Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość czarna21
Hej Jestescie kochane:)Stajecie po mojej stronie,super z Was kobietki,jeszcze raz dziekuje,a ten facet to naprawde egoista i niedoświadczone dziecko...Od razu z jakims tekstem wyjeżdża ,fajnie ze tutaj jestescie.Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna21
DO KOCHANKA NA Współczuje twojej Pani!!Ma takiego egoistę,że to bajka,szkoda słów!!Poprawiłeś sobie humor,zachowujesz sie jak gówniarz,chyba naprawde masz 12 lat:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek
Dziewczyny czy POSTINOR może wpływnąć na sfałsozwanie wyniku testu. Brałam go 19 dni temu. Miesiączkę mam opóżnioną o 5 dni. Wynik pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek
Dziewczyny czy POSTINOR może wpływnąć na sfałsozwanie wyniku testu. Brałam go 19 dni temu. Miesiączkę mam opóżnioną o 5 dni. Wynik pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszku - pigułki antykoncepcyjne nie maja wpływu na wynik testu , a postinor do nich należy . Nie iwem jaki test robiłaś , ale one działaja wszystkie na tej samej zasadzie , a w pre-teście jest informacja , że leki przeciwbółowe i anty nie maja wpływu na wynik testu . Jednak nie znaczy to ,że na 100% jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postinor nie falszuje wynikow testu ciazowego mimo ze jst to porzadna dawka hormonow wplywa jedynie na zageszczenie sluzu szyjkowego i powoduje zmiany w blonie sluzowej jamy macicy utrudniajac komorce jajowej zaplodnienie jezeli test dwokrotnie wyszedl pozytywnie wyglada na to ze jestes w ciazy radze powtorzyc test na wszelki wypadek za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka159
Czesc kobietki.mam do Was pytanko...otóż 3 tygodnie temu wzięłam postinor 2 dni pózniej dostałam krwawienia(trwało jeden dzien).W sobote 13 maja powinnam dostać okresu a na razie jeszcze go nie dostałam.Wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywnie.Nie wiem teraz czy mam spokojnie czekać na okres czy robić kolejny test.A Wy jak myślicie?Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - czekaj spokojnie , test już by wykazał ciążę , cierpliwości kobietko . Niektóre tu po pół roku nie dotawały i nie są w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek
serio nie ma wpływu? To jaka może byc przyczyna pozytywnego wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek
CZy postinor zawiera HCg? Zawartoś tego w tabletce może wpływać na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
MalinkaD1988 -czy lekarz polecił Ci barć tabletki anty odrazu przy krwawieniu po postinorowym??? Ja dostałam takiego krwawienie po 5 dniach od postinoru ale 2 tyg przed normalnym spodziewanym. Ten po postinorze był jakiś dziwny...bardzij brązowy niz czerwony i trwał tylko 3 dni. Ja mimo to zaczęłam brać tabletki anty.. jak myślisz dobrze zrobiłam??? czy to nie wyszło tak że zaczęłam je brać w połowie cyklu??? czy może po tym plamieniu zaczął mi się już nowy cykl??? i czy z następnym opakowaniem tabletek będzie już wszystko ok i czy będę w pełni zabezpieczona??? a co jeśli nie pojawi się krwawienie z odstawienia??? Proszę odpisz. i niech odpisze mi jeszcze każdy kto wie jak mi poradzić..bardzo proszę... Kochanek na - za przeproszeniem HAM z Ciebie bo z tego co widzę nie masz ani grosza szacunku do kobiet... nie wiem co ta Twoja dziewczyna w Tobie widzi... bardzo jej współczuje...BO CHYBA JEST ŚLEPA.... ptaszek - taki wynik może znaczyć chyba tylko to że jesteś w ciąży...lepiej dla pewności powórz test lub idź do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 1988
sorry - taka jestem głupia, że nawet słowa CHAM nie potrafię poprawnie napisac :O kurde mam dopiero 18 lat a już mi seks w głowie :O chyba się za naukę wezmę nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
Karolcia1988 tak ginekolog polecił mi odrazu te tabletki poniewaz po prostinorze ma sie tak rozlegulowany cykl ze szok... ja dostałam normalny okres bo akurat wtedy sie go spodziewałam z tego co wiem... to musisz liczyc sie z tym ze okres sam Ci sie nie wyreguluje ale to krwawienie po nim mozesz uznac za okres... bo nastempne przychodzi z rególy za meisiac ale moze sie spóźnic... nawet do 14 dni z tego co mi mówił lekarz, nawet jesli nie dostaniesz okresu jak zrobisz 7 dniowa przerwe to sie nie martw sama tez czekam;p konczy mi sie 1 opakowanie :) włansie i potem zrobie przerwe i zobaczymy jak to bedzie:) moim zdaniem dobrze zrobiłas bo okres Ci sie jakos unormuje ale z drugiej strony to tez duzo hormonów ale nie martw sie bedzie dobrze:) a 1 opakowanie nie zabezpiecza Cie w 99% wiec wiesz.... lepiej po nast opakowaniu kochac sie bez dodatkowych zabezpieczen;) bedzie dobrze :) tez czekam na reakcje swojego organizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
