Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość bulka13
Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena2323
A ja zapraszam do zakupów i skorzystania z indywidualnej porady kosmetycznej osoby z Ostrołęki i okolic. Posiadam próbki produktów, oferuję też liczne promocje i zapewniam poradę i pomoc w doborze produktów indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszam:) mój mail: marlena.1212@wp.pl Zachęcam również do współpracy w Oriflame. Jeśli chcesz zostać konsultantką bądź chcesz dowiedzieć się więcej o Oriflame i kosmetykach tej firmy, proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiovvvva
Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja5482354
Zostań konsultantką (em) firmy TianDe ! Dołącz do nas i zbuduj swój własny biznes. Z firmą TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Nasze wysokiej jakości produkty łączą to co najlepsze w naturze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami naukowymi. Z racji tego, iż firma dopiero wchodzi na polski rynek będziesz jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! W pewnym etapie życia, wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy moja praca w 100% daje mi satysfakcję i zachęca do dalszego rozwoju? Czy spełniam się zawodowo? Czy zarabiam tyle, ile naprawdę bym chciał? Czy warto pracować całe życie u kogoś? TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie. Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe? - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37% - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15% - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym! Współpracując z TianDe masz 3 możliwości: - oszczędzasz kupując taniej produkty dla siebie i rodziny z 35% zniżką - zarabiasz na sprzedaży- zysk bezpośredni 54%- polecając produkty znajomym i klientom - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jako dystrybutor firmy TianDe możesz dowolnie kierować swoją karierą! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, odwiedź naszą stronę lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś! Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces! Więcej na: http://www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OriPuławy
PUŁAWY I OKOLICE Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił jako konsultantka Oriflame to zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na każde pytanie i niejasność, a także pomogę w stawianiu pierwszych kroków w tej firmie. Jeżeli chcesz coś zamówić z katalogu, też serdecznie zapraszam. Zamówienie dostaniesz bezpłatnie pod dany adres nina_krawczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaewaaaa
Hej ;) Jestem konsultantką Oriflame na terenie Lublina i okolic, w razie jakichkolwiek pytań, chęci zakupu kosmetyków proszę pisać: e-mail: lublin.oriflame@gmail.com gg: 45450547 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz mieć dostęp do tańszych kosmetyków? Zostań konsultantką i ciesz się z korzyści z tego płynących:) Więc nie czekaj tylko skontaktuj się ze mną , a wyjaśnię na czym polega praca konsultantki. Tylko teraz od firmy wspaniałe prezenty: - woda toaletowa CITY RUSH o wartości 90 zł - torebka BATYCKIEGO o wartości 500 zł Dodatkowo dostaniesz ode mnie katalogi, materiały i próbki:) oraz PREZENT niespodziankę za szybką odpowiedź Kontakt: mariusz.ori@interia.pl GG: 7543845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123456732
Poszukuję konsultantki Oriflame z Warszawy, która jest gotowa sprzedać mi 2 rzeczy z aktualnych katalogów po cenach dla konsultantki (bo zbiera punkty). Możemy się umówić m.in przy którymś z punktów odbioru w Wwie. Kontakt na maila aa1bb2cc3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej zostać konsultantką jakieś mniej znanej firmy, z tego co piszecie, widzę, że w Oriflame jest ogromna konkurencja, więc realnie można mało klientów zebrać:/ Ostatnio natknęłam się np. na sieć konsultantek kosmetyków naturalnych, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej zostać konsultantką jakieś mniej znanej firmy, z tego co piszecie, widzę, że w Oriflame jest ogromna konkurencja, więc realnie można mało klientów zebrać:/ Ostatnio natknęłam się np. na sieć konsultantek kosmetyków naturalnych, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Zapraszam do współpracy z polską firmą kosmetyczną Mariza. Pomogę, wytłumaczę, podpowiem..:) www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Angelika i jestem konsultantką Oriflame. Chcesz dołączyć do mojej grupy? Skontaktuj się ze mną aby dowiedzieć się więcej co ma do zaoferowania Oriflame. Odpowiem na każde pytanie. Za pierwsze zamówienie za 100 PP każda konsultantka dostanie miły prezent na dobry początek:) Będąc konsultantką Oriflame kupujesz kosmetyki z dużym rabatem + większe dochody tworząc swoją grupę. Każdy nowy Konsultant bierze udział w programie WITAMY, w którym w każdym z trzech pierwszych katalogów uzyskując 80 PP otrzymuje wspaniałe nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika55555
Oriflame !! Witam.Potrzebujesz coś pilnie zamówić z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłaś! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków e mail monika_887@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataMojeOri
