Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość 1 tabletka wystarcza
Kto to birze 2 tabletki? Masz 72 godziny na przyjęcie tabletki i na tym koniec. Jeżeli ważysz 150 kg i więcej możesz zażyć 2 - to tak się firma zabezpiecza, ale nie patrz na to 1 tbl. wystarczy. Hormony nie są obojętne dla zdrowia i nie przesadzaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bianki: wiec mi ginekolog przepisal ten zastrzyk i mialam go za darmo. Ja nie wiem czy zdobede sie na odwage zrobienia testu. A do osoby, ktora uwaza ze jedna tabletka wystarczy to gratuje, bo raczej jestem innego zdani. Troche poczytalam o tym. A lek sie nazywa przeciez duo-postinor wiec jest to calosc. JA wzielam 2 i wole dwie wziasc niz wogole zadnej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka***************
heh sie tak zastanawiam teraz czy te 3 godziny po wpadce nei bylo za pozno:( heh jak moj lekarz wroci z urlopu to ide sie przebadac, trzymcie kciuki!! do osoby która uważaże 1 tabletka wystczy: a tak apropo polecam czytać ze zrozumieniem, na ulotce pisze ze druga tabletke po 12 godz. wiec sie tak moja droga nie irytuj> Bo w tym wypadku to nie masz racji!! do Viktori: w twojej sprawie to ja jestem przekonana ze bedzie wszystko oki:) 3m sie:] POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskaa
pomozcia:( w ulotce jest napisane ze druga tabletke trzeba zazyc po 12 H a mi lekarz powiedzial zbeym wziela po 8 h...i teraz juz sama nie wiem czy dobrze zrobilam bo wszytkie psizecie o 12godzinach :( kurde jak ja sie boje ze nie zadziala:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka****************
do tuska: nie przejmuj si etak sa takei przypadki kiedy lekarz kaze druga wziasc po 8h, wiec jeszcze raz nei masz sie czym przejmowac. dziewczyny ale sie ciesze wlasnei dzis dostalam okres, teraz jzu wiem ze postinor zadzialal:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskaaa
bianka:) heh tlyko pozazdroscic okresu;p jeszcze nigdy tyak na Niego nie czekalam:( a jeszcze ok 3 tygodnie pzrede mna;/ ej a mozna zrobic test ciazowy podczas tych krwawien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie przeczytałam całego topiku a mam pytanie dotyczące postinoru i potrzebuję pilnej odpowiedzi dlatego pisze do was. Do czego doprowadzi zarzycie postinoru gdy sie jest w ciązy? Ktoś mi bliski planuje to zrobic licząc na poronienie. Jak to jest? Pilne. Pomórzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaOtTak
Tusska - ja brałam ostinor...oj jakies 1,5 roku temu i równiez lekarka kazała mi wziac druga tabletke po 8 godzinach :) Wszystko bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajka
hej dziewczyny !:) fajnie ,ze nie jestem jedyna której przydarzyła sie awaria i musiała wziąc to świństwo...wziełam postinor tydzien temu a w sobote dostałam okres(2 tyg. przed terminem) : ale ten okres jest nietypowy , badziej skąpy i krew jest brązowa(to co widze na podpaskach)czy to normalne?moze któras z was sie orientuje czy teraz jestem w normalnym cyklu licząc od okresu przyszlspieszonego postinorem? pozdrawiam wszytkie awaryjne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
Do Jaaaaaaa Sorki ale w głowie się kręci od głupich pytań Postinor to nie tabletka poronna!!!!!! Zagęszcza śluz w szyjce macicy aby nie doszło do zapłodnienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaa
Do Lolala,. Czy ty dobrze przeczytałaś pytanie? A moze przeczytaj to jeszcze raz co? Wiem ze nie jest to tabletka poronna! sama z niej kiedys korzystałam. Teraz jestem w ciązy bo bardzo tego chciałam. Pytanie brzmi - jaki moze byc efekt zażycia go w bardzo wczesnej w ciązy. I to nie ja mam zamiar go zażyc. Czy może np wywoałać wady płodu? Czy teraz pytanie jest dla Ciebie jasne? Bo głupie to ono na pewno nie było, canajwyzej durna była Twoja odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLALA
Przeczytaj co napisałam jeszcze raz spokojnie - może zrozumiesz.Zagęszcza śluz i nie dopuszcza do zapłodnienia a skoro już do niego doszło to jest bezużyteczna. I z tego co wiem nie działa na płód jakoś bardzo negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bianki: moje gratulacje :) jak bedziesz to napismi po ilu dniach dostalas ten okres , choc wiem ze mialam bardziej sprawe skomplikowana ale i tak bym chciala wiedziec. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 17
Dziewczynki! Pytanie jest takie: Czy moge po tym miec nienormalne dzieci skoro wzielam postinor mając 17 lat? Bez wiedzy lekarza. Dostalam tabletki od kuzynki. Boje sie że nie bede mogla miec normalnych dzieci po tak duzej dawce hormonow w tak mlodym wieku. NAPISZCIE PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka************************
do Viktori83: krwawienie po postnorze mialam 6 maja a dzis jest 6 czerwca i dostalam okres, wiec wydaje mi sie ze to krwawienie nalozylo mi sie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka**************
do ahajka: to krwawienie ktore wytapilo po zazyciu tych tabletek jest skutkiem ubocznym i nie radzilabym traktowac tego jako okres. W niektórych przypadkach krwawienei z okresem może sie nałożyć ale tylko wtedy kiedy sie terminy nakladaja. W twoim przypadku jest to skutek uboczny. Teraz pozostaje ci czekać na okres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
