Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

😍 Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia, Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz, i w czym pokładasz nadzieję.😍 Dziękuje, że Jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też Księżyc śpi, gwiazda życzeń też. Niech zbudzą się, pocieszą dzisiaj mnie. W ciemności jestem sam, W biały dzień ze strachu drżę, przybądź do mnie. Me serce tęskni wciąż, Szukam cię we wspomnień mgle, przybądź do mnie. Chcę bardzo byś wreszcie mnie znalazł, Bo bez ciebie okropnie mi źle. Do każdej z gwiazd wiadomość ślę, Gdzie jesteś teraz, powiedz gdzie... Cały czas o tobie śnię, znów z tobą być chcę. Z dedykacją dla M.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️Poprosilam Boga o kwiat, dostalam ogród. Poprosilam o drzewo, dostalam las, poprosilam o rzekę, dostalam ocean, poprosilam o przyjaciela, dostałam Ciebie...❤️ ❤️ ❤️ Ostatnio to tak mnie net wkurza, że nawet niemam nastroju nic pisać. Zmieniłam sieć na inną bo poprzednia była niezbyt dobra, ta miała być świetna i wpadłam z deszczu pod rynnę Ten nowy internet mam od 3 tygodni, już 5 razy byłam całkiem odcięta od świata, a działa niezbyt i najgorsze, że innym działa dobrze a tylko u mnie są takie problemy i oni nie wiedzą jak to rozwiązać.Jedyne dobre to, że nadal nie mam umowy i nie płacę nic ale to małe pocieszenie. Byłam w sobotę w Krakowie spotkałam się z Jolą było SUPER, szkoda tylko, że w miłym towarzystwie czas szybko mija. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ,trzymajcie się.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
czterdziestu lat, tylko 27, ale tak mi dziś strasznie smutno....mój mąż dzis wyjechał bez pożegnania, po kłótni, teraz widze wyjście jedynie w tym żeby sie upić...nie wiem co zrobić ze sobą...jestem od niego uzależniona emocjonalnie, a on to wykorzystuje...moze jutro wróci, ale jak przeżyć do jutra??? i skąd wiedzieć że wróci.... mam ochote nie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga//:) hejka:) Miło mi że Cię znalazłam na kafe :) Chciałam Ci osobiście podziękować :) dzięki 👄 Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
Witam miło wszystkich ciepło i słonecznie . i mam nadzieje ze tropik bedzie na nowo sie rozwijał sie tak jak było z poczatku , wiec zapisujscie sie lub chocby zostawcie pozdrowienia a to jest bardzo miłe . Kinga halo pozdrawiam miło jak zawsze Ciebie . moni aga witam ciepło was . ja k rownierz wszystkie tutaj ludzi ktorzy zagladaja i zostawiaja swoj slad w tym tropiku paaaaaaaaaaaaaaaaa miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie!!!Witaj KIngo!!!!❤️❤️❤️już od kilku dni mam internet....ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby napisać na topicu....wypadłam z wprawy..:D:DPozdrawiam Was bardzo serdecznie!!!!!👄👄U mnie bez zmian ..męcze się z życiem....mój syn jest na wczasach z dziadkami ...mam wolne....ale tęsknie za nim i pewnie pojadę w sobotę nad morze na tydzień....Kingo!!!!!co u Ciebię??????dawno nie pisałas????wpadnij na topic!!!!plissss!!!!Buziaczki!!!!!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Zapowiada sie sliczna pogoda na weekend. Wreszcie troche sloneczka. Oby czesciej! Dobrze ze dzisiaj juz piatek! Z drugiej jednak strony leca te tygodnie tak strasznie, ze polapac sie w tym nie mozna. Przyspieszenia dostaly czy co? Jagoda ma racje, powinnysmy wpadac na nasz topik chociazby po to, aby sie wzajemnie pozdrowic. To takie mile. Od razu czlowiekowi sie robi razniej, gdy wie, ze ktos o nim cierplo mysli. Do - ja nie mam: kochana, badz dobrej mysli i ..... mysl przede wszystkim o sobie. Musicie o jego zachowaniu porozmawiac, bo nie jest ono ......hmmmm normalne, a juz na pewno nie jest partnerskie. Wyszedl z domu i nie wiadomo kiedy wroci? Moze w nocy, a moze za tydzien, a moze nie wroci w ogole? Trudno mi to zrozumiec. Jezeli masz ochote, opowiedz nam o tym. Tu spotkasz tylko i wylacznie zyczliwe osoby. Trzymaj sie cieplutko. Pozdrawiam wszystkie Panie, milego weekendu zycze. A moze spotkamy sie wieczorkiem na tlenie? Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
Witam w ten deszczowy dzien o niedzielnym poranku .przesyłam sloneczko wszystkim i miłego oraz zdrowia i usmiechu , to nic nie kosztuje a daje tyle radosci w pokonywaniu trudnosci zyciowych . paaaaaaaaaaaaaaaaaaa miłego paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Znowu miałam małą przerwę w bywaniu tutaj. Musze koniecznie się poprawić :) Akrim , fajnie że znowu tu jesteś :) Mam nadzieje ze spędzisz miły tydzień nad morzem. Dajen - zobaczysz, ze wreszcie uzdatnią ten net i będzie ok. Będziemy mogły spokojnie rozmawiać na gg :) ja nie mam - kochana nie pozwól by on miał taka władzę nad Tobą. Zaden facet nie jest wart tego by przez niego cierpieć. Manoolka ja tez mam takie wrażenie ze ten czas zapycha do przodu w zawrotnym tempie. Jakoś wogóle nie moge nadążyć. Dopiero był nowy ro a tu juz wypadałoby sie przygotować do wakacji. Jakis koszmar. Jagoda słoneczko i usmiech może faktycznie zdziałać cuda. Tylko tutaj to słoneczko za nic nie chce przyjść. Jest pochmurno deszczowo i smutno. Dobrze choc ze zostało mi troszkę tego mojego wewnetrznego ciepełka i słoneczka :) Kinga gdzie Ty się podziewasz???? Odezwij się proszę, na gg też jakos Cie nie widuję. Wszystko u Ciebie ok? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Normalnie cos mnie łapie. Jakieś choróbsko. Jeszcze dziewczyny nie wydobrzały, a już ja ...... Na szczęście męża raczej nic nie bierze. Byłam dziś z mężem na ryneczku, na piweczku. Tzn , ja piłam piwo on pepsi :P bo byliśmy zmotoryzowani. To lubię. Pozdrawaim i dobrej spox noci życzę. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć No i mam - chora. Paskudnie się czuję. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka - trzymaj sie ciepło, nie daj się choróbsku. Zyczę zdrówka 🌻 Buziaki 👄❤️👄❤️👄❤️ Pozdrowienia dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny odezwijcie sie !!!!! Bo smutno tu sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej pusto i cicho :( Dziewczyny co jest !!!!!!!!! Odezwijcie się !!!!! 😭 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wreszcie troche ciepelka, od razu przyjemniej. Buka - jak mozna chorowac o tak pieknej porze roku!!!!! Wreszcie ciepla wiosna do nas dotarla. Az boje sie myslec, kiedy zacznie sie lato hehehe Akrim - dobrze ze juz masz net. Odezwij sie koniecznie i poopowiadaj, co sie u Ciebie dzialo, kiedy Cie tu z nami nie bylo. Pozdrawiam wszystkich papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 😍🌻 😍🌻 😍🌻 😍🌻 😍 Kochana Jolu Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (żeby przyszła) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie) 🌻 😍🌻 😍🌻 😍🌻 😍🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane babeczki Jola masz imieninki? No kochana , to wszystkiego! Wszystkiego ! Wszystkiego ! 100 lat w miłości ( ech , rany, życzę Tobie takiej jak moja na dłuuuuugo ) Joleczko wiesz o czym ja tu ...... . Kocham życie !!! a wiecie , teraz piję piwo. Muszę się czyms leczyć, no nie? ;) teraz już dobranoc. Jak jedna moja koleżanka stwierdzła że wieczory są dla niego. No tak, to prawda. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooly
Dajen - Jesteś cudowna, dziekuje Ci bardzo za wszystkie oznaki sympatii które dostałam dziś od Ciebie. Zresztą nie tylko dziś :) Bardzo, bardzo Ci dziękuje za piekne zyczenia i te na topiku i te4 na karteczce są ślicznościowe. 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj...to i ode mnie Jolu spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj, naj, najlepszego, uśmiechu na codzień i spełnienia wszystkich marzeń 🌻🌻🌻🌻 Buka jak zdrówko? Trzymaj się cieplutko. Kinga niestety ma awarię komputera i nie wiadomo kiedy bedzie miała łączność z netem. Dokładnie co i jak wyjasni później a na razie pozdrawia Was serdecznie. 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał bardzo dziekuje za życzenia :) Prosze pozdrów Kinge ode mnie i powiedz ze brakuje jej tutaj 🌻 Mam nadzieje ze u niej wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkich, , buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyy
Ode m nmie też pozdrów KIngę Moniał , bo coś jakos nie mogę na nia trafić w necie , A dla Yollyy wszystkiego co najlepsze z okazji wczorajszych imienin ❤️ Kinga!!!!!!!!!!!! czekam na ciebie ! naprawiaj tego kompa szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaki z tego co wiem to Kinga bywa na tlenie , ale..... swój topik opuściła. Bywa papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyy
ja też to zauważyłam Buka 1 pozdrawiam🖐️ A moze ma jakiś ważny powód ? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bliżniaczko z okazji Twoich imienin przyjmij spóznione...ale płynące prosto z serca życzenia!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻[kwiat \'\'...Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się!!!!!🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akrim - kochana, bardzo Ci dziekuję za piekne zyczenia ❤️ To naprawde bardzo miłe, no i to nic ze troszeczke spóźnione, ale wiem że są szczere. 🌻 Dziewczyny, co tak Was mało na tym topiku???? Piszcie cos bo smutno :( Pozdrawiam wszystkie , zycze słoneczka i udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettyy- ale ze mnie gapa, cos zakręcona jestem ;) , Dziekuje takze za zyczenia. A Kinga moze w poniedziałek bedzie miała sprawny komp to pewnie tu do nas wpadnie 🌻 Jeszcze raz buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam milo i słonecznie wszystkich tutaj na tym forum . no tak mało nas jest ale , tak nieraz bywa . Wiec miłego przesylam wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ten topik zejdzie. Czemu cieszy się tak małym powodzeniem? pozdrawiam i jutro wpadnę tu obowiązkowo papapa DOBRANOC 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×