Witaj, Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg skutecznej metody OriNet. Dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w Internecie. I to wszystko praktycznie bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Pozdrawiam Beata www.beata.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisiowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www.facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianio
KRAKÓW konsultantka Avon--> szybkka realizacja zamówienia już w ten sam dzień (roboczy) otrzymasz kosmetyki. Dla lojalnych klientów coś wyjątkowego. Oriflame --> pośrednio Zapraszam do zamówień:) gg: 484479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny Lider Oriflame
Witam serdecznie osoby z Nowego Sącza i okolic!!! Nie mów, że nie chcesz mieć półki pełnej doskonałych kosmetyków :-) Jeśli kochasz kosmetyki tak samo jak ja zapraszam Cię do współpracy www.everesteam.pl Joanna Leśniak e-mail: joannalesniak@everesteam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka świata kosmetyków
AVON Dołącz do grona kobiet, które same decydują o swojej przyszłości! Pracuj w dowolnym miejscu i czasie, zarabiaj na sprzedaży produktów renomowanej marki! Firma gwarantuje: - wpisowe 0 zł - opusty od 15 do 40% - elastyczne godziny pracy - fantastyczne prezenty tylko dla konsultantek - szkolenia kosmetyczne - możliwość przystąpienia do prestiżowego programu dla najlepszych konsultantek - AVON CLUB - możliwość rozwoju jako lider sprzedaży Napisz edytka1591@wp.pll wszystko wyjaśnie dla każdej nowej osoby mam prezent i katalogi na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna-P
JESTEM KONSULTANTKĄ ORIFLAME Z KATOWIC. ZAINTERESOWANI ZAMÓWIENIAMI PROSZĘ O KONTAKT : Justyna Pszczółka tel;694853001 jpszczolka5@gmail.com PRZY ZAKUPIE ZA MIN 50 ZL DOSTANĄ PAŃSTWO ZAPROSZENIE NA SPA DŁONI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszOriflame
WITAM!!! JESTEM KONSULTANTKA ORIFLAME NA TERENIE STRZYZOWIC KOŁO BĘDZINA I OKOLIC. BYWAM RÓWNIEZ CZĘSTO W OKOLICACH PIEKAR ŚLASKICH, WOJKOWIC KOMORNYCH I OKOLIC. OSOBY ZAINTERESOWANE KUPOWANIEM KOSMETYKÓW ORIFLAME JAK I RÓWNIEŻ OSOBY KTÓRE CHCA ZOSTAĆ KONSULTANTAMI I ZACZĄC PRZYGODE SWOJEGO ZYCIA ZAPRASZAM!!!! pROSZE O KONTAKT MAILOWY agalysek@onet.pl lub tel 501 833 843 OSOBY KTÓRE CHCĄ WSTAPIC DO KLUBU ORIFLAME UZYSKAJA ODE MNIE WSZELKIE INFORMACJE , WPROWADZE , POKAŻĘ, POMOGĘ!!! POLECAM SIEBIE I OCZYWIŚCIE FIRMĘ ORIFLAME!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną,warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy [url=http://www.ori-konsultant.pl/program-witamy-nagrody]Oriflame. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -17 katalogów w ciągu roku, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -brak kar za nie złożenie zamówienia, -masz nielimitowany czas pracy i zarobki -zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości; nie ma obowiązku składania zamówień w każdym katalogu! -odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. -masz gwarancję satysfakcji - czyli możliwość zwrotu produktu,jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań. -dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY [url=http://www.ori-konsultant.pl/]ORIFLAME. -zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie "Witamy" o wartości 231zł -tusz do rzęs Wonder i krem Tender Care, zestaw Milk & Honey, woda toaletową Eclat Weekend! Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 80zł w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. www.ori-konsultant.pl GG 9052425; malgorzata.bialy@oriflame.biz, tel.606638894 Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mariza
Witam Wszystkich wiosennie Zapraszam do wzięcia udziału w KONKURSIE WIOSENNYM - tylko w moim zespole w klubie Mariza - rejestracja poprzez stronę: konarska.klubmariza.pl Czas trwania konkursu : miesiąc kwiecień 2013r Do wygrania: 3 bony TESCO o wartości po 50 PLN 2 bony TESCO o wartości 100 PLN Bon TESCO o wartości 200 PLN szczegóły na konarska.klubmariza.pl Dodatkowo wśród osób, które udostępnią na fb informację o konkursie rozlosuję nagrodę w postaci kosmetyku lub zestawu kosmetyków Mariza z aktualnego katalogu http://www.konarska.klubmariza.pl/page/katalogi/27/ Życzę wszystkim POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Jesteś konsultantką..? Zaproponuj swoim klientom coś nowego...coś polskiego...coś co naprawdę warto polecić..:) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu..: grazynka@klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mariza
Tak, jestem mamą, studentką, Starszym koordynatorem marki i dzięki klubowi mariza zarabiam dodatkowe pieniążki. Buduję zespół sprzedażowy i sprzedaję marizowe kosmetyki. Zapraszam na moją stronę, tam wszystko jest opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do zakupów lub współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam: www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji atrakcyjnego programu "Witaj" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,zapraszam wszystkich zainteresowanych kosmetykami Oriflame w woj. zachodniopomorskim. mania151@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka8248
Jestem konsultantką Oriflame. Zapraszam wszystkich na moją stronę http://my.oriflame.pl/badzpieknazori. Znajdziesz na niej porady oraz złożysz zamówienie lub zapiszesz się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka8248
Zapraszam na moją stronę my.oriflame.pl/badzpieknazori Znajdziesz tam różne porady kosmetyczne. Możesz też składać zamówienia lub zapisać się by zostać tak jak ja konsultantką Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×