lala 17 : no a jakie masz miec dzieci? jasne ze normalne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bianka : Gratuluje mówiłam , że nie masz sie czego martwić :))) cieszę się że wszystko jest dobrze mi pozostalo jakieś dwa tyg do okresu ale już umieram ze strachu bo po postinorze nie miałam żadnego krwawienia i wydaje mi się ,że nie zadziałał strasznie sie boje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskaaa
ponawiam pytanie:) czy mozna zrobic test ciazowy podczas krwawienia popostinorowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka****************
do Wystraszona: tak jak i pisalam krwawienie moze wystapic ale nie musi to zalezy do organizmu. nie masz sie naprawde czym przejmowac, naprawde uwierz mi:) napewno zadzialal:) mnie si etez wydawalo że nie zadziałał , a jednak:) do tuskaaa: test jest wiarygodny dopiero po jakims tygodniu od stosunku i radzilabym ci poczekac az krwawienie si eskonczy i wtedy robic test:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja... widze ze wiele nowych twarzyczek sie pojawilo, nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie, ja wlasnie czekam na 1 miesiaczke, mija termin a tu nic... do jaaaaa : nie denerwuj sie ale lolala ma racje, jezeli jest juz ktos w ciazy postinor nie dziala, tak jak juz bylo napisane jest to lek hormonalny wytwazajacy sluz, tak aby zaplodnioine jajeczko nie osadzilo sie na sciance macicy, jezeli jest juz osoadzine i dzieciaczek sie rozwiaja postinor mu nie zaszkodzi i rowniez nie wywyola poronienia bo to nie jest srodek wczesnoporonny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolala
do bianka wydaje mi się że moja sytuacja jest trochę podobna do twojej po zażyciu postinoru miałam plamienia , które zrobiły się intensywniejsze w terminie spodziewanej miesiączki trwało to dośc długo bo jakieś 14 dni.byłam u ginekologa dała leki na powstrzymanie krwawienia i spoko skończyło się.Nie wiem czy była to miesiączka czy nie jeśli nie to czekam na okres który spóźnia się 2 tygodnie.Zrobiłam trzy testy ciążowe wszystkie idealnie negatywne.Denerwuje się okropnie bo nie wiem czy to był okres czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gapci: ja tez czekam na okres wiec nei jestes sama :) chociaz tak moge Ciebie pocieszyc, bardzo sie denerwuje czy wszystko jest w pozadku, do bianki: nawet nei wiesz jak Ci zazdroszcze tego okresu, u mnie nadal go nie ma i juz mysle bardzo zle od krwanienia dzis mija mi 30 dzien i nadal nic :((( moze pojde do lekarza w tym tygodniu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana
Prosze help me =|... Dziś współżyłam z chłopakiem i wydaje mi się , że trochę jego spermy dostało się do mojej pochwy... miał prezerwatywę, ale nie wiem jakoś tak dziwnie... potem już po wszystkim, czułam takie coś dziwne między nogami heh... tylko nie wiem czy to była jego sperma czy mój śluz heh... jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży =/... Okres skończył mi się tydzień temu. Mam jeszcze dni płodne ? Czy jeśli robiłam mu fellatio , potem się całowaliśmy, a potem On mi robił minetkę, to plemniki z moich ust dostały się do Jego, i w ten sposób do mojej pochwy ?? Prosze niech ktoś mi odpowie jak najszybciej... Nie wiem czy mam się bać ciąży. Już kiedyś miałam takie 'schizy', i nic nie było < współżyłam dopiero 2 raz>, ale teraz to poważniejsza sprawa. Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie żebys mogła być w ciązy, oczywiście jeże;i nie pękła prezerwatywa... nie napisałaś też który to był dzień cyklu.. nie sądzę że plemniki przeżywają w ślinie tak długo i że sa tak sprytne żeby dostać sie całe i żywe do twojej szyjki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie zdesperowana =P
No właśnie dokładnie nie wiem który to był dzień cyklu, bo nie mam jeszcze regularnego okresu. Ale okres mam jakoś tak często... Kiedyś miałam na początku miesiąca, a potem w drugiej połowie. Ale to różnie z tym bywa. Prezerwatywa nie pękła. Ale cio to znaczy (tu cytat) "nie sądzę że plemniki przeżywają w ślinie tak długo (..)" ? to było zaledwie kilka chwil heh. Bardzo prosze o odpowiedź ;) PS. Ojej ale dzieki Ci, bardzo mnie uspokoiłaś =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos Wam powiem
Nie jestem dziewczynka z pierwszej lapanki tylko dojrzala kobieta.Powiem Wam o moich postinorowych przygodach. Pierwszy postinor (wziete 2 tabl) okres w terminie i nastepny tez w terminie Drugi postinor-pierwszy okres w terminie drugi po 40 dniach ...czyli 10-12 dni opoznienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie zdesperowana =P
prosze moge otrzymać odpowiedź na moje pytanko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
Viktoria a znasz test ciązowy? kup ,zrób i po kłopocie i przestań się denerwować!jestem na tyle dojrzałą i doświadczoną kobietą , że postinor używalam gdy kosztował 1,70 zl i było 30 tabletek w opakowaniu a lekarka wypisywala po TRZY OPAKOWANIA! ALE TERAZ W ZWIĄZKU Z FANATYZMEM KATOLICKIM DOSZLI DO WNIOSKU ,ŻE NALEŻY ZAROBIĆ NA POSTINORZE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka*********************
możesz mi powiedzieć kiedy postinor tyle kosztowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×