurowałam :) i w sumie to sie ciesze że juz po wolnym bo te dni są bardziej uporządkowane, znów praca , obowiązki.... I przynajmniej coś sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...wszystko wróciło na swoje tory. Dziś na tvp2 w 'Kocham kino' jest dobry film. Szkoda, że tak późno, jutro muszę rano wstać. Nasza tv jednak tak ma, w dzień bzdety a coś fajnego w porze nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......to prawda, jak juz trafi sie fajny film to bardzo późno. Mnie sie czasem zdarzy poswięcic ;) by obejrzec cos ciekawego ale to bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka co tam u Ciebie? Mnie sie ciekawie rok zaczął, zepsuł sie piec w łazience, wodomierze do wymiany... Ciekawe co dalej...strach pomyśleć .... Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że długo mnie tu nie było. Lecą dni...Ostatnio pracowałam dzień w dzień po 12h to rozumiesz Margaret, że po powrocie do domu nie miałam na nic ani siły ani ochoty. Nie dość, że byłam zmęczona to i przemarźnięta. U mnie zima. Niby mróz nieduży ale w tej budzie się go już odczuwa. Z tego co widziałam u Ciebie cieplej. Zazdroszczę! A poza tym jutro mam badanie i już się nakręcam. Trzymaj Margaret kciuki. Awarii oczywiście Ci współczuję bo to wydatek i niedogodność. Podejrzewam, że nie masz ciepłej wody. Też kiedyś miałam taki piecyk. Teraz mam gazowy dwufunkcyjny - ogrzewanie plus ciepła woda. Nie jest najnowszy ale i nie stary także mam nadzieję, że przynajmniej w najbliższym czasie psikusa mi nie sprawi. Na koniec coś wesołego. Byłam u fotografa bo muszę wyrobić nowy dowód. Nigdy nie byłam fotogeniczna ale to co dziś ujrzałam...:DSzłam po ulicy i sama do siebie śmiałam się w głos z tych zdjęć. Ale się rozwinęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka...pewnie że będe trzymać....poza tym musi byc dobrze więc sie nie martw... 🌼:D Piec w łazience jest..trza było kupic nowy bo jak to tak bez cieplej wody.... No to współczuje tego zimna...ja będe miec podobnie jak tylko spadnie snieg... Dobrej nocki...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam książkę. Historia czterech kobiet zakończona jednym wielkim happy endem. Każdej spełniło się marzenie, każdej ułożyło się wedle życzenia. Żeby tak w życiu szło, co nie Margaret? A tu nie ma przebacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakos ostatnio nie mam czasu na czytanie :( To prawda w zyciu nie zawsze wychodzi jak by się chciało.... mimo wszystko zawsze trzeba byc dobrej mysli :D Jejku Julka jak Ty wytrzymujesz z tym zimnem ;) .... bo u Ciebie gorzej niz u mnie :( Miłego wieczoru i duzo ciepełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest strasznie. Dziś wróciłam zmrożona. Niby mróz nieduży minus10 ale jest straszny wiatr i hula po tej budzie jak szalony. O dziwo póki co trzymam się zdrowo. Martwi mnie za to kondycja firmy. Jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że jeszcze trochę i obroty sięgną zera. Nie ukrywam, spędza mi to sen z powiek. Ja Margaret dużo teraz czytam. Jest to dla mnie ucieczka od codziennośc***Przenoszę się w inny świat i wtedy real mam po prostu gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, praca to podstawa, nie dziwie sie że sie martwisz...oby ta sytuacja sie poprawiła... Ja wciąż sobie obiecuje że znajde czas i poczytam ale póki co nie wychodzi mi to... ;) A jutro nowy tydzień :D i dobrze bo nie lubie niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka co tam u Ciebie? Ja dziś byłam na długim spacerze nad Wisłą, było super, tak pięknie słoneczko świeciło :) Mam nadzieje że wiosna nie każe długo na siebie czekac....bo tęsknie za spacerami.... Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu jakaś samotna kobieta chcąca poznać urokliwego czterdziestolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Juuuuulkaaaaaa .... :D zasnęłaś na zime ? ;) co tam u Ciebie? Miłego dnia...jeśli ktoś tu jeszcze zagląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ciesze sie ze choc kilka osob wpisuja sie tutaj moze kiedys ten tropik ozyje jak kiedys choc to bylo dobrych kilka lat temu . Jezeli tutaj zagladasz wpisz sie ty on ona . jakos zimy nie mamy szkoda bo to czas na zime nasze organizmy sie buntuja w takich zmianach pogodowych wszystkim milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jagoda :) ...fajnie gdyby sie coś ruszyło bo sama ze sobą pisać nie będe ;) Miłego weekendu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmieniaj mnie na humory zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata7
Calineczka,pamiętacie mnie ? Nie mogę się zalogować ani zarejestrować. Nie wiem co się dzieje. Pomocy ! Chcę porozmawiać i chętnie kogoś poznam. (Chodzi mi o tego ''gościa '' może jeszcze zajrzy.) Mój nr gg 47781563 Pozdrawiam dziewczyny i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret95
No nareszcie ktos sie pojawił :) Czesc Calineczka....jak mi sie uda to napisze wieczorkiem a teraz lece dalej ;) Miłego popołudnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiązkę czytałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,samotnosc kiedy jest mi naprawde zle zapijam wodka,moze sie to komus nie podobac ale wiecie co mam to gdzies,bynajmniej noc mam przespana,a tak brak bliskiej osoby............dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×