Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

nie ode mnie , bo jak wiesz nie mam komórki , tylko od mojego starego , hihi .. wysłałam z jego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska, czuje sie wywolana do odpowiedzi. Boli???? jak piszesz. Moze tak. Mnie raczej wkurza. Cholera mnie bierze, jak sobie uswiadomie glupote bezdenna mojego meza, ktory wpakowal nas w to bagno. Ja sie z tym uporalam. Znalazlam sobie swoje miejsce w zyciu, swoja role do spelnienia i pk jakims czasie bylo mi z tym dobrze. Tylko wspomnienie - zupelnie niezamierzone o tej francy - odrobine zburzylo moj spokoj ducha. Ale przeciez to chwilowe. Kaska - cholera, jestesmy kobietami i przeciez dobrze znamy nasza wartosc. Nie mylmy tego z pieniedzmi ani z czymkolwiek innym. Nasza wartoscia jest troska o dom, dzieci, spokoj, rodzine i wiele innych drobiazgow. Wiesz, moze jestem potwornie zarozumiala, ale - o ile moge sobie zarzucic niedbalosc o meza - o tyle nikt nie ma prawa zarzucic mi dbalosci o dzieci. I to mnie zadawala. Maz - ponoc to nie rodzina, a dzieci tak i to do konca zycia. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wasze zdrowie dziewczyny !!! mam ochotę na maslankę , ale to dopiero jutro będzie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie dociera od Ciebie Agata , chociaz jakieś \" powłoki sie dobijają ( vide dupki spragnieni wirtualnego sexu ) Manoolka to troche nie tak ! My jako kobiety nie jesteśmy wyłącznie po to aby dbać o dzieci ( nasze ) , chyba jeszcze cos nam sie od życia należy?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kaśka juz śpi ??? bo chciałam z nia o Wiśniewskim podyskutować , hmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po przeczytaniu Samotności wpadłam w lekką depresję, właściwie coś na pograniczu depresji i stanu totalnego rozbawienia. Kto słyszał o bigamii kobiet??!!! Niby takie romansidło, lekka lektura...pozornie....jednakowoż tak bardzo smutna tak wstrząsająca i tak zmuszająca do przemyśleń. Ja właściwie nie mam sprecyzowanego światopoglądu. Wydaje mi się, że z piszących tu osób- jestem najmniej kategoryczna w ocenach. Raczej ciągle szukam odpowiedzi, niż ich udzielam . I chociaż Kinga otworzyła mi oczy i ujrzałam to \"drugie dno\" takie prawdziwe...to i tak wolałabym aby ona wybrała Kubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, jasne ze tak. Cos sie nam od zycia nalezy. Ja to wiem. Ale nie zmienia to faktu, ze za glowna i podstawowa swoja role w zyciu uwazam role matki. Co nie znaczy, ze tylko to mnie zadawala. Kinga, baaaaardzo wiele robie dla siebie, jako dla KOBIETY. To brzmi dumnie, i chce zeby tak brzmialo.Wiesz, doceniam siebie, swoje wyksztalcenie, swoje umiejetnosci, swoje mozliwosci. A od jakiegos czasu docenilam, a przede wszystkim uswiadomilam sobie, swoje potrzeby. Te ostatnie - zbyt pozno moze, ale jednak. I konsekwentnie je realizuje. Malo tego - sprawia mi to przyjemnosc. I oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manolka dla Ciebie bravo:-) Ucieszyłam się jak zobaczyłam Twój ostatni wpis. Takie słowa emanują pozytywną energią w której promieniach ja się trochę \"ugrzeję\". Tylko żebyś się jescze trochę mniej martwiła i wszystko będzie OK. Piszę na topiku bo nie masz zdaje się łaczności z tlenem(nie odpowiadasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewika
