Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość gość
Lubisz kosmetyki Oriflame? Kupujesz je w cenach katalogowych? ZMIEŃ TO! Teraz masz prawo wykupić sobie za jedyne 1zł kartę rabatową Oriflame dającą Ci zawsze rabat -23%! Dostawa pierwszego zamówienia GRATIS! Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz, nie musisz zamawiać z każdego katalogu. Po rejestracji na http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?_requestid=801566 otrzymasz swój indywidualny numer i hasło do składania zamówień, a pocztą wysyłamy do Ciebie zestaw startowy GRATIS! Jeśli Twoje zamówienie będzie na 80punktów i więcej, czyli na ok.280zł masz szansę na dodatkowe prezenty o wartości ponad 300zł! Od nas DODATKOWO woda toaletowa o wartości 89,00zł. Jeśli chcesz możesz nasze kosmetyki odsprzedawać innymi zarabiać 30% marży,możesz uczestniczyć w szkoleniach on-line i zbudować swój biznes - wówczas zarabiasz jeszcze od 3 do 21% z obrotu handlowego swojej grupy. Oriflame to nieograniczone możliwości i nieograniczone pieniądze. Zacznij spełniać z nami swoje marzenia już dziś! Masz pytania? Zadzwoń, napisz! Zawsze chętnie wyjaśnimy, pomożemy! Twój KOD PROMOCYJNY: 1704185 Magdalena Achtelik Tel.665-279-165 E-mail:magdalena_achtelik@gazeta.pl www.oritwojsukces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lublin
szukam konsultantki Oriflame z Lublina kontakt : starlet1978@wp.pl dziękuję pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta292
szukam konsultantki z Suwałk lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli jesteś z Gdańsk i lubisz kosmetyki dobrej jakości o naturalnych składnikach a może jesteś alergikiem/alergiczką tak jak ja i nie wszystkie kosmetyki są stworzone dla Ciebie.Proponuje Tobie kosmetyki firmy ORIFLAME jestem konsultantką tej firmy bardzo dużo osób u mnie zamawia są to stali klienci którzy są bardzo zadowoleni z jakości,składników z których są robione kosmetyki tej firmy no i oczywiście z długotrwałych zapachów perfum,wszystkie kosmetyki tej firmy są przebadane dermatologicznie w 100%.Dla stałych klientów oferuje rabaty,niespodzianki(kosmetyki na próbę)no i oczywiście wiele skutecznych i nie drogich kosmetyków.Jeśli jesteś zainteresowany proszę pisać na adres:sylwialis26@gmail.com podam więcej szczegół.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej poszukuję konsultantki z Łodzi należącej najlepiej do biura na Kilińskiego. Chcę przystąpić do Oriflame. Proszę o kontakt na anetkap90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Oriflame z Warszawy Oferuje naturalne szwedzkie kosmetyki W ofercie jest ponad 1000 produktów dla każdego wieku i typu cery. Posiadamy kosmeceutyki dla cery z problemami (naczynka,przebarwienia,głębokie zmarszczki itp.) Kremy na dzień i na noc,serum,maseczki, peelingi,żele do mycia toniki. Szampony,odżywki,maseczki i kuracje do włosów. Kosmetyki dla panów kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy,pianki żele do golenia Sa również bardzo dobrej jakości kosmetyczki również podróżne i inne akcesoria. Katalog z ulotka promocyjna na meila Kontakt Karolina Warszawa Ursynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultkantką Oriflame z Rybnika. Zapraszam klientki do kupowania kosmetyków lub konsultantki do współpracy!!! :) Mój mail - konsultantkark@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzofia
witam, jestem konsultantką Oriflame - Otwock oraz Warszawa (odbiór w Otwocku lub w Warszawie Mokotów lub centrum). Rabaty dla stałych klientów plus próbki. tel. 691 286 697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem konsultantką z Piaseczna, zapraszam wszystkie chętne osoby do kontaktu, Konstancin, Warszawa Ursynów, Wilanów, Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta666
Witam! Sprzedaje paczki z kosmetykami znanej firmy lub pojedyncze sztuki. Są to różnego rodzaju kremy, pudry, pomadki, wody toaletowe czy dezodoranty lub cienie do powiek lub tusze. Odpiszę jak najszybciej się tylko da w przeciągu 24 godzin. W razie zainteresowania proszę o kontakt. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail oriflame_marta@wp.pl Kosmetyki dostarczam w umówione miejsce na terenie Warszawy i okolic, Grochów, Anin, Wawer, Radość czy Usynów oraz Mokotów, nie wysyłam pocztą!!! Zapraszam ciepło i miło. Pozdrawiam serdecznie Twoja konsultantka – Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką z Warszawy i okolic tj. Piaseczno, Konstancin-Jeziorna. Zapraszam! annawlodarczyk86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle konsultantek, że klientek zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta z miasta
jeśli ktoś szuka konsultantki z Będzina, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej to proszę o kontakt:) Chętnie pomogę w zakupie kosmetyków, dowiozę do domku, przy większym zamówieniu opuszczę coś z ceny :D Full serwis, jak będzie trzeba to nawet stopy wymasuję... chociaż to mniej chętnie :P Mój kontakt gg: 20297798 - inny kontakt mogę podać po rozmowie, nie mam przeto ochoty na głupie telefony "z internetów" i zaśmiecanie skrzynki mailowej spamem od znudzonych nastolatków :)) Zamówienie można złożyć już teraz i zaraz (katalog 02 dostępny w internecie na oficjalnej stronie, ważny do 09.02.14) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina994