do szmaciarza który podszywa się pod "Karolcia1988" ojojojoj czy przez "ch" czy przez "h" to nie zmienia sprawy że nie widziałam jeszcze większego łajdaka niż TY !!!!!!! a to kiedy i z kim i jak długo i od kiedy będę uprawiała sex to nie twoja sprawa... coś mi się wydaje że ktoś tu ma jakieś problemy w łóżku i dlateho wyżywa się tutaj i zgrywa lowelasa.. a może nadal jesteś prawiczkiem i tylko tutaj taką ściemę walisz bo nie masz gdzie??? oj chyba tak... żal mi ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
i na dodatek nie potrafię sobie zastrzec nicka :O :O :O :O ponadto widuję Batmana nad miastem ale tylko po zażyciu postinoru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
nie mam potrzeby żeby zastrzegać tego nicka bo nie sądziłam że istnieją jeszcze tacy niewyżyci emocjonalnie idioci jak Ty... no cóż bywa... może podać Ci adresy poradni seksuologicznych bo napewno by Ci się przydały... a poza tym nie powinieneś wypowiadać się na temat kobiet które zażyły postinor bo u wielu to nie był wybór ale konieczność... to czy twoja siostra jest taką samą IDIOTKĄ jak my tutaj??? :):):) brzydkie zdanie masz o siostrzyczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
i ona też widuje Batmany??? już od roku??? hmmmm... to to sa te jej dolegliwości które leczy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
boze jak mi zal tego co sie podszywa:/ pewnie podemnie tez sie podszyjesz prawda? masz taka radoche no ale zawsze wiesz .... kazdego podnieca co innego... proponuje zajrzec do internetu na strone o jakis laskach.... jak jestes tak niewyzyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
Karolcia nie martw sie.... sa ludzie i parapety on nalezy widocznie do tych 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
MalinkaD1988 - popieram w 100% obie jesteśmy takie gówniary co to powinnyśmy się jeszcze uczyć i zapomnieć co znaczy nawet same słowo "sex" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
Karolcia ta nauka :D no tak w sumie u mnie z nia nie najgorzej ale wiesz sa jeszcze inne rzeczy niz nauka :P hehe a wiadomo przypadki takie jak my chodza po swiecie ;p hehe a ja to juz jestem wybitna panikara :D nawet znajomi sie smieli ze mam urojona ciaze :D bo wszedzie widziałam małe bobaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
wiesz co Karolcia nie ma sensu ma radoche niech sie nacieszy swoim szczesciem ze moze sie powyzywac :D moze nikt go nie lubi albo co.... albo czuje sie odtracony i potrzebuje sie wyładowac:D wielkie przytul dla tego biednego ludka moze sie w zyciu Ci polepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
o matko jakie wieśniary - cytuję..."moja siostra zażywała to jakis rok temu i do dzisiaj nie może sie wyleczyć ze wszystkich skutków ubocznych wiec wiem co mowie i nie mam 12 lat " to o jakiej siostrze Ty mówiłeś???? coś Ci się w główce pomieszało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
o matko jakie wieśniary ---- a podszyłem się pod Ciebie bo........ bo jestem tchurzem i nie umiem sam o sobie powiedzieć co mysle zgadłam?? nie dość ze jestes taki to jeszcze kłamczuch.... a wiesz ze to łatwo mozna sprawdzic czy to czy nie :P ale co tam dziecia zostawiamy forum do zabawy:D niech sie naciesza zabawa w kotka i myszkę :D zal mi CIebie niestety ;p no ale każdy musi przechodzić ten trudny wiek.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
o matko jakie wieśniary- przepraszam za pomylenie faktu ale myślałam że jestes tym samym niepoważnym dupkiem co i tamtem :) hehe-no bo i jesteś... :) fajne masz hobby...:) podszywanie się ciekawa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaD1988
o matko jakie wieśniary -------- no coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Hejka!Dzis rano zrobiłam test.Wynik negatywny:)UFFFFF jestem juz spokojniejsza,ale mam jeszce obawy do tego czy na 100% nie jestem .Dziekuje dziewczyny i pozdrawiam.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×