Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość pseudooru
szukam pomadki nude o odcieniu jasnej skory co sie nie roluje ,nawilza i wyglada jak podklad na ustach SZCZECIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję osoby z Lublina lub okolic która pomogłaby mi wstąpić do firmy Avon. Proszę o kontakt gg: 46894150 lub tel: 721572343. Z góry serdecznie dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka8248
Jestem konsultantką Oriflame .Zapraszam do zapisywania się do mojej grupy. Zarabiaj poprzez pokazywanie katalogu znajomym i bliskim. Robiąc zamówienie na: 80pp - zarabiasz 80zł 100pp - zarabiasz 100zł 150pp - zarabiasz 150zł 200pp - zarabiasz 200zł Możesz też budować swój zespół. Budując swój zespół i awansując w planie marketingowym: 6% - zarabiasz 60zł 12% - zarabiasz 500zł 21% - zarabiasz 2500zł Zarabiasz co 3 tygodnie - tyle ile trwa katalog! Dołącz do mnie zapisując się na mojej stronie http://my.oriflame.pl/badzpieknazori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Achtelik
Lubisz kosmetyki Oriflame? Kupujesz je w cenach katalogowych? ZMIEŃ TO! Teraz masz prawo wykupić sobie za jedyne 1zł kartę rabatową Oriflame dającą Ci zawsze rabat -23%! Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz, nie musisz zamawiać z każdego katalogu. Po rejestracji na http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?_requestid=2414042 otrzymasz swój indywidualny numer i hasło do składania zamówień, a pocztą wysyłamy do Ciebie zestaw startowy GRATIS! Jeśli Twoje zamówienie będzie na 80punktów i więcej, czyli na ok.280zł masz szansę na dodatkowe prezenty o wartości ponad 300zł! Od nas DODATKOWO woda toaletowa o wartości 89,00zł. Jeśli chcesz możesz nasze kosmetyki odsprzedawać innymi zarabiać 30% marży,możesz uczestniczyć w szkoleniach on-line i zbudować swój biznes - wówczas zarabiasz jeszcze od 3 do 21% z obrotu handlowego swojej grupy. Oriflame to nieograniczone możliwości i nieograniczone pieniądze. Zacznij spełniać z nami swoje marzenia już dziś! Masz pytania? Zadzwoń, napisz! Zawsze chętnie wyjaśnimy, pomożemy! Twój KOD PROMOCYJNY: 1670799 Magdalena Achtelik Tel.665-279-165 E-mail:magdalena_achtelik@gazeta.pl www.oritwojsukces.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie możecie zarówno zamówić kosmetyki ORIFLAME jak i zapisać się do klubu. Obecnie wpisowe to tylko 1zł :) Zapisując się nie jesteś do niczego zobowiązana, od Ciebie zależy jak będziesz zarządzać swoim kontem. Więcej informacji na https://www.facebook.com/OlsniewajOriflame Zapraszam osoby z Bydgoszczy i okolic oraz całej Polski Proszę również o polubienie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupować kosmetyki Oriflame na wlasne potrzeby o 23% taniej, a może chcesz sprzedawać i zarabiać 30%, a może chcesz prowadzić własny biznes i stać się kobietą niezależną? Jeżeli tak do ORIFLAME jest dla Ciebie. - wpisowe 1zł, -dostawa do domu gratis, niezależnie od wielkości zamówienia; - super prezenty na start (o wartości 308zł); - dostęp do bezpłatnych szkoleń i warsztatów kosmetycznych. Zapraszam na www.my.oriflame.pl/anggi zarejestruj się i odbierz super prezent fhu.agnes@gmail.com tel. 606 65 86 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupować kosmetyki na własne potrzeby o 23% taniej? A może chcesz sprzedawać i zarabiać 30% ? A może chcesz prowadzić własny biznes i stać się kobietą niezależną? Jeśli tak to Oriflame jest dla Ciebie: - wpisowe 1zł, - gratisowa dostawa do domu, niezależnie od wielkości zamówienia; - rewelacyjne prezenty na start (o wartości 308zł); - dostęp do bezpłatnych szkoleń i warsztatach kosmetycznych. Zarejestruj się na stronie www.my.oriflame.pl/anggi i odbierz super prezent Zapraszam fhu.agnes@gmail.com tel. 606 65 86 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz konsultantki Oriflame z Krakowa, to pisz: asia.dabrowska.96@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz konsultantki Oriflame z Krakowa, to pisz: asia.dabrowska.96@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupować kosmetyki na własne potrzeby o 23% taniej? A może chcesz sprzedawać i zarabiać 30% ? A może chcesz prowadzić własny biznes i stać się kobietą niezależną? Jeśli tak to Oriflame jest dla Ciebie: - wpisowe 1zł, - gratisowa dostawa do domu, niezależnie od wielkości zamówienia; - rewelacyjne prezenty na start (o wartości 308zł); - dostęp do bezpłatnych szkoleń i warsztatach kosmetycznych. Zarejestruj się na stronie www.my.oriflame.pl/anggi i odbierz super prezent Zapraszam fhu.agnes@gmail.com tel. 606 65 86 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kareen
