Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość ja mam 38
jeszcze wszystko przed tobą . Głowa do góry, nie zamartwiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwi mnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 38 lat
cóż to jest takiego że ci spędza sen z powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam co ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 38
jaki jest twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 38
ile czasu spędzasz na kaffeterii? Masz na myśli to że zbyt mocno cię wciągnęła , czy masz jakieś przykre doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej kwestia tego
że mam zupełnie inne życie a będąc tutaj dowiduje się o tak głupich, błachych problemach że zastanawiam się później czy jestem w ogóle coś wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc i miłych senków
zaraz wychodze i musze zmrużyć oczy na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 38
skąd ten podły nastrój , dlaczego się tak nisko oceniasz? Fakt że inni mają błache problemy ? A ty jakie masz poważne ? czy wogóle nie masz żadnych? Jak wygląda Twoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi topik
chłopa wam brak...ot co - chłopa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego w sieci
chyba w realu jesteście samotne??? w sieci też???? to juz niedobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka7 !! ratunku ! to chyba jakaś epidemia z tą depilacją , moja 14-letnia córcia wczoraj po kąpieli użyła kremu depilacyjnego pod pachy ! Zapytałam po co to zrobiła - a ona \" bo jutro mam basen w szkole \". Ponieważ zrobiła to pierwszy raz w życiu pomyślałam ,że może w programie edukacyjnym teraz ten temat przerabiają .... jedrek *X* Andrzeju ja dopiero od dwóch dni mam to GG założone i nie potrafię zacząć rozmowy , chętnie pogadam ,ale to Ty musisz zacząć ( nr podałam wcześniej ) .... Meen ! samotność moim zdaniem nigdy nie jest wyborem i dlatego szukamy na przykład w sieci .... Pozdrawiam cieplutko Agatkę , Jagódkę , 38-letnią ( nocną - ,Ty to masz zdrowie - do tej godziny ..) i wszystkich pozostałych FORUMOWICZÓW Czy moglibyście ,kochani wpisywać w nagłówkach imiona - będzie wówczas łatwiej wymieniać się myślami ... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka7 !! ratunku ! to chyba jakaś epidemia z tą depilacją , moja 14-letnia córcia wczoraj po kąpieli użyła kremu depilacyjnego pod pachy ! Zapytałam po co to zrobiła - a ona \" bo jutro mam basen w szkole \". Ponieważ zrobiła to pierwszy raz w życiu pomyślałam ,że może w programie edukacyjnym teraz ten temat przerabiają .... jedrek *X* Andrzeju ja dopiero od dwóch dni mam to GG założone i nie potrafię zacząć rozmowy , chętnie pogadam ,ale to Ty musisz zacząć ( nr podałam wcześniej ) .... Meen ! samotność moim zdaniem nigdy nie jest wyborem i dlatego szukamy na przykład w sieci .... Pozdrawiam cieplutko Agatkę , Jagódkę , 38-letnią ( nocną - ,Ty to masz zdrowie - do tej godziny ..) i wszystkich pozostałych FORUMOWICZÓW Czy moglibyście ,kochani wpisywać w nagłówkach imiona - będzie wówczas łatwiej wymieniać się myślami ... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka7 !! ratunku ! to chyba jakaś epidemia z tą depilacją , moja 14-letnia córcia wczoraj po kąpieli użyła kremu depilacyjnego pod pachy ! Zapytałam po co to zrobiła - a ona \" bo jutro mam basen w szkole \". Ponieważ zrobiła to pierwszy raz w życiu pomyślałam ,że może w programie edukacyjnym teraz ten temat przerabiają .... jedrek *X* Andrzeju ja dopiero od dwóch dni mam to GG założone i nie potrafię zacząć rozmowy , chętnie pogadam ,ale to Ty musisz zacząć ( nr podałam wcześniej ) .... Meen ! samotność moim zdaniem nigdy nie jest wyborem i dlatego szukamy na przykład w sieci .... Pozdrawiam cieplutko Agatkę , Jagódkę , 38-letnią ( nocną - ,Ty to masz zdrowie - do tej godziny ..) i wszystkich pozostałych FORUMOWICZÓW Czy moglibyście ,kochani wpisywać w nagłówkach imiona - będzie wówczas łatwiej wymieniać się myślami ... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixawon
Przyłączam się do samotnych w sieci i nie tylko w sieci.Też jestem samotny i cieszę się że można porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy i w związku z tym mozna wymienić się swoimi doświadczeniami na temat samotności.Aha.Jeszce jedno.Ponieważ temat dotyczy 40-latków to ja mieszczę się w granicach wymagań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixawon
Przyłączam się do samotnych w sieci i nie tylko w sieci.Też jestem samotny i cieszę się że można porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy i w związku z tym mozna wymienić się swoimi doświadczeniami na temat samotności.Aha.Jeszce jedno.Ponieważ temat dotyczy 40-latków to ja mieszczę się w granicach wymagań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wszystkich topikowiczów wpadłem się tylko przywitać jak i na małą rozmowne Kinga zwracam się i również na tym topiku… Mało Proszę zakończcie te Kobiece swary i jak tam prosiłem, skupcie swój gniew na Mnie wiesz równie dobrze jak ja że to nie służy niczemu dobremu, każdy, kto w nim był odebrał jakąś lekcje a teraz wystarczy tylko trochę pokory i ustępstwa jak i jednej tak i drugiej strony i odrobinie , dobrej woli ,której myślę, nikomu nie brakuje zgaście już te żagwie; Które parzy już nie tylko twarz,ale i dłonie to naprawdę proste,a? Najgorsze w tym jest to, że cierpią …..Duszyczki na jednym jak i na drugim topiku… I po co ………zastosujmy się do starego przysłowia( ponoć są przywarą Naszego Narodu) Zgoda buduje a nie zgoda rujnuje a chyba nie oto chodzi… Topiki maja inne zadania do spełnienia i uszanujmy to wszyscy… Ja nastawiam swoje plecy i wyżyjcie się na mnie ile tylko chcecie Ale zakopcie już te atrybuty wojen podjazdowych…………..Proszę \"Życie\" znowu czuję pustkę przedzieram się przez smutne krajobrazy moje myśli plotę jak pajęczyca która postradała zmysły rzucam się w otchłań przemyśleń stąd nie ma ucieczki powrotu próbuję odnaleźć swe myśli ale... tylko te dobre... nie to nie jest realne i znów jak pajęczyca plotę tę bezsensowną nić przemyśleń to wszystko nie ma sensu -lecz ja tego nie widzę nić się urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie WSZYSCY SAMOTNI W SIECI ... jeśli tu teraz jesteście to zapraszam do rozmowy ...jeśli nie to trochę sobie poczekam ... PIXAWON ! dobry wieczór samotność nam doskwiera wiem.. pewnie jeszcze nie jeden wieczór tak będzie ... Piotrze witaj ! Wybacz ale nie będę czytała Twoich postów na innym FORUM ( szkoda mi czasu ...) Pozdrawiam serdecznie Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERA
witam kongo...........tu ja jola,weszlam tu na forum jak mi poradzilas,,,ale jakos nie odnajduje sie tu ,tu ejst tk jak pisanie maila a je tego nie lubie zbytnio,,,wole bezposredni kontakt w gg,,,,,,tu mi jest dziwne....ale sprobowlam napisać tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Szczera. ja natomiast czasami lubię zostawić jakąś myśl na topiku taką tylko moją, taki mały ślad . Bezpośrednia rozmowa np na gg daje wiekszą możliwość kontaktu. Zaglądaj tu napisz coś o sobie o swojej samotności i porozmawiamy sobie. Od wczoraj jestem na bezrobociu jeszcze sama niewiem jakie mam plany, narazie chcę odpocząć załatwić wszystkie zaległe sprawy i później zobaczę co dalej. To taki mój mały smuteczek który chciałam wyrzucić z siebie. A taką małą radością jest to że przywitałam córkę wracającą ze szkoły obiadkiem i zobaczyłam jej radość. Myślę sobie że nie jest miło wracać do pustego domu i samej jeść obiad a tak właśnie u niej bywało Pozdrawiam wszystkich. Pixawon witaj. Akrim czekam na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jolu ! tzn. SZCZERA ..Minęlo ponad pół godz. od naszej rozmowy na GG. no cóż .. dzisiaj tlen nawala strasznie i zwyczajnie wywala ! ( ZA MAŁO TLENU - DUSIMY SIĘ DROGA REDAKCJO !) Może uda nam się dokończyć rozmowę jutro ? jak nasze dzieci łaskawie pozwolą nam usiąść przy komputerach ? ...Jestem dobrej myśli ...do zobaczenia (na ekranie ) Jolu ... POZOSTAŁYCH FORUMOWICZÓW TEŻ ŻEGNAM CIEPLUTKO ....do zobaczenia jutro ....