Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Kingo witaj mam nadzieję że sie dzisiaj jeszcze lepiej poczujesz i poklikamy troszeczkę. Życzę Ci siły i wytrwałości oraz dożo pogody w tych trudnych chwilach. Kasiu przypuszczam że tak . Tytuł w którego nazwie jest słowo \"samotność\" niewątpliwie przyciągnął na ten topik osoby samotne. Sansa mam nadzieję że tak nie myślisz naprawdę, nie można tak generalizować. Niemogłabym czuć niechęci do kobiety tylko dlatego że jest młodsza. Mam przyjaciółkę z mojej byłej pracy w Twoim wieku i jestem z nią w bardzo serdecznych stosunkach. Wierzę że znajdziesz kontakt z kobietą starszą i jeżeli będzie dla Ciebie przyjacielem Ty sama nie będziesz miała niezdrowej niechęci do młodszych dziewczyn. Pixawon nie martw się tak IDZIE WIOSNA :-) Nefretiti coś nie łapię Twego poczucia humoru Martyna odezwij sie zostaw jakiś namiar e- mail porozmawiamy sobie . Kingo mam nadzieję że godnie Cię zastąpiłam w dniu dzisiejszym. Myślami jestem z Tobą i mam nadzieję że poczujesz się choć troszeczkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1
pozdrawiam cale forum milej i spokojnej soboty niech usmiech rozjasni nasze twarze a radosc niech zycie przyniesie . jak zwykle pozdrawiam 2 duszki , co zwiazane jestesmy dlonmi naszymi kinga wracaj nie bladz czekamy tu na ciebie wszyscy zdrowia przesylam promyk slonca niech da radasc w tobie kinga pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam Jagodo jak zwykle pełna optmizmu - jak Ty to robisz? Kingo cieszę się że już troszeczkę lepiej się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo!!!!wracaj szybciutko do nas !!!!!jesteś tu nam potrzebna.....❤️❤️❤️obiecuje że jak wrócisz będe już pisała.....czekam na Ciebie[cześć🌻🌻🌻......wiem że dasz rade........:D:D:Dczekam!!!!!! wiem że dasz radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! a ja tu dzisiaj z drinkie wpadłam. zaczynam sie przygotowywć do hucznych obchodów tzw. dnia kobiet. pozdrawiam wszystkich serdecznie i szkoda że nie ma teraz nikogo...Kinga! trzymam za ciebie obydwie mocno zaciśniete dlonie.wracaj jak najszybciej bo brakuje tu \" kierownika\" tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! a ja tu dzisiaj z drinkie wpadłam. zaczynam sie przygotowywć do hucznych obchodów tzw. dnia kobiet. pozdrawiam wszystkich serdecznie i szkoda że nie ma teraz nikogo...Kinga! trzymam za ciebie obydwie mocno zaciśniete dlonie.wracaj jak najszybciej bo brakuje tu \" kierownika\" tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie ,kochani ! Wracam powoli do \" świata żywych internautów \" ale mnie zgięło .... Martyna ! to właściwie tak jak my wszystkie też mamy swoje \" drugie połowy \" ...tyle tylko ,że gdzieś tam daleko na kanapie .... Nefreteti ! mam nadzieję ,że Twój wpis z 04.03. 19:28 mogę uznać jako komplement .. a może jednak sie mylę ? Wiesz ja trochę chora dzisiaj jestem i kiepsko mi idzie myślenie .....chyba jakiś masaż skroni będę musiała sobie zrobić Pixawon ! - jeśli rzeczywiście ta kobieta \" karmiła Cię ochłapami z pańskiego stołu \" - to nic dziwnego , że czułeś się osamotniony w związku ... Pewnie to jeszcze ta wielka prawdziwa miłość nie była . Idzie wiosna , jak napisała Agata , i ...\" wszystko się może zdarzyć ..