Witam ;) Ja jestem konsultantką firmy oriflame , z Nowej Soli , i okolic ;) Chetnych zapraszam .. :) Jestem do usług :) wiecej informacji na podany email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem konsultantką z okolic Mrągowa. Możliwość również odebrania katalogu w Olsztynie. Zapraszam chetne osoby do zapoznania sie z katalogiem, możliwość przywiezienia katalogu oraz próbek produktów. udzielam zniżek. adres e-mail agus.j@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem konsultantką z Katowic. Chętnych proszę o kontakt: ewak12@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączając do Klubu, otrzymasz: - Kartę VIP - zniżka -23% na wszystkie zakupy robione w e-sklepie Oriflame -Dostęp do wyprzedaży internetowych - rabaty do -90% -Możliwość uczestnictwa w różnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami -Dodatkowe promocje dla Klientów VIP -Subskrypcję - informacje o wyprzedażach i promocjach na maila Pamiętaj, że możesz: -Składać zamówienia, kiedy chcesz -Robić zakupy na dowolną kwotę - zawsze ze zniżką -23% -Korzystać z Gwarancji Satysfakcji - każdy zamówiony produkt możesz zwrócić bez podania powodu w ciągu 30 dni (zużycie nie może przekroczyć 30%) -Zrezygnować w każdej chwili Konto w e-sklepie nie zobowiązuje do składania regularnych zamówień ani do zamówień na określoną kwotę. Magdalena Achtelik Tel.665-279-165(Plus) lub 537-521-538(Play) E-mail:magdalena_achtelik@gazeta.pl www.oritwojsukces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Zostałam konsultantką w Oriflame i 'funkcjonuję' we Wrocławiu. Jeśli byłby ktoś zainteresowany kosmetykami proszę o kontakt e-mail: o_ola1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od iolu lat mozna isc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 7 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy z serii TODAY TOMORROW TOGETHER! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy dodatkowej, chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame. Dołacz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta. Brak minimalnej kwoty zamówienia, Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 3-21% od sprzedaży w grupie ! Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame. Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz w nagrodę. www.oritwojsukces.pl Magdalena Achtelik Menadżer Klubu Oriflame TWÓJ KOD PROMOCYJNY TO 1704185 Tel.665-279-165(Plus) lub 537-521-538(Play) E-mail:magdalena_achtelik@gazeta.pl www.oritwojsukces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 8 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy PERCIVE SOLEI!!! HIT KATALOGU nr 8 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaModzelewska
Zapraszam do kontaktu osoby z Warszawy, które chciałyby zyskać miłą konsultantkę :) Jak też osoby z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantem Oriflame. Jestem konsultantką od 4 lat, obecnie jestem studentką. Jeśli tak jak ja - lubisz kosmetyki, wiedz, że jest możliwość by zarabiać na ich sprzedaży i kupować je dla siebie w niższych cenach... :) Oto moja strona Oriflame: http://my.oriflame.pl/annamodzelewska A tutaj podaję kontakt mailowy: anna.modzelewska@oriflame.biz Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orikonsultant
ORIFLAME - praca stała lub zajęcie dodatkowe! Szukasz pracy dodatkowej, chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame. Dołacz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta. Brak minimalnej kwoty zamówienia, Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 3-21% od sprzedaży w grupie ! Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame. Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę. INFORMACJE: GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 http://www.ori-konsultant.pl Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem SŁOWNĄ konsultantką z Łodzi z Retkinii. Jeśli ktoś chce zapisać się, lub zamówić kosmetyki Oriflame, to chętnie pomogę. Umówimy się na kawę, chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie. Dorota doris-215@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę w imieniu babci, która jest konsultantką z Katowic, mocno zaniepokoiły ją wpisy, które razem znalazłyśmy na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11386, wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Olsztyn . Jeżeli chcesz kupować taniej kosmetyki i zostać konsultantką daj znać na email: sylwiakomar@op.pl. Od nowego katalogu nowe klientki mogą kupić super torebkę i portfel za 4,90 zł. Naprawde polecam więcej informacji na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem konsultantką z okolic Wołowa. Szukam chętnych osób, które też chcą zostać konsultantkami. Na adres mailowy mogę wysłać potrzebne informację oraz aktualny katalog. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma;JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON; a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×