( może będzie lepiej z komunikacją ...internetową ) kolorowych snów i bardzo słonecznego poranka ........ Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ! kochana , taki na przykład miesiąc wakacji ...to może i nieźle , a później coś wymyślimy OK ? DAMY SOBIE RADĘ ! NIE TAKIE MURY NASZE GŁOWY PRZEBIJAŁY .... Dla Ciebie też dobrej nocy ,kochana ...będzie dobrze zobaczysz ... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka ciemna
Ciemna noc juz za nami a ja tu ciągle siedzę i was nie widze gdzie jestescei !!!! ja cgce z wami rozmawiac ,bo za chwilę nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Pozdrawiam i życzę miłego przedpołudnia. Kingo miesiąc wolnego , tak jak najbardziej odpowiada mi to. Narazie nie odczuwam tego że mam więcej czasu i absolutnie się nie nudzę. Jak tylko zrobi mi sie źle na bezrobociu to będę działała. Ciekawe kiedy to nastąpi? Nocka ciemna może jeszcze chcesz porozmawiać? odezwij się. Mirko czekam na Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! chodzi mi po głowie taka mysl.... czy każdy kto tu zaglądnął jest samotny? czegoś chyba szukał...a może kogoś? przecież nie jestem samotna wiec czego ja tu szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansa
mam 25 lat, mam pytanie czy Wy kobiety 40letnie z grubsza odczuwacie niechęć do mlodszych. Mnie samą zresztą chłopak zostawił dla 19latki :). A moi 40letni znajomi zdradzaja swoje zony z dziewczętami młodszymi ode mnie. Czy ja tez będę czuła niegchęć do wszystkich młodszych? Szczerze mówiąc brakuje mi kontaktu z jakąkolwiek starsza ode mnie kobieta. moja matka mnie nienawidzi i nie słucha. no ale nie ma obowiazku.Tak tylko chciałabym się spytac co o tym sądzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixawon
Rozstałem się ostatnio z kobietą.Jestem taki trochę samotny ale nie do końca.Mam kolegów, koleżanki,znajomych.Ale jakby tak naprawdę się zastanowić to jestem samotny .Nawet wtedy kiedy się z nia spotykałem też się czułem samotny.Chyba za dużo z siebie dawałem w zamian dostając ochłapy z pańskiego stołu.Cóż.W życiu może się tak zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretiti o
Kinga po twoich wpisach to widać żeś niejedną ścianę łbem przebiła hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem samotna w sieci i nie tylko, no może osamotniona w małżeństwie ,jestem po czterdziestce chetnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
pozdrawiam tutaj wszystkich na tym forum samotnosci w sieci i w zyciu bo majac bliskie osoby kolo siebie to nieraz czujemy sie samotne i opuszczone . w pogoni za pieniadzem nie widzimy ludzi obok siebie ktorzy szukaja pomocna dlon nie pytaj dlaczego tylko podaj ja wysluchaj bo tak kazdy chce obrobiny ciepla i zrozumienia pozdrawiam cieplo moja duszyczke kinge , ktora ma w sobie to cieplo jedynie co pragnie aby tez te cieplo dali jej , ma w sobie sile walki bo walczy o swoje zycie i za to ciebie kinga lubie i szanuje jak zawsze pisalam nie poddawaj sie a my tobie pomozemy , i poczujesz ten dar ciepla i sily jaka mamy dla ciebie kinga kinga to apel dla ciebie o demnie . a w darze naszij przyjazni przekaze tobie serwety mojej pracy w ktorych zobaczysz cieplo i i dar zycia , wiec wracaj wracaj i nie zamykaj sie my tu czekamy aga ciebie pozdrawiam jak zawsze cieplo a dlonie nasze sa zawsze zlaczone i z kinga tez dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×