Agato, wielkie dzieki za te slowa. Czuje sie silna, ale czasami po prostu potrzebuje potwierdzenia tego, ze nie jestem taka znowu kompletna idiotka. A roznie to bywa. Czasami myslimy rozsadnie, a czasami gore biora emocje, i mimo rozsadku robimy glupoty. Jestesmy tylko ludzmi, chociaz - tak na dobra sprawe - potwornie nie lubie tego typu usprawiedliwien. Czuje sie wolnym czlowiekiem, ktory moze i potrafi podejmowac decyzje. I nie boje sie ryzyka. To jest - wg mnie - wkalkulowane w nasza plec, czyz nie???? Rzeczywiscie cos z tlenem sie dzieje, bo mam wlaczony caly czas, ale wszystkie kontakty sa niedostepbe. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manolko :-) patrząc na nick Twój zaśmiałam się (czwarty drink ) lecz treść Twoich wypowiedzi jest trzeźwa i taka prawdziwa. No cóż my kobiety pozornie słabe jesteśmy...dlaczego? bo zdarza nam się często tą słabość okazywać. Czasami potrzebna jest jakaś ekstrymalna sytuacja aby poznać siebie ile jesyeśmy w stanie znieść. Pewnie że przychodzą różne\"doły\" zwątpienia i my słabe istotki wypłakujemy się (dobrze jeżeli mamy ten rękaw do wybeczenia) ale też potrafimy stawić czoła w obliczu jakiegoś problemu. Piszę \"MY\" bo nie śmiem powiedzieć \"ja\", tyle mam za sobą różnych porażek i tyle sytuacji gdzie nie wykazałam się hartem ducha. Ale zrobiłam mały krok do przodu ...uczę się na błędach i wyciągam wnioski...i powtarzam sobie i innym WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu idę do łóżeczka dobranoc, kolorowych snów. Kinga miała dołączyć....pewnie tak długo pisze post. Tobie też Kiniu życzę dobrej nocki i miłych snów. Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze życie na błędach rysowane miłością, uczuciem przeplatane. Jestem małą iskierką, która wypala się uczucie me zanika gdzieś w tle Popełniam błędy i naprawiam je gdy dotknę dna, odbije się. Gdy sił zabraknie przyjaciel wyciągnie mnie. Zasypie mnie kwiatami miłymi słowami To prawdziwa przyjaźń między nami.🌻 Zajrzałam dziś jak zwykle na topik no i własnym oczom nie wierzę aż dwie stronki do poczytania przybyły.Jesteście fajne i zazdroszczę Wam, że tak w nocy możecie posiedzieć. Mój czas przy kompie konczy się niestety tak ok.19-tej jak dobrze pojdzie to 20-tej:( Cieszę się, że Kinga już wróciła, że przybyły na topik nowe osoby. A za czytanie Samotności w sieci jeszcze się nie zabrałam.Wczoraj to pół dnia biegałam z córką po Radomiu, jeszcze dziś nóg nie czuje, ale ważne, że wszystko załatwiłam.kinga a Ty znów z tym mężem niedobrze. Manoolka mnie też rozstanie dalekie z córką czeka już myślę jak to będzie jak wyjazd dojdzie do skutku. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie , trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia na tlenie lub gg.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie ! 🖐️ Dajen ! to nie tak ,że z \" mężem na spływ kajakowy \" O NIE!!! Poprostu pomyślałam sobie ,że niby dlaczego to ja mam rezygnować z nasztch wspólnych znajomych i przyjaciół ... On pojechałby sam i wyszłoby na to ,że to ja się izoluję . Poza tym ON za trzy tygodnie pojedzie na Litwę - na spływ kajakowy , odpocznie .. a ja nie mam zaplanowanych juz żadnych wakacji ...Trochę liczyłam na takie miłe pożegnanie naszego małżeństwa ... ( moje najlepsze wspomnienia z \" bycia razem \" dotyczą spływu kajakowego Czarną Hańczą ). Pozdrawiam Kinga z Poznania P.S. Wczoraj w nocy pisałam do Was istotnie długi post ... i q...rka juz prawie kończyłam kiedy pojawiła się biała strona z napisem : \" STRONA WYGASŁA \" załamałam się i poszłam spać , bo nawet już wejść na kafeterię nie mogłam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaśka ! kolejny raz przeczytałam Twoja wypowiedź dotyczącą \" Samotności..