Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość marta6968
Jestem konsultantką z Olsztyna chętnie przyjme zamówienia marta.yes@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Modzelewska
Chcesz zamówić kosmetyki albo dołączyć do klubu Oriflame? Wejdź na moją stronę http://my.oriflame.pl/annamodzelewska lub napisz do mnie Anna.Modzelewska@oriflame.biz ----- Odpowiem Ci w ciągu 48h! Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Puławy
Witam, ja jestem konsultantką z Puław :) szukam nowych klientek oraz osób które chciałyby spełniać swoje marzenia z Oriflame :) Co katalog organizujemy super konkursy w których każdy wygrywa :D Zapraszam do współpracy i/lub zakupu :) Więcej info o mojej grupie pod GG 879633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki-radom
Menager oriflame :) Zapraszam konsultantki, osóby chcące rozwijać się, klientki oraz wszystkich którzy mają jakiekolwiek pytania www.kosmetykiradom.pl kosmetyki-radom@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strefa Konsultantek
witam, jestem z okolic Bolesławca,szukam chętnych do współpracy z Oriflame:) nie koniecznie do sprzedazy ale do kupowania tanszych kosmetykow nawet tylko dla siebie:) zapraszam na strone www.oristrefa.pl osoby chetne nie tylko z okolic bolesławca ale z calego kraju:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka z okolic Olkusza
WITAM!! Jestem konsultantką Oriflame z okolic Olkusza,poszukuje młodych,ambitnych dziewczyn które interesują kosmetyki oraz dodatkowy zarobek!zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt gg 44048249,odpowiem na wszystkie odpowiedzi i wyjaśnie na czym to polega,możliwość także spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Gliwice
Witam jestem konsultantką fimry Oriflame i Mariza z Gliwic . Zapraszam serdecznie do dołaczenia do zespołu konsultantów. Kontakt: Teresa http://marizakosmetyki.blogspot.com/ gg: 4819962 email : tenia11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idonotweep
Witam. Jestem konsultanktką z terenów Gdańska i okolic. Zainteresowna ? Pisz ! A może sama byś chciała zostać konsultantką ? chetnie pomogę dołączyć Ci do zespołu ! Zapraszam ; ) Karolina-pabiasz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamowienia u mnie lub zapisania się do firmy MARIZA-http://www.mariza.com.pl/ lub FM GROUP-www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG -8861243 Ania.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Buriak
Witam serdecznie! Jestem Liderem Oriflame w Szczecinie i zapraszam wszystkie Panie i Panów do odwiedzenia mojej strony internetowej www.ori-kontakt.pl Znajdą tam Państwo wszelkie informacje o nowościach, promocjach, można obejżeć katalog Oriflame a także złożyć zamówienie czy też zapoznać się z możliwością przystąpienia do Klubu Oriflame i kupować kosmetyki bez 30% marży. Sprzwdźcie, a zobaczycie że sie opłaca! Jeśli macie pytania - służę pomocą! Mój tel: 504-805-773. Panie ze Szczecina zapraszam też na bezpłatne spotkania pod hasłem "WSZYSTKIE JESTEŚMY PIĘKNE". Nauczymy Was m.in. jak pielęgnować cerę i jak się malować. Spotkania we wtorki i czwartki po 16 - zapisy pod tel: 504-805-773. ZAPRASZAM! www.ori-kontakt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ori- Warszawa
Witam Jestem konsultantką z Warszawy. Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaori
Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasi16
konsultantka oriflame Szczytno niedaleko Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasi16
jestem konsultantka Oriflame Szczytno/k Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idonotweep
Witaj. Zapraszam Cie na moją stronę . która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie OriNet? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w internecie. Jeżeli jesteś zainteresowana zpraszam Cię na moją stronę- tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Adres mojej strony to :www.karolinap.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idonotweep
Witaj. Zapraszam Cie na moją stronę . która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie OriNet? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w internecie. Jeżeli jesteś zainteresowana zpraszam Cię na moją stronę- tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Adres mojej strony to :www.karolinap.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orikonsuktantka
Witam:) Jestem konsultantką ORIFLAME z Siedlec. Zapraszam do współpracy każdego kto zechce zarabiać pieniądze zajmując się kosmetykami. Czeka na CIEBIE wiele możliwości o których teraz nie wiesz. Czekam na maile w tej sprawie: nikia13@wp.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annarosińska
Witam, jestem konsultantką Oriflame z Piaseczna. Szukam stałych klientek z Piaseczna okolic oraz Warszawy (Ursynów, Kabaty, Wilanów, Śródmieście) Zapraszam!!! Czekam na mail'e annawlodarczyk86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika55555
Oriflame !! Witam Potrzebujesz coś pilnie zamówić z Oriflame lub po prostu szukasz solidnej sumiennej konsultantki z Krakowa?? dobrze trafiłaś! Zamówienia realizowane szybko, dostawa gratis.Odpowiem na wszystkie pytania również na te dotyczące bycia konsultantka. Monika Kraków e mail monika_887@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuję konsultantki Oriflame z Warszawy - Grochów - chcę zamówić kosmetyki jasonvoorhess@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem konsultantką Avon i Mariza - polecam zakup kosmetyków z rabatem 20 % kontakt jasonvoorhess@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariza - konsultanka BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko2344
ja jestem konsultantka ze Szczytna niedaleko Olsztyna:) zapraszm wszystkie dziewczyny do wspołpracy z Oriflame:) wrazie jakichkolwiek pytan piszcie na gg 8946618pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota - konsultantka w Toruniu, zapraszam do składania zamówień, chętnie odpowiem na wszystkie pytania :) mój numer gg:15511060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ori WARSZAWA
Witam Konsultantka poszukuje klientek z Warszawy i okolic. Zadzwoń lub napisz Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu tel. 607326503 e-mail: aniach833@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata oriflame wawa
Ja jestem konsultantką Oriflame z długim stażem z Warszawy :) serdecznie zapraszam pod adresem: waw.oriflame@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata oriflame wawa
Jestem konsultantką z Warszawy i szukam stałych klientek :) adres: waw.oriflame@gmail.com pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciłabym zostać konsultantką Avon. Czy któraś w Was mogłaby mi w tym pomóc? Jeśli tak, prosiłabym o kontakt. gg- 28476454 lub telefon(plus)- 726413393 z góry serdecznie dziękuję za chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×