\" nawet 40-latkom . Jolu z E. nie wszyscy jednak mogą i potrafią komunikować się przez GG , czy TLEN ( myślę tu nie tylko o biegłej obsłudze klawiatury komputerowej , ale również o czasie dostępności do komputera ) . Są tacy , którzy mogą tutaj wpaść na chwilkę , np. z kafejki internetowej , albo od koleżanki w pracy , na której biurku stoi komputer ) Jagoda ! Ty to naprawdę masz OGROMNE , SZCZERE SERDUSZKO - gdyby wszyscy ludzie takie mieli - ŚWIAT BYŁBY PIĘKNY !. Dziękuję Ci bardzo , jak widzisz ( czytasz ) już się właśnie obudziłam po porannej wizycie w szpitalu i siedzę sobie przed komputerem .... Kaśka ! świetnie ,że wpadłaś . Może jeszcze będziesz jak skończę pisać dzisiejszy post. Powiadasz ,że z drinkiem sobotnim już świętujesz Dzień Kobiet ? Świetny pomysł ! Tyle ,że mój stary demonstracyjnie z okazji tego święta kupuje mi kolejno ( zamiast kwiatków ) : nowy odkurzacz , deskę do prasowania , a rok temu ..FARTUCH KUCHENNY ! ( złośliwy typ , wie ,że nie znoszę garów i jeszcze nic w życiu nie upiekłam ! ). Ciekawa jestem co wymyśli we wtorek ????? Mirko pozdrawiam Cię i czekam ( a nawet wszyscy tu czekamy ) na Twoje ciepłe serdeczne słowa . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Kinga z Poznania P.S. Agatko do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie ,kochani ! Wracam powoli do \" świata żywych internautów \" ale mnie zgięło .... Martyna ! to właściwie tak jak my wszystkie też mamy swoje \" drugie połowy \" ...tyle tylko ,że gdzieś tam daleko na kanapie .... Nefreteti ! mam nadzieję ,że Twój wpis z 04.03. 19:28 mogę uznać jako komplement .. a może jednak sie mylę ? Wiesz ja trochę chora dzisiaj jestem i kiepsko mi idzie myślenie .....chyba jakiś masaż skroni będę musiała sobie zrobić Pixawon ! - jeśli rzeczywiście ta kobieta \" karmiła Cię ochłapami z pańskiego stołu \" - to nic dziwnego , że czułeś się osamotniony w związku ... Pewnie to jeszcze ta wielka prawdziwa miłość nie była . Idzie wiosna , jak napisała Agata , i ...\" wszystko się może zdarzyć ..\" nawet 40-latkom . Jolu z E. nie wszyscy jednak mogą i potrafią komunikować się przez GG , czy TLEN ( myślę tu nie tylko o biegłej obsłudze klawiatury komputerowej , ale również o czasie dostępności do komputera ) . Są tacy , którzy mogą tutaj wpaść na chwilkę , np. z kafejki internetowej , albo od koleżanki w pracy , na której biurku stoi komputer ) Jagoda ! Ty to naprawdę masz OGROMNE , SZCZERE SERDUSZKO - gdyby wszyscy ludzie takie mieli - ŚWIAT BYŁBY PIĘKNY !. Dziękuję Ci bardzo , jak widzisz ( czytasz ) już się właśnie obudziłam po porannej wizycie w szpitalu i siedzę sobie przed komputerem .... Kaśka ! świetnie ,że wpadłaś . Może jeszcze będziesz jak skończę pisać dzisiejszy post. Powiadasz ,że z drinkiem sobotnim już świętujesz Dzień Kobiet ? Świetny pomysł ! Tyle ,że mój stary demonstracyjnie z okazji tego święta kupuje mi kolejno ( zamiast kwiatków ) : nowy odkurzacz , deskę do prasowania , a rok temu ..FARTUCH KUCHENNY ! ( złośliwy typ , wie ,że nie znoszę garów i jeszcze nic w życiu nie upiekłam ! ). Ciekawa jestem co wymyśli we wtorek ????? Mirko pozdrawiam Cię i czekam ( a nawet wszyscy tu czekamy ) na Twoje ciepłe serdeczne słowa . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Kinga z Poznania P.S. Agatko do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
dobranoc wszystkim kinga dobrze ze jestes z nami i wracaj do zdrowia bo wiosna za pasem . nie bede tu w2szystkich wypisywac ale wszystkim dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretetetete
Co za okropny topik samotnośc w sieci .........a samotność w zyciu ......z męzem i z dzieckiem chyba za dużo spedzacie czasu z kompem i dlatego ta samtnośc taka...................straszna.Moze by tak sie wziąść za pranie sprzątanie i gotowanie to przejdzie samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY Nefretetetete ! - jak masz za mało \" sprzątania \" i \" gotowania \" - to zamiast wpadać na ten \" okropny topik \" - przyjdź i posprzątaj u mnie - DOBRZE ZAPŁACĘ ! Dobranoc Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. w moim domu pralka pierze , więc za tę usługę nie zapłacę , ale mam jeszcze 40 - ści okien do umycia ...Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kiniu🌻 dla mnie tez znajdziesz jakas pracke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
z samego rana milej niedzieli leniuchowania , usmiech dla wszystkich i zdrowia . kasia 7 przylaczam sie tez na dzien kobiet , bo jestem kobieta < kruszynka > . robal a praca by sie znalazla , pozdrawiam ciebie . a jezeli rozchodzi sie o samotnosc i obojetnosc to mamy ja na codzien < pisze tu ogolnie > i wszedzie jest , otacza nas zadaje rany ktore ciezko wygoic . NEFRETETETE < co za nik > a jezeli mamy samotnosc w malzenstwie < bo taka tez jest i najbardziej boli > i nigdy nie wiemy kiedy sie wkrada , zamieszkala z nami i cicho niszczy nas samych . akto chce siedziec w sieci to sprawa indywidualna , bo taka mamy mozliwosc dzieki technice . to narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty kinga
niesympatyczna i wyniosła. Wstrętne babsko - obrzydliwa maniera. Jak się komus Kingunia nie podoba to juz "be" tak? Sama sobie posprzątaj swóje brudy a jak jesteś samotna i nie umiesz nawiazać kontaktu z mężem to sobie cierp. Ten twój topik to jeden z głupszych na forum. A Nefretete ma rację - jak jesteście samotne to do roboty się zabierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich w niedzielne przedpoludnie! życze wam miłego dnia. a wszystkim \"sieciowym głupkom \" mówię : idżdzie sie bawić gdzie indziej! albo załóżcie sobie osobny topik. pa. do jutra ,bo mój maż dostaje cholery jak ja tu siedzę. trzymajcie sie cieplutko! Kinga, dobrze że już jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBALU ! gdzież bym śmiała zatrudniać Ciebie do roboty ! WYSTARCZY JUŻ ,ŻE DZISIAJ PRACOWAŁEŚ DO 6-tej RANO !!! Ten mój poprzedni post był wyłącznie ripostą na durnowate zaczepki \" nefretetopodobnym \"... Cóż smrodek złośliwie się przenosi z poprzedniego forum - ŻAŁOSNE ! Proponuję wszystkim forumowiczom , którzy czytali mój pierwszy post , aby zwyczajnie ignorowali te niepoważne wpisy . Znudzi jej się , jestem przekonana . Jagódko ! dzieńdobry Ty to masz zdrowie , w niedzielę o 6:30 już na nogach a w nocy prawie do pierwszej ? Jak Ty to robisz ? ! Pawle z W-wy ! odezwij się ! bo wczoraj coś nam urwało \" wymianę myśli \"... Kaśka ! dzisiaj też świętujemy Dzień Kobiet ? Jeśli będziesz mogła usiąść przed komputerem o 18:30 to zapraszam .... SAMOTNY ! dostałam mail-a od Ciebie , ale cofa mi moją odpowiedź - czy coś się stało z Twoją skrzynką mailową ? Agata ! wstawaj ! już po 12-tej bierz przykład z Jagody . Zyga ! właśnie sprawdziłam pocztę mam cztery fajne zdjęcia - dziękuję POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZE SŁONECZNEGO POZNANIA KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu do was od jakiegoś czasu i tylko sobie czytam. Kingo chętnie porozmawiam z tobą , jak tylko mi się uda będę o 18 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ale głupi
ten wasz topik. Stare próchna się zebrały i ględzą o bzdurach. Idźcie sobie na jakiś czat dla mumii a nie zaśmiecajcie kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 40- latków; wczoraj chciałam być na 18 30 ale może dzisiaj . Postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek hm trochę mi głupio że siedzę w domu. Jak ja to robię? nie potrafię się zorganizować odkąd nie pracuję. Jejka 12 godzina a ja jeszcze prawie nic nie zrobiłam . Chyba wrócę do dawnych nawyków i obiad będę przygotowywała dzień wcześniej.Pozdrawiam Cię Kasiu i cieszę się że Cię poznałam. Jeszcze nieraz poklikamy sobie i popomstujemy na naszych mężów, albo nie- znajdziemy ciekawszy temat:-) Jagodo cały czas nie mogę wyjść z podziwu jaki obiad zaserwujesz rodzince- jestem pod wrażeniem .Onnna wpadaj pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ciesze sie bardzo ,bo fajnych ludzi tu poznaje. dzieki wam za to! szkoda .że te chwile przed komputerem są tak krótkie. niestety obowiazki wzywają. no to szable w dłoń! specjalne buziaki dla Jagody, Kingi i Agaty. pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
jak zwykle pozdrawiam cale forum w poniedzialek i udanego dnia . kasiu nie przecholuj w dzien kobiet bo nie popiszemy jutro . kinga usmiechu tobie przesylam i zdrowia . aga ja tylko gotuje jak to kobieta . zaraz sie zbieram robic sie na bostwo co wam wszystkim tez to prop[onuje , dla relaksu pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach! zapomniałam. pomózcie mi wymyślić jakis prezent dla mojego męża. za miesiąc mamy 20stkę. cały czas pytam go co by chciał dostać ode mnie , w nadziei , że też może zapyta i wreszcie nie bede musiała.....a on twardziel. nic. pewnie znowu szykuje niespodziankę!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spraw mężowi kochankę
na pewno się ucieszy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę miłego wieczoru. Jagoda!!! dzisiaj dostałam od Ciebie serwetki!! Dzięki Ci bardzo są piękne i nie mogę wyjść z podziwu że masz taki talent. Sprawiłaś mi tym ogromną radośc naprawdę :-) cenię sobie bardzo ręczne wyroby i jest to tym bardziej dla mnie wartościowy prezent ponieważ znam wykonawcę. Kaśka złóż u Jagody zamówienie na serwetki i masz upominek dla męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu duzo gadac;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane Panie Sam Nie Wiem Jak Sie Ustosunkowac Do Tego Swieta ,Ktore Juz Od 3 Godzin Macie,ale Lepiej Nie Bede Polemizowal Na Ten Temat!!! Mysle Ze Po Kwiatuszku Kazdej Sie Nalezy;) Z Całego Serca Zycze Samych Radosnych Chwil I Spełnienia Wszystkich Marzen Nawet Tych Najskrytszych👄 zyczy ROBAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Robal
a dlaczego te same życzenia na wszystkich topikach kopiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... mam 36 lat... czy to nie za malo zeby do Was dolaczyc? Pozdrawiam wszystkich cieplutko a zwlaszcza wszystkie dziewczynki z okazji naszego swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×