Witam! Jestem konsultantką Rudy Śląskiej, ale pracuje też w okolicach: Bytom, Katowice, Gliwice. Dla zainteresowanych GG: 7428958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna rosińska
Jestem konsultantką z Piaseczna, przyjmuje zamówienia z Warszawy i okolic jak Piaseczno i Konstancin-Jeziorna. Zapraszam annawlodarczyk86@wp.pl lub 531-582-606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Wiola
Witam jestem konsultantka oriflame. Zapraszam do zakupow kosmetykow oraz do zapisania sie do grona konsultantow ;-) zainteresowane osoby prosze kontaktowac sie na maila: wioletamochtak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem konsultantka z mazowieckiego. chcesz dołączyc do oriflame i dorobic sobie. Zapraszam pisz pomoge ci na start. uwierz w siebie i dowiedz sie ile i jak możesz zarobic :) pisz edyta4786@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,jestem konsultantką Oriflame z Lublina, dzielnica kalinowszczyzna. Moje gadu:47751669.Zainteresowani pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka1985
okolice: Chrzanów - Oświęcim - Jaworzno - Chełm Śląski - Libiąż Chętnie pomogę w doborze kosmetyków, doradzę oraz dam próbeczki :) Dla stałych klientów rabat. Kontakt: agrafcia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, jestem konsultantką Oriflame z Wrocławia. Więcej info lunka272@o2.pl , pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem konsultantka z Opola moj e-mail agnieszka.j22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catriona
Cześć, poszukuję klientek oriflame okolice Częstochowy i Myszkowa bądź też całego śląska. Zapraszam do współpracy ze mną. Na bieżąco nowości, promocje, katalogi. Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaad
Jestem konsultantką oriflame z Bytomia i chętnie służe pomocą. Mój adres: klaudiaa875@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaSzansa
Cześć wszystkim, Jestem konsultantką z Nowej Soli:) Od jakiegoś czasu zarabiam pracując przez internet zapraszam do obejrzenia mojego bloga i skontaktowanie się ze mną Zptrzyjemnością odpowiem na wszystkie pytania http://twojaszansaori.blogspot.com/ twojaszansaori@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietak
Ja też jestem konsultantką Oriflame. Zachęcam do wstąpienia do Klubu. Teraz wpisowe 1 zł. Do zdobycia wiele atrakcyjnych nagród za złotówkę. Katalog obowiązuje przez trzy tygodnie. Nie ma limitu zamówień ani obowiązku kupowania w każdym katalogu. Jeśli kosmetyk nie odpowiada Ci, możesz go zwrócić. Przy zamówieniu na 80 punktów dostawa gratis. Zaprasza. Skontaktuj się ze mną. Mój adres: p.ela37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irdiana
Witam ;) Jestem konsultantką Oriflame Chojnów i okolice, Zielona Góra i okolice ;) chętnie pomogę, doradzę, a jeśli ktoś jest chętny to również pokażę jak funkcjonuje Oriflame ;) Serdecznie zapraszam: natalunia909@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Warszawa
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Warszawy. Jesteś zainteresowana zamówieniem kosmetyków? To świetnie! Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Warszawa i okolice Legionowa. Zapraszam!!! kosmetykiori.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem konsultantką Oriflame i Mariza.. Zniżki dla zamawiających i prezenty.. Zapraszam.. Kontakt: projekt90@vp.pl lub gg: 47955530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem konsultantką z Torunia (Oriflame i Mariza).. Zniżki dla zamawiających i prezenty.. Zapraszam.. Kontakt: projekt90@vp.pl lub gg: 47955530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×