\" i..... sądzę ,ze jednak powinnaś przeczytać ! ja juz co prawda pisałam o tym na 20-tej stronie ( 25.04 - godz.22/22 ) , ale pewnie przeoczyłaś ... Otóż ; rozumiem ,że rzuciłaś książką bo taki piękny Jakub ...zupełnie inny niż mąż , a może podobny do.... niemęża.. Gdybyś jednak zdecydowała sie przeczytać , to dowiedziałabyś się ,że ONa nie mogła wybrac Jakuba ( i całe szczęście ! ) bo prawdziwe życie z mężem ( takim zwykłym , zapracopwanym , czasami aroganckim.... tu wpisz sobie inne epitety odp. dla swojego życia ) jest ważniejsze i prawdziwsze poprostu . Jej wybór okazał sie być dojrzałą , odpowiedzialną i uczciwą decyzją . Powieść Wisniewskiego to z założenia nie miała byc bajka o kopciuszku !!-- dla mnie stała się jakby drogowskazem ....życzę Ci aby również pomogła Tobie... Pozdrawiam Kinga z Poznania P.S. Agata ! a ja lepiej się poczułam ,ze Ona nie wybrała Kuby ! Jakos tak mnie to dowartościowało jako kobietę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY Noooo dziewczyny ładnie, ja siedziałam sama na tlenie i czekałam by z kimś pogadać a tam ani żywej duszy nie było!!!!!a Wy urządziłyście sobie pogaduszki tu na Topiku :( uch, ale mnie minęło. Dobrze że pokazała sie później Jarynka i mogłam chwilke z nia pogadać. Dziwne rzeczy sie faktycznie działy wczoraj z tlenem. Wygląda na to ze wszystkie tam byłysmy, a nie widziałysmy sie wogóle. Manoolka, to teraz rozumiem Twoja dzisiejszą nieobecność na gg. Zaglądałam tam co chwile sprawdzając czy jesteś. Nie miałam wprawdzie dzis zupełnie czasu na pogaduszki bo młyn w pracy był poprostu obłędny, ale chciałam choc zwyczajowo sie przywitać. Mam nadzieje że teraz czujesz się lepiej. A tak wogóle to superowo jest poczuc ze ten topik znowu ożył. Dawno nie było tylu wpisów i to takich prawdziwych, a nie tylko takich \"cześć\" i koniec. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i czekam ze znowu uda nam się spotkać na tlenie i urządzić jakąś cudowna konfę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Yolly ! witaj kochana ja teraz jestem , ale wiem ,że Ty zazwyczaj o 22-giej kończysz .... Ola ! pewnie już odespałaś kaca ... więc tak sobie wczoraj myślałam ,że to baaardzooooo dobrze - bo to by oznaczało ,że tej francy daleko do Twojego poziomu i dlatego podaje się za Ciebie ... dużo jej brakuje ...a jeśli rzeczywiście Twoja irytacja była wyłącznie z tego powodu , to oznaczałoby ,że Twoja samoocena jest adekwatna ..i znasz swoją wartość.. Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Ja jestem Kinga ! czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
a tak naprawde to jestem facet z brodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Ty spieprzaj ! to nie ja napisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblevleaaa
C:\Documents and Settings\DAWID\Moje dokumenty\emotikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania..
Kinga ? jestes jeszcze , bo jakis oszołom sie wpieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich milutko i miłego dnia przesyłąm no i słoneczka . Bo u mnie to rozpadało sie na całego i zapowiada sie taki cały dzien . wiec do miłego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, mam nadzieje, ze ladny dzien bedzie, bo wybieram sie z przyjaciolmi za miasto, na tzw. lono natury. Wlasnie umylam glowe i musze wysuszyc wlosy, bo wczoraj.....no coz, zupelnie do niczego sie nie nadawalam. Maz poszedl na zakupy, potem ugotuje obiad i z synem posprzataja mieszkanie. To jest to m.in. o czym pisalam. To jest teraz - z mojego punktu widzenia - partnerskie podejscie do zycia hehehehe Milego dnia